21741
  • hqx
    #16758
    A legjobb teszt, ha mindenki maga kipróbálja és eldönti, hogy kell-e neki vagy nem.:)
  • GPx8
    #16757
    Alex én benned bízom! :)
    Vedd meg és ha nem tetszik visszaadják a pénzed, csak ne lépd át a 120 percet! :)
    warez szerintem még nincs.
  • Alexease
    #16756
    Ezek az ertekelesek erosen kerdojelesek. Meg kell varni, amig lesz valami "megbizhato", talan innen a topic-bol, PC-s, normalis beallitasokkal, kormannyal, realis igenyekkel stb.

    Nem tudni, ki milyen verzioval tolja. Valszeg eredetik, de lazan benne vannak a konzolos vagy mar PC-s warez cuccok is. Es mivel tuti mar a megjelenesnel van/lesz 1-2 patch, nem biztos hogy a warez is tartalmazza.

    Persze nagykozonsegnek keszul, vagyis fontos a bill es a banan, de most azokat a velemenyeket hanyagoljuk, olyan mar sokszor volt, lenyegetelen info.

    Lehet hogy az engine "ugyanaz", vagy legalabbis az alapok, de a minimum gepigenyen, de mar a videokon is latszik, elegge felhuztak a gepigenyeket, ami tuti nem csak hasra utes alapjan ment. Codies ebben mindig jo volt, valszeg nem elbaltaztak, egyszeruen 2015 van:D Persze, bug azert lehet:P
    De a lenyeg, hogy a legtobben, reflexbol mindent Ultrara pakolnak, gepuktol fuggetlenul, kompromiszum erzek nulla, aztan meg sirnak.

    Altalaban a beallitasok felet le lehet huzni felere, nem latszik, vagy ha az autokezeles es a jatekmenet esetleg jo, akkor azok boven kompenzaljak a pixelmaniat.

    Nem tudom milyen, mert nem probaltam, de ezek alapjan nem erdemes lehuzni es lazadni, erdemes megvarni 1-2 "ertelmes" es megbizhato velemenyt.
  • hqx
    #16755
    Ez a videó alapján amúgy nem tűnik rossznak.
  • GPx8
    #16754
    Mindig elfelejtjük, de lehet visszatérítést kérni:
    "Szinte bármely Steames vásárlásra, bármilyen okból kérhetsz visszatérítést. Talán a PC-d nem felel meg a rendszerkövetelményeknek, vagy tévedésből vettél meg egy játékot, esetleg játszottál vele egy órát, és egyszerűen nem tetszett.
    Nem számít. A Valve a help.steampowered.com oldalon benyújtott kérésre bármilyen okból visszatérítést ad, ha az a vásárlást követő tizennégy napon belül történt, és a játékkal kevesebb mint két órát játszottál."

    http://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=hungarian
  • Amiga
    #16753
    Kijött egy 60 %-os PS4-es értékelés is:

    "In Short: The racing and visuals are good, but the scarcity of modes and options means this is another year where the official F1 tie-in barely makes the starting grid.

    Pros: The driving model will suit both casual and serious racers, with Pro Mode being impressively challenging. Generally good graphics and you do at least get the 2014 season as well.

    Cons: The amount of missing modes and features is bordering on the scandalous. Audio and damage modelling are not up to scratch.

    Score: 6/10"
  • GPx8
    #16752
    Hivatalos fórumból (PC) Egyelőre nem túl sok jóval kecsegtet... :(

    "Horrid blur effect. Can not even play on Ultra low 5770 card
    Onboard engine sound is realistic, BUT there are No turbo sounds, that's embarrassing.
    Fly by /replay engine sound is not authentic recorded track side samples.
    Handling is better , not quite good enough for this day & age of next gen tech.
    There are no excuses for this., None. "

    "Bought it, played it for 20 minutes, if you're more of a sim driver, Assetto Corsa, iRacing, rFactor etc, don't get it. The driving and FFB is still awful, I think the game might be good on a pad, but it doesn't seem to belong on PC with a wheel.
    Yay steam refunds."

    "The only issue I have is FPS drop. Like my FPS drop from 60 to around 45-60 but the game seems like it's running at 5 FPS and then when it goes back to 60 FPS it's like your car is shot out of a canon."

    ... stb.
  • lac coo
    #16751
    Valamit jovore is kellett hagyni !
  • Amiga
    #16750
    És az mitől "jarrier"?
    Az előző részekben a teljesítményedtől függően más csapatok ülést ajánlottak neked. Lehetett fejlődni, megvolt az érzés. Volt managered, stb.
    Itt kukázták az egészet, és nem adtak helyette semmit.
  • Rdinho10
    #16749
    Van jarrier csak sajat emberrel nem tudsz menni...ki kell valasztani egy pilotat es lehet tolni a championshippet!
  • ElNano
    #16748
    Egy Steam-es értékelés:

    "This game crashes more than Maldonado. Ran a benchmark, crashed. Tried online, crashed. Started pro season mode, crashed."

    Egy másik:

    "But the worst is the huge amount of bugs. The game is relatively unstable. I get in-game crashing periodically, and it will ALWAYS crash when I exit."

    Még egy:

    "Very few features. Blurred graphics. Crashes all the time. No feedback on steering wheel. Bugs which just let ur car rev."

    Ez is érdekes:

    In 4hrs of play time so far, this game has crash more often that my 8hrs in Batman AK. Needs to patch the several issues raised in the forums. Hold off your purchase till it's fixed and/or a price drop.

    Damage model severly underwhelming (Go full speed into a wall and you will be shocked at what happen, in a bad way)
    No career mode, safety car
    No race weekend weather info in championship mode (Spent practise optimising dry setup only to be greeted with a wet qualy. Game crashed during qualy, load back and it suddenly became a dry qualy)"

    ...és folytathatnám.

    Vegyétek, vigyétek!
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.10. 08:08:03
  • Gabor77
    #16747
    Azt írják Steamen, hogy percenként fagy le a játék, illetve néhányan most vették észre, hogy karrier mód "nincs" a játékban. Lehúzások nagy részében ezek vannak. Irányítást sokan dicsérik, de olvasva, hogy mikre panaszkodnak...viccesek az emberek. :D

    Eddig ez a kedvencem:

    I have 250 hours played on F1 2013, and 150 on F1 2014. I've always used keyboard to play. I'm in top 150 on multiplayer leaderboards...

    F1 2015 is unplayable with keyboard. Advanced wheel settings in not available. When I press left or right the wheel turns all and at high speeds the car with just a simple directional key pressing goes from one side of track to other...



    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2015.07.10. 07:14:22
  • Timbu
    #16746
    A Steames review-kban eléggé lehúzzák, most 34/32 az állás.
  • Danecay
    #16745
    Szerintetek ma fent lesz az enkóron?
  • lac coo
    #16744
    Nem fogod kibírni ...! :P
  • Alexease
    #16743
    Piszkalja a csorom a dolog, de most nincs penzem;) Meg amugy is erdemes megvarnom a "demot", mert foleg csak a vezetesi elmeny erdekelne, ha az nem jo vagy nem valtozott hatarozottan az F1 2014-hez kepest, akkor nem sokat erek vele.
  • alma2
    #16742
    steamen megy a visszaszamlalo az akciora. Gondolom ezutan oldjak majd fel. Magyar ido szerint hajnal egykor.

    Pre-Purchase F1 2015
    SPECIAL PROMOTION! Offer ends in 03:11:35
  • Rdinho10
    #16741
    Ugy ertettem a tobbieket lehet nezni:D nalam ez uj:) egyebkent egyre jobb a jatek csak nalam eleg rovid szavatossagu lesz.egyebkent ez a podium pint annyira lett rovid h nem idegesito.
  • davids014
    #16740
    Én semmit eddig, de majd holnap kiderül.
  • Totti5
    #16739
    Kedves John!

    Megrendelésed átadtuk az MPL futárszolgálatnak, hamarosan küldjük a csomagkövetéshez szükséges adatokat, a Magyar Posta pedig értesít Téged, amint az általad választott PostaPonton átvehető a csomagod.

  • davids014
    #16738
    Valaki rendelt elő a konzolvilágból? Nekem eddig semmi infót nem küldtek, hogy mikor kapom meg.
    Utoljára szerkesztette: davids014, 2015.07.09. 20:12:13
  • GPx8
    #16737
    http://www.topgear.com/car-news/gaming/gaming-f1-2015-review
  • Danecay
    #16736
    Én a #16712 -ra reagáltam ahol még ez nem derült ki, de lépjünk túl ezen:)

  • GPx8
    #16735
    Minden információnak örülünk
  • lac coo
    #16734
    Megint F1 autók mennek körbekörbe ? :)
  • Gabor77
    #16733
    Írta, hogy PS4.
  • Danecay
    #16732
    Mivel van konzolos topcja is az SG-nek, ő pedig ide írta, joggal feltételeztem, hogy PC-s verzióról van szó, főleg, hogy említés szintem sem írt PS4-ről :)
  • Rdinho10
    #16731
    Par versenyt letoltam 5korosoket de 1 kieso sem volt meg:/
  • Rdinho10
    #16730
    De mondom nem varjatok egetrengeto valtozast jatekmenet teren:/
  • Rdinho10
    #16729
    Joyal
  • GPx8
    #16728
    Kormánnyal játszol?
  • Rdinho10
    #16727
    Gondoltam generacio valtasnal komolyabb lesz. Elsore nem rossz a game de kicsit ures szamomra. Ez ugyanolyan mint a tobbi codemaster f1...csak a graf valtozott
  • Master91
    #16726
    Sose volt jó a damage modelljük
  • Rdinho10
    #16725
    Fullon belerongyoltam a falba kivancsisagbol es hat azt kell mondjam kb semmi baja nem lett a verdanak:D pedig fullra van huzva a damage,nem is ertem...
  • Rdinho10
    #16724
    Viazont aki full simre var az nem itt fogja megkapni.ez egy szokasos remastered fullos kontosben.
  • Alexease
    #16723
    Ez strategiai patch volt a warez ellen;) Tuti lesz megh nehany, ha nem is lenyeges javitasokkal, hanem tartalmakkal es funkciokkal. Amugy is, eredetileg ugy volt, hogy majd fokozatosan toljak bele az uj dolgokat.
  • Rdinho10
    #16722
    Tetszik h az idomeron ha bent vagy a boxban nezheted a tobbieket h toljak a koroket.nagyon szepen mutat ps4en,foleg mikozben parkettazom a levelek a kulonbozo alkatreszek(ha van) szallingozik feled
  • zzeN
    #16721
    Day1 patch:

    "I’m pleased to say that the patch, which will contain all of the updated wheels and liveries to the cars, alongside the addition of the Manor F1 team will be showing up for download very shortly on all platforms.

    Alongside the additional content, this patch will also contain a number of bug fixes and tweaks."
  • Rdinho10
    #16720
    De legalabb nem kell szarakodnom a bellitasokkal stb..de ezt a temat ne is kezdjuk el:)
  • Alexease
    #16719
    Konzolon 1,5× annyiba kerul mint PC-n (~20000Ft), megeri varni 1 napot:D