21741
  • argo001
    #14917
    Tárgytalan.
  • avus
    #14916
    Lehet hogy én használom őket túl agresszívan. Majd megpróbálom kíméletesen gyilkolni őket. :) Amúgy nagyon jó a játék. Amire szánták arra tökéletes. Szórakoztató és hangulatos. Nagyon tetszik.
  • lac coo
    #14915
    Csak neked....
  • argo001
    #14914
    Csak nekem szarakodik azzal a játék, hogy nem bírja a setupokat elmenteni? Nem enged nevet beírni hozzá...
  • Alexease
    #14913
    Igen, jo mindegyikhez. De a pocizio (foleg a magassag) valszeg nem lesz jo.
    Es persze az onboard kamerak sem biztos hogy azonosak (T-cam, szarnyak, oldaldoboz stb), de az ugy is csak a visszajatszashoz kell, az nem erdekes.
  • lac coo
    #14912
    A kamera file az jo egyik auto a masikehoz ? Csak siman atmasolom a masik konytaraba es mukodik ? (Nyilvan finomitanikell.....)
  • GPx8
    #14911
    Még egy kérdés. Az instant replay hosszát meg lehetne valahol növelni?
  • GPx8
    #14910
    Kösz, megnézem.
  • lac coo
    #14909
    Jaja, sok minden olyan konnyure van allitva, hogy olyan mintha ott sem lenne....Pedig ki lehet nyirni motort, gumit, feket ,valtot....Csak most ugy vannak beallitva, hogy fel ora direkt gyilkolas kell hozza, hogy tonkremenjen valami. :) Pedig a valti pl jopofa, wltunnek sebbessegek, beragad, se le se.fol, meg az ffb is jelzi, rezeg, rangat az auto mert akad a valto :)))))
  • Alexease
    #14908
    Az Actionmap konyvtarban nezd meg a kormanyod XML beallitasat, talan/valszeg at lehet irni. Esetleg a Quick Menu vagy Csak a menu resz lesz az.
  • lac coo
    #14907
    Keszits makrokat ra.....
  • Alexease
    #14906
    Raadasul, a celkozonsegnek minek?:) A sok ABS/TC mellett csak disznek van:D A padlogaz/padlofek uzemmod mellett ez teljesen felesleges.

    Ez is olyan dolog, amitol jobb lehetne a program a komolyabb felhasznaloknak, de igy egyelore csak benne van.
  • GPx8
    #14905
    Azt vágom, de akkor is gyorsan kéne tudni állítgatni.
  • Alexease
    #14904
    Nagyreszt az eladhatosag miatt kerult be. Nem lenne olyan rossz, ha lehetne normalisan kezelni az autokat (valtas, pedalozas). Kicsit megpiszkalva, gyengebb autokkal (kompenzalva a kezeles miatti lassulas), hatulrol indulva, elszorakoznek vele.

    De pillangozva/ketpedalozva sajnos eleg gagyik:/
  • lac coo
    #14903
    Hat itt nem sok ertelme lenne, mert nem lehet fokozatosan allitani, csak elore kozepre meg hatra....Amugy real is igy van, elore bealitott elosztasok kozott tologatjak.....
  • lac coo
    #14902
    Nekem ez a historic cucc kicsit ossuecsapott, gyorsan bedobalt cuccnak tunik , a 2013-hoz kepest egy nagy nulla......Talan kesobb javitgatjak, okositjak kicsit, mert jelenelg olyan mintha nem is egy jatek lenne....
  • GPx8
    #14901
    Kösz. Azért az elég béna. Rá kéne tenni valahogy a forgó kapcsolóra (DFGT).
  • Alexease
    #14900
    Itt van ket pack konyvtar: d:/Steam/SteamApps/common/f12013/download/
  • Alexease
    #14899
    Ja, akkor csak a konyvtarelerest nem szereti a backslash miatt:D
  • lac coo
    #14898
    Nem tom én is nézem, hogy jelzi hogy van új hsz, de aztán sehol semmi :)))
  • Alexease
    #14897
    Mi a retek van, nem jelennek meg az uzeneteim, mar 8-szor elkuldtem mindig mashogy>!:)
  • lac coo
    #14894
    2013 -as modban alapból a négy irány gombon jön elő a navigátor ahol tudsz lépkedni ...
  • lac coo
    #14890
    És az a könyvtár hol van ? :)))
  • Alexease
    #14889
    Meg elesben nem hasznaltam, de alapbol valamelyik valto konzol (G24) gombra jott elo a fekero elosztas (szabalyzo, valaszto?!) resz.
  • Alexease
    #14888
    Igen, azok, de azokban csak az alap Classic csomag van ('70–'80):
    - C01 - Ferrari 312T2
    - C02 - Williams FW07B
    - C12 - Williams FW12
    - C13 - Lotus 100T
    - C14 - Ferrari F1 87/88C
    - C15 - Lotus 98T

    A 90-esek a DLC csomagban (.nfs :D) vannak.
  • GPx8
    #14887
    A fékerőt nem lehet menet közben állítani?
  • lac coo
    #14886
    Jah a C betűsek azok, elvileg nálam az Ego Cam editor beolvassa , kezeli .
  • lac coo
    #14885
    Mi a könyvtár neve egy ilyen régi autónak ?

    A "C" betűsek azok ?
  • Alexease
    #14884
    Nem tartom valoszinunek, de nagyon jo lenne egy hpatter/kuplung patch a regi autokhoz:) Bar mukodesuk alapjan nem az a kategoria, de sokat dobna a dolgon.

    De van egy nagyobb ervagas is: a DLC-ben levo dolgokhoz, foleg a regi autok, nem lehet hozzaferni, igy a kamerat sem lehet modositani. Anelkul meg eleg szar:/

    Letezett ehhez realtime camera modosito (pozicio+fov)? Bar a dinamika is gazos...
  • lac coo
    #14883
    De amúgy én mindenféle szándékos anomáliát, furcsaságot el tudok képzelni, amit aztán napi rendszerességgel patch-elnek :))))
  • IXEMGabeo
    #14882
    El vagytok tévedve már a 2012-esben is kopott a gumi, mint állat, ehhez a szezonhoz hűen mégjobban kopnak a Pirellik, ami valósághűen adja vissza az élményt...Szerintem simán kivitelezhető...
  • IXEMGabeo
    #14881
    kussolj kandisznó:DDD
  • lac coo
    #14880
    Az sajnos igaz, de ertheto, hogy minden kicsit elnezobbre van beallitva a jatekban.De attol meg tudja amit kell.Ha valaki tesztelni akarja mit tudnak a gumik, mennyire korrigalhato az auto, az menjen keves vizben esogumival.
  • lac coo
    #14879
    Hát annyira azért nem buta , hogy egy gumikopást ne tudjon, mindig is tudta ....És nem előre beállított, hanem valóban gyorsan ki lehet nyírni ,elfékezéssel, sok kipörgetéssel ...

    gumikopás, üzemanyag, súly, gumi hőfok ezeket mindig tudta ....
  • precise
    #14878
    Túl sokat látsz bele ebbe a játékba...
  • Totti5
    #14877
    Ez nem hit kérdése s gondolom nem tegnap kezdtél el F1 játékkal játszani, vagy igen?! A setup azért van benne, hogy az autót optimálisan lehessen beállítani, a pályákhoz, körülményekhez, a vezető stílusához amitől szintén függ a kopás, mint ahogy a kigyorsításokkor a kerék pörgés, és a kanyarokban a "radírozás" is frasztikusan csökkentheto az élettartamot.
  • avus
    #14876
    Nem hinném, hogy ezt ilyen részletesen leszimulálnák. A CM nem erről híres.
  • Totti5
    #14875
    Talán, lehet, mondjuk te koptatod el a gumit?:) a gumi kopás a vezetési stílustól nagyban függ, nem pedig egy meghatározott egyenlet alapján, hogy annyit kell birnia amennyit.
  • avus
    #14874
    Én most mentem 100%-os versenyt Sepangban. Szakadó esőben. Intereken kezdtünk 14.-ik körre volt tervezve az első kiállás de tíz kör után teljesen elfogytak a gumik muszáj volt kiállni mert már nem tudtam kigyorsítani sem. Két körrel később elkezdett szakadni ezért kiálltam wet gumikért ami szintén csak tíz kört bírt ki, érdekes. És úgy vettem észre az AI-knak nem igen volt kopási gondjuk. Ez is érdekes. Ja és bejött a Safety Car és nem én idéztem elő, egyszercsak bejött, hogy miért azt nem tudom.
  • dr Kotász
    #14873
    Tuti van, nekem rögtön az első 25%-os versenyemen be is jött.