21741
  • lac coo
    #16358
    http://gifmaker.cc/PlayFrameAnimation.php?folder=20150524203X2XRbxn9iRvA3KAb2xuIR
  • lac coo
    #16357
    ami talán érdekes számomra, hogy elég sokat forog a kormány , majdnem 360 fokig kitekeredik ...az mindenképpen jó jel .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.25. 14:32:39
  • lac coo
    #16356
    Jah nem lattam hogy mar volt, nem frissitettem :-)
  • adam46
    #16355
    Igen, de legalább már átrajzolták a HUD-ot, szóval ez egy teljes értékű játék lesz.
  • adam46
    #16354
    Ebből sajnos még sok nem jön le, gamepaddal eddig is lehetett csúszkálni.
  • lac coo
    #16353


    Ha jol ertem harom honapos gameplay..
    A tukrozodesek eleg zsivanyok, igy gamepaddal rangatva en mast nem latok rajta :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.25. 12:42:40
  • Totti5
    #16352
    Ránézésre kevesebb a tapadás! Grafika sokkal élethűbb, nagyon szépek a fények.

    Amúgy nem lesz jó sajnos ez a része sem. Kamu HUD :(((
  • Fernandooo #16351
    F1 2015 gameplay (sajnos banánnal):


    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.05.25. 12:34:16
  • lac coo
    #16350
    egyik se jó, az az igazság, de ha F1 akkor egyértelmű , hogy a CM .
  • Fernandooo #16349
    Tényleg hülyeség ebbe most belemászni, nincs kedvem egy újabb csörtéhez. A békesség kedvéért maradjunk annyiban, hogy kinek mi. :)
  • lac coo
    #16348
    Hát ebbe ne is menjünk bele .....szeretem a Cars-t mert vannak jó autók benne, de a nagy formula egy nulla ....
  • Fernandooo #16347
    "...fizikát nem hasonlítom Carshoz, mert abban szerintem vicc a nagy formula, annál jobb a CM..."

    :DDDDDDD Hónap vicce. Tekerj már le egy versenytávot a FA-val, aztán meg ezekkel a CM-es szappantartó szarokkal. Azért nem lesz ám jobb a CM autója, mert te inkább azt tudod a pályán tartani... Bár nem is tudom minek megyek ebbe bele már sokadszorra.
  • Danecay
    #16346
    Ezt az 1500 órát azért egyből visszaosztottam én is, és hasonló következtetésre jutottam, nemhogy 1 db. játékkal :) Ha belegondolok, még 1 évadot, szezont sem játszottam végig egyik részével sem :)
  • lac coo
    #16345
    Kit izgat, igazából sincs kivetítve a pilóta elé :))) ki kell kaccsóni !
  • adam46
    #16344
    Ez is mekkora egy vicc, megveszik az F1-es jogokat, aztán rendes TV HUD-ért fizetni kell még. Zsidó egy banda.
  • Totti5
    #16343
    Nem.
  • lac coo
    #16342
  • RYO21
    #16341
    Szerintetek idén végre rendes TV HUD lesz a játékban?
  • lac coo
    #16340
    Pesszimistak vagytok, mi az hogy ugyse valtoztat :-)
    A kormanysziggel nekem nem problemam, 900 fokon addig allitottam a szaturaciot amig szinkronban volt a jatek kormanyaval azt jovan.
    Igazabol a kormanyon meg az ffb n valtoztatnanak eleg jo helyen lennenek, a Dirt Rally kifejezetten jo.
    Az F1 is teljesen jo lenne, foleg mert nem ketezik manapsag mas f1 jatek.
    En bizakodom, talan nem veletlen hajtigatjak , higy uj cucc lesz mindenbol, meg nem veletlen szereztek egy hc szimest, higy segitse oket...
    Legfeljebb pofara esek :-)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.24. 11:16:37
  • barcalaci84
    #16339
    más játékokban sincs kattanás, nem az a gond...hanem h a 270 még F1 -ben is kevés...a Codemasters meg úgy se változtat ezen...lásd a "szimulátoros irányba elmenő" LOL Dirt Rally is megkapta ugyanezt az irányítást...
    ha meg a kattanás hiányzik akkor annyit kell beállítani driverben és akkor eleve nem tudod továbbforgatni...CM játékokhoz tük felesleges 900-n járatni a kormányt és a saturációval és hasonlókkal baszakodni...beállítod 270-re és mindent kihoztál a játékból...:)
  • kigyofia
    #16338
    Nem az akadás a lényeg, hanem, hogy azon bizonyos pont után után egyszerűen megszűnt a teljes ffb nálam (nem tudom, hogy milyen tipusú kormányokra volt ez igaz). ergo semmilyen ellenállás nem volt így tovább szaladt az ember keze. A lényeg, hogy nálam elsősorban ez verte ki a biztosítékot és még egyszer mondom, nem csak én voltam így mert angol nyelvű forumokon nagyon sokan panaszkodtak ugyanerre mely hibát részben el is ismert a codemasters.
  • lac coo
    #16337
    Jah, lehet mar nem tudom annyi van belole :)))))
  • Totti5
    #16336
    Az a 13 volt!

    2012 sínautó volt az elejétől. Az nem volt bejövős.
  • lac coo
    #16335
    Azert nem tetszett mert nem akadt meg a kormany ??? :))))
    Nekem 2012 jott be a legjobban az eslo verzio, utana elkezdtek butabbra csinalni, szoval kenytelen voltam warezzal tolni :)))))
    Mondjuk 1500 orat lehet egesz eletemben nem jatszottam osszesen :)
  • kigyofia
    #16334
    Nem volt ugyanolyan, pl egy nagyon is észervehető különbség: a 11-ben 270 fok (ez nem biztos, hogy pontos adat de nem is ez a lényeg) után nem szűnt meg a ffb csak egy enyhe kattanás figyelmeztetett, hogy nincs értelme tovább fordítani mert elérted a maxot, a 12-ben nem kattant, hanem egyszerűen megszűnt a ffb. De ez csak a legszembetűnőbb gond volt a többibe bele sem kezdek.
    Egyszó mint száz, amíg a 11-el több mint 1500 órát nagyobb gondok nélkül, többnyire élvezettel játszottam online addig a 12-t rövid szenvedés után eladtam, a 13 egy hetet sem élt meg nálam az említett probléma miatt.
  • lac coo
    #16333
    a kormánykezelést azért már illene megoldaniuk, FFB-ben nem hiszem ,.hogy nem tudnának egy Cars szintet .
    fizikát nem hasonlítom Carshoz, mert abban szerintem vicc a nagy formula, annál jobb a CM .
  • Alexease
    #16332
    Mindegyik resz ugyanaz volt kezelesre, krmanyra es FFB-re, csak finomhangoltak rajta. Volt szarabb vagy jobb, de osszessegeben egyik sem volt jo;D

    Mintanak jo lehet: AC, rF2, CARS, iR, SCE, LFS :)
  • lac coo
    #16331
    Hát szerintem tök egyforma a kormánykezelés FFB mindegyikben :)

    ki kell próbálni valami neves szimet és érezni fogod a különbséget.
    De FFB-ben akár PCars is mehet ...
  • kigyofia
    #16330
    "Ami nagyon kellene, egy normalis kormanyzas es FFB. Mukodesre mar az elozo is telejsen jo volt, de a szegenyes kezeles sokat ront rajta"

    Mit értesz ez alatt pontosan?
    Nekem a 14 nincs meg de a 11-nél még majdnem tökéletesen meg voltam elégedve a kormányzással (logitech g25) a codie sorozatából való kiábrándulásom a 12-nél kezdődött amikor sehogy sem tudtam normális kormányzásra bírni a játékot (amit a codie el is ismert (mivel a contollerrel való irányíthatóságot erőltette) és szokásos ígérgetések után (miszerint majd a következő patch-ek megoldják) sem történt semmi. A 13 szinte ugyanez. Ezért nem hiszek már nekik és dőlök be a csilli-villi trailernek és sok bullshitnek amit nyomatnak.
  • Alexease
    #16329
    Igazi HC fizika amugy sem lehetne, mert meg szimes hozzallassal sem lehetne rendesen elvezetni;) Persze, azert nem art ha kozelednene hozza;P
    Ami nagyon kellene, egy normalis kormanyzas es FFB. Mukodesre mar az elozo is telejsen jo volt, de a szegenyes kezeles sokat ront rajta.

    Az uj fizika, gumi es kezeles barmit jelenthet. Azt is, hogy sokkal jobb lesz billel vagy banannal:D A Pro Session meg lehet egy 120%-os sinauto A.I., brutal gumikopas, tores, 80%-os tapadassal:D
    De errol a reszerol teljesen mindegy mit mondanak, ez csak hasznalat kozben derul ki.
  • lac coo
    #16328
    soha nem lehet tudni, elmúlt játékaik mind a gagyizáson buktak el, és azért nem hülye a codemasters, főleg nem lehet mondani, hogy nem értenek hozzá ....

    Majd meglátjuk, én remélem javul .
  • lac coo
    #16327
    Márpedig nekem olyan vérszim kell, hogy három napig elindulni ne tudjak vele ! :)))

    fizika még elmenne, kicsit finomodna főleg, F1-nek jóaz, de jobb FFB mindenképp ráférne ...
  • GPx8
    #16326
    Itt azért szépeket ígérgetnek...
    Link
    "You should expect a new game. It runs on a new, improved engine, it has new physics, new tyre model, new handling model, it has a new Pro Season mode, which is the hardest possible settings within the game, and it will surely be of enough challenge even to Simracers like me."
  • Totti5
    #16325
    Az lényegtelen, hisz a jövőt nem látom. Kevesebb tapadás kellene, lásd Dirt Rally, de alapjaiban nem hiszem hogy változni fog.
  • GPx8
    #16324
    "Finomítások lehetnek, de a fizika, irányítás nem fog lényegesen eltérni az eddigiektől."
    Ebben biztos vagy?
  • Totti5
    #16323
    Remek dolog játszani a szavakkal, de maradjunk az F1nél. Ha neked eddig nem tetszett akkor mit foglalkozol ezzel? alapjaiban nem lesz másabb. Finomítások lehetnek, de a fizika, irányítás nem fog lényegesen eltérni az eddigiektől.
  • adam46
    #16322
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aha, szóval, ha egy politikai párt 10 év alatt legyalulja az országot, de jövőre választás és szép ígéreteket tesz, akkor Te rászavazol?
  • kigyofia
    #16321
    Veled ellentétben én olyan F1 rajongó vagyok aki igen is szeretné ha ahhoz méltó játék születne és van jogom bírálni a codemasterst mert a 2014-es részt kivéve az összeset megvettem és nem az ncore-ról töltöttem le. Egyébként meg annak jelentesz akinek akarsz hülyegyerek sőt apukádnak is mondjál meg.
  • davids014
    #16320
    Licence
  • lac coo
    #16319
    En versenyre hasznaltam a jatekot arra teljesen jo volt.Grafika biven jo.
    Ha minden maradna a tavalyi csak jobb fizikat, gumit ffb t kapna, meg nehany szukseges dolgot, kamera allitas, normalis replay, akkor en teljesen elegedett lennek ....