21741
  • lac coo
    #14390
    Hát a 2013 azért messze van aGRID-től :)))) Rengeteget játszok vele, pedig alapjában szimulátorokat szeretem, és elég tűrhető. Van benne valami gyári TC ,de ez ilyen, attól még jó .
  • Danecay
    #14389
    A fene se tudja, számomra sokszor olyan természetellenesen mozog, kanyarodik az autó! Amikor leesik az ívről és véleményem szerint ki kellene sodródnia, akkor is befordul, méghozzá elég nagy tempóval, viszonylag nagyobb időveszteség nélkül. Továbbá teljesen nemlineáris a kormányzás, olyan mintha minél jobban közeledik az autó a kanyar csúcspontjához, a játék annál jobban engedné ráfordulni arra. A videók alapján eddig a 2013 tűnik a leg árkádabbnak, ránézésre olyan mintha a GRID 2-t tolnák Formula 1-es autókkal. Remélem a fent leírt jelenség csak valamilyen vezetési segítség bekapcsolt állapotának köszönhető!
  • lac coo
    #14388
    Dehogynem lesz ....
  • GPx8
    #14387
    Nem lesz T-Cam nézet a régi autókban? Mi lesz veletek? xD
  • IXEMGabeo
    #14386
    marha nehezen előzte meg:DD

    tetszik ez a mutogatás
  • Fox44
    #14385
  • Fox44
    #14384
  • Fox44
    #14383
    Néztem a youtube-on a F1 2013 készült videókat, és nekem jobban tetszik a classic csomag, mint a F1 2013.
    Teljes szezont is lehet majd menni a 80-as, 90-es évi autókkal? Vagy hogy lesz ez?
  • lac coo
    #14382
  • Fox44
    #14381
    Milyen összeset?:D Be kell írni a youtube-n, hogy f1 2013, és kiad új videókat a játékról.
  • lac coo
    #14380
    Az osszeset ?!?! :)))
  • Fox44
    #14379
    Videók lettek volna. Érdemes megnézni a youtube-n.
  • IXEMGabeo
    #14378
    szar az SG beírsz egy hosszú szöveget és nem jeleníti meg:D
  • Fox44
    #14377
    Mi a fa...? Menjenek a pi...
  • V43 1105
    #14374
    Végre normálisan lemodellezett sisakok :-)
  • dr Kotász
    #14373
    Ki. Háromféle opcióból választhatsz:

    * nincs bünti
    * csak kanyarlevágásért van bünti
    * lökdösődésért is van bünti
  • Krisztiam #14372
    remélem azt kiveszik a játékból , hogy kicsit kimész a pályáról és egyből büntetést kapok
  • Totti5
    #14371
    Ütős.
  • pcgammer
    #14370
  • [HUN]FaTaL
    #14369
    Ja, akkor meg azért nyavalyognak, hogy de szar, egyáltalán nem reális semmi. Meg akkor átmész a saját szerelőiden is, ha rosszul állsz be :D
  • lac coo
    #14368
    Jah, elütés nem kellene átmegy rajtuk azt jóvan :)De akkor megint ott vagyunk, hogy gagyi a népnek .
  • [HUN]FaTaL
    #14367
    Nem hinném, hogy nehezebb azt vizsgálni, hogy átléptél-e egy vonalat, mint azt, hogy elütöttél-e 80 szerelőt a boxban a többi csapatnál.
  • lac coo
    #14366
    Annyira nem vészes szerintem, a fehérvonalas szabály szerintem nehezebb dió volt nekik ....
  • GPx8
    #14365
    Biztos, hogy sok bonyodalmat okozna, nehéz lenne kezelni. Pl. egy gyorshajtás a boxban, vagy ha máshoz állok be futam közben stb...
  • lac coo
    #14364
    Ez is benne, van, talán nem akarják leprogramozni, mert nem látják értelmét, ki tudja ...
  • Danecay
    #14363
    Ja, ezt akartam írni, hogy nem a kamera nézőpontja lenne jó ha állítható lenne, hanem a kiállás módja, hogy a manuális kiállás tényleg az is legyen, nem pedig abból álljon, hogy nem kísér végig az automatika a záróvonalon belül. Ez nem igazán lep már meg, viszont nem értem, hogy miért nem teszi lehetővé a Codies az arra vágyó játékosok számára, hogy valóbban teljes körűen kontrollált legyen a kiállás? Mondjuk egy tippem van, hogy kikapcsolt assist mellett sikertelenség esetén nehogy illúzió romboló legyen pl. Vér István számára, aki azt hiszi, hogy a lehető legvalóságosabb körülmények között játszik. Persze az is lehet, hogy ez hülyeség, de akkor vajon mi az oka?
  • lac coo
    #14362
    Jo az lenne, ha nem venne ki a kezembol a kormanyt.....
  • dr Kotász
    #14361
    Idén válaszható lesz, hogy a boxkiállást külső kameranézetből tekintsük meg, vagy a vezetőülésből.
  • Fox44
    #14360
    Minek!? Ha nem veszik ki a játékból, akkor mindegy. Akinek nem kell a dinamikus időjárás és más finomság, az kikapcsolja.)
  • paj01
    #14359
    Huh az engem is felkúrt egyszer:D Malajziában. 7-es 8-as kanyar talán? a dupla jobbosban havercsótánnyal esőbe egymás mellett mentünk végig aztán kanyarkijáratnál már kikerültem a rázóra/műfűre, aztán a gyökér program meg elveszi nekem a gázt...Teljesen szétbaszta az élményt. Nagyon hülye ötlet.
  • Danecay
    #14358
    Érdemes lenne egy felmérést készíteni! :)
  • Danecay
    #14357
    Én nem azt írtam, hogy mindenkire igaz, és még csak nem is magamból indultam ki, de hidd el, hogy sok ilyen van még ha Te nem is tartozol közéjük! :) Szóval az eltévedés mögött, hidd el van igazság! :)
  • Fox44
    #14356
    a játékosoknak minden kellene aminek az a vége,hogy miután megkapják ki is kapcsolják. Ilyen pl. a dinamikus időjárás.

    Te nagyon el vagy tévedve. Nem kell általánosítani.
    Az egyéni rajtolási lehetőséggel egyetértek.
    #14353: Annyira azért nem lehet elszarni, hogy két gombos árkád vacak legyen, mert szerintem az egyenlő lenne a bukással. Végül is a hivatalos F1-es játék, és szerintem sokan szeretnék viszontlátni azokat a dolgokat, ami az igazi F1-ben van.
  • [HUN]FaTaL
    #14355
    Én speciel örülök a dinamikus időjárásnak és eszem ágában sincs kikapcsolni. :)
  • Danecay
    #14354
    Igen, sajnos a kanyar külső ívéről történő lecsúszás után is büntet a program, ami önmagában is hátrányt jelent a büntetés nélkül is, remélem javítják. A kanyar levágásért járó büntetéssel nincs bajom!
    Az egyéni rajtolási lehetőségnek én is örülnék, de kicsit belegondolva a dologba az lehet a racionális magyarázat rá, hogy egy esetleges rajtkiugrás esetén amit még a program meg is büntet, hisz akkor lenne értelme, a játékosok nagyon nagy százaléka úgy is újraindítaná a versenyt, jó eséllyel magam is, mert életszerűség ide vagy oda, a játék mégiscsak versenyzésről szól, és mondjuk egy jól sikerült időmérő után, kevesen indulnának esélytelenül vagy hátrányból rögtön a verseny legelején. Ha ezt feltételezzük, akkor valóban értelmetlen lehet belekódolni a játékba, szabályrendszerbe építeni, foglalkozni vele, pénzt, energiát belefektetni ha végül az esetek többségében úgy is értelmét veszti. Persze a magam részéről legyen, csak felállítottam egy hipotézist A Codemasters gondolkodását illetően! :) De így van ez, a játékosoknak minden kellene aminek az a vége,hogy miután megkapják ki is kapcsolják. Ilyen pl. a dinamikus időjárás. Már nagyon rég várták nagyon sokan, annak ellenére, hogy volt rá régebben is példa, de mégsem volt az utóbbi években elég prioritással kezelve, majd szépen fogják magukat nagyon sokan és tiszta, statikus viszonyokat állítanak be. Viszont ha nem lenne a játékban akkor feltehetőleg ennek hiánya lenne az egyik ok amiért támadnák, annak ellenére, hogy van és nem használják.
  • lac coo
    #14353
    Persze , az lenne az igazi, ha ezek mind nem lennenek, de a fizetos vendegekre kell gondolniuk elsorban. :)Elejetol kezdve jatszok vele, olvasom a velemenyeket, tudom hogy jatszik vele a tobbseg.Ennek fenyeben en mar annak orulok, hogy nem gagyiztak annyira el, hogy ket gombos arkad vacak legyen, nitroval.....
  • Master91
    #14352
    Szerintem is fasság.
  • lac coo
    #14351
    Ha rommá törne minden egy ilyen kerékvető ugratástó, meg bukótér szántástól az jobb lenne ? Emiatt rakták ezt bele, hogy valami bünti csak legyen már ....
  • [HUN]FaTaL
    #14350
    Persze, meg nem kell játszani sem, és akkor nem találkozol egyetlen hibával sem, lol.
  • lac coo
    #14349
    Nem kell kicsúszni ! :)