21741
  • precise
    #14957
    Caterhammal nem oda kell koncentrálni hanem hogy megverd a csapattársad, meg a két marussiát. Már a 12. hely is csoda. Igazán csak azért lehetséges, mert szar az AI. Első kanyar előtt smán megelőz az ember 5-6-ot másodikban még 3-at. Utána meg mivel előzni nem tudnak csak tartod a helyed. Mindezt Legenden. 3 év alatt azért ez mehetne a Code"masters"-nek.
  • akyyy
    #14956
    ezt a csalo játékot. monakoba utolso kanyarba simán átmennek rajtam, ha elrontom a kanyart és lassabban probálom benvenni:S mintha boxba mennék be mert ott is simán átmennek rajtam
  • lac coo
    #14955
    Koncentralj a 11. helyre........akkor lesz kihivas.
  • precise
    #14954
    bocs nem gomb hanem MOD
  • precise
    #14953
    Van vlami értelems AI javító gomb?

    Előzni egyszerűen nem tudnak. Caterhamal megyek. Rajtnál feljövök mondjuk 12.nek mögöttem jönnek mekik lotusok de volt már ferrari is (igaz massa) és nem tud megelőzni 10 kör alatt. Ja igen, Legend fokozat. Ez így fos mert nincs kihívás.
  • csm
    #14952
    köszi,akkor ezt benéztem :D
  • GPx8
    #14951
    Ezek a gombok egyébként melyik gombok, mert a billentyűzetre nem reagál, banánom meg nincs...
  • lac coo
    #14950
    Mikor a palyat valasztod, felul a jobb sarokban tudod valtogatni a regi es az uj palyacsomagokat......Hogy melyik gomb ,azt ott mutatja mellette...
  • IXEMGabeo
    #14949
    Ambrus:DDD megint alkottál
  • IXEMGabeo
    #14948
    jól nyomod...elég kemény ellenfél lennél pláne, hogy én assist offal nagyon szenvedek esőben:D
  • csm
    #14947
    akkor rossz helyen keresem lehet,mert classic módban csak 4 pályát ad be ezekhez a gépekhez...
  • dr Kotász
    #14946
    Lauda Ferrariját próbáltátok már? Én még nem láttam a Hunt/Lauda filmet, aki látta, talált némi hasonlóságot? Én Brands Hatch-ben próbáltam ki, 3 másodperccel mentem lassabbat, mint a Williams FW12-vel.
  • dr Kotász
    #14945
    A classic autókat eleve lehet minden pályán használni, nincs semmi külön teendőd.
  • Timbu
    #14944
    Szerintem itt keresgélj: F1 Race Stars.
  • lac coo
    #14943
    2015 -ben meg térugrás, időutazás lesz ! :)))
  • macleody
    #14942
    Ezen beszartam :)
  • B0GE5z
    #14941
    ez nem need for speed topik
  • Firerock
    #14940
    Ki ne találj már ilyen marhaságokat...
  • breslauer
    #14939
    az igaz, hogy már a 2014-es verzióba benne lesz a Bullet Time, azaz az időlassítás?
    Pl ennek segítségével lehetne előzni, ilyenkor belassul a játék, és amíg az ellenfél védi az ívet, te elé vágsz ezzel a módszerrel, pl féktávon hasznos lenne rajtnál, vagy ha rosszul veszel egy kanyart, csak benyomod és elfordul az autó, GTA V-ben volt erre példa.
    Szerintem növelné az eladásokat, érdemes lenne beletenniük a srácoknak
  • csm
    #14938
    sziasztok,lenne egy olyan kérdésem,-bár már biztos volt róla szó- ,hogy a classic autókat hogy tudnám az összes pályán kipróbálni?
  • Screenracer #14937
    http://www.racedepartment.com/forum/threads/electronic-flags.75158/ :)
  • lac coo
    #14936
    Csak én látom úgy, hogy a pálya széli zászlójelző ledtáblák nem működnek ?

    (biztos van valami becsületes neve , de a tököm se tudja ..:))
  • HJ
    #14935
    Egy kis buherálással azok is :)
  • zzeN
    #14934
    Nem vettem észre ezeken kívül semmi mást.
  • Danecay
    #14933
    Váltott már valaki WAREZ-ról eredetire, és tapasztalt valami eltérést? Csak kíváncsi vagyok, hogy számíthatok e valami változásra, név megadásán és az autó beállításának elmentésén felül!
  • B0GE5z
    #14932
    na ezt szépen leírtam :))) kimaradt, hogy az AI
  • B0GE5z
    #14931
    hát ezt az esőt valahogy most sem találták el, esőbe olyan köröket mennek kínába időmérőn mint én szárazon
  • Master91
    #14930
    Oké, akkor nem nálam van a hiba.
  • lac coo
    #14929

    A vízcseppeket is piszkáltad ?
  • zzeN
    #14928
    Csak a warezosok nem.
  • Fox44
    #14927
  • Master91
    #14926
    Mindenki tud menteni autó beállítást? :D
  • Alexease
    #14925
    Idegesitett, csak megcsinaltam a 90-es pack-hoz is a kamera piszkalas lehetoseget:)

    1996 Williams FW18, Korea, eso. Ez a Koreai palya eleg szivatos:)


  • RYO21
    #14924
    Nem a 80s-re gondoltam hanem a 90s-re. Mivel az leveszi az alap sárgás effektet ami rajtavan a játékon.
  • lac coo
    #14923
    Mivaaan?
  • mmovar
    #14922
    mi ez a marhaság, hogy ha v-sync-et kikapcsolod 2sec-el jobb köridőt lehet menni? Nekem pl g27-nél ha kikapcsolom rángat a kormány ezért be kell kapcsolni.
  • V43 1105
    #14921
    Kinn van a multi .. ő.. értitek. Bocs, nem reklám, ha itt is bejövős megyek is a boltba érte.
  • lac coo
    #14920
    Igen, csak szerinted.. :)

    Akkor se láttak sárgában az emberek meg most sem .:)
  • RYO21
    #14919
    Amúgy csak szerintem sokkal realisztikusabb a látványvilág, ha a 90s évekbeli filterrel megy az ember?
  • GPx8
    #14918
    Esőben jó. Még egy picit csúszik is...