21741
  • zzeN
    #14511
    Hangok ugyanazok?
  • lac coo
    #14510
    Buzibanannal hogy lehet eldonteni, hogy szar ?????? Ha azzal szar, az a jo ! :)
  • lac coo
    #14509
    Jelenleg messze a legteljesebb f1 jatek. Fizika olyan amilyen tavaly mindenki halalba szarozta mert lecsuszott az ivrol bena fekezesnel.....Nem szim, soha nem is lesz, es bar tudas van nem is akarnak azt csinalni.En mar reg leszurtem a tanulsagost : mindenki sir hogy gagyi, de azert mindenkienk az a jo amivel nem lehet rontani.......Olyan a jatek amilyen az igeny, ez van. Ehhez kepest en meg ennek is orulok, hogy nem ketgombos sinauto.....Az meg vegkeppp fail, higy penzt nem er mert szar, de warezzal azert megy a jatek egesz evben..... :) Aki nem tud erdemben hozzaszolni, inkabb ne is tegye.......
  • bakkerman
    #14508
    még pécén adok neki 1 esélyt kormánnyal
  • bakkerman
    #14507
    letoltam még 4 futamot,igazából az erős kifejezés az hogy szar,inkább azt mondanám,hogy ugyanaz mint a tavalyi,egy roster update-el,meg új menüvel. Ennyi. DLC-nek kiadhatták volna a 2012-höz,3000 forintért,de még az is sok lenne ezért.
  • ggbuffon
    #14506
    nemrég lelettem itt b*szva amiért szidni mertem kódmesterék eddig remekeit F1 téren , de fogalmam sincs h mit vártatok tőlük..az már régen rossz, ha az alapkoncepció csiszolgatása helyett már retro modot is pakolnak bele, csak h a sok "okos" nyálat lógatva ráharapjon, majd rájöjjön, h az egész igazából csak szemfényvesztés volt meg átb*szás..

    Pedig lenne mit toldozni-foldozni az alap dolgokon is rendesen...

    aki a 2011 után pénzt áldoz rá az meg is érdemli én úgy vagyok vele (ezzel nem megbántva senkit, de aki szimulátorosabb élményre vágyik, az élből elfelejtette volna legalább a 2.széria után az egészet)
  • lac coo
    #14505
    2010 ben meg jediero forditotta iranyba az autot ha kicsuszott..
  • dr Kotász
    #14504
    Mondjuk egy safety car azért csak valami
  • akyyy
    #14503
    mi ez a parc fermé a beállitásokban? hiányzik a felvezető kör, meg ilyenek. egynek elmegy, de azért mia különbség kb egy 2010-hez, kb semmi :D
  • Fox44
    #14502
    :D Ezért gondolom, hogy ez azért kevés idő. Én jobban bele szoktam mélyülni egy programba.)
  • Alexease
    #14501
    Ilyen velemenyezest minden evben latni (szar, foss, 1 lemezt sem ert meg stb.), aztan meg fel ev mulva is toljak, ugyanugy meg ingyen, folyamatosan erdeklodve a warez patch-ek utan:DDDD
  • Fox44
    #14500
    Ez gyors volt.:D Azért ennél, jobban bele kell(ene) mélyülni a programba. Vagy annyira sz*r lett, hogy még ez is sok?! Mindegy, majd próba és meglátjuk.
  • oneal1
    #14499
    :DDDDD
  • bakkerman
    #14498
    na kipróbáltam boxon,lenyomtam 2 futamot,szárazon meg esőben is.
    280 forint egy verbatim DL lemez,ennyit mindenképpen megért a játék,többet már nem adnék érte :DDDDDDDDDDDD vicc az egész.
  • Muttley
    #14497
    el vagy tévedve :)
    ez csak szimuláció JELLEG
    ezen felül sok minden kellene még ahhoz, h only-sim legyen
    már egy párszor el lett mondva, de akkor megint :)
    Forza 4
    - ha minden segítséget kikapcsolunk, élvezetes szimuláció jelleget ad
    - ha minden segítséget bekapcs, odaülteted az összes Pattanásos Ödönkét és élvezettel veszi be 260-nal az L-kanyart... :)
    tehát, mind2 réteg tud vele játszani

    azt kéne lemásolni
    lássuk, Codemastersnek sikerült-e idén végre :)
  • lac coo
    #14496
    Megse nezzetek, tuti nem lesz ilyen :) En csokkentett tapadassal jol elvagyok vele, amire keszul annal sokkal jobb :)
  • bakkerman
    #14495
    amiket leírtál azok egy PC only szimulátor jellemzői egy totál réteg játékban. Mivel ez egy mainstream cím,és multiplatform,azaz inkább kontrollerre tervezték,ezért előzetesen megelelőgezem neki a "rakás szar" jelzőt :)
  • Fox44
    #14494
    nincsnenek benn=nincsenek benne
  • Fox44
    #14493
    #14491, #14492 Ha ezek nincsnenek benn, akkor lefeljebb jó lesz szappantartónak a doboza. Főleg, ha valaki a letöltöset veszi meg.
  • Alexease
    #14492
    Es lehetoleg kormannyal, FFB-vel, a regi autokat HPattern-nel, kuplunggal, harom pedallal;)

    - Ebbol adodik a kerdes, van-e kuplung, 3 pedal, es hpattern lehetoseg;) Mert ha nem, akkor alapbol bukta es ertelmetlen:P
    - Milyen kozepen az FFB? Fityeg mint az elozoek vagy mar normalis(abb)?
  • Muttley
    #14491
    1) settings menüben: minden segítség kikapcs - azaz - all-assist-OFF
    2) a pálya különböző szakaszain (ne csak kanyarokban)
    kezd el rángatni a kormányt/ controllert, miközben intenzíven gázt adsz
    3) kanyarokba menj bele full-gas, majd próbálj meg bekanyarodni
    4) kanyarban kormány teljesen befordított kormány állásban kapcsolj vissza magas fordulatra és 2-3-asban adj rá Full-gas
    5) menj rá fűre, murvára és adj rá full-gas

    2) ha megpördülsz és forogsz 3) ha kimész a dzsidvásba understeering 4) ha kipörög segge és/ vagy drift/powerslide 5) ha lassul és vagy kipörögsz - na, akkor jó lett a game :)

    ha mindez nincs, akkor továbbra is az eddigi évek rakás sz.rjait próbálják kicsi újítással eladni nekünk :)
  • akyyy
    #14490
    még kb fél óra, vagy kicsit több mire vinyóra másolja, de ha megmondod hogy mit kell néznem, megnézem:D max képet tudok csinálni, videót nem.

    2012-es kimaradt, a 10-es meg 11-es volt meg eredetibe még anno, de azokat se sokat játszottam:D
  • dr Kotász
    #14489
    Ezenfelül külön kéne nyilatkozni a klasszikus korszak szörnyetegeinek irányíthatóságáról versus 2013
  • Muttley
    #14488
    na, végre :)
    ha valaki teszteli az All-Assist-OFF beállítást
    köszi, ha azonnal kiírja ide,
    h továbbra is az elmúlt évek szappantologatós hülyeségét követik sínautókkal
    v. közelít vmennyire a szimulációhoz :)
  • akyyy
    #14487
    jeah!
  • bakkerman
    #14486
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    F1.2013.XBOX360-COMPLEX


    nagyon kiváncsi leszek a fizikájára a classic autóknak
  • bakkerman
    #14485
    xboxpirate-en még nem látom
  • B0GE5z
    #14484
    Full Menu Analysis
  • kjhun
    #14483
    Már kijött ara is.
  • bakkerman
    #14482
    na ps3-ra már kinntvan,hátha este megjön boxra is,és már lehet tolni :)
  • B0GE5z
    #14481
    livekodok olcsó gyors megbizható
  • [HUN]FaTaL
    #14480
    Valószínűleg változóak az árak, azért 1 forint van beírva, gondolom, ha ráírsz, akkor megírja melyik játék mennyi. :)
  • lac coo
    #14479



    Várd meg a virágbolti demot, a régi F1 verdákra én egy fillért nem tennék .... !
  • Alexease
    #14478
    Az ennel olcsobb kulcsokat kell kerulni. Mert ez nem gyanus:D
  • Alexease
    #14477
    Kozben rafutottam egy ilyenre, de ez vicces:D

  • Alexease
    #14476
    Koszi, akkor majd figyelgetem:)
  • Totti5
    #14475
    Teljesen. Pár játékot már vettem onnan.
  • kcsbubi
    #14474
    Természetes. Én itt vettem a Fifa 14-et.
  • Alexease
    #14473
    Es ez hivatalos?
  • Totti5
    #14472
    Innen vettem. Aztán majd később a DLCt külön. Akkor is olcsóbb mint 15ért stamon.