21741
  • IXEMGabeo
    #14551
    dicsak buksi tudtam, hogy lesznek elégedetlenkedők:DDD én már várom, hogy kipróbálhassam a game-t
  • dr Kotász
    #14550
    Pontosan, ezért is kérdeztem meg!
  • lac coo
    #14549
    Azmiaz, hogy skalazodik a gumikopas ? :)
  • Danecay
    #14548
    - A cockpit nézet a legkevesebb, azt úgy is lehet módosítani, még ha nem is közvetlenül a menüből
    - A gumikopás elvileg ismét skálázódik az ez évi kiadásban (legalább is az előzetes hírek szerint)
    - Szintén csak a hírek alapján, a bokszkiállás kameranézete választható, persze ezt biztosan meg tudják cáfolni vagy erősíteni a játékkal már játszók!
  • dr Kotász
    #14547
    Köszi. Én jól elvoltam az eddigi 3 résszel, ha nem lett rosszabb, ezzel is levezetek pár ezer km-t
  • Totti5
    #14546
    5ig meló utána F1... este válaszolok, és lesznek videók is.
  • dr Kotász
    #14545
    A próféta beszéljen belőled, én csak szombaton tudom majd kipróbálni.
    Néhány kérdés addig is, ha ezeket is megfigyelted esetleg:

    * cockpit nézet jó lett?
    * a gumikopás ismét skálázódik?
    * boxkiállás belső nézetből is van?

    köszi :)
  • lac coo
    #14544
    Na, az jó hír, 2011-es gyorsítás 2012 féktáv, erre vártam :))

    Esőt akkor meg lehet oldani, kis tapadás csökkentés és az is jobb lesz, tavalyinál is pl asszem 10 5-al csúszot jobban az aszfalt mint szárazon.

    Hangok is jó hír, nem is értettem eddig miért nem volt külön kipufogó hang ....
  • Alexease
    #14543
    Franko, thx!:)
    Kormany es FFB milyen? Valtozott valamit?
  • Totti5
    #14542
    Na megvolt egy pár körös teszt.

    JÓ! Hállelúja, 1-2-3 nem taplógáz, képes az autó segge megindulni, ellen lehet kormányozni, nem zsinóron húzzák. Hasonló mint a 2011 a 2012es féktávokkal és gumival. Igen jó, tetszik élvezetes van benne élet.

    Látom alant nincs tisztábana az úr a játék besorolásával. Ez nem szimulátornak készül, legalább is nem annak amit mi annak nevezünk. Ennek tükrében ez a játék magasan túlteljesít, mert nagyon apró részletekig van minden megoldva és lemodellezve. Akinek ez nem tetszik annak nem tetszik 2010 óta a széria egy vonalon halad, nem most kell utálni meg a fejlesztőket szapulni, egyszerűen nem te vagy a célközönség, neked ott van a 20 éves rfactor valami random F1 móddal, ami nagyon jó abban amiben az Codie F1 meg ne tud maradandót nyújtani, de ez vica versa így van.

    Namost a hangok. Sokat fejődtek. Lassulásnál hallaható a motor morajlása a kipufogóból, ami nagyon sokat dob az élményen a tavalyihoz képest is. A váltó hangja is új és még élethűbb a valódihoz. Nagyon jó, élmény hallagatni.

    A régi autók. 1el mentem 1-2 kört. Csodát it sem kell várni, de csúszkál rendesen, kell korrigálni, érezni a turbót és hogy megindul, és kisebb fokozatban kanyarban ez veszélyes. Élményautókázásra nagyon jók. A hang pedig mondanom sem kell hogy brutál jók.

    Grafika is sokat fejlődött. Az új bevilágítás minden sárga, barna áarnyalatot eltüntett, igazán szép és egyre jobban a fotoreal feeling fele mennek ami tetszik.

    Ami továbbra sem tetszik az az eső. Alacsony sebességnél sokkal jobb mint tavaly, de most is át lehet rogyolni az Órúzson padlón sajnos.

    Összességében minden téren fejlődést érzek, tetszik, sokat fogom csapatni.
  • ggbuffon
    #14541
    h jót is mondjak, pl tavaly rohadtul tetszett a Champions mode, ahol kihívásokkal találkoztunk..az pl egy jó ötlet volt
  • ggbuffon
    #14540
    én értem h sok igénynek kell megfelelni, bár ők nyílván csak a profitot tekintik mércének és ehhez igazodnak..

    Én közel se arról beszélek h legyen kőkemény szim, de azért sok dolog vérlázító, főleg h évről-évre megengedik maguknak..

    -AI egy rakás szar, a gp3-ban ami közel 15éves nagyobb élvezet ellenük harcolni
    -a fizika továbbra is botrány, lehet én vagyok idétlen közel 15éves szimezéssel a hátam mögött, de nekem sínautó feelingem van az egésztől, tele besriptelt csúszásokkal, pörgésekkel stb..
    -a motorhanggal továbbra se vagyok kibékülve, bár a 2011 után ebben léptek előre tavaly..kb olyan a V8as hangja, mint aki a budin ül és erőlködik

    Én továbbra is azt mondom, h vmilyen szinten igazodniuk kellene az F1es rajongók igényeihez is, elvégre ez mégiscsak egy rétegsport (hisz attól h nézi vki, még nem biztos, h van affinitása játszani is vele) és pechükre, azért a komolyabb játékosoknak vannak igényei..száguldani, 4-5 autót előzni körönként ott a DIRT meg GRID széria...

    Most gyakorlatilag annyi történt, h pici finomítgatások, rosters update, röhejes retro mod (legalábbis nemtudom miért jön vki lázba attól h egy másik skint ráhúznak uarra a fizikára, meg lemodelleznek 4-5 pályát) aztán egye a paraszt

    Sajnos az igényesebb játékosok jóideje háttérbe vannak szorítva minden fronton, egyre kevesebb tényleges tartalommal és játékélménnyel megáldott játék kerül a polcokra az utóbbi pár évben..
  • Danecay
    #14539
    "az már régen rossz, ha az alapkoncepció csiszolgatása helyett már retro modot is pakolnak bele"

    Mondod ezt Te, másik 10-el ellenében akik pedig az általuk kevésnek vélt tartalombővítés miatt sírnak. Most akkor kinek van igaza, kinek az igényeihez igazodjon a CM?
    Nos ezért nem fog a Codies soha, mindenki számára megfelelő játékot csinálni! Ahány játékos annyi szubjektív vélemény és igény! Summa summárum, a játék mindig s*zar marad. Így ha az ember nem bír egészséges kompromisszumot kötni, lehet menni vissza az rF és F1Ch MOD-okat tologatni!
  • lac coo
    #14538
    Szemetebb dolog megkérdezni, hogy mik a szabályok ! :DDD
  • Danecay
    #14537
    Pedig ha jól teszed a dolgod a játékban, jó eséllyel nem is nagyon fogod látni, hacsak nem véletlenül vagy szándékoson töröd meg az autót. Viszont az F1 nem ez a műfaj! Lehet ezért nincs a végletekig kidolgozva a törésmodell? Egyébként szerintem most is törik annyira amennyire értelme van. A poligononkénti deformációnak nem sok értelme lenne, mert azt mikor látnád, mennyi ideig, mennyi erőforrás felhasználás mellett? Még TV-ben is alig látni, vagy egyáltalán nem, pedig ott többnyire kívülről mutatják az autókat.
  • Totti5
    #14536
    Miért, milyen volt eddig?
  • ricsa008
    #14535
    Az időmérő még mindig nem a jelen szabályok szerint van?
  • bakkerman
    #14534
    Next-gen F1-ben kiváncsi leszek a törésmodellre,mondjuk az még 1 év :D
  • Fox44
    #14533
    Ja, nekem tetszik!:)
  • GPx8
    #14532
    Jól néz ki a box-munka.
  • Fox44
    #14531
    Ő!)

  • Totti5
    #14530
    Nem lehet, eddig sem volt és a jövőben sem lesz.
  • GPx8
    #14529
    Még akkor is lehet különbség xbox és a PC között, irányításban.
  • Totti5
    #14528
    Nagyon akarom:))) remegve várom hogy indíthassam!
  • Totti5
    #14527
    Fix 30 fps volt minden Codie játék ebben a genben. Azt már tudni hogy a nextgen F1 2014 Xbox One és PS4-en is 60 fps lesz. Nyilván a 2013 60 fps is lehet akinek olyan gépe van, mint ahogy az előző részek.
  • Alexease
    #14526
    Csak miattam ne, csak ha nagyon akarod:) Koszi!:)
  • Totti5
    #14525
    10 fele tudom indítani, Fanateccel.
  • Fox44
    #14524
    Pc-n még nincs w***z verzió. Konzolon meg nem hiszem, hogy nagyon erőltetnék a kormányt. Bár kitudja... Meg kell nézni a videókat, hátha.
  • Alexease
    #14523
    Kormanyos ember meg nem probalta ki rendesen?
  • Alexease
    #14522
    Nem hinnem;) Konzolon kenytelenek korlatozni, mivel ezereves a hardware, es egyre nagyobb az elvaras. Raadasul evente ki kell adjak, sok ujdonsaggal, nincs idejuk evekig bitenkent piszkalgatni mint a masik ket nagy konzol cimet.
  • Fox44
    #14521
    Addig még nem is volt rossz, amig ki nem derült, hogy...

  • GPx8
    #14520
    Fix 30fps lesz PC-n is?
  • akyyy
    #14519
    annyiból jó, hogy azért nem fostalicska mint pl a rallys játék amit mostanába kiadnak...

    mert jó fejlesztők, meg bőven elmegy, de azért mégis hiányzik sok móka belőle
  • lac coo
    #14518
    Vagy visszahozzák vagy nem :) Én nagyon boldog lennék ,ha visszakerülne és maradna az idei orrtolás is ....
  • Fox44
    #14517
  • Fox44
    #14516
  • zzeN
    #14515
    Nem a valóságra gondolok, hanem hogy ég és föld a különbség a valós hangokhoz képest, bőőőven van még mit fejlődni.
  • Totti5
    #14514
    Kíváncsi vagyok. Ha indul a móka, akkor első dolgom Spa, full eső. Órúzs. Ha padlón be lehet venni 6osba mint a 2012-ben akkor :((( , ha lecsúcsok, vissza kell váltani, kiforgok, ellenkormányozni akkor mint a 2011-ben.
  • bakkerman
    #14513
    hangok azok rendben vannak,élethűek,és ahogy lac coo is írja,tavaly is ugyanilyen hangjuk volt a gépeknek szóval a játékban miért változna? :D
  • lac coo
    #14512
    Miert eloben mas hangjuk van mint tavaly ? LOL.......