21741
  • hqx
    #16438
    Én sem jelenteném ki előre, hogy sz*r lesz. De tény, hogy nagyon gyerekeknek való volt az előző rész is.
    Egyébként a gameplay videók sem teljesen jók arra, hogy a megvásárlás iránt döntsön valaki. Ki kell próbálni, és hosszas tesztelés után lehet csak rendesen eldönteni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lac coo! Mi lett a logóddal?:)
  • lac coo
    #16437
    En varom, sot mar meg is rendeltem, tamogatom oket, hatha .... :)
    Eddig minden autosjatekom 50-80 ora ut an kuka lett , kiveve AC , megegy belefer...
    De elore nem jelentem ki, hogy szar lesz, meg egy metert nem lattam menni vele senkit....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.13. 12:01:36
  • Totti5
    #16436
    Így van! Tehát téged nem érdekelt eddig sem és ezután sem fog. Na ez meg minket nem érdekel, h nem játszottál vele.
  • Fernandooo #16435
  • balunso
    #16434
    Az emberek úgy várják ezt a játékot minden évben mint a "megváltót" ,hogy na most jó lesz.Ezzel szemben minden évben ugyan az a kakamatyi játék 10 éveseknek,akik hétvégén leülnek apucival a nagy tv elé és csak bohóckodás az egész.Ezen a szinten már túl kellene lépni,hogy az emberek komolyan vegyék a Codemesterst.És ez lenne a hivatalos Forma 1 játék,ami jó pár ezer forintba kerül.
    Szerintem szánalmas az egész úgy ahogy van.
  • lac coo
    #16433
    Hmmm...ezt nem tudom, azt mondták kimennek .

    Mindegy mert úgyis megveszem, megül a kíváncsiság mit sikerült kiharcolnia Greco-nak ! :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.10. 19:18:01
  • Danecay
    #16432
    Én nem látom a confirmed games között.

    http://www.gamespot.com/articles/confirmed-games-at-e3-2015/1100-6427907/
  • lac coo
    #16431
    Jajj ...!:-
  • Alexease
    #16430
    Most kezdodott?!
  • zzeN
    #16429
    16-18 között.
  • lac coo
    #16428
    Mikor lesz az E3, az most lesz valamikor , nem ?
    Oda csak kiviszik mar.....
  • Danecay
    #16427
    Az legyen a legkevesebb! :)
  • lac coo
    #16426
    Wheels will be updated post launch. Current wheels are based on the pre-season testing.
  • Totti5
    #16425
    Ez volt a FUN!

  • lac coo
    #16424
    Akkor az, en mar nem tudom :))))
  • Totti5
    #16423
    12 gyászos volt, ragasztósan tapadt. 13 első kiadás volt a legjobb!
  • lac coo
    #16422
    Az a jó, hogy kis sebességnél elpörög, de utána semmi nem történik, padlógáz, mindenhol fordul soha le nem csúszik az ívről stb ...nekem nem jön be, rettenetesen el van túlozva ...

    F1 2012-ben vagy 13-ban élvezetesebb autó volt. Az tuti, hogy a 12-őt vagy 13-at ilyen padlógáz, koppkormány bárhol ,padlófék bárhol mert úgy is elfordul -stílusban nem lehet eredményesen vezetni, nem úgy mint PC nagy formulát ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.07. 12:23:37
  • Fernandooo #16421
    Nem mintha a Formula autók egyik tulajdonsága nem az lenne, hogy betapadjon és stabil legyen… Én elég sokat nyomom mostanában pl. Formula B-vel és semmi olyasmiről nem tudok beszámolni, hogy alacsony sebességen elpörög. Játszani kell a pedállal, nem rátaposni azt majd lesz valami. Fékerőt lehet szabályozni és a Formula autók eleve kis féktávval rendelkeznek, szóval ezt sem értem. A Project CARS-os Formula autók egészen más, jóval magasabb szinten vannak, mint a hullagyagyi CM-féle bazári majomkodásban.
  • lac coo
    #16420
    PC-ben szerintem szörnyű minden nagy formula ....alacsony sebességnél elpörög aztán ennyi, agyatlanul tapad, kínosan stabil mindenhol, a fék meg jedierővel működik, szóval valszeg azt a szintet elérik .

    A Dirt Ralli fizikára elég jó lett, ha itt is hasonló lesz ( bár ahogy mondják azért itt jobb lesz, mert az egy alap Dirt3 cucc, majd kiderül ...) , és kap végre normális kormánykezelést, akkor nem lesz nagy gond ...

    Eleve F1 -nek más szóba se jön, a szabályrendszer, lebonyolítás kb gyerekcipó mindenhol ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.07. 11:20:56
  • GPx8
    #16419
    Erről jut eszembe! :)
    Ha ez az F1 verzió elérné a pCars vezetési élményét (ami azért nem túl nagy szám), akkor már nálam tuti vétel lenne.
  • Danecay
    #16418
    Ha így folytatjátok, ez a topic is a CARS-éhoz hasonló sorsra jut
  • Fernandooo #16417
    Kik köszönik? Többen fogalmazzátok meg az ide szánt mondandót? :D
  • davids014
    #16416
    Köszönjük!
  • Fernandooo #16415
    Örülök, hogy ennyire tudod milyen gépem van – ja, nem, fingod nincs róla. De akkor miért írod, hogy nem fog futni a gépemen? Ja, igen, gyártottál egy gyerekes magyarázatot, ami egyébként semmiféle érvrendszerrel nem rendelkezik, és ha valaki kellőképpen felületes, az úgy gondolhatja, hogy ez elegendő lehet egy ilyen beszélgetésben. Nem nyert. A mondatszerkesztési sajátosságok pedig egyértelműen megmutatják, hogy aki ezt a fórum bejegyzést elkövette, egyébként sem rendelkezik azokkal a képességekkel, amivel sikerrel megoldhatná az élettan maradás kihívásait ebben a világban. Köszönjük az épületes sorokat, ilyenek is kellenek ahhoz, hogy bizonyítani tudjuk: a mai tanítási rendszer súlyos kihívásokkal és hiányosságokkal küszködik.
  • davids014
    #16414
    Nagyon értelmes okos kölyök vagy fernandó!
    Azért mert neked nem fog futni a gépeden azért nem kell hurrogni itt! Ez a játék amúgy sem csiribiriknek készül mint például te!
  • lac coo
    #16413
    Jonnek neha uj motorok, es azokat frjlesztgetik hosszu ideig.
  • Fernandooo #16412
    Ja, értem. Tehát vadi új motorral senki nem állt még elő, mindig a meglevőket újítgatták. Akkor visszavezetve az egészet az origóig, kijelenthetjük, hogy a Pong motorja minden játék alapja. :D
  • lac coo
    #16411
    Barki barmilyen motort ir, alapveto kovetelemeny hogy bovitheto, fejlesztheto legyen. Nem ket filler, a hozza tartozo egyedi editorokkal, minden vacakkal egyutt.
    De amugy sem ertem ez miert fontos sokaknak, higy ra legyen irva, hogy uj motor!? :)
  • [HUN]FaTaL
    #16410
    "Dehogynem. Unreal Engine. Tech 5. CryEngine. Ezeknek az új változatai mindig úgy születtek, hogy teljesen elhagyták a régit és írtak egy tökéletesen új szoftvert. "

    Peeersze, meg, ahogy azt elképzelted :D Soha nem fejleszt úgy senki, hogy az előző projektet teljesen a kukába dobja..
  • akyyy
    #16409
  • Fernandooo #16408
    Ez jó, ezt a hsz-t elteszem magamnak más topicokra alkalomadtán. :)))
  • csabush
    #16407
    Azaz! :D

    Alex ez az adós hasonlat tetszett. :D
  • Alexease
    #16406
    Ez nem az ADO, amit kotelezoen bevezetnek, ez egy jatek, amit vagy megveszel vagy nem;) Itt hiaba magyarazod meg, attol nem lesz jobb, max tele lesz szemetelve a topic. Probald beperelni a Codies-t az F1-nel, hogy szart csinalnak:DDDD
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.06.05. 23:49:19
  • Fernandooo #16405
    :D

  • Fernandooo #16404
    Á, mindegy, inkább leszállok arról a lóról, mert tényleg offtopic már nagyon. Jó, hát majd meglátjuk milyen lesz, bár én már a '14-et sem vettem meg azt hiszem. Nem hát, megnéztem most, nincs a listában. :D Volt annak demója? Mert akkor azért. Az biztos, hogy mentem vele pár karikát és röhögve töröltem. Na most, ha ez most nem fejlődik legalább egy 90%-kal komolyabb irányba, akkor előre megmondom, hogy az F1 2015 eladásai jövő ilyenkor így fog kinézni: 0,46 millió. :D

    Nem várok szimulátort - CM meg szimulátor? úgy viszonyul egymáshoz a kettő, mint a politikus és a népképvselet :D -, de üssön már meg egy olyan szintet, hogy ne csak 14 éven aluliaknak lehessen ajánlani. De szerintem az eddigiekből kiindulva nem fog. Pódium meg ilyenek. :D Törésmodell, fel- meg levezető kör az nincs, értelmes replay nincs, normális netkód nincs, nem sorolom.

    Meg hát az a rengeteg bug, ami végig kísérte az egész sorozatot. Nálam nincs jó renomája a szériának, és most sorolhatnám pontokba szedve, hogy mi nem jó benne, meg mi nincs benne, de á...
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.05. 22:59:42
  • csabush
    #16403
    Az "all new version" eleve nem "updated version" ha már nagyon kukacoskodni akarunk a motor megnevezésével, ennyi erővel a Cryengine 3 az egy "all new version" Cryengine... :D Nem? De. Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom. Nem? De. Najó abbahagytam.

    Egyébként én elvoltam velük, az első háromra még a haverokkal is összeültünk multizni, maximum fun volt, játéknak tökéletes. Szimulátorra, meg kis pöcsömre van egy csomó másik szoftver. A grafikával pedig egyik évben se volt gond szerintem, mindezt úgy, hogy optimalizáltságban szerintem baromi korrekt ez a motor.
  • lac coo
    #16402
    azt..az a lényeg, hogy milyen szögben kanyarodik rá az AI a pitre :)))

    CM fórumon meg délután a kesztyűn lovagoltak, hogy nem elég buggyos, gyűrődött, vagy m ia tököm :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.05. 22:51:54
  • Totti5
    #16401
    Én nem értem min lovagolsz. A fejlesztők nem úgy dolgoznak hogy gondolnak egyet és kuka minden eddigi munka és 0áról. Ki csinál ilyet a világban? mert én még ilyet nem láttam... hogy hogyan jön ide a FC1 és az FC4 ami közt eltelt 10 év én már meg sem akarom fejteni. Az alatt a 10 év alatt semmi nem történt?!

    De ez az egész hogy a francba jön ahhoz hogy kiadott a Codie szépséges és hangulatos képeket?!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.05. 22:50:50
  • adam46
    #16400
    Körül-belül COD szint, csak míg ott nem baj, hogy nem írnak új motort, itt már lehet az. Amúgy várom én is a videókat. Remélem javítják azt a rettentően béna box beállás animációt is.
  • lac coo
    #16399
    Hát azok tuti nem, mert közük nincs egymáshoz legfeljebb a nevük :)

    De amúgy igen, a Far Cry az Cryengine, utána a Crysis az már Cryengine2,ott valóban akár új motor lehet , aztán utána csak némi foltozás volt, de átnevezték Cryengine3-nak ...

    Far Cry 2-3-4 az meg Dunia engine ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.05. 22:47:17