21741
  • IXEMGabeo
    #15037
    tolhatjuk, ha dobsz linket xD
  • IXEMGabeo
    #15036
    nekem is Thrus van, de pocsék vétel volt...minden alkalommal szétgyilkoltam a váltóját:D már vagy 4x vittem vissza amig garanciális volt, hogy cseréljék ki:DDD elromlik egy idő után én meg nem tudom nem agresszívan váltani
  • lac coo
    #15035
    Furcsa is lenne, ha az autók 20 forintos mikrofonja alapján készülne hang... :)))Hangban szerintem teljesen jó a játék, sőt, van honnan utolérni a többieknek :)
  • V43 1105
    #15034
    Game? :D
  • Fox44
    #15033
    Mindegy, az F1 2013 is ilyen.:)
  • B0GE5z
    #15032
    Using F1 2012 & F1 2013 Car Mod
  • V43 1105
    #15031
    Albérletben dumáltunk :D
  • Fox44
    #15030
    Miért, hol jártál?:D
  • V43 1105
    #15029
    Bocs, most értem vissza..
  • Fox44
    #15028
    Hallatszik, hogy nem igazán találták el az eredeti hangot sajna.
  • paj01
    #15027
    Igen, bíztam benne hátha csak az alaplapi usb port a szar:) Kösz az ötleteket majd talán megnézetem vkivel. Most nem is izgat annyira, nincs nagyon időm meg nem valami forradalmi ez a 2013 h remegjek miatta:)
  • kjhun
    #15026
    LOL (Torrentre feltenni. )
  • Master91
    #15025
    a gumi kopás bug vagy én vezetek túl buzin? 2-3 kör alatt elszáll a rajtoló gumi, ennyire szar nem lehetek...
  • kjhun
    #15024
    9 nyelvű és 2GB-al nagyobb terjedelmű, mint a korábbi. Majd kiderül, kevessebb-e benne a bug.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    próféta = PROPHET
  • maujuri #15023
    Igen lehet, Multi online, osztott kép, és Lan
  • akyyy
    #15022
    valaki nem tudja pc-n az új játékot lan-ba lehet játszani 2 gépen?
  • kvanta
    #15021
    Üdv mindenkinek.
    Az idei F1 lett szerintem a legjobb az eddigiek közül, viszont van egy dolog ami nem nagyon tetszik érdeklődnék más is tapasztalja vagy csak én vagyok tehetségtelen :)
    Szóval a problémám, hogy ha a legtöbb üzemanyagot is állítom be a futamra (50%-os versenyt viszek)akkor is már verseny felétől vagy egy pár körrel később már -1 körre való üzemanyagom marad ami nem a legjobb dolog és újdonság is számomra mert ezzel eddig soha nem találkoztam hogy normál, nem erőltetett versenytempóval is képes vagyok durván elhasználni a benzint. Ilyenkor persze marad a legszegényebb keverékre átállás 1-2 körre ami elég nagy hátrány valamint a Kers-re rá sem merek gondolni. Az tény, hogy az előny kiépítés vagy az előttem lévő elkapása miatt minden körben kihasználom az összes Kers töltést de ez nem okozhatná ezt nem?
    A másik ami nekem inkább érdekesség az a gumikopás amit zseniálisan lemodelleztek az ide Pirellik szintjére de talán kicsit még az igazitól is jobban kopnak :) Mivel nem kormánnyal hanem gamepaddal játszok valamennyire tudom korrigálni a kigyorsításokat de azért az kemény, hogy kínai pályán 3 azaz három kör alatt totál kinyírtam a lágyabb gumit.

    Ezzel annyira nincs is bajom mert legalább tényleg vigyázni kell a kanyarokkal. Igazi élvezet így nyerni, legalábbis nekem ez jó kihívás, nem lehet csak úgy beesni a kanyarokba, hanem ésszel jó féktávokkal és kigyorsításokkal kell operálni.
    Tetszik, nem bántam meg a vásárlást, csak a benzinem ne folyna el :)
  • V43 1105
    #15020
    Valaki multi virágboltival?
  • Master91
    #15019
    jó kérdés :D
  • lac coo
    #15018
    Nálam csak olyan volt, hogy hosszú verseny végén az utolsó 3 körben jött meg az eső, végül úgy döntöttem, hogy hogy megyek interért, az AI maradt szárazon, röhögve körbeautóztam őket.
  • B0GE5z
    #15017
    és ez a próféta mit is tud? :D
  • kjhun
    #15016
    Kint a "proféta"-féle release.
  • Screenracer #15015
    A potméter mehetett tönkre benne vagy leszakadt az egyik érintkező vagy a csúszka kopott el benne. Ha előbbi, akkor egy kis forrasztás, ha az utóbbi akkor csere. Így látatlanba erre godolok. Azt próbáltad, hogy kihúzod az USB-ből és vissza?
  • Danecay
    #15014
    Még nem próbáltam esőben, de kíváncsi vagyok, hogy változott e a helyzet a tavalyihoz képest. Az időjárás változással az volt a gondom, hogy miután elkezdett esni az eső, egyszer csak egyik pillanatról másikra ment el a tapadásom, csúsztam ki féktávon a pályáról száraz pályás gumikkal, míg AZ AI-t láthatóan nem így érintette a dolog, ugyan úgy száraz pályás gumikon tudtak tovább menni. Ezekben a szituációkban 5-6 helyeket is el tudtam bukni amíg ki nem evickéltem a bokszba és le nem cseréltem a körülményeknek megfelelő abroncsokra a fent lévőket.
  • paj01
    #15013
    Nah kiakartam próbálni ezt a classic cuccot erre behal a kormányom:)
    Thrustmaster RGT-nek ismeri esetleg valaki a lelki világát? Megbolondulhatott benne valami szenzor mert nem követi le a kormány mozgást, meg kalibrálásnál össze vissza ugrál vagy ellentétes irányba mozog mint amibe fordítom. Nem is nagyon használtam, max leporosodhatott:D Érdemes ezeket a kormányokat szétkapni, tisztogatni vagy hozzányúlkálni?
  • precise
    #15012
    Végülis szórjuk tele a topicot semmit mondó képekkel meg videókkal mindenféle komment nélkül. Egyértelmű, hogy a youtube csatiját akarta reklámozni ami nem is volna nagy baj, mert szeretem őket ha jók. Azonban amit ő linkelt az egy 1 éves játék komment nélküli semmit nem mondó bemutatója ráadásul hátúlról tologatva billel mint egy 6 éves hülyegyerek.

    Szóval ha a csatornámat akarom reklámozni akkor friss, értelmes vidiket lövök, az övében sajnos az elején lévő logó vagy mi az ami ér valamit...
  • akyyy
    #15011
    ez még mindig f1 game topik, ha vaaki megvette a 2011-et és csá, akkor hova menjen?
  • dr Kotász
    #15010
    Igen, és a hangja is kegyetlen. Az előző évtizedből meg ugyanez igaz a 88-as Williamsre...
  • precise
    #15009
    Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy ez csak valami poén amit nem értek?
  • Devilstudio2013
    #15008
    bocsi rossz helyre ment :(
  • Devilstudio2013
    #15007
  • Devilstudio2013
    #15006
  • IXEMGabeo
    #15005
    na majd dolgozom az ügyön:P váltóm mondjuk automata volt, mivel a kormányomnak eléggé gyér a lefelé váltása sajnos baszakodik...
  • atiwrc
    #15004
    Ez most komoly hogy így van megoldva a vízes sisak?
    A videodból nekem úgy látszik mintha lenne, egy lap amin van néhány nem mozduló vízpetty és rajta egy másik amin meg nagyonbb placák futnak:

    Az ős Hard Truck is képes volt megjeleníteni random helyeken esőcseppeket az üvegen, akkor nemhiszem hogy 2013ba ez olyan nagy feladat lenne a codmastersnek:
    http://www.youtube.com/watch?v=Z9e7y8lF5H4

    Ráadásul, tudjuk hogy a dirt2-3ba elég jól megoldották ezt...
  • precise
    #15003
    Az előzőt 2. próbálkozásra csináltam, ehhez kellett még 2:

  • IXEMGabeo
    #15002
    vagy lehet neked azért sikerült, mert Kapd el Mardel levágta az utat?:DDDD
  • IXEMGabeo
    #15001


    így jobb azért
  • IXEMGabeo
    #15000
    [IMG][/IMG]

    remélem beillesztette:) sikerült megfutni újra.D és még fel is tartottak 2x
  • IXEMGabeo
    #14999
    3:33;) Ferkával kár, hogy nem fotóztam le
  • precise
    #14998
    Nem 3:45-re gondolsz? Mert nekem 3.34-re adott goldot. All Assist Off természetesen.