21741
  • lac coo
    #16518
    Elso kerdes CM fotumon : miert nincs podium !!!!
    En komolyan korhatarral adnam ki ezt a jatekot, hogy miert nem az uj NFS re vannak raizgulva ezek a gyerekek .....
  • lac coo
    #16517
    Jőféle :





    ( hogy ez a garf miért is nem jó ....)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.20. 06:45:17
  • lac coo
    #16516
    Itt a jó isten nem tudja megjósolni ..... ez is bekapcsolt ABS-t ,TC-t , mindent ...Meg elvileg lesz valami pro mod, az lesz a tuti. De valszeg ez a kiállított verzió nagyon korai még .
    Dirt Rally abszolut kemény lett, remélem ez is ...Ha csak fele olyan jó már hibátlan lesz :)
  • hqx
    #16515
    Itt mintha nem teljesen árkád módban menne, nem? Nem egy sínautókázásnak tűnik. Néha elveszti a tapadását a kocsi. Tetszik!:) Nem tudom, hogy mi a bajuk a grafikával az embereknek!? Szerintem jó!:) Rajtrács legalább nem üres, hangulatkeltő! Nézők is jók, szóval nem tudom...
    Inkább a fizika érdekel innen már. Mennyire kell majd kompromisszumot kötni, és melyik irányba.(?)
  • ElNano
    #16514
    Én ilyen tükörsima és steril aszfaltot mint a játékban, még életemben nem láttam. :(


    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.06.19. 22:57:06
  • lac coo
    #16513
  • lac coo
    #16512
    Hat azert azt latom hogy teljesen remenytelen vagy nem :)
    Igy most elkeserito lenne, de ugye casual playerek, casual mondban toljak, ezen igy semmi nem latszik, kifejezett negativ reklam a jateknak.:) Nem is ertem miert nem valaszol ra a CM .....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.19. 11:25:45
  • Alexease
    #16511
    Videon nem is fogsz:D
  • lac coo
    #16510
    En meg mindig nem latok semmit azokbol a dolgokbol ami engem erdekelne :)))
  • GPx8
    #16509
    Na végre! Ez már döfi!
  • lac coo
    #16508
  • hqx
    #16507
    Dehogynem! A fülbevalós Hamiltont!
  • Totti5
    #16506
  • adam46
    #16505
    Igen, kb az egyetlen különbség az előzőekhez képest. :D
  • Totti5
    #16504
    Off, csak érdekesség. Forza 6-ban tócsák lesznek esőben, aminek van lemodellezett mélysége! is, és ott lesznek ahol a való életben is vannak a versenypályákon. Itt mondjuk nem dinamikus az időjárás, de az hogy felúszik az autó az jó "újdonság" lesz.

  • lac coo
    #16503
    Bár legkevésbé a grafika miatt aggódom ,az mindig jó, ronda CM játék még nem volt :))
  • Totti5
    #16502
    Előre félek hogy a 970 izzadni fog már, remélem optimákolják kellően.
  • lac coo
    #16501
    Amúgy én komolyan nem értem mi a baj ezzel a grafikával ....
  • Totti5
    #16500
    Csoda történt! :) ( kár hogy a Dirt Rallyba nem hagyták el... )
  • lac coo
    #16499
    Replay cam, legalább ez normális, ha jól látom pilóták között is lehet váltani ...Meg végre nem ugrál fél másodpercenként a nézetek között
    ! :))

  • lac coo
    #16498
    Igen, ez nem neked való így :))
    mi letojjuk hogy néz ki, ezredrangú lényegtelen dolog ...
  • Totti5
    #16497
    Naja. Én meg azt látom hogy még azt is kidolgozták ahogy az esőcseppek szétfröccsennek a kasznira zuhanva. Kinek mi...
  • Danecay
    #16496
    Azért mert másfél éve már actual gen!
  • adam46
    #16495
    Itt is hogy néz ki Massa a Grid grafikánál? Kezd gáz lenni ismételten. :D
  • lac coo
    #16494
    Igazából nem értem a Codemasters miért nem válaszol ezekre az ultragagyi videókra, egy normális videóval .....
  • Totti5
    #16493
    Gyönyörű, 60 fps. Mi kell? nextgen nincs, majd 6 év múlva.
  • adam46
    #16492
    Ebbe semmi next gen-t nem látok sajnos.
  • Gabor77
    #16491
  • lac coo
    #16490
    Pedig eszrevehetnek, foleg hogy ma mar tenyleg alig lehet eladni gagyi szart.
    Majd kiderul. Remelem ez a Greco gyerek valamit kii tudott bulizni :)
    Info egyelore nincs, ez a yostik rangatasos video aradat semmire nem valo .
    De kar lenne ezert a jatekert ha a gagyiba maradna !
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.18. 13:10:03
  • Alexease
    #16489
    Foleg ugy, hogy az utobbi tizenevben, minden programjuknak gond volt a cockpittel, es regebben "normalis" programot is irtak pikk-pakk, amivel a programom belul, gombokkal lehetett allitani. Vicc hogy nem veszik eszre, de inkabb mar az, hogy ilyesmi nem alap 2005-ben (ooo 2015-ben:DDD).
  • lac coo
    #16488
    Amugy fulkenezetet en sem ertem, nem hiszem, hogy tiz percnel nagyobb munka lenne nekik, higy a jatekbol atirja az xml t es elmetse .....
    Remelem ilyeneket azert kiharcolt a szimes gyerek :)))
  • lac coo
    #16487
    +1
  • Alexease
    #16486
    Az a kormanyfogas: 11 ora 5 perc :DDD Hihetetlen, hogy csak ilyenek (gamepad-es, arkados, gagyis, szamarvezetos) "jutnak" hozza a progihoz.
    Ha mar Codies valtoztatni akar (remelhetoleg a kezelesen is, es nem csak korberakjak csicsaval!), legalabbis a Dirt alapjan, akkor korbe kuldhetnek 2-3 normalisabb szimes portalnak, ahol normalis kormannyal, cockpitben, beallitasokkal mennek egy-ket kort vagy mutatjak be a lehetosegeket. Ezeknek igy nagyon gagyi jellege van. Persze, az itteni hozzaszolasok alapjan is, a legtobb embert a hozzaadott csicsa (nextgen) erdekli, es meg ezen a brutal es osszetett grafikaban is a gagyi es elavult, ronda dolgokat latjak:)

    Igy persze semmi ertelmes nem derul ki a videokbol, de az egyik legfontosabb dolog sem, ami mar 10 eve hianyzik a Codiestol, a cockpitnezet valszeg meg mindig nem allithato menubol (pozicio, FOV, dinamika) :/ Bar itt tulelheto a dolog, mert csak 1-1 autoba kell belepiszkalni, es azt jol beallitani. De ez mar akkor is nevetseges:/ Foleg ugy, hogy minden evben, minden programjukhoz a kameranezet modok eleg nepszeruek, keptelenek "eszrevenni" es kiszolgalni az embereket. Persze, a legtobben TV-nezetbol vagy hatulrol tologatjak, vagyis mindegy is....
  • lac coo
    #16485
  • lac coo
    #16484
  • hqx
    #16483
    "hogyan tiltsák le, magán ember fű alatt felveszi telefonnal és feltölti :))"
    Elvenném a képet és videót készítő eszközöket, vagy odaállítanék egy embert, hogy figyelje, ha valaki képet és/vagy videót akar készíteni. Mert ez így lehet, hogy visszaüthet nekik. Szerintem az első gameplay videók nagyon fontosak az embereknek!:)

    "ezek csak érdekességnek jók, semmire nem szabad következtetni ezekből .."
    Vagy még annak sem.:) Főleg, ha így össze-vissza megy valaki. Mond meg ezt az éretlen fejűeknek, hogy ne ebből szűrjék le a dolgokat.:D

    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.06.17. 23:19:38
  • Danecay
    #16482
    Mondjuk én így elsőre az enrgia visszanyerő rendszer működésére utaló dolgokat hiányolom a videókról! Gondolok ez alatt valamilyen HUD-ra vagy valamilyen egyéb visszajelzésre.
  • lac coo
    #16481
    hogyan tiltsák le, magán ember fű alatt felveszi telefonnal és feltölti :))
    ezek csak érdekességnek jók, semmire nem szabad következtettni ezekből ..
    Valszeg odaült egy olyan ember aki életében nem játszott még ilyennel ...
  • hqx
    #16480
    Ha eladást is szeretnének produkálni, akkor szerintem le kellene tiltaniuk ezeket a videókat. Bár lehet, hogy ez vonzza az embereket?:D Én már nem tudom, hogy mi folyik itt!:D
  • lac coo
    #16479
    Nesztek kormány, valszeg fullhelppel és igen jó képességű játékossal ! :DD