21741
  • Danecay
    #14997
    Valaki módosíthatta már a surface_materials.xml-t?
  • Muttley
    #14996
    ezeket az igazi élmény vezetni :)
    nekem pedig -SIKERÜLT a young-driver-test utolsó 2 körös AbuDhabi pályáját
    3:00 perc alá lehúzni all-assist-OFF!! - yesss :)
    megvan a (csak) bronz és az achi :)

    fájó pont, h a dobogós köridők Debil Ödönkék all-assist-ON beállításához
    vannak belőve :(

    kezet csókolok annak, aki megcsinálja a 2 körös Abu Dhabi pályát 2:45 alatt all-assist-OFF

    összességében (ha magaddal és Ghost car-ral versenyzel) nagyon nagy élmény :)
    Codemasters -

    ami még:

    1980-as autót kár volt fehérre fényezni. cockpit view során nehéz követni itt...
    1-1 1960-as és 70-es F1 autó is elfért volna a Classic sorozatban
  • Gerdai
    #14995
    Ezt most jól megcsinálta a Codi. Kurva jó lett ez a game.
  • IXEMGabeo
    #14994
    92-es Williams atomállat:)
  • lac coo
    #14993
    Hát nekem ez nem szenvedés, ez így jó ...:) Igaz köridőben nevetségesen lassú voltam az AI-hoz, de az meg nem érdekel :)

    amúgy meddig vannak a jogok a Codemastersnél ? Ha sokáig talán egyszer eljutunk oda, hogy valóban kikapcsolható legyen minden, és ne legyen benne ez a sebesség meg állásszög függő stabilitási segítség :))))
  • V43 1105
    #14992
    Sziasztok :-D























    Tudom nem teljesen korhű, de na..
  • Master91
    #14991
    Pipirelli....

    ~3-4 kör alatt bedaráltam rajtól számítva a lágy abroncsokat Malajziába, 5. kör box, 11. körbe már halottak voltak a kemény keverékek, és volt hátra 3 kör.
    Siralmasan teljesítettem...most vagy szar vagyok ,vagy szar a beállítás a verdán...
  • kjhun
    #14990
    Kint a profil fix.
  • precise
    #14989
    A gumikopás scriptben igazam volt. Malaysia full wet 15 körös verseny. Direkt a 4. körre raktam az első kiállást. 4 kör alatt totál elkoptak a gumik. Utánna a maradék 11 kör alatt ismét pont a végére koptak el teljesen.

    Értem én, hogy kell ez a feeling miatt de akkor is fos.
  • Alexease
    #14988
    Nem hiszem hogy a tobbseg szenvedni szeretne:D
    Amugy valoban vannak benne jo pillanatok, nem lenne rossz. Azt hogy alapbol egyszerusitve van vagy csak az autobeallitasok kornyeken, azt nem tudom.

    De valamit kenytelenek csinalni vele, hogy egyszerubb legyen a dolog, mert akkor hogyan lehetne valaki bajnok a jatek vegen?:)))
  • lac coo
    #14987
    Megint rohadt mérges vagyok, hogy elgagyizták kicsit !!!!!

    Most mentem full esőben Canadában, félig meddig száraz beállításokkal és rohadt jó volt !!!ahogy az igazi:_ kigyorsításkor egyes felejtős, kettes is csak alapjáraton utána rögtön fel háromban finom gázzal, mert másképp egyszerűen nem indul el az autó :)Ellenkormányzás hegyek....Kopott gumi az már igazi húbazzzeg kategória.

    Fel is veszem majd videóra, érdemes. Most nem mondok neves szimulátorokat, amit ez így agyonverne mert abból flém lesz...de na...! :)

    Próbáljátok ki: puha felfüggesztés, puha rollok, de csak közepes szárnyak .... Ez így csillagos ötös nálam !
  • Danecay
    #14986
    Csak annyi a bajom, hogy nem tudom átírni a nevet Player One-ról, és nem tudok autó beállítást menteni!

    Na jó, ez afféle poén volt! :D
  • Danecay
    #14985
    Kezdem megszokni, vagy elfogadni, nem tudom, de tuti, hogy ha most mennék az F1 2012-vel is, leesnék a pályáról! :)
  • precise
    #14984
    Csináltam rF2-ben. Elég mókás :)

  • IXEMGabeo
    #14983
    próbálj meg 19 Fps-el a mezőnyben:D garantáltan nagy kihívás...
  • precise
    #14982
    Ilyen bug anno volt Red Alert 2-ben is. Gyorsabban épült az atom ha közben kimentél a térkép szélére ahol nem volt semmi mozgó egység így az fps-ed is több volt.

    Nem egyedi eset ez.

    Minél több az fps annál jobb. Lehet, hogy egy filmnél elég a 24 és már folyamatosnak látod, de egy játékban a 60 és 100 között is van különbség, Q3-ban se volt mindegy, voltak bizonyos ugrások amiket könnyebb volt megcsinálni 100-al mint 60-al. Nyílván a casual gaméknál ez nem annyira fontos. Konzolon főleg ezért nem téma a 60 feletti történet. Mondjuk mivel ott mindenkinek egyforma előnyszerzés nem játszik az fps miatt.
  • lac coo
    #14981
    Pc- n nem, az tuti, de gondolom konzolon se....
  • GPx8
    #14980
    Jó. F1 2011-ben nem fix 30fps volt?
  • lac coo
    #14979
    Ez az fps bug csak nekem tűnik nettó hülyeségnek ? :)))

    f1 ... még jó hogy nem lehet alacsony fps-nél normális féktávokat venni, kicsit számolgatni kell, Monza célegyenes végén hány métert halad az autó egy képkocka alatt .....40 fps-el tuti, hogy nem találnék ott normális féktávot, az biztos, neki se állnék annyival .
  • Totti5
    #14978
    Oké, miért is kell a fix 60 fpsnél képtörés nélkül több?!!!
  • Alexease
    #14977
    Valszeg az elsodleges konzol miatt fix fps-re van tervezve az engine (grafika, fizika, periferiak stb.), igy valami bebogosidik:D
  • B0GE5z
    #14976
    reménykedtem hogy ez az fps bug csak valami rossz vicc, ezek szerint mégse http://community.codemasters.com/t5/F1-2013-Technical-Assistance/FPS-Bug-More-FPS-Faster/td-p/369120
  • lac coo
    #14975
    T-cambol ? Dehogy ! :)
  • IXEMGabeo
    #14974
    ez te vagy?:D
  • lac coo
    #14973
    Az AI hangerejet le lehet valahogy csokkenteni ? Marha hangos, rajtnal es amikor meg egyutt van a mezony nem hallok szinte semmit a sajat autombol......
  • lac coo
    #14972
    Kösz, nem tűnik bonyolultnak ...! :)
  • Alexease
    #14971
    Es auto konyvtar-lista, ugy is kelleni fog hozza:)

    ca2 caterham_00
    ma2 marussia_00
    mc2 mclaren_00
    rb2 red_bull_00
    tr2 toro_rosso_00
    lr2 lotus_00
    wi2 williams_00
    fc2 force_india_00
    sa2 sauber_00
    me2 mercedes_00
    fe2 ferrari_00
    hr2 hrt_00
    c12 williamsFW12_00
    c13 lotus100T_00
    c14 ferrariF187_00
    c15 lotus98T_00
    c22 williamsFW14_00
    c23 ferrariF92A_00
    c32 ferrariF399_00
    c33 winfieldWilliams_00
    c34 williamsFW18B_00
    c35 ferrariF310_00
    c01 ferrar312T
    c02 williams fw07b
  • Alexease
    #14970
    Nem privat, de mivel ezt mar a becsolagolt/kodolt DLC-bol olvassa a progi, igy az egyszeru kamera file bemasolas nem mukodik. Trukkozni kellett, ami az osszes kamera file-t erinti.

    Atirtam az alap script-et, es ezzel az OSSZES kamera file-t NEM az auto konyvtaranak a gyokerebol
    (pl.: d:/Steam/SteamApps/common/f12013/cars/c14/cameras.xml) olvassa,
    hanem azon belul a cameras konyvtarbol
    (pl.: d:/Steam/SteamApps/common/f12013/cars/c14/cameras/cameras.xml).

    Ezert minden autonak a konyvtaraba kell csinalni egy cameras konyvtart, es belemasolni az XML-t.

    Alap script, ebben van atirva az XML-ek utvonala: f1-2013-raceload-10.zip

    Ez meg a Williams FW18B kamera XML: http://alexease.uw.hu/files/f1-2013-camera-williams0fw18b-c34-10.zip
  • JUVEfun
    #14969
    Köszönöm
  • lac coo
    #14968
    És ez a kamera már privát ? :)))
  • lac coo
    #14967
    RBR-em nincs így nem használtam ahhoz, de nem nehéz. Googleplay-en megveszed, Sensadigit oldalán elolvasod hogyan állítsd be ( plugin egyszerűen bemásol, preference. ini-ben portokat beállít 9 és kész .
  • JUVEfun
    #14966
    Tudnál segíteni priviben , hogy ez pontosan , hogy is működik ? (RBR-hez kellene)
  • Master91
    #14965
    Billentyűzetesek, ti hogy rajtoltok? közepes TC-t használok ( így is nehezen szokom még meg...), és ha alajáraton, ha full gázon, akárhogy indítják el a mezőnyt, ki pörög évekig a hátsó gumim, 4-5 ember elmegy mellettem mire egyáltalán sebességet elérek..
  • lac coo
    #14964
    Indíts szezont valami jobb autóval... Ott azért legenden már küzdeni kell ....A scenario mod elég könnyűre sikerült, már amennyit én próbáltam .
  • precise
    #14963
    Arra ott lesz valamelyik rFactor2-es F1 mod, normálisabb AI val, Real Road, Rendes fizika stb... pont a hangulatos karrier mód miatt jó ez a game. Az összes többi összetevője átlagos. Na jó a hangok átlagon felüliek.
  • lac coo
    #14962
    -C :))
  • Firerock
    #14961
    Németes vagy? :D
  • lac coo
    #14960
    Ha valakit érdekel esetleg, a tavalyi Daschmeter Pro, az RBR -hez és F1 2012-höz való, gond nélkül működik az idei játékkal is ....

  • lac coo
    #14959
    Karrier meg ilyen vackok nem érdekelnek ...
    Beállítok jó hosszú versenyt, utolsó helyről indulok, első kanyarokban nem előzök meg senkit, mert ott valóban beragadnak , egymást feltartják ( mint a legtöbb játékban ...), utána meg buli az egész .:)

    A védekezésben meg betartom a szabályt, : egy irányváltoztatás ! :)

    És ezért jó ha az ember lassú :)))
  • bakkerman
    #14958
    nekemis ezért ment el a kedvem,1 körön lassabb vagyok az AI-nál ugyan,de futamon meg simán kivédekezek egy szar autóval is egy élpilótát. Erre vagy jön valami patch,vagy inkább megveszem,és játszom online...mondjuk ott meg a sok retardált csaló miatt menne el a kedvem