21741
  • Alexease
    #14188
    Elvileg a Reaiza-nak lsz vagy lett volna egy Senna-s programja, lehet naluk van a licensz. Bar kicsi ceg, de Brazilok, igy elonyben vannak.
  • Crome
    #14187
    Végre lesz benne mentés. Így legalább tolhatok 100%-os futamokat és nem kell végignyomnom egyben 1,5-2 órát. :-) Már ha jó lesz a mentési rendszer, amivel azért szokott gond lenni, mint tudjuk... Mondjuk azért érdekelne, hogy Senna melyik játékba lett már licenszelve.
  • fcbdavid
    #14186
    F1 2013 kérdezz-felelek magyarul: KATT Érdemes elolvasni :)
  • [HUN]FaTaL
    #14185
    Továbblépsz a következőre. De van restart session is.
  • LESCO
    #14184
    Nem is a futam közbeni mentésre gondoltam, hanem arra, hogy ha egy futamból kilépek a felénél mondjuk (mintha feladnám valami miatt), akkor legközelebb újra ugyanazt kell lefutnom, vagy léphetek tovább a következő futam gyakorlására?

    A modokkal kapcsolatban van valami tapasztalat?
  • dr Kotász
    #14183
    Today we’re very happy to announce that F1™ 2013 will launch on October 4th for the Xbox 360, PlayStation 3 and PC. The full release schedule is as follows.



    Europe: October 4th
    Australia: October 4th
    Middle East: October 4th
    Africa: October 4th
    North America: October 8th
    South America: October 8th

    F1 2013 is available to pre-order from all major retailers, for a full list head to our Facebook app. We're aware of the interest in the PC version and can confirm that the Steam pre-orders will be available around 6 weeks (Est.) prior to launch.
  • dr Kotász
    #14182
    1. mentés - patch javította
    2. túl sok eső - patch javította
    3. futam közben mentési lehetőség nincs, kilépés van
  • [HUN]FaTaL
    #14181
    Ezt még nem néztem, mert nem látom mi értelme lenne abbahagyni a versenyt :D

    Ha legközelebb elindítom, akkor megnézem.
  • LESCO
    #14180
    Bocs, lehet hogy furán fogalmaztam.
    Valahol azt olvastam, hogy nincs olyan a menüben, hogy quit race, vagy ilyesmi. Csak úgy lehet kilépni egy versenyből, ha tönkremegy a kocsi. Szóval nincs olyan menüpont, hogy end race vagy quit race.
  • [HUN]FaTaL
    #14179
    Csak a virágbolti szar.

    Esős versenyekről nem tudok nyilatkozni, bár mintha changelogban olvastam volna, hogy javították. Eddig inkább practicet nyomtam, illetve egy versenyt karrier módban, az száraz volt. A következő is száraz lesz, ha jól láttam az időjárást.

    "Olyasmit is olvastam valahol, hogy nem lehet abbahagyni egy futamot csak úgy akármikor, hanem végig kell szenvedni?"
    Ezt a kérdést nem teljesen értem.
  • LESCO
    #14178
    És még valami:
    Melyen modokat érdemes felrakni az eredeti verzióhoz, hogy javuljon a játékmenet? Találtam egy új damage modellt, meg a Realism mod 3.1-et, valamint a 2013 modot. Ezek használhatók, vagy bugosak??
  • LESCO
    #14177
    Sziasztok!
    Visszaolvastam pár oldalt, meg egyéb fórumokat, és lenne néhány kérdésem az F1 2012 jelenlegi verziójával kapcsolatban:
    Olvastam sok helyen, hogy a mentéssel vannak gondok. Ez a hivatalos verzióra is érvényes, vagy csak a virágbolti vacakol?
    Állítólag a versenyek 70 %-a esős verseny. Ez javítva lett valamelyik patch-ben? Olyasmit is olvastam valahol, hogy nem lehet abbahagyni egy futamot csak úgy akármikor, hanem végig kell szenvedni?
    Előre is köszönöm a válaszokat...
  • lac coo
    #14176
    Hehe, ügyesek !
  • Alexease
    #14175
    A Youtube 2 masodperc alatt kiszurta, es le is tiltotta:DDDD Valszeg az F1 logot ki kellett volna takarni:P
  • lac coo
    #14174
  • Alexease
    #14173
    Ez meg aktualisabb, amig nem torlik innen is (link a kepen:P):DDDD



  • Danecay
    #14172
    Aktuális :)

  • argo001
    #14171
    Van valakinek használható kormánybeállítása F1 2010-hez, MOMO kormányhoz? Elkapott a nosztalgia, de első indításkor persze hogy elcseszte a játék a régi beállításaimat...
  • Master91
    #14170
    * 2013-as kocsikkal is mehetünk a régi pályákon
    * régi autókkal is mehetünk az idei pályákon

  • dr Kotász
    #14169
    Pár info a közelgő játékról, amiket a Codies meg is erősített:


    * eggyel több nehézségi szint lesz
    * ismét skálázható a gumikopás
    * 2013-as kocsikkal is mehetünk a régi pályákon
    * régi autókkal is mehetünk az idei pályákon
    * a régi pályákon nem lesz DRS
    * multiban kikapcsolhatóak az ütközések
  • Master91
    #14168




    Itt előre rendelhető.
  • [HUN]FaTaL
    #14167
    Jaja, csak a 13 promo videói (hotlap) kavartak meg, mert abban is tv cam van, azt hittem kiszedték a középsőt, de szerencsére nem :D
  • V43 1105
    #14166
    Kivi leszek 2013-ra .. :-) nekem is kell egy reinstall ..
  • IXEMGabeo
    #14165
    az ott én vagyok előtted:D

    Hamarosan visszateszem a gépemre azt megint toljuk:D
  • Crome
    #14164
    Mondjuk úgy, hogy még élőben is szerintem 300-nál minden emberből Slenderman lesz. :-D
  • V43 1105
    #14163
    Ők Slendermanek..! Asszem erre is van valami fix, ami "HD" nézőket rak be, de szerintem nem ez a legfőbb lényege a játéknak.. 300-as tempónál nem a pixelbözsiket nézed.
  • akyyy
    #14162
    azok a nézők odabasznak
  • V43 1105
    #14161
    Középen van, ha máshol látod videókban akkor az azért van, mert létezik realistic tv cam csomag, ahol a valós helyükre kerülnek a kamerák.

    Példaként egy saját kép:



    Nekem valahogy jobban bejön így ..
  • macleody
    #14160
    Baxa meg, nincs pénz a kártyámon, tegnap vettem meg a Fable 3-at.
  • [HUN]FaTaL
    #14159
    Jogos, csak megkavart hogy a 13-ból is ebben a nézetben mutatják a hot lapokat, azt hittem megszűnt a középső sisak feletti kamera, de megnéztem a warez verziót és nem :D
  • dr Kotász
    #14158
    Mondok 2 példát a 12vs11 változásokra :

    * ha boxkiállás után átvágod a fehér vonalat, büntit kapsz
    * legend szint végre tényleg nagyon nehéz lett, dobogó közelébe alig jutok el
  • lac coo
    #14157
    Mert a TV-kamera bal oldalt van, azért :) És nem igen szoktak úgy vezetni, hogy azt lásd ami azon a kamerán van :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #14156
    A TV Kamera miért nem középen van, mint a korábbiakban? Ezen a videón is balra van, elég idegesítő :D
  • [HUN]FaTaL
    #14155
    Gondolkodom rajta, még van 3 órám. :)
  • V43 1105
    #14154
    2012 azért fejlettebb mint az előző kettő, patcheket tedd fel és nem lesz rossz.
  • [HUN]FaTaL
    #14153
    Jelenleg F1 2011-ezem, most 7,5 EUR az F1 2012 (még 3 óráig). Megéri, van akkora előrelépés? Vagy egy bughalmaz, mint a 2010 volt? :D
  • adam46
    #14152
    Igen, így valahogy, vicc, hogy ezt nem látják. Senki nem ért ott a Forma 1-hez?
  • Master91
    #14151
    Büntit kaptam mikor a gép kihatjott a box utcából, és át lépte a képzeletbeli vonalat
  • Danecay
    #14150
    Nem is lenne ezzel baj, ha csak akkor büntetne amennyiben előnye származik az embernek a levágásból, de sajna a F1 2012-ben azért is bünti járt ha az ember elfékezte magát, túlcsúszott a kanyaríven és vissza akart evickélni a pályára, ami önmagában is hátrányosan érintette és ehhez jött még az igazságtalan büntetés is.
  • adam46
    #14149
    Most látszik, hogy megmaradt mindenféle idegesítő dolog, kicsúszik a pályáról, akkor baszogat pálya levágásért. Köszönjük szépen.