21741
  • IXEMGabeo
    #15197
    mai napig az az egyetlen game, ami kezelhetetlen volt a kormányom számára..sztem meg az volt egy elcseszett program...érdekes egyikkel se volt problémám sosem irányításilag.
  • dr Kotász
    #15196
    Érdekes, amit írsz. A 2011 túl könnyű volt legenden, az igaz. A 2013 nehezebb. De az irányítás nálam most is teljesen jó... Kormányprobléma lesz az, nem szoftver.
  • lac coo
    #15195
    De mi a rossz benne ? :)
  • maujuri #15194

    nekem a 2011 es jött be eddíg nagyon, csak az meg nagyon könnyű volt legend fokozaton, de jó volt az irányítás. itt meg nagyon nehéz a legend, de rossz az irányítás

  • lac coo
    #15193
    két dolog miatt nem javítják: kevesen játsszanak kormánnyal, abból a kevésből kevesen normáliskormánnyal, tehát billre gamepadra ez így jó ...

    a sok sírással semmire nem mennek: az hogy szar az ai, szar az irányítás, szarul gyorsít ki olyan semmitmondó hozzászólások, hogy kb el sem olvassa senki .

    amúgy meg mindegyiket toltam, minél normálisabb volt a vezetés, annál inkább szarozta mindenki ..... :))) én azon csodálkozom, hogy még ilyen is egyáltalán, ennek papíron sokkal gagyibbnak kellene lennie ...:)
  • maujuri #15192
    Nekem mint írtam tetszik a game, de ezeket amit felsoroltál cockpit, az már idén nekem jó, tükrök, végre használható, nade az irányítás, thrustmaster f430 al nem valami jó például. FFb meg.... Ezeket miért nem tudják javítani? Gondolom a fórumukon 1000x volt már róla szó. Nem érdekük?. hm mindegy egyet lehet tenni, eddig az összes évadot megvettem, A tavalyi kivételével végig is nyomtam. Tavalyi szerintem játszhatatlan volt karrierben. Nem kell megvenni ezután. És nincs gond.
  • Fox44
    #15191
    Az ok, de szerintem az F1 2013-ban az AI tényleg hülye.:D
  • Fox44
    #15190
    Igen, azért a gagyitól szerintem messze van.:)
  • Fox44
    #15189
    Én mentem párszor élvezetes versenyeket, de igaz, hogy voltak ilyen helyzetek. Verseny után ott hagytam azokat a szervereket.
  • Fox44
    #15188
    Nekem ilyesmi kameranézet kellene a játékban.1:25-től

  • Alexease
    #15187
    Az AI egyik programban sem lesz soha tokeletes. Minden programban scriptelt es/vagy droton huzott fajta, egyedul a VGP3-ban volt teljesen onallo, tanulo-fajta. Igy mindig lesznek anomaliak.

    De itt az F1-nel azt is figyelembe kell venni, hogy ra van drotozva a valodi szezon a csapatokra, autokra, pilotakra (fejlesztesek, fejlodesek, hullamzo teljesitmeny, hiba/baleset arany, veletlenszeru esemenyek stb.).
    Mar irtam korabban, tobb szaz kepernyos az XML kod a szezonra:D

    Erdemes megnezni 1-1 valodi futamot, meg egy viszonylag esemenytelent is, pl. a mai Suzukat, hogy mennyi baleset, kieses, benazas es feltartas van.
    Es ez csak az, amit a TV-n latunk, ki tudja mikor, hol, kit menyirre szorongatnak le a palyarol:)
  • kékherceg
    #15186
    Sziasztok

    Hogy tudnám menedzselni az üzemanyagot? Külföldi fórumon azt olvastam, hogy a korábbi verziókban ki kellett kapcsolni a Parc Fermé-t, de ez nem vált be. Lehet, hogy újra kell nyomnom az YTD-t?

  • Alexease
    #15185
    En nem vedem, de az indokolatlan es feluletes legagyizas sem tisztesseges:D
    A lehetosegekhez kepest teljesen jo, annyi baja van, mint az osszes korabbi evben: kormanyzas, FFB, cockpitnezetek, tukrok:)
  • lac coo
    #15184
    Online nem érdekel ....Kipróbáltam párszor, élvezhetetlen....Rajt után kilométereket toltak a bolyba, csigalassúakat sem tudom előzni mert figyeli a tükröt és elém vág , minden létező helyen vágják a pályát mindenen átrongyolva stb ...
  • Fox44
    #15183
    SP-ben lehet, de online-n....:D
  • lac coo
    #15182
    Nekem nincs bajom az AI-val....Neha koccan meg toketlenkedik, de atlagos szintet hozza.A lassuak szepen felreallnak, ha betartom a szabalyomat es csak egyszer valtok iranyt vedekezesnel meg elozgetnek szepen, es nyomas alatt tartanak.
  • Fox44
    #15181
    Láttad volna, hogy online-n mit művelt a AI.:D Sokszor még az élő játékosokon is túltett!:D
  • Fox44
    #15180
    Kösz, hogy megnézted!:) Azért lehet előkapom az Rfactor-hoz a GP 79 modot.:)
  • bunddog
    #15179
    Nyilván nem billel...Éppen azt írtam, hogy úgy is lassú ha nem pörög ki, csak nem olvastad el rendsen.
  • Totti5
    #15178
    S mivel játszol billentyűzet?:) a kigyorsítást te irányítod a pedálokkal... nem pörög az ki, ha nem tövig nyomod s a valóságban sem padlózzák le a kigyorsításokat.
  • bunddog
    #15177
    De ott volt a sauber a 6-7 helyen, a lényeg hogy az ai olyan mintha nem lenne megtankolva, nekem meg mintha nem is fogyna, nem megyek a végén jobb időt az elméletben könnyebb autóval új gumin mint a legelején, szóval tényleg jól megcsinálta a "Codies". Meg egy lassú kanyar után 2esben hagyva írtó gagyi a kigyorsítás, úgy persze hogy nem pörög ki, ha megnézel egy valódi onboard-ot a legfosabb autó 5x jobban gyorsul a valóságban.
  • B0GE5z
    #15176
    versenybaleset, van ilyen
  • maujuri #15175
    Sziasztok. Nekem személy szerint tetszik a játék, mivel bolondulok az F1 ért, de azért többet is ki lehetne hozni belőle. A gumikopás nem rossz, de akkor az AI tappancsai miért nem kopnak annyira(vagy sehogy) mint a játékosé? Nekem nem kell plusz kerékcsere egy futamon, de vigyázva is rendessen csontra kopik. Na meg az AI intelligenciáján is van még mit csiszolni. Nekem az az érzésem hogy ezt a játékot nem tudja a Codi jobban megcsinálni. Külső szép, az rendben hogy arkade, de attól nem kell egy játéknak holt butának lennie. Amíg náluk lesz a licensz addig sajnos csak ehhez hasonlót kapunk. Azért egy kis video(példa) az ai intelligenciájáról:
  • lac coo
    #15174
    Jobb mindig lehet.......Sot meglepodnel piszkalgatva milyen jo versenyeket lehet menni HOSSZABB tavon :)

    En leginkabb azert piszkalgatom, mert sokkal tobb van benne, mint amit gyarilag beallitottak......
  • IXEMGabeo
    #15173
    ha ennyit piszkálgattok azt jelzi, hogy nektek se jó ez a játék...

    holott elképesztő mennyire védtétek, de mostmár lassan mindenbe belenyúltok, hogy a saját szátok íze szerint alakítsátok a dolgokat:)))
  • lac coo
    #15172
    Az a baj , hogy meg lehetne csinalni ezt teljesen jora, az aerot csokkentve sokat javul nagyobb temponal, de akkor mar elmaszik a sebesseg, piszkalni kellene a motort is valahogy, az meg mar szinte vegelathatatlan munka......
  • lac coo
    #15171
    Jah..
    A Cat viszont jó, sokkal jobban "büntet" a hibák miatt, nem az a megy mindenhol mintha muszáj lenne . Igaz a jobb autók állva hagynak de hál istennek az nem érdekel hol végzek :))))

    Csak ez hang idegel ki, ha sok fal, épület van a rajtnál, olyan viszhang van, hogy semmit nem hallok a sajátomból. Ok. hogy igazából is tudnak szólni, de én hang alapján váltok és így elég nehéz :))))
  • Alexease
    #15170
    Akkor ne eroltesd:) Amugy nincs is sok ertelme, mert nem nagy szam sajnos a regi auto, foleg a kezeles miatt, es csak ket egyforma van belole, ugy sem lehetne normnalis versenyt tolni.
  • lac coo
    #15169
    Nem csak a mentés száll el ilyenkor, hanem az egész profil :)))) Mintha most telepítenéd fel ...
  • Alexease
    #15168
    Aki karriert megy a programmal, NE az utolso valodi futam alapjan (autok, pilotak, gumi, sebessegek, eredmenyek stb.) iteje meg a programot. A karrierben vegigmodelleztek a autok fejleszteseit, a gumivaltozasokat es a pilotak erosorendjet.
  • Alexease
    #15167
    A rajtracs betolteseig brobaltam, addig mukodtt, ott csinaltam a screenshot-ot. Nem mentem vele, mert mar nem volt osszerakva a kormany, hirtelen csak a hozzaszolas miattt barkacsoltam meg a database file-t;)
    Azota nem inditottam el, nem tudom mi van vele;D En nem megyek karriert, engem nem erint a mentes elhalalozasa:P
  • dr Kotász
    #15166
    Normális. Pár perce ért véget a suzukai futam. A Saubernek volt a legalacsonyabb a végsebessége. A Codies jó munkát végzett.
  • lac coo
    #15165
    Próbáltad ? Én nem merem felrakni, mert általában a módosított database tönkreteszi a mentést ....
  • bunddog
    #15164
    Az normális hogy sauberrel career-ben beállítástól függetlenül pl bahrein-ben a célegyenesben és az előtte lévő hosszú egyenesben is kb mintha a leglassabb autó lennék a mezőnyben? :D gyorsulásban és végsebességben sincs esélyem hogy távolodjak a mögöttem lévőtől.
  • gallardo
    #15163
    Valaki tudna segíteni abban, hogy mit lehet tenni a gumikopás ellen? Alacsony leszorító erővel megyek és 25%-os versenyt nem tudok befejezni 1 kiállással. A keményebb keverékek is gyakorlatilag 3 kör alatt besárgulnak. Nálam van a hiba vagy ezt tényleg ennyire elkúrták?
  • Alexease
    #15162
    Annak nem sok ertelme lenne, de esetleg lehetne meg nehany livery-t beletolni a meglevo ketto melle:)
  • avus
    #15161
    Nem lenne túl fair a 80-as évek verdáival összeengedni.
  • Alexease
    #15160
    Megy az versenyben is, csak piszkalni kell:D Bar csak ket autoval (egyelore:P).

    f1-2013-ferrari-312-race.zip

  • kuzco007
    #15159
    A játék indítása után a loading képernyőnél kilép hibaüzenet nélkül. Mi lehet a baj?
  • Fox44
    #15158
    Úgy, hogy regisztrálsz a RaceNeten, és a Time Trial játékmódban lehet menni vele.;)
    Én pont egy teljes versenyt mennék vele, de sajna nem lehet.:( Lehet, meg kéne piszkálni a fájlokat, de én nem tudom, hogy mit, és hogyan.