21741
  • maujuri #14308
    Ez a Codemasters egyre lejebb süllyed. Mivel újítást nem tudnak már kitalálni,( persze lehetne még, pl a boxutcába ne az automata csinálja a dolgokat,) így betettek egy retro módot, De ez a sárga szín kinek jutott az eszébe??? Nameg Senna nem lesz benne, és a McLaren sem. Megértem, biztos licensz vagy pénzügyi gondokba ütközoik, De istenem akkor nincs is értelme a retro modnak, SENNA nélkül????? Szerintem megint kapunk egy szar 2013 as módot, amit próbálnak retro gánnyal konpenzálni valamelyest, majd kiadás után több mint tíz patch- el javítgatni foltozgatni.
  • RYO21
    #14307
    Biztos lesz majd rá valamilyen mod
  • zzeN
    #14306
    Náluk ez a retró, mé nem tetszik? Kódgány.
  • Totti5
    #14305
    Valami ocsmány ez a sárgaság... miért kell? ettől lesz retró? lol
  • zzeN
    #14304
    Csak nekem tűnik valótlannak a sebesség érzet? Replayben jónak tűnik, de onboard-ból furcsa nekem:

  • Skorzeny8814
    #14303
    Sikerült! 297-et kellett elérnem, én meg 270-et értettem a rádióbeszélgetésből. Régebben nem figyeltem, hogy mennyit kellett elérni.
  • Totti5
    #14302
    Vedd meg pl.
  • Skorzeny8814
    #14301
    Nekem nincs bajom azzal, hogy szétbarmolta profilom. Egyáltalán menteni sem tudott 3-4 futam után ez a sz*r, és akkor még semmit nem raktam bele. Van erre valami megoldás?
  • adam46
    #14300
    Sok változást nem látok.
  • Fox44
    #14299
    Egy újabb összehasonlításos videó az F1 2012 és az F1 2013 játék között. A Belga Nagydíj és Spa. Bal oldalt az F1 2012, jobb oldalt az F1 2013.
  • lac coo
    #14298
    Én nem rakok fel semmi gányolt modot, érdekes modon megjelenés első telepítés óta semmi baja ...egyszer volt, de az is azért mert bepróbálkoztam egy moddal, amik szerintem egytől egyig vackok .... Aki piszkálgatja , ne csodálkozzon hogy valami nem jó, illetve mivel lényeges dolgokat írkál át, nem indul a régi profillal ....
  • Skorzeny8814
    #14297
    Ma belefutottam egy roppant bosszantó bugba. Új profilt csináltam, mert sérült a meglévő. Felraktam a 12-es patchet meg a 2013-mas modot. Az új profillal ugyebár meg kell csinálnom a young driver test-et. Igen ám, de a hairpin testen mindig elbukok, mert nem veszi észre, hogy elértem a kívánt sebességet. Erre tudtok valami megoldást? Így el sem tudom kezdeni a karrier módot.
  • [HUN]FaTaL
    #14296
    Én nem vagyok egy szimulátor-rajongó, sőt, az árkád (de normális, nem nfs féle sínautó) játékokat kedvelem. Meghibásodásnak viszont én is örülnék, ahogy több balesetnek/sc szitunak is.
  • Crome
    #14295
    Anno a Geoff Crammond féle Gp3, Gp4-ben is voltak meghibásodások és szerintem csak élvezetesebbé tették a játékot. Nem hiszem, hogy emiatt kevesebbet lehetne eladni belőle, főleg ha ezeket a lehetőségeket mondjuk ki és bekapcsolhatóvá tennék.
  • Fox44
    #14294
    Pont ez jutott az eszembe nekem is, hogy talán nyavajgás lenne belőle.:) Kikapcsolhatóvá kell tenni, és akkor mindenki boldog lesz.:)
    Nem feltétlen. Persze attól függ, hogy mennyi az a sok!? Gondolom Kunos is sokat el akar majd adni a programjából.
  • lac coo
    #14293
    Nem fogják .....rögtön sírás lenne , hogy m iaz ahogy elromlik alattam ... :DDDD

    Egy autós játéknak az a legrosszabb, ha sokat akarnak eladni belőle .....
  • Fox44
    #14292
    Értem én!:) Évente megjelennek. De akkor sincs semmi közük egymáshoz.:) Teljesen más játékprogramok.
    #14291:kopna hibasodna a motor, valto....
    Na igen, ezt is beletehetnék.Talán majd jővőre.(álmodik a nyomor):D
  • lac coo
    #14291
    Fizika ennel jobb nem igen lesz, nincs ra igeny.En mar annak orulnek, ha tc t ki lehetne kapcsolni es kopna hibasodna a motor, valto....
  • Danecay
    #14290
    Hú, hát nem írom le még 1x, hogy milyen összefüggésben hoztam fel a felsorolt játékokat! :)
  • Fox44
    #14289
    Nem tudom, hogy mi köze van a FIFA, PES, NHL, NBA játékoknak a Codemasters féle F1 játékhoz!?
    A körítés már megvan. Most már "csak" a fizika, gumi, ffb, ai, hang kellene.
    Ha tényleg a GRID 2-ben is használt, EGO 3-s engine-t használja majd, és jól megcsinálták, akkor a grafika szerintem jó lesz.)
  • Danecay
    #14288
    Nem ismerem igazán a FIFA. PES, NHL, NBA, stb. évente megjelenő játékokat, de kíváncsi vagyok, hogy ezek milyen újdonságot vonultatnak fel évről évre az aktualizálásokon kívül és teszik ezt már több mint 10 éve. Egyébként is milyen PLUSZ-okat kellene belerakni évről évre, figyelembe véve, hogy kemény pénzeken és licenceken múlik a legtöbb tartalom, amit nyilván a kedves játékos NEM, míg a fejlesztőknek szem előtt kell tartaniuk. Nyilván Codies-éknak is lenne bőven ötletük, csak, hogy nem ennyin múlik! Lásd Senna szerepeltetésének hiányát a 2013-as Classic edition-ban. Ez is pusztán licence kérdése, ami jelenleg más fejlesztő rendelkezésére áll!
    No meg aztán valljuk be, hogy a valódi Forma 1-ben sem történt túl nagy változás a tavalyi évhez képest! Ehhez képest jön a 3013-as kiadás némi klasszikus tartalommal is felvértezve, de még mindig csak átcímkézett verziót emlegetnek egyesek. Ezen felül a 2013-as kiadás elvileg a legutolsó, GRID 2-ben is használt, EGO 3-s engine-t használja majd ami remek látvány mellett nagy fokú optimalizáltságról is tanúbizonyságot tett, mindemellett állítólag az egyik legfejlettebb grafikus engine a piacon (utóbbit csak olvastam valahol :)
    Nyilván a továbbfejlesztett vezetési modellt, szuper intelligens AI-t és a többi marketing szöveget már nem hozom fel, mert ezek vagy igazak vagy nem, majd meglátjuk, megtapasztaljuk!
  • Totti5
    #14287
    Középállásból késéssel hírtelen indul meg. Ez csak ez lehet...
  • lac coo
    #14286
    Miért mit lehet még csinálni ezzel ? Nem fog senki évente új motort írni :)))) a hang meg teljesen jó, közelében sincs egy másik játék sem, mod vagy akármi .
  • Fox44
    #14285
    Nem, inkább az a divat, hogy lassan mindent dicsérnek, ha kell, ha nem.
    Szerintem ki tudnának magukból préselni többet és jobbat, ha akarnának a Codemastersék. De minek!? Lehet, azt gondolják Konzolra jó ez. Úgyis lassan mindent arra fejlesztenek. Mindegy, majd kiderül, hogy csak egy, 2013-ra átcimkézett játék lesz, vagy valami különleges alkotás.)
  • Fox44
    #14284
    hallható
  • Fox44
    #14283
    De nem a Grid 2-ről van szó. A Jelenlegi hang, amit videókon halható, használható, de szar.
  • lac coo
    #14282
    Milyen holtjáték ???
  • Danecay
    #14281
    A 3%-ot némi iróniával írtam! :)
  • Danecay
    #14280
    Tudom! :D
  • Alexease
    #14279
    Nekem tetszett volna a Codies F1, mint jatek nem volt vele semmi bajom. nem mintha sokat jatszottam volna vele:P

    Egy darab bajom volt mindig, a kormanyzas es az FFB.
  • Totti5
    #14278
    F1 2012-ben 2% van default.
  • Danecay
    #14277
    Biztos nem 3%? :) Mondjuk ennyi a vezérlő alap beállításánál is meg van adva. Az megint másik dolog, hogy a legtöbben mint ahogy én is ki szokták nullázni.
    Amúgy kicsit az az érzésem ezzel a játékkal kapcsolatban mint az Uwe Boll filmekkel, egész egyszerűen divat fikázni. Annak aki már bele tett pl. az rFactor-ba egy pár kört, már rögtön sz*ar, gagyi, árkád. Csinálhat a CM bármit ami jobb minden eddigi F1-es megoldásnál, kivitelezésnél, az akkor is csak fikázásra ad okot. A magam részéről, lehet akármilyen árkád, kevés autós játék nyújt ilyen hangulatos versenyzési élményt, F1-re leszűkítve meg különösen. Kötve hiszem, hogy bármelyik rF, vagy F1 Challenge MOD akár a közelébe érhetne, de akkor viszont nem értem mi a fikázás alapja. Ha mégis jobbak a MOD-ok, akkor azokkal kell játszani, vagy ha maga az F1 sem érdekel nem értem mi értelme a lehúzó hangvételű hozzászólásoknak!
  • lac coo
    #14276
    Igen, az valoban csak egy masol-beilleszt ! :? Amugy jelenleg CM- nek van a legprofibb hangrendszere, Grid2 ben ami hangot ad a kipuvo, azt irigylem ! :)
  • Fox44
    #14275
    Inkább az eredeti hangokat pakkolnák bele.

  • lac coo
    #14274
    Hanggal speciel nem volt baj a tavalyinal sem.....
  • Alexease
    #14273
    Nem baj, remelem ahelyett inkabb a kormanyzassal es az FFB-vel foglalkoztak:)
  • Fox44
    #14272
    Ja, meg utána az autó hangja ugyan az mint tavaly.
  • Alexease
    #14271
    Az elejen bevagott resz a kamu hang;)
  • zzeN
    #14270
    Csak tán nem
  • Totti5
    #14269
    fájdalom nézni ezt a 2%os holtjátékot, ami nem kicsit bezavar neki...

    A bevágott jelenetekről nem lennék meglepve ha a hang csak alá volt keverve.