21741
  • Fox44
    #14872
    Gondolom, azt tudjátok, hogy a classics-nál, a pályán EscOptionsColour Filter off, és eltünik a sárgaság.:D
  • Totti5
    #14871
    Ez k jó:)

  • V43 1105
    #14870
    Te velem fogsz coopozni, SZUKA
  • akyyy
    #14869
    25%-ba tuti van safecy car? és csak akkor ha én baszom el, vagy bőven lehetséges hogy a gép magátol okoz valahol balesetet? eddig még nem tapasztaltam, (bár az is igaz hogy édes kevés az a 14-17 kör :D) monaconál járok és eddig semmi (azon pályán meg egy kört nem tudok menni edzésen hogy ne esne le az első szárny :D)
  • lac coo
    #14868
    Mondjuk az is igaz, hogy lehet nyomni neki mint a barom, árkon bokron át :))))
  • Fox44
    #14867
    Ja-ja, kipörög a kerék, csúszkál az autó!:) Engem a kerékvető is meg szokott dobni, és lelassít, ha nagyon rámegyek.:)
  • kjhun
    #14866
    Vagyis akkor melyik gombok lennének pontosan? Mert, amit írtál, az a gomb az "Enter" felett van. Mellette balra van az "Ó" gomb, tőle jobbra meg az "Insert" és társai vannak.


    A Rilód meg nuke-olva. Vagyis, aki a tört verzió alapján itélkezik a játék felett, hogy meg-e vegye. Az várjon vele, míg lesz PROPER relíz, az talán nem lesz ennyire bugos.
  • lac coo
    #14865
    Hát én nem tudom, nálam kopik a gumi, most mentem 35 kört Canadában, és elég vicces kigyorsítások féktávok voltak a kopott gumikkal... Sőt látványra is kopik, szóval lehet valami a warezzal van tényleg .
  • Totti5
    #14864
    2012-ben semmi nem történt. Padlógáz aztán ment mindig. Itt frankón kipörög a kerék, csúszkál, nincs benn a kikapcsolhatatlan TC effektus.
  • precise
    #14863
    Ez egy script halmaz. Hátra állítod a féket, 5 kör múlva minden előjel nélkül nem bírsz befordulni mert megcsúszik a hátulja a féktávon. Abban az ezredmásodpercben jön az üzi, hogy állítsd előrébb a fékerőt.

    Bármikorra állítom a kerék cserét pont előtte kopik el teljesen a gumi, tök mind1 hogy 3 vagy 10 kör....

    Ez már ilyen COD szint...
  • Danecay
    #14862
    Megtettem ismét vagy 20 kört a játékkal, de sajna továbbra is ambivalens a véleményem! :( A vezetési modellről végképp nem tudom, hogy mit gondoljak, meg kell szokni, vagy el kell fogadni?! A gázadásnál történő kipörgés jó, de a többi... Számomra a F1 2012 sokkal direktebb, érezhetőbb, kiszámíthatób volt. Ott tudtam már egy elrontott féktávon történő fékezés következményeit, gyakorlatilag a pedálra lépés pillanatában, míg a 2013-nál úgy vagyok, hogy még bármi is lehet, ha jól esek rá az ideális ívre akkor nem lesz gond mert úgy is ott maradok, de akkor se nagyon ha elhagyva a pályát négy kerékkel kicsúszok a fűre, mert majdnem olyan mintha a pályán autóznék. Miközben játszottam, az jutott eszembe, hogy kicsit olyan reflexjáték szerű a dolog, majd egyből jött a felismerés, hogy aha tényleg, hát pontosan ugyan ezt írtam a GRID 2-ről anno a GRID 2 topicba [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1344010815&no=484]#484[/URL]. A gázadáskor történő keresztbeautózásról is elmerengtem, hogy ez vajon mennyire szándékos, és mennyire EGO 3 Engine sajátosság, lásd GRID 2. Megjelenés előtt megnéztem jó pár ide is linkelt gyors kört és többször konstatáltam, hogy de látványosan autózik a játékos, kihasználja pálya teljes szélességét, ügyes! Rájöttem, hogy minden megerőltetés nélküli én is tudok ilyen látványosan autózni! Nem tudom, nekem valahogy az a benyomásom, hogy a gázadáskor történő kerék kipörgéstől eltekintve, eddig ez a legárkádabb rész :( No meg ott az átkozott kormány rángatás. Érdekes a koncepció is. Pedál nélkül majdhogy nem játszhatatlan a játék bekapcsolt TC nélkül a kipörgő kerekek miatt, szóval ez kormányosoknak OK, kontrollereseknek, billentyűzeteseknek NOK, ami mit sem ér a számomra érzetre bekapcsolt, de kikapcsolhatatlan kormányzás rásegítés mellett, ami a kontrollereseknek OK, de a kormányosoknak NOK! Szóval sehogy sem jó!
    Amúgy tényleg, csak a virágbolti verziónál nem kopnak a kerekek ténylegesen? Valahogy nekem is az az érzésem amit már más is leírt, hogy a HUD szerint kopik, de a valóságban nem. Pedig az idei kiadásra be volt ígérve a tyre scaling visszakerülése a játékba.
  • GPx8
    #14861
    Tudom, de azért a kerékvető egy kicsit büntethetne, nem? ;)
  • lac coo
    #14860
    Az inkább tapadás ...

    De hagyjuk már ezt, mindenki tudja, hogy nem egy rF2 ...! :)
  • GPx8
    #14859
    "Automata" kormányzásra és azt értem, hogy ha ráteszed az ideális ívre, akkor az már ott is marad, ha fene fenét eszik is... :)
    Ilyen szépen én még a Hungaroringen egy játékban sem mentem. Ez pedig nem hiszem, hogy azt jelenti, hogy hirtelen "ász" lettem... :)
  • precise
    #14858
    Ok ha megvagy, szólj priviben. Esetleg addig is esetleg valaki Coop Champ?
  • maujuri #14857
    PCX- nél szoktam vássárolni, ajánlom, jó, megbízható cég. Másikat nem ismerem.
  • dr Kotász
    #14855
    Melyik mappában tárolja a játék a mentéseket?
  • Alexease
    #14854
    Az FFB effekteknel lehet atirni, hogy a kormany/FFB hogy viselkedjen a gumi sodrodasainal, csuszasanal stb. Ha jol latom, lenullazta az egeszet, igy valszeg a kormany mindig ugyanolyan erzest ad vissza:) Ilyen radikalisat en nem probaltam:)
  • Fox44
    #14853
    off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mennyire megbízható a www.pcx.hu és az www.a4team.hu/product_category? Valaki ismeri őket?
  • Danecay
    #14852
    Ez mit is csinál pontosan? Alex? :)
    No Understeer Mod 1.0
  • dr Kotász
    #14851
    Angol kiosztású billentyűzeten a backspace melletti + es - jel az.
  • DKV24
    #14850
    Én is így jártam pedig a 2012-ben megtaláltam de elfelejtettem.
  • ggbuffon
    #14849
    egyes gombokra nemtudok rájönni a menüben..

    pl a classic modban is a sima grand prixnál ugye 80as és 90es évek autói közül lehet variálni..mutatja, h az "egyenlőjel" meg talán a sima "kötőjellel" kell váltogatni, de végignyomkodtam a klaviatúra összes létező gombját és lehetséges kombinációját (avagy mégsem) de egyikre sem reagál

    kisegítene vki ezügyben?
  • IXEMGabeo
    #14848
    eleve hülyeség a racenet:))) online told...

    én mennék veled coopolni csakhát meg kell vegyem a game-t és egy-két alkatrészt, hogy az FPS-em növelni tudjam xD
  • DKV24
    #14847
    Sziasztok!

    Melyik gomb az = egyenlő a játéknál? Elvileg időgyorsítás meg az 1980 1990 közöt lehet vele választani fontos lenne! Előre is köszönöm!
  • precise
    #14846
    Hát nem tudom. Ránézésre a játék annyiban változott az előzőhöz képest, hogy tettek bele 12 új modellt, plusz skineket, néhány új játékmód.

    Ez mellett nem volt idejük ezt megoldani valamiféle punkbusterféle okossággal. (nem értek hozzá) De mondjuk valamiféle eredeti file ellenőrzés ha online tolod......
  • bakkerman
    #14845
    azért az kibaszott röhej,hogy 1 NAPOS játéknál már vannak csalók hivatalos szervereken. A másik röhej meg hogy ezekszerint 1 nap alatt készült valami hack??!!
  • lac coo
    #14844
    A csalók a szarok, nem a gém ! :)))
  • precise
    #14843
    Alonso 1:38-at ment qualon. Én 3 mp-vel lassabbat. Az első helyezett 37mp-t vert Alo-ra... Ez csalás mert szar a gém
  • Alexease
    #14842
    Nem biztos hogy csalnak, egyszeruen a sok segitseg es az ilyen stilusu jatekra szocializalodott reflexek miatt ennyit tudnak:D
    Persze benne van a csalas lehetosege is, de 20-30 masodperc elony az meg realisnak tunik:P

    Szoktam menni SRW/ACR-rel is, azk hotlap programok, raadasul fizetnek erte ha jo idot mesz. Csalni elvileg ott sem lehet (bar a +200$-os kifizeteseknel megtalaltak a modjat:DDDDD), de brutalis idok vannak.

    Foleg az SRW-ben, pedig az rF1 alapu es korlatozottak a segitsegek. Az elso nehany korom utan, amikor ugy erzem hogy ez egy atlagos, jol sikerul karika, az altalaban 10-15 sec plusz:D Nehany masodpercig fel lehet zarkozni, altalaban 12-15. hely – a 10-ig fizet:P

    Amiota atszerveztek a progit, erdemben 15 ember jatszik, a tobbiek csak tolteleknek vannak. Koraban sulyosabb volt, amikor tobb szinten is indultak, havi szinten 2-300$-t is ossze autozhattak.

    Az ACR simcade, de eleg jo, csalni nem hiszem... De ott is vannak brutal idok, pedig nem egyszeru a cucc. De nem 10-20 sec, csak 1-3, ami realis, mert megiscsak ugyesebbek es/vagy segitseggel mennek es/vagy irtozat mennyiseget gyakorolnak.

    Ja, es ott a szerencsetlen RaceRoom, az is hotlap. Az is durva, de az nagyon semmi program...

    A lenyeg, hogy ez meg total arkad is tud lenni, a celkozonseg nagyresze is az, semmi szures nincs az idoknel, es meg bugos is lehet (nem letkerdes hogy korrekt legyen a hotlap – nem fizetnek erte).

    Ennel max a feladat miatt erdemes menni nehany kort racenet-en, amugy semmi ertelme. Legalabbis annak, aki nem csak egy ujabb szines foltot akar korbe tolni egy nagy szines akadalypalyan:)
  • precise
    #14841
    Bírom, hogy ezekben a fél-arcade gamékban sosem sikerül megcsinálni, hogy ne lehessen csalni. Benéztem Racenet-re van Evenet Koreai pályán. Mentem kb 6-7 kört, hogy mire elég. Az első 1:01:xx-et ment :)))))
    366LASZLOJANOS01:41.279+00:39.848
  • bakkerman
    #14840
    jaaa,aha vágom,akkor én hagyom a defaulton,mert ahogy nézem összhangban van :D
  • dr Kotász
    #14839
    Driving assists/Pit cameras
  • lac coo
    #14838
    azt hol lehet bekapcsolni, hogy a pitben maradjon a fülkenézet? Láttam már valahol, de most sehogy nem találom :))))
  • Alexease
    #14837
    Azt meg nem neztem meg, de ha jol tippelek, a virtualis kormany latvanyelemeket tartalmaz (sok rangatas) plusz alapbol a full segitsegekhez van belove, ugy mozgatja, mint amikor a gep vezetne/korigalna helyetted (ha be lenne kapcsolva a sok segitseg).

    Ez gondolom azoknal mutat jo, akik billel vagy gamepad-del pocoktetnek, es igy kinezetre nem a szokasos azonnal felismerheto stilus, hanem mintha normalisan menne valaki.

    Kormannyal idegesito, de ez van:P
  • Alexease
    #14836
    Nekem G25, es ugyanaz a beallita smint Lac-nal, csak nalam 100% a Wheel Weight es 50% az Enviroment (de ezek csak FFB-k).

    Szerintem ott kalibracios gond lesz. Neha inditaskor (vagy palyabetoltesnel) vagy kalibral vagy nem, de neha csak kozepre mozgatja.
    Nalam is anomalias volt egy rovid ideig, bar csak a virtualis kormnyon lehetett latni (bar az kamu:P).

    Probalj ki-be taszkolni es/vagy ablak/full kepernyo valtas.
  • Alexease
    #14835
    #14819-be tettem a kicsomagolot:) Barmit kibonthatsz:P

    Azt nem probaltam meg. Lehet allitani kulon a fejet es a testet is, talan ha nullara allitod oket, akkor a kocsival egyutt fog mozogni.
  • lac coo
    #14834
    Mekkora utat vegyen figyelembe a kormányodon a játék ...
    Ha teszem at pont fél fordulatot fordul a kormányod koppanásig , tehát egy egészet összesen jobbra -balra, és beállítod a szaturációt 100-ra , akkor annyit tudsz tekerni a játékban is ...Ha 50%-ra rakod akkor csak negyedet.negyedet tehát az út felét érzékeli csak.
    Persze a játékban a kormány animáció fix, érdemes olyanra belőni, hogy összhangban legyen a két kormány ...
  • bakkerman
    #14833
    ez a steering saturation mit is jelent pontosan?
  • lac coo
    #14832
    Nincs:)