21741
  • lac coo
    #16678
    És...?

    Amúgy nem végleges build, se törés se kopás se semmi nincs ebben még .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.06. 20:59:58
  • davids014
    #16677
    Amikor a dobogónál mutatják az autókat a gumikon semmi kopás nincsen.
  • GPx8
    #16676
    A szikrázás effekt hangulatos.
  • lac coo
    #16675
  • lac coo
    #16674
  • davids014
    #16673
  • GPx8
    #16672
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Biztos tudja, hogy hol vannak a scriptes megcsúszások a pályán...
  • lac coo
    #16671


    Amugy rettenes tempot megy , pff....
  • lac coo
    #16670
    Az utolso esos videoban ha jol ertem David Greco vezet, aki most a handling designer vagy mi ...
    Nos o azert nem akarmilyen jatekos, ha o igy megy esoben akkor mi valszeg esni kelni fogunk :))
  • GPx8
    #16669
    Ja, csak az eddigi videókból sajnos nem derül ki semmi ilyesmi. Vagy banánnal játszák full segítségekkel, vagy kormánnyal, de nem tudjuk, hogy hogyan. Nem kell nekem hardcore F1 szimulátor, mert akkor két kanyart nem tudnék bevenni, de azért legalább érezzem az autót...
  • lac coo
    #16668
    En nagyon jo futamokat mentem CM F1 el, nem azert mert hc fizika volt, bar volt egy ami teljesen elvezheto volt, hanem mert rogton az idomeron gondolkodnom kellett, hogy felaldozzak e egy ujabb lagy gumit az idomeron es javitsak, vagy tartalekoljak versenyre....Verseny alatt ugyan ez volt a benzinnel .
    Szimekben ez nincs , tolod neki maxon azt jovan....Ott nem kell felrakni a 90%- os gumit :)))
  • lac coo
    #16667
    Hat gondolom szert segitseg, higy ne porogjon ki :)
    Ac ban probald ki segitseggel, megmzdulni nem fog soha semmi :)

    De AC szeru fizikat persze ne varj itt, ha igen akkor le se toltsd mert gondolom nem el fog maradni ac mellett :)
    Amex jol irta, ha kiirtjak a sok fura rasegitest, normalis kormany meg ffb lesz es valamennyire csuszkal is majd akkor teljesen elvezetes jatek lesz .
  • GPx8
    #16666
    "Magyarul: akkor tehát semmi köze a tapadásnak ehhez ! :)) "
    Miért? Segítségek nélkül is tapadnia kéne a vízes műfüvön?
  • Alexease
    #16665
    Egy szimes online liga is akkor lenne komolyabb, ha lenne "karrier" lehetoseg.

    A legelejen meghatarozzak a csapat erosorrendet az autok teljesitmenye alapjan; kisorsolnak a 20 autot (ami persze kulonbozik, az igazikkal "megegyezo tulajdonsagokkal"); aztan csapaton belul a 3-4 versenyes eredmenyek (idomero, verseny eredmeny, pontok, tores-zuzas stb.) alapjan dolne el, ki kerul feljebb vagy lejjebb (kap jobb-rosszabb autot) a mezonyben (a Marussia 1. mehet a McLaraen-be, a McLaren 2. a Marussiaba:D).
    Vagy valami hasonlo.

    De a "szokasos" F1 ligak csak a kimakszolt, steril, hotlap, reflex futamok egyforma autoval, es a vegtelensegig begyakorolt mozdulatokkal...
  • Alexease
    #16664
    Az AC nyers online szim. Majd ott megoldjak a lebonyolitast es a szabalyokat;)

    Meg eleve, az emberek nem szeretnek kuzdeni, nem szeretik a varatlan es kiszamithatatlan dolgokat (valodi idojaras, serulesek, rossz taktika, buntetesek stb.) mert rontja a jatekelmenyt. Es persze, mindenki a valodi versenyek alapjan az elso kettoben szeretne lenni, nem toltelekkent a maradek tizensokban;D
  • lac coo
    #16663
    Magyarul: akkor tehát semmi köze a tapadásnak ehhez ! :))
  • GPx8
    #16662
    Magyarul: ha nem segítségekkel játszott, akkor szar... :)
  • lac coo
    #16661
    AC val egy a baj: nem F1 ....
    Semire való, kipróbáltam egyszer azt jóvan, az 1/2 bites szabályokkal amit AC tud sok mindenre jó, de F1-re nem .
    F1-ben talán lényegesebb a szabályrendszer mint maga az autó ...Pl végtelen gumiszettel már ki van herélve az egész ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.05. 11:53:09
  • lac coo
    #16660
    Magyarul: nem tudod hogy játszott de szar :)))
    miért nem a második videót nézed, ott már azért másképp fest a dolog ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.05. 11:53:38
  • Alexease
    #16659
    Az AC-nak kotelezo hogy jo legyen, az valoban szimnek keszul, az a dolga.
    Ennel mar annak is orulni kell, ha meg lehet csuszni es azt megfogni, es az meg valamennyire logikusnak es hihetonek tunik;)
  • GPx8
    #16658
    5:11 -nél 2-es padló, vízes műfüvön? Tényleg jó a tapadás.
    (Remélem, segítségekkel játszott, mert ez így elég érdekes...)
  • GPx8
    #16657
    Az AC Formula Corsa F1 2015 mod-ja számomra abszolút "hihető", jó gyorsan kell felfelé pakkolgatni a sebességi fokozatokat ahhoz, hogy ne álljon keresztbe kigyorsításkor. A DRS is jól működik.
    Bár csak ilyen lenne az F1 2015...!
  • lac coo
    #16656
    Mondjuk abban biztos vagyok, hogy kicsit jobban fog tapadni mint az igazi, de pl AC F1 mod is olyan, megis jo :)
  • lac coo
    #16655
    Itt barmi lehet az biztos :))
    De ez most vagy nagyon jo lesz vagy nagyon rossz :)))

    Hc fizikat nem varok, rally se az megis abszolut szuper ( murvan....) ! :)
  • Alexease
    #16654
    Azert varjuk ki a veget;)
    Biztos jobb lesz mint a korabbiak, igergetik, latni, hallani, olvasni. A DIRT-et is rendberaktak, persze "csak" hasznalhato lett, alapjaban nem forgattak fel az alapoktol, foleg ami a fizikat erinti, es az meg aszfalton eleg rossz. Bar az F1 korabban is jobb volt kormanyzasra es FFB-re az alap adottsagok miatt: aszfalt, jo tapadas, aero, kemeny es alacsony autok, kozvetlenebb kormanyzas stb.

    Meg jo lenne latni pedal visszajelzeseket.
    Foleg a gazpedalrol. Mert csuszkal es itt-ott "megprobal" keresztbe allni az auto, gepeszkedik az ember, de hogy az ember fogta meg tisztan vagy a gep "besegitett", es ennyitol meg nem allt volna keresztbe, az a videobol nem derul ki:D
    Foleg, ha ezt eleve mindenhol padlogazas uzemmodban csinalta (amit nem latunk). Mert ezekkel a cuccokkal, meg szarazon sem tolnak padlogazt kanyarbol kifele, kigyorsitason 4-5. sebesseg alatt.
  • lac coo
    #16653
    egyelőre megy a sírás, hogy gamepaddalsegítségek nélkül horror körbemenni vele :))9

    De az itt alap, hogy le kell tiltani a frissitést :)
  • oneal1
    #16652
    vagy ha véletlenül élvezhető lesz akkor majd le patchelik :D
  • lac coo
    #16651
    Vagy megint pofára esek pénteken :DDDD
  • Totti5
    #16650
    Szépen sodródik le a kanyarokban. Kevesebb tapadás, jobb kormányzás, kis ellenkormányzások, esőben még látványosabb az újítások. Már Csak pár nap!

  • lac coo
    #16649
    Nekem ez tetszik ! :))

    Egyrészt működik normálisan a kormány, DirtRally ban is 100%-ot javított az élményen, másrészt szemlátomást ( vagy legalább is remélem ...) kimaradtak belőle a háttérben dolgozó segítségek, ez most olyan natúrnak tűnik nekem... Nyilván nem lesz rF2 hardcore fizika alatta, de valahogy így látvány alapján nagy baj nem lesz ezzel ...És cserébe tényleg F1 lebonyolítás, nem csak egy F1 kasztni azt ennyi ....
  • lac coo
    #16648
  • lac coo
    #16647
  • lac coo
    #16646
    Codemasters jateknal en azert nem aggodtam soha , higy baj lesz a grafikaval, es sebesseggel .....
  • lac coo
    #16645
    Ez I Gen ! :))
  • adam46
    #16644
    Te tényleg pénzt kapsz ezért valld csak be... :D
  • Danecay
    #16643
    Egy fenéket, ez ActualGen :D
  • Danecay
    #16642
    Látszik, hogy a nélkül formálsz véleményt a hozzászólásomról, hogy ismernéd a korábbiakat, de Te tudod. Nem mintha mindentől függetlenül szentségtörés lehetne egy ilyen hozzászólást elkövetni a játék saját fórumában. Azt, hogy ezt Te támadólag fogod fel, az nem jelenti azt, hogy ilyen szándékkal is íródott.
    Kíváncsi lennék azért, hogy más is ennyire szélsőségen látja e az általam leírtakat és én fogalmaztam e ennyire provokálóan és félreérthetően, vagy csak Te reagáltad egy kicsit túl :)

    VILÁGBÉKE :)
  • Alexease
    #16641
    Itt van nehany PreGen, elavult, foss kep:)
    http://www.bsimracing.com/f1-2015-silverstone-screenshots/
  • Totti5
    #16640
    Nem akarok annyira objektív lenni hogy minden fűszálba belekössek. Mi értelme van annak? szét lehetne cincálni minden autós játékot és minden bármi más játékot, de ez nem erről szól, nem erről kellene szólnia. Fejlesztők azon vannak hogy szebbet, jobbat többet adjanak neked. Ha kell veszed, ha nem kihagyod. Annak nem túl sok értelme van hogy yutubon nem látható dolgokat szólunk le pláne rf1-el pedálozva 2015ben. Ebben én csak annyit látok hogy bele akarsz kötni mindenben, mert nem érdekel a játék. Merek rá fogadni, hogy nem ez lesz a lényeg hogy mi a jó benne, hanem mi a rossz, ez meg számomra felfoghatatlan hozzáállás, de hát ki így ki úgy........ azért én nem hiszem hogy itt gond lenne akár az aszfalttal. Dinamikus gumizódás, törmelék stb... ezek voltak eddig is.
  • Danecay
    #16639
    Nem kell ám mindent támadólag felfogni :) Egyébként szerintem ha az ember egy kicsit belátó és próbál egy kicsit objektív maradni, azért számos játékban lehet egész szemnek tetsző megoldásokat látni az aszfalt megjelenítésére, szemben egy szürke sávval. Feltehetően mint írtam a videó is csalóka, de nem fogok ezen vitatkozni. Ha tényleg ilyen lesz és neked ez a tökéletes akkor Te jártál jól, hiszen neked tetszőre lett megcsinálva. Más emberek vagyunk, másak az igények, de mivel eddig sem igazán volt ezzel gond most sem gondolom, hogy lenne vele, csak a videón úgy látszik.