21741
  • Alexease
    #16558
    Azert eleg hulyen nez ki a nagy monitor, kormany es a TV-kamera:D nem is ertem, ez miert jo neki?!:)
  • lac coo
    #16557
    Jaja, videon is latszik, megy ez elsore :)))
    En Dirt Rally szagot erzek ! :))
  • oneal1
    #16556
    ugyan azt a nyalókát fogják a szájába dugni az embernek idén is, csak frissített körítéssel, már megszokott a recept :)

    Aki le akar ülni fél órát versenyezni mindenféle gyakorlás nélkül az megveszi ezt, aki komolyabbat akar az pedig le sem tölti :)
  • lac coo
    #16555
    Nem lesz rossz .....

  • ElNano
    #16554
    Nagyon ideje lenne már egy rendes felbonású ingame, cockpites videónak, amiben valaki, aki már játszott legalább NFS-sel, az kormánnyal nyomja, bekapcsolt segítségek nélkül, mert ez eddig nulla. (Még azt sem bánnám, ha az egyébként mindentől elalélő Alan csinálná a VVV-ről.) A beállított promó képek nagyon szépek, mint mindig - de semmi információ tartalommal nem rendelkeznek.
  • lac coo
    #16553


    https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/11537268_1580495778858360_1637863002943095720_o.jpg
  • lac coo
    #16552
  • lac coo
    #16551
    Egy AC szeru fizikaval mindenki elegedett lenne ! :)
    Amugy ott sem egy nagy allatsag az F1, szerintem is siman illene hozni azt a szintet .
  • Timbu
    #16550
    A játékosoknak soha semmi nem jó, a F1-es szimulátorokra is mindig csak panaszkodnak a pilóták
  • GPx8
    #16549
    Maradjunk annyiban, hogy "HC szim" csak az F1-es csapatok főhadiszállásain van, mi nem fogunk ilyenekkel játszani... :)
    (Az AC-t nem mondanám HC szimnek, bár most ezt a legjobb vezetni a piacon lévő JÁTÉKOK közül.)
  • Totti5
    #16548
    Codie-től mindent el lehet várni, de ez nem HC szim, sose feledje el senki. Biztos lesznek benne finomságok, részletek ( eleddig is mindig volt, a Coide belepakolt olyan dolgokat melyeket a tömeg nem is ért, nem hogy használt, vagy észrevett volna... ) majd kiderül ha kijött.
  • GPx8
    #16547
    Nekem elég lenne, hogyha úgy megoldanák az autó-út kapcsolatot, mint az AC-ban. Nem hiszem, hogy Kunos "űrtechnikát" használt ehhez, aztán még is milyen élvezetes! Ezt akár egy Codemasters méretű cégtől is el lehetne várni 2015-ben...
    Utoljára szerkesztette: GPx8, 2015.06.21. 09:18:07
  • lac coo
    #16546
    Latvany alapjan en inkabb a torest, serulest latom megint hulyebiztosnak, vagy csak ki volt kapcsolva a videokban.
    Ez valami regebbi dev verzio amit kivittek, a fene tudja mi mukodik mi nem ....
  • lac coo
    #16545
    Értem én ...
    De engem akkor sem izgat ez a dolog :)) Mivel magától dolgozik az autóban , ha van ha nincs ugyanott vagyok .

    Bár a régebbi nyomkodós kers az jobban bejött, azzal lehetett taktikázni, spórolni valahogy vele, hogy előzésre maradjon egy jó adag ...
  • Danecay
    #16544
    Félre értesz! Én nem támadom a játékot, sőt, legalább oly mértékben szoktam pártfogásomba venni mint Te, főleg az elmúlt évek produktumait nézve az elmúlt pár évre vonatkozóan! Ez a kérdés viszont a tavalyi verzióra vonatkozóan is sötét folt volt, amit ha nem is csináltak meg valahol meg lehetett érteni, viszont az idei kiadás, gyakorlatilag minimum egy 2 éves fejlesztés eredménye, ha a motor fejlesztését vagy továbbfejlesztésének kezdetét nem is vesszük figyelembe, mert akkor valószínűleg még hosszabb periódusról beszélhetünk, ennek fényében viszont...
  • lac coo
    #16543
    Onnan lehet tudni hogy van benne, ahonnan azt, hogy nincs benne ! :)
    Sehonnan.....
    De ha lesz majd talaltok mas valamit :))
  • Danecay
    #16542
    Azt én is, viszont akkor honnan lehet tudni, hogy van egyáltalán, vagy csak belebeszélik a nagy semmit, mert, hogy a közvetítések alatt sem lehet belőle látni gyakorlatilag semmit, ergo felesleges megcsinálni, mert úgysem látszik.
  • Danecay
    #16541
    Szerintem nem véletlenül volt oly mértékben elmosdott, hogy ne is lehessen látni :)
  • Totti5
    #16540
    3 féle motorkarakterisztika van a játékokban a 2014-ig bezárólag. Amit beletehetnek az az üzemanyag pontosabb kimutatása és annak fogyásának menedzselése pl.
  • Totti5
    #16539
    Nem vagyok mérnök, de ezeket adott pályakarakterisztikákhoz lövik be a mérnökök, hogy az adott pályán elérjék a legtöbb energia visszanyerést illesztve az elosztást hogy egy kör alatt ideális legyen a plusz lóerő. Ezt a játékban kétlem hogy lehetne majd állítgatni.
  • Gabor77
    #16538
    Van egy OT gomb elvileg, amivel azonnal elő lehet csalogatni az akkukból a + lóerőt...legalább is ez tavaly még így volt, de akkor se volt benne a játékban, csak a kormányon jelezett mosott texturán néhány számot az ERSről.
  • Danecay
    #16537
    Ennyi erővel akkor rá lehet fogni azt is, hogy megcsinálták, miközben egy sornyi programkódot nem írtak ezzel kapcsolatosan, mert úgysem lehet belőle látni semmit :)
  • zzeN
    #16536
    Ugye igazából már nem a pilóták döntik el, mikor használják az ERS-t? Hanem be van programozva a rendszer a különböző kanyarokra/egyenesekre GPS alapján. Ezt szívesen megnézném a játékban is, ha mi dönthetnénk el.
  • hqx
    #16535
    Ok. Akkor majd megnézem, ha megjelenik a program.:) De, ha nem lesz...megyek a hivatalos fórumra verni a placcot!:DD Gondolom, egyesek mit művelhetnek ott...:!D Ha tényleg beleteszik, akkor (szegény) Button és Alonso, a játékban sem lesz biztonságban.:D
  • lac coo
    #16534
    Tavaly is volt, deshmeter mutatta is asszem....De CM tuti megcsinalta amennyire ertelme volt....
  • Totti5
    #16533
    Előző részekben is volt.
  • hqx
    #16532
    Persze nem ipari titkokra gondolok, mert az egyértelmű, hogy azt nem fogják közszemlére bocsátani, de így vagy úgy, meg lehetne oldani a programban. A motorok el fognak füstölni? Volt erről valami hír?
  • Alexease
    #16531
    Valosagban a pilotak mit latnak belole, van valami visszajelzesuk? Gondolom, 1-2 csapatnal, ahol komolyabb visszajelzo van a kormanyon vagy mogotte, talan/valszeg lehet valamit latni/allitani?!

    Codies tuti megcsinalta, ezeknek az autoknak ez az egyik lenyege. Persze, valszeg nem tobb oldalas keplet alapjan szamolgat, hanem valszeg kozvetites, csapat, szakerto, errosorrend, tippelheto mukodes es egyeb visszajelzesokbol osszerakott "scriptek" alapjan, mert az "igazi" beallitasokat ugy sem kapnak meg, az mind ipari titok:) Ez meg, meg ha full extras szim lenne, akkor is "csak egy jatek". De ha nem is jatek lenne, akkor sem "tennek" kozszemlere az adatokat:D

    Meg ezeket a dolgokat, ki is kellene tudni autozni;P Egy nagyatlag, VALODI jo pilota, IGAZI autoban, haromfelevel valszeg nagyreszt ugyanazt autozna. Kell hozza egy kis plusz, hogy ezeket kihasznalja valaki.

    Es amig ez egy "jatek", de meg ha szim lenne, akkor is, ha a szimulacio csak 90%-os lene (ez itt attol messze lesz, amikor meg az alapveto kormany visszajelzesekkel [FFB] is gond van:P), akkor masodlagosak a ERS es hasonlo dolgok pontos szimulalasa.

    A valosagban valszeg orakig/napokig programozzak a rendszert, de tuti van hozza nehany "gyors allitas". Mittudomenmi:) Ha be tennenek 3-4-et a garazs menube, ami az ERS-sel kapcsolatos, es erezheto lenne gyors koron es/vagy hosszutavon, mar profi lenne a dolog.
  • hqx
    #16530
    Engem is érdekel.:) Mivel hivatalos F1-es játéknak hívják, így illik beletenni mindent az igazi F1 2015-ös idényből.
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.06.20. 18:50:19
  • Danecay
    #16529
    Sajnos a lentebb beszúrt hivatalos videókból sem derül ki, hogy mi a helyzet az ERS-el :( Az látszik, hogy néha villog az autókon a hátsó lámpa, ami így volt már a 2014-ben is, de hogy történik e bármilyen energia visszanyerés és újrahasznosítás, arról nem nagyon találtam még visszajelzést, sem a HUD-on, sem pedig a kormányon :( Nyilván nem egyszerű lemodellezni, de még ha félig kamu lenne is még mindig jobb volna mint ha csak egyszerűen kihagynák. A Project Cars-ban pl. megcsinálták, legalábbis a Formula A-ban van ilyen. Menet közben lassan, folyamatosan töltődik, fékezéskor pedig határozottabban. Nyilván a lassú folyamatos töltődés kamu, de a fékezéskor történő töltődés legalább hajaz a valóságra, ami alatt persze nem az értékekre, vagy a töltés mennyiségére gondolok, hanem a tényére.
    Mondjuk lehet ez csak engem érdekel, mint a PC topicban a gumikopás :D
  • Totti5
    #16528
    Igen azt akartam írni hogy a túrista mód ellenére ott megúszott a vas szépen. Kár hogy nem nyomta neki. Talán a tapadás sem olyan nagy ( azt majd első indításnál a SPA Órúzs eső tesz megmondja... ) és valami oldaltartása is van a gumiknak a kanyarokban, mintha lenne kifele sodródás. Nézni kellemes így is, de éles kört is futhatott volna:(

    Már nincs messze a megjelenés.
  • lac coo
    #16527
    Jah, itt alap, ha jo akkor le kell tiltani a frissitest :))
    Amugy a vizes vudeo az tetszik, elso korben a visszaforditonal elindulni alig tud, fel is valtja inkabb harmasba, meg uszik az egesz hatulja ....
  • Totti5
    #16526
    Remélem nem lesz visszafele butítás. Tömeg csak nézi, de nem érti az F1, még többen meg a blikkből olvasottak alapján naprakészek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.20. 12:53:05
  • lac coo
    #16525
    Erdemes a forumot olvasni, miert van benne storm, mikor igazabol olyankor leallitjak a versenyeket ?! :)))
  • Totti5
    #16524
    Minek a HUD?! max a helyezés lehet fontos és az idő. Minden más off azonnal. A kormányon ott a LED a váltásokra, és most már egy bafott nagy sebesség kijelző is van.
  • lac coo
    #16523
    Hud dal jogi hercehurca van, asszem, az a tv seke vagy valami ...
    Fulkenezet talan allithato talan nem, de max ket autot beallitok azt jovan :)
  • lac coo
    #16522
    Gazpedal is latszik, azzal is eleg sporolsan banik :)
    Kormany talan olyan jo lesz mint rallyban, de legalabb normalis szoge van mar :)
    Pit meg ilyesmi nem lesz manualis,felvezeto lesz de elozni ott sem engedi majd.
  • Alexease
    #16521
    Azert nem erted, mert magadbol indulsz ki:) Te vezetni szeretnel, versenyezni, esetleg taktikazni, kuzdeni. A tobbsegnek a korites az elsodleges. Ok lenyomjak a 3 koros versenyeket TV-kamerabol vagy hatulrol, segitsegekkel, az autovezetes sokadlagos.

    A HUD engem nem izgat, de a normalis cockpit (allitas) hianya mar elegge. Az mar cicki 2015-ben (bar 5-10 eve is az volt). Persze a legtobben TV-kamerabol toljak vagy hatulrol, kicsit ertheto a hanyagolasa:/ Ami esetleg "csicsanak" vagy "extranak" szamit: normalis es manualis felvezeto kor, piteles, safety car, esetleg levezeto kor – az engem is erdekelne, de a nagyatlag maitt ezeket nehez normalian megoldani.

    A versenykozbeni grafikaval, latvannyal, koritessel semmi gond nincs. Van annyira nextgen mint a tobbiek (lesznek) (GT, Forza). Persze az allokepes, photomode-os, autonezegetos es "szetszedos", a szerteszet animalt es scriptelt korites nem szamit.

    Ez a ket ISR video legalabb mar normalis volt, nagyon kellett az elozo napok gagyi aradatahoz! Persze a lenyeg ebbol sem derul ki (cockpit, fizika, FFB), de a "kismonitort" nezve, talan jobbb a kormanymozgas, vannak aprobb ellenkormanyzasok is (?!).
  • GPx8
    #16520
    Van egy rossz érzésem. (De ne legyen igazam!) Az előző részekben is mindenki T-Cam nézetből vezetett, mert annyira szar volt a belső nézet. Lehet, hogy most is ez a helyzet? Bár piszkálással, biztos lehet rajta segíteni, de azért még is, 2015-van!
    (A HUD az tényleg nem szép. Ha az AC-hoz meg tudták csinálni a modderek, akkor itt nem is értem, hogy miért ilyen...)
    Én azért nagyon várom és reménykedek. (Ilyen optimista alkat vagyok). :)
  • Totti5
    #16519
    Hud sem jó:(

    Jöjjönmárki!