21741
  • hqx
    #16478
    Néha adhat némi támpontot erről-arról, de igaz, nyers teszt, azt hadd szóljon!:))
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.06.17. 19:04:11
  • lac coo
    #16477
    Semelyikben nem hiszek, a lenyeget nagyon nehez latni ! :))
  • hqx
    #16476
    Az a jó! Legalább nem előre megbeszélt, beállított videó.:) Bár ez most nem a legjobb volt, mert igazából sok mindent nem lehetett megtudni. Én egyébként sem hiszek az ilyen mesemondó trailer-ekben, gameplay videókban.
  • lac coo
    #16475
    De ez nem hivatalos video, sot altalaban nem is szoktak engedni higy videozzanak E3 on :)))
  • hqx
    #16474
    Erről egy rossz vicc jutott az eszembe...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért állt ki a fényképész a napra?
    Hogy fotószintetizáljon!
  • hqx
    #16473
    Ha ez is hülye-gyerek képzős lesz, akkor számomra felejtős program. Persze értem amit írsz, de jobb lett volna, ha kormánnyal mennek ki E3-ra, mint így. Nem tudom, hogy miért jó, ha elgagyizva mutatják be!?
  • GPx8
    #16472
    Ebben biztos, hogy igazad van, de ha már egyszer - a hírek szerint - alkalmaznak egy "über-szimulátoros" csókát, azért csak tolhatnának egy nem kamerás official videót is, kormánnyal...
  • SityiSXT
    #16471
    Játékkiállításon nagyon ritka az, amikor rendesen beállítják az irányítást. Kormányt meg még kevésbé szoktak kivinni (tisztelet a kivételnek). A mennyiség a fontos, hogy minél többön fusson, a gamepad olcsóbb, mint a kormány, meg azzal lehet állva is tolni, míg a kormányhoz azért nem árt egy ülés, a hely négyzetmétere meg drága, hát azt rakják ki. Meg míg konzolosoknál gamepad mindenkinél van, így jobban látja, ő mennyire lesz penge/béna benne.
  • adam46
    #16470
    Fények nagyon szépek, ha villantanak valamit, még az is lehet, hogy megveszem.
  • hqx
    #16469
    Lehet ezért nem mutogatták, mert E3-ra tartogatták.(?) Nem tűnik rossznak (alsó videó). Kormánnyal kellene megnézni vagy rendesen beállított gamepaddal. Tetszik, hogy kint vannak a csapattagok a rajtrácson, meg melegítő paplan a gumikon, kamera, nézők. Az autó mozgása sem rossz, leszámítva, hogy idiótán vezetik. A vezető kezén látszik a játékban, a jobb rázkódás effekt, ahogy az autó megy. A grafika is jó, de azért hány embernek van otthon ilyen kijelzője...(?) Tesztelni kell, azt meglátjuk.:)
  • lac coo
    #16468
    Valami csak majd egyszer...
    Ez gondolom full segiseges gamepados menet, semmi nem latszik rajta.
    Dirt Ralli kap uj ffb t es kormanykezelest, beallitast, az ad nemi remenyt, jonak tunik remelhetoleg ebben is benne lesz.
  • GPx8
    #16467
    Remélem, lesz egy "kormányos" videó is.
  • Totti5
    #16466
    Kellemesnek tűnik. Graf csodás. Kormány magától nem kezd el táncolni ha rámegy a kerélvetőre, ez pozitívum:D egyre meggyőzőbb a dolog.
  • lac coo
    #16465
    egyelőre ezek a kamerás videók vannak, sokat nem látni a lényegről, de nem igazán gamepadra készült az látszik :))



  • lac coo
    #16464
    Nem erdekel, most kell ! :)
    Be is irok forumra, hogy fakk, ha nem lesz ma valami visszamondom az elorendelest ! :)))
  • Alexease
    #16463
    Meg bo 1 honap a megjelenes (vagy valami ilyesmi). A megjelenes elott max 2 hettel lesz csak valami erdemleges.
  • adam46
    #16462
    Na, attól nem kell félni. :D Na, de tényleg jöhetne már valami villantás.
  • lac coo
    #16461
    Vagy annyira jo, hogy lassan merik megmutatni, nehogy sokkot kapjunk ! :)
  • adam46
    #16460
    Biztos megint akkorát fognak durrantani, hogy reklámozni se merik már.
  • lac coo
    #16459
    Na mivnmaaaa!
    Azt hittem felkelek es tucatszamra lesznek 30 perces gameplay videok ....:)
  • lac coo
    #16458
    Kis kedvcsináló !

  • lac coo
    #16457
    Lehet :))
    Manapsag igy megy :)
    Plussz adnak melle egy ingyenes hexeditort, azt csinalj belole amit akarsz, ahigy tetszik ! :))
  • Alexease
    #16456
    "Itt van 3 fantasztikus kep! Megjelenes augusztus sokadika." :D
  • lac coo
    #16455
    Remelem holnap mar lesz valami info, elvileg ma lejar a hirzarlat.
  • lac coo
    #16454
    Toca3 ban volt szetrobbano defektes gumi :)
    Az a vicc, higy valojaban olyan extrak vannak mar most is benne, ami a legtobb jateknal meg tervben sincs, pl fehrvonalas szabaly....Vagy akar a podium, rajtracs stb....nem is tudom letezik e ma olyan jatek amiben ennyi csicsa lenne, itt megis keves.....De sorolhatnam hosszan, mukodo ledtabla a palya szelen, tormelek, szaraz palya az atjarok alatt stb..stb....
    De az embereke mindig tobbet akarnak.
    Eddig a legfobb kifogas 99% ban az volt, hogy nem szep, iden ez mar nem lehet kifogas, kivancsi vagyok mi lesz a fajas targya ezutan :)))

    En bizakodom, egy igen nagynevu szimulatoros emberke a nagygore, szamomra ez azt vetiti elo, hogy ennyi ev utan ( foleg mivel tenyleg egyre kevesebbet adtak el...) megprobalkoznak egy kisse komolybb fizikaval. Full verszim nekem se kell, kizartnak tartom, hogy ezt a nyomatekot mezei jatekos elveztesen tudja menedzselni, en sem szerintem.Egy AC kaliberu fizika szerintem egyaltalan nem lehetelenseg....Ha ez meglesz, es mellette a szokasos CM korites akkor ez nagy jatek lesz.....Ha kicsivel rosszabb fizika lesz, akkor meg a lebonyolitas miatt meg mindig nagyon allatt lesz...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.14. 12:34:35
  • Totti5
    #16453
    2014et ki kellett adni, mert a liszenszet megvették, de már akkor láthatóan a 2015öt csinálták ( ezért is jött csak prevgenre a 14 ) és főleg arra koncentráltak ( a sok sok csicsa, animáció, mocap ami a viedóban van ).

    "Nem is a grafikával van gond"
    "Ezeréves EGO motor, ami körül-belül egy COD szint"
    " milyen szép, aztán mikor kiadják a játékot, mindenki rájön, hogy ez még ugyan az a 2008-as motor"

    Tedd a 2010 mellé a 13-14-et. Ha te ebbe 2008at látsz?! folyamatosan fejlődött a graf, bevilágítás, új effektek, szebb eső, részletesebb pályák.

    Sok mindent lehetne, mint mindenbe, de sok minden bele is került . Én még emlékszek arra hogy szépen, pontosan lemoellezték a gumikopást, grafikailag és fizikailag is. Azt hogy a pirelli törmelék körről körre szépen gyűlik a poros íveken ( pontosan láthatóak a gumidarabok ), és ha verseny hevében később rámentél akkor a gumira láthatóan rátapatak illetve mintha jégre mentél volna. Ilyen apróságok minden évben benne voltak, mert erre is figyeltek.

    Defekt van benne, azt hogy a gumi nem nem szakad szét és nem bontja le atomjaira a kasznit... melyik játékban volt valaha is ilyen? ez ennyire fontos?! de lehet h lesz ilyen, lehet hogy nem.

    Sok sok hiba van benne, hisz 20 autó, teljes dinamizmus. Ezen javítani kell, és javítottak is évről évre, mint sok minden mást is, de nem csak a hibákat kell benne látni. Legalább is én amikor játszom élvezem és kihasználnom, mert jó. Prevgent felejtsük el, a 2013as részből mindent kihoztak amit az a generáció tudott. Vége van. 2015ös rész kezdi az új időszámítást és hogy mik lesznek benne, milyen lesz, majd kiderül ha megjelent.
  • Totti5
    #16452
    Erőviszony, gumi lesz elvileg majd igazítva.
  • adam46
    #16451
    Azért a minőségtől elég messze áll, alá 2014 és engem, mint vásárlót pont nem érdekel, hogy ki kellett adniuk egy játékot. Nem is a grafikával van gond, hanem a buta hibáktól, kicsit kiszélesíted a pályát, már elveszi a gázt, auto start, béna box utca animáció 5 évadon át. Nincs felvezető kör sem, száradó ív sem olyan nagy szám, béna, csaló AI. Ezeréves EGO motor, ami körül-belül egy COD szint, ott is mindig megy a marketing, hogy hú, mennyit fejlesztettünk ezen a motoron, milyen szép, aztán mikor kiadják a játékot, mindenki rájön, hogy ez még ugyan az a 2008-as motor. Aztán törés fizikát is lehetne fejleszteni, lehetne látvány elemeket beletenni, például szétszakadó gumik, elfüstölő motorok és ez nem azt jelenti, hogy még tovább tudsz menni vele. Sok mindent lehetne még, amit most nem fogok kitalálni, nem én kapom érte a fizetésem.
  • Danecay
    #16450
    Pedig pontosan arról volt szó, hogy ilyen lesz :) De lehet én értettem félre.
  • Totti5
    #16449
    Minden éveben mindent lemodelleztek amitől autentikus lett az adott rész, minden apró részletet. 2013-as részben elég jó lett a gumi szimulálása, a játékosok rekaciója az volt rá hogy nehéz, ezért beletettek kikapcsolhatatlan TC-t, hogy megnyugodjanak és tartósak legyenek a gumik ha padlógáz - padlófékkel köröznek.

    Akkor ez most hogy is van? a játékost nem érdekli a részletesség, nyomni akarja nyerni, hogy akció legyen, hogy látvány legyen, miden rész más legyen. Azt hogy a Codie legapróbb részletekig belement mindenben hogy átadja azt a hangulatot ami valójában is jellemező volt az adott évre kevesebb embert érdekel, mint az hogy nincs benne pezsgőzés és az hogy milyen grafikai motor van alatta évente. Mert ugye mivel nem 3szor szebb évente már nem is jó.

    Codie szarik a fejlesztésbe? szerintem a Milestone csinál kontár munkát a WRC és Motogp játékokkal, a Codie minőséget produkál.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.14. 10:30:44
  • adam46
    #16448
    Itt továbbra sem azért csökken az eladás, mert ez F1 és nem változik évről évre sok minden benne. Hanem azért, mert konkrétan szarnak a fejlesztésbe. De ezt is leírtam már párszor, aki nem elvakult codie fan, az látja. Nem hiába csökken az eladási adat.
  • Totti5
    #16447
    Jajj már megint a DLC féle módi. Na, ilyen nem lesz.
  • lac coo
    #16446
    Itt nem lehet jot csinalni...
    11,12,13 megvan, nezegettem is a reakciokat, ha sapka van az a baj ha nincs az a baj....
    Vasarlok nagyon nagy resze csak a kinezeten lovagol, azt akarja latni ami a tv ben van, a maradek meg ki van akadva mert nem lehet menni benne mint a buldozer.....
    Ha meg lehet akkor az nem jo...
    Iden meg alig tudni valamit a jatekrol, de kb olyan fontos temak vannak, mint miert nincs eleg gyurodes a kesztyun......
  • Timbu
    #16445
    Azt hiszem, hogy mindenki jobban járna egy R3E-szerű rendszerrel: egyetlen keretrendszer lenne, amit folyamatosan fejlesztgetnének, az egyes évadok pedig DLC-ként jönnének be. Akkor nem lenne hiszti, hogy nem sokat változott előző év óta. Mennyire jó lenne úgy lenyomni egy több évados karriert, hogy minden évban más autók vannak.
  • Totti5
    #16444
    Nem tudsz mit csinálni, ha a mezei gémernek nem jön be 5. év után a körbe körbe, neki akció kell, más kell. Ez F1, itt nem lesz más, csak körbe körbe minden évben ugyan azokon a pályákon ugyan úgy. De most tele lesz animációkkal, lehet mindenkinek venni, mert ettől lesz jó!
  • adam46
    #16443
    Csak az a baj, hogy ez a piac rohamosan fogy. (Eladási adatok)
  • Totti5
    #16442
    Tényleg leszarják? attól hogy valakiinek vannak bizonyos elképzelései még nem jelenti azt hogy ez a tuti.

    Tökéletesen látható mi mindent fektettek az F1ekbe, mit akartak belőle kihozni és mit sikerült. Persze miért nem a világ legjobb szimulátora? hát mert nem. Sosem lesz az, ez nem az a játék, ez sok minden másban sokkal jobb mint a világ legjobb szimulátora. Tökéletes játék nincs, mert nem egyének, vagy rétegek elképzelések alapján készítik, hanem a piaci igények alapján.

  • balunso
    #16441
    Amit le írtam az nem az első játék utáni véleményem hanem több évnyi tapasztalat.Sajnos ez csak üzlet magasról le....k,hogy az emberek mit gondolnak.Tévedés ne essék én lennék a legboldogabb ha a 2015 most le pipálná az elődjeit.De ahogy szokták mondani a ráncot fel varrhatják az arcodon de az ember ugyanaz marad.

    Sok sikert kívánok!
  • lac coo
    #16440
    En toltam sokat, igaz, altalaban akozepen elmentettem es idohiany miatt masnap folytattam, de jo volt.Fizikaolyan amilyen, de a lebonyolitas vegre F1....
    Hiaba van mindenhol vagy igazi vagy kamu F1 auto, attol az meg nagyon nem F1 verseny !:-)
    Majd meglassuk milyen, az autosjatekok komolyodnak ez teny, sokaigCM sem loghat ki a sorbol....
    Bar akkor meg azert van siras mert nem tudnak korbemenni:-)
    Tippem szerint a hc md lesz a nyero nekjnk, remelem nagy danger ablakok lesznek, hogy akinek nem valo az ne eroltesse :-)
  • Totti5
    #16439
    Amúgy mit jelent ez a 10 éves gyerekeknek való?

    Toltáltok a 100%os versenyeket, dinamikus időjárással, expert AI ellen, kormány, minden off? és olyan hót unalmas, könnyű volt hogy magától ment az egész és a győzelem már az első kanyarban el volt döntve?

    Hát még szép hogy a videójátékok nem 70 éves papáknak készülnek. Mindenki volt tízen éves és JÁTSZOTT a NEKI készült játékokkal.