21741
  • Totti5
    #16598
    Kint volt E3on, tolhatta mindenki. Az nem volt elég hivatalos?
  • Alexease
    #16597
    Az egy 30 masodperces TV-reklam, nem az a celja, hogy reszletesen bemutassa a jatekot;) Az auto reklamokban is csak a csicsakat mutogatjak, jo roviden es latvanyosan. Akit erdekel, ugy is utana nez, mielott megveszi. Bar lehet, hogy vannak olyanok, akik meglatnak egy lexus reklamot, megtetszik nekik, eloveszik a bankkartyat, es gyorsan net-en rendelnek egyet:DDD
  • adam46
    #16596
    Kb semmi lényeget nem mutat és mindjárt itt a megjelenés,semmi hivatalos gameplay, elég szégyenletes
  • lac coo
    #16595
    En meg iszok, doohanyzok, drogozok ez meg akkor mar mindegy , belefer :)
  • Totti5
    #16594
    Én. Annyiból hogy 10 gameplayt már láttunk. De a videón mi kivetni való van? Én F1et látok. Ez meg F1 játék lesz.
  • Totti5
    #16593
    Fujj! Tavalyi szebb vót!
  • lac coo
    #16592
    amúgy meg ronda :

  • lac coo
    #16591
    Majdnem jó ...:)

  • adam46
    #16590
    Nem tudom ki az az elvetemült, aki ennyiből előrendeli, megerőltették magukat a csávók... :D
  • lac coo
    #16589
  • GPx8
    #16588
    És a demo???
  • lac coo
    #16587
    Anugy meg ma van kethetmulva, hol vannak a fel oras gameplay videok ??! :)
  • lac coo
    #16586
    Dehigynen lesz ne legyetek mar pesszimistak ! :))
  • Alexease
    #16585
    Normalis cocpkit es allitgatasok (pozicio, fov, dinamika) tuti nem lesz, legjobb esetben itt is lesz egy minimal FOV allitas, mint a DIRT-ben.
    De ez tulelheto, "keves" az auto, ugy is csak 1-2-ot hasznalok, megoldhato a beallitas.

    Nekem ilyesmi kell, bar itt kicsit tullottem a FOV-ot:D
  • lac coo
    #16584
    Az legyen a legkissebb baj. Majd beallitom azt a ket autot. :))
    De van video cockpit nezetbol is, most nem tunik annyira rossznak.
  • GPx8
    #16583
    Csak lehet azért lényeges, mert ha megint szar a cockpit nézet, annak nem örülünk...
  • Danecay
    #16582
    A fene, lejárt a szerkesztési idő.
    Na szóval legalább itt majd lehet tudni, hogy mennyire kopottak az abroncsok, és azt hogy a különböző keverékek, hány kört bírnak, így meg lehet előre tervezni a kiállásokat, nem már csak akkor jövök ki amikor már úgy érzem, hogy ki kellene jönni cserélni mert már nem tudok normálisan végigmenni a pályán és belátom, hogy nem csak arról van szó, hogy én hibázok bele folyton a körbe, miközben a morfondírozással sok másodpercet bukok el :)
    Az AI is egész jónak tűnik! Látszik, ha a játékos elóvatoskodja a féktávot akkor beteszi elénk az autót. Remélem nem csak arról van szó, hogy esőben túl erősre van kalibrálva az AI a játékoshoz képet! :)
  • Danecay
    #16581
    Jó lesz ez! :)
  • lac coo
    #16580
    Dehigy, van olyan is ahol cockpitbol tolja :)
  • Alexease
    #16579
    Vagy mert Codies kivette a cockpit nezetet:)
  • lac coo
    #16578
    Azert nyomja mert igy is lehet, es ugy tetszik beki ! :)
    Mitudomen miert igy tolja, lenyeges ez ? :)
  • GPx8
    #16577
    Ugye csak azért nyomja T-cam -ből, hogy a kedves nézők jobban lássák a pályát és a többi autót?
  • lac coo
    #16576
  • Totti5
    #16575
    Jaja, szeretem visszanézni a köreimet minden játékban, így már élvezetes lesz ebben is.
  • lac coo
    #16574
    Bejovos ez a replay, vegre valaki rajott, hogy nem az auto fenyezeset akarom kozelrol nezegetni, hanem a versenyt visszanezni :))

  • lac coo
    #16573
    Nekem verseny kell, F1 lebonyolítás, F1 autó, 1,6-os brutál turbómotor, F1 hang , F1 szabályrendszer...Ilyen játék viszont csak ez van jelenleg ...
    grafikára ott van a TV közvetítés vagy a torrent :))

    Mindazonáltal, ha már ez is se tetszik a népnek ....
  • Danecay
    #16572
    Én nem értem, legalább amiket már korábban leírtam meríthetett volna a Codeies, na de így... :D
  • Totti5
    #16571
  • ElNano
    #16570
    Tolj fel mindent maxra CARS-ban, de tényleg mindent és azonnal barlangrajzzá válik ez itt az mellett. (És de, elviszi a gépem, igaz, nem 100 frémmel, hanem a felével.) De megértem, ha valakinek ez jön be, szép szines.
  • Alexease
    #16569
    Az a "regi, szenne modolt motort" ha megnezed, jatek kozben, cockpitbol (esetleg Tcam-bol), osszessegeben szerintem eleri/uti az uj konzolokra megjelent akarmik JATEKKOZBENI (nem visszajatszas meg photomode:P) szinvonalat. Nem tudom mit szeretnel meg MENETKOZBEN latni, de szerintem mar igy is boven eleri a megfelelo ingerkuszobot. Most a repulogepeket kergetunk, sok-sok leghajot es lufikat, es a mindenegyes nezo egyedileg digitalizalt arcat felejtsuk el:D
  • Alexease
    #16568
    Auto-foci, capture-the-flag, hostes girl hunter, pezsgo spriccelo verseny, EN csinalhassam az interjut a podiumon, modellezzek le a kornyezo varosokat, ahonnan nekem kell beautoznom a palyara stb. :)
  • lac coo
    #16567
  • Totti5
    #16566
    Milyen játékmódok kellenének? 100%ban leszimulálja a versenyhétvégét. Van más is?! Lehet beletenni ilyen medálokra menő nagyon izgalmas eventeket, de nem az az F1 játék lényege.
  • ElNano
    #16565
    Na, hát ebből kiderült, hogy totál a konzolok voltak a fejlesztés középpontjában, nem lesznek új játékmódok - a kérdésre felsorolta a régieket, hc karriert full versenyekkel meg mindennel eddig is lehetett csinálni -, a multi legnagyobb fejlesztése az, hogy lesz gyakorlásra is mód online (miközben amúgy ezer sebből vérzik az egész a kezdetek óta a hiányosságok miatt), aztán annyi, kapunk szép új közvetítő kamerákat, ha jól értettem, lesz kommentátor is, fényezi az újnak beállított régi, szénné moddolt motort, jobb lesz az FFB, erősebb a fizika - gondolom konzolos szinten érti -, és hát kb ennyi. Nem tettem le a hajam tőle.
  • lac coo
    #16564
  • Totti5
    #16563
    Tapadás elég jó, tetszik hogy nem tudta padlón venni az órúzst. Ez jó jel! Aztán vissza ne peccseljék mert nagyon csúszik...
  • Danecay
    #16562
    Valamilyen fura módon ernyőt is csak nekünk nem tartanak sem napos, sem esős időben :) Persze lehet, hogy csak nem látszik ebből a perspektívából :)
  • hqx
    #16561
    Egy rendes kört nem tud megtenni!
    Codies helyében Én rádobtam volna egy esőkabátot azokra a szerelőkre a rajtrácson esős időben.
  • GPx8
    #16560
    A csóka valami kamion vagy busz sofőr lehet, neki így természetes... :D
  • lac coo
    #16559
    Nem tudom miert szeretik az emberek, replayben ok, de vezetni ...
    Amugy meg nem az a lenyeg a videon ! :)