21741
  • Fernandooo #16398
    Miért, szerinted a Far Cry és a Far Cry 4 ugyanazokkal az alapokkal rendelkezik? Mert hát nem. És mindkettő CryEngine. Akkor ezt most hogy...
  • lac coo
    #16397
    Az nincs kizárva, hogy EGO2 lesz kiírva az elejére ;)
  • Totti5
    #16396
    Nextgen 5-7 év múlva lesz. Most kurrgen van már 2 éve... használjuk a fogalmakat ahogy kell.
  • Totti5
    #16395
    Melyik Cryengine hagyta el a régit? ne viccelj már... komolyan mondod?! azért mert odaírták hogy Cry 1 majd h Cry 2 és hogy Cry 3? hát ha neked csak ennyi kell akkor képzeld oda hogy EGO 2...
  • Fernandooo #16394
    De amúgy ütni kell őket, az tuti, illene egy ekkora múltú cégnek illene már továbblépni ebből a dedós világból ....

    Na, akkor alapvetően mégis egyetértünk.
  • Totti5
    #16393
    Nem tetszik a játék, nem tetszik a motor ( ez lol önmagában ) és semmi érdemi infód nincs róla. Miért kell ezt csinálni?!

    Benne lesz a 2014 és a 2015ös szezon. Minden autó, pilóta, pálya.

    ui: ezek nem promó képek, így néz ki.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.05. 22:38:55
  • lac coo
    #16392
    De most miért ez ronda ??? :DD

    Kormány milyen a tököm se tudja, végig laszok minden versenyt, mittudomén :)))

    De mintha azt írták volna, hogy még a téli tesztek szerinti autók vannak ...

    De amúgy ütni kell őket, az tuti, illene egy ekkora múltú cégnek illene már továbblépni ebből a dedós világból ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.05. 22:38:02
  • Fernandooo #16391
    Jó, csak akkor ne nextgenezzenek már, nagyon szarul hangzik. A next-gen nálam egy vadi új motor. Lehet, hogy náluk nem, hát benéztem, én látom akkor hülyén, vagy nem tudom. Nex. Gen. Következő generáció. Következő. Új. Nem a régi felcsiszolva. Új. Á, mindegy. :D
  • lac coo
    #16390
    A Cryengine jó példa, simán csak fejlesztve volt ....
    hidd el mind így megy...
    De amúgy mindegy, ha jól néz ki, a kornak megfelelően meg tudja amit kell felőlem lehet egy foltozott 15 éves motor is :))

    Garancia nincs, ígéret van meg biztató jelek majd kiderül ...

    Minden estre még mindig nincs a piacon ilyen szintű F1 versenylebonyolítás, legalább eben jól állnak :)
    A bugok szerintem legendák, jó néhány 100 %-os versenyt mentem , nekem kirívó bajom nem volt, néha megbüntetett, de ez ilyen , számítógép, rosszul értékelt valamit.... Más játékban megoldották ,ott eleve nem is büntet nem tud hibázni :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.05. 22:34:00
  • Fernandooo #16389
    Dehogynem. Unreal Engine. Tech 5. CryEngine. Ezeknek az új változatai mindig úgy születtek, hogy teljesen elhagyták a régit és írtak egy tökéletesen új szoftvert.

    Na, mindegy, tényleg nem a kinézet itt a lényegi probléma egyébként sem, hanem a kismillió bug, a számtalan hiányosság, illetve eleve az a fajta vezetési modell, amit a '11 óta valami atomhülye szintre butítottak le. Mi a garancia arra, hogy akkor most a '15-ben hirtelen minden oké lesz, amikor fél évtizeden keresztül nem volt oké, és '14-es kormányokat kell néznünk az F1 2015 promó képein?
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.05. 22:24:50
  • lac coo
    #16388
    Nem a garfikával volt baj tavaly sem ..:)

    De ezen nem is vitatkozok ,egy nextgen motor nem úgy születik, hogy kidobjuk az előzőt a kukába ......


    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.05. 22:19:23
  • Fernandooo #16387
    Egyébként lesz az F1 2015-ben 2015-ös autó? Mert a képeken nincsen, legalábbis a kormányok nem az idei szezonból vannak. Érdemes olvasni a CM fórumot a képekről, szedi őket szét a nép szépen. Gameplay videó mikor lesz? Jól írták a CM fórumon többen is: Nincs gameplay, nincs vásárlás, ugyanis csak az fogja megmutatni, hogy milyen a játék kinézete, nem a széteffektezett és photoshoppolt promó képek. Ennyike. :)

    Egyébként Laccoo meg kell nézni az eladásokat, és abból világosan látszik, hogy az emberek nem vevők az efféle lehúzós üzleti felfogásra. Nex-gent ígérgettek még tavaly év elején, hát egy felvarrt EGO nem next-gen, hanem update. Lehet védeni ezt a felfogást, csak hát a számok makacsul mutogatják, hogy nem jó az irány.
  • lac coo
    #16386
    Hát ha neked ez se elég, akkor semmi :)))



    Rettenet jó cucc az EGO, azt szerintem minden fejlesztő szívesen tudná magáénak, most hogy marad a motor, csak javul a grafika azzal mi a gond ? ezért új EGo motor, kap sok új dolgot és kész, ami jó , használható, főleg amit mi nem is látunk ,editorok stb ,.azt minek kidobni..ez mindenhol így megy .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.05. 22:12:19
  • Fernandooo #16385
    :)

    Megugrotta a generációváltást. ... Honnan a francból tudod hogy milyen verziós engine? nem ez nem a prevgen engine. Ez új, direkt ehhez a játékhoz csinálták.

    16376-os hozzászólás.

    És ha szerinted rendben van az, hogy 2015-ben egy 2007-es alapokkal rendelkező játékot adnak el, akkor jó vásárlást. :) Az eladások nem őket igazolják:

    F1 2010: 2.26 millió
    F1 2011: 2,37 millió
    F1 2012: 1,68 millió
    F1 2013: 0.96 millió
    F1 2014: 0,62 millió

    Hát... csak így tovább!
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.05. 22:02:06
  • Totti5
    #16384
    Ki mondta hogy nem EGO lesz?! meg mikor?! ez az új motor fóbia nagyon siralmas... nem, ez nem az a motor ami prevgen alatt volt. Ez új, kurrgenre írva, fejlesztve, tovább gondolva. ( only X1, PS4, PC )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.05. 21:59:08
  • Fernandooo #16383
    Csak hogy tisztuljon a kép:

    F1TM 2015 is launching in June and you’ll be able to play it on PlayStation 4, Xbox One and PC. As we’ve confirmed previously the game has been built on an all new version of EGO tailored to deliver the ultimate FORMULA ONE videogame experience and act as a significant step forward in the game’s visuals and physics-based handling model.

    Forrás – azt hiszem, megfelelően autentikus.

    Vagyis szó nincs semmiféle next-gen motorról, ez a 2007-es, vagyis 8 éves EGO sokadszorra frissített változata. Eddig 18 játékot tettek rá, ez lesz a 19. Nem kicsit pofátlanság ez (és valami példátlan pénzéhség), meg az is, hogy az újabb nyilatkozatokban már „brand new next-gen engine”-t hazudnak, amikor az eredeti bejelentésből világosan kiderül, hogy ez messze nem „brand new”, ebből következően pedig nem „next gen”. Komolyan, mennyi játékról akarják lehúzni a bőrt ezzel az EGO-val? Ötven elég lesz? 2020-ra összehoznak majd valami tényleg új motort?
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.05. 21:51:38
  • Totti5
    #16382
    Észre sem vettem! Na ilyen sem nagyon volt még.
  • lac coo
    #16381
    100-ad rangú dolog, de imádom a Cm profizmusát ....Esernyőt vesznek az emberek esőben :)))
  • Totti5
    #16380
  • lac coo
    #16379
    Nagy felbontásban : http://forums.codemasters.com/discussion/6741/montreal-f1-2015-screenshots
  • lac coo
    #16378
    Montreal.














  • Fernandooo #16377
    Ha nem tetszik a véleményem, nem olvasod, ignorálod. Demokrácia van, arról és akkor és ott fejtem ki a véleményemet, ahol, amiről és amikor csak úri kedvem úgy tartja.

    Ha neked tetszik akkor játszogassál csak vele, engem nem érdekel túlzottan. Leírtam a véleményemet, onnantól már csak reagálok a hozzám intézett hsz-ekre.
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.03. 21:06:44
  • Totti5
    #16376
    Ha nem tetszik nem kell játszani vele. El lehet fáradni a szebb autós játékok topikjába.

    Továbbra sem értem, hogy mi a baj ezzel. Gyönyörűen néz ki. Minden téren sokkal részletesebb, szebb. Megugrotta a generációváltást.

    Honnan a francból tudod hogy milyen verziós engine? nem ez nem a prevgen engine. Ez új, direkt ehhez a játékhoz csinálták.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.03. 20:33:16
  • Fernandooo #16375
    Még egy személyeskedés, köszi, gyűjtöm ezeket. Egyébként mi az a "nohabor"? Komolyan nem vágom, én magyar vagyok...
  • lac coo
    #16374
    Ilyenkor sok volt a nohabor, vagy mi, amerre mesz omlik a szar a szadbol !? :))
  • Fernandooo #16373
    Láttam. Giccses, bazári fostenger százéves endzsinnel. :)
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.03. 19:53:28
  • Totti5
    #16372
    Ember nézd már meg a 1080p képeket és a videót...
  • Fernandooo #16371
    Amint a képek mutatnak. Ezer éves endzsin, ötszázadszorra újravarrva, nextgennek hazudva. Szánalom.
  • Totti5
    #16370
    +1 ???
  • lac coo
    #16369
    Mi lehet fostenger egy par kepen ? :)))
  • smog15
    #16368
    Ja látom már voltak :D Csak tegnap találtam fészen :)
  • Fernandooo #16367
    Fostenger.
  • smog15
    #16366
    Képeket láttátok? :)

  • kigyofia
    #16365
    Szerintem az még nem vérszim, hogy a gumik tapadását lemodellezik az időjárási viszonyoknak megfelelően, értem ez alatt azt , hogy a száradó ívről lemész akkor csúszkálni fogsz (pl. Vettel 2011-ben canadában), ha meg nem hűtöd őket akkor hamarabb elkopnak, nekem kifejezetten tetszett a 11-ben, hogy kikapcsolt segítségek mellett egy ilyen vizes rajtnál még egyenesben is csúszkált az autó ha nem váltottál időben és túlpörgetted v. túl nagy gázt adtál. Tény, hogy így csak kormánnyal lehetett játszani de nehogy már 2015-ben egy autós játék fejlesztési prioritása a controller legyen. Hidd el nem vágyom egy olyan játékra ami annyira nehéz, hogy heteket kell a gyakorlásával tölteni de azért a színvonal ne a türelmetlen 10 évesek felé tolódjon akik rögtön űridőket akarnak menni, aztán ha nem megy akkor bosszúból kilöki a pályáról azt aki gyorsabb . Egyébként egyértelműen a kormány vs. contoller okozza a legnagyobb problémát, sokkal jobb lenne ha leszerződnének valamelyik céggel és csomagban piacra dobnának egy elérhető árú kormányt és ahhoz fejlesztenék inkább a játékot.
  • adam46
    #16364
    Volt, de ha már picit is látszott a száradó ív, akkor már simán rámehettél slick gumival
  • lac coo
    #16363
    Szaradi iv eddig is volt benne......
    Verszimet azert ne varjunk mar, egy ilyen eros turbomotort ha verszim, meg a verszimesek kozul is a legelvetemultebbek tudnak csak elvezni :))
  • kigyofia
    #16362
    Szebbnek szebb de nextgennél talán ez a minimum ami elvárható. De ha a csilli-villi mögé nézünk már nem látok olyan nagy bizakodásra adó okot. 6.10-nél a rajt után rámegy a rázóra és még össze is koccannak majd simán megfogja mindezt szakadó esőben. Sajnos egy szó sem esik benne az eső kinézetén kívűl arról, hogy a régóta ígért valódi időjárás változásokat (száradó ív, gumik hűtése stb) sikerült-e végre tényleg megalkotni mert eddig csak szövegeltek róla. Továbbra is óriási kérdőjel az egész. Az esőt is jó lett volna egy olyan pályán bemutatni ahol tényleg szokott lenni.
  • lac coo
    #16361
    Egyébként ahogy én nézem, az is jó jel, hogy ezen a verzión még szemlátomást nincs gamepad támogatás, gamepaddal nem lehet ilyen direktbe kormányozni , oda mindenképpen ,szűrni, simítani kell ,ez csak kormányhoz jó .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.25. 15:26:27
  • lac coo
    #16360
    Hát egyik száraz másik esős, de azért látszik a különbség :)))
    Találtam amúgy ....
  • Totti5
    #16359
    Majdnem jó... csak mégsem.