21741
  • Totti5
    #16638
    Ez van, direkt ronda lesz és visszafele fejlődik. Mit kellene látni az aszfalton? rossz a színe?

    ( tömörített yutub videón nem igen fogod látni a részleteket, sem ennél, sem másnál, 100-200-300nál meg amúgy is blúr van rajta )
  • Danecay
    #16637
    Ezen a videón úgy néz ki az aszfalt mint valami régi rF convertben, az is a rosszabbak közül :D Remélem csak a felvétel csalóka no meg nem PC-s felvételről van szó hanem PS4-es ről. Mondjuk utóbbinak egyáltalán nem kellene indokolnia ezt az egybefüggő szinte homogén aszfaltfelületet, de még annak sem ha PS3-ról lenne szó. Remélem tényleg csak a felvétel csalóka mert ennyire rossz egyik részben sem volt! :)
  • lac coo
    #16636
    Hát én beletekertem, Monacoban kínszenvedés volt nézni két percig is ...
  • Alexease
    #16635
  • Alexease
    #16634
    Ezek legalabb cockpitbol bananoznak:D
  • lac coo
    #16633
    amúgy van ilyen is, de ez se ér semmit :

  • lac coo
    #16632
    Tirexi már dolgozik rajta ! :))
  • Alexease
    #16631
    Ugy nez ki, korbe kuldtek a cuccot, mert ez mar "portal teszt". Remelem megkapja egy normalis oldal is, ahol legalabb kormannyal tesztelik es nem a szokasos bananal. Ennek igy nulla info erteke van.
  • Firerock
    #16630
  • adam46
    #16629
    Szerintem új, végre valami.
  • zzeN
    #16628
    Ez most új vagy az első?
  • Alexease
    #16627
    Bo 1 het van a megjelenesig, majd jovoheten belehuznak:) Ennek olyan multja van, hogy azokra kell alapozni, akik a latvanyos gyors kampany miatt, hirtelen felindulasbol megveszik:)))
  • oneal1
    #16626
    szerintem ezt nem tudják annyit csúsztatni hogy jó legyen :D
  • lac coo
    #16625
    Remelem, hogy csuszik , az csak jobb mint a sinauto !
  • adam46
    #16624
    Biztos hamarosan bejelentik, hogy csúszik. :D
  • Danecay
    #16623
    Érthetetlen, hogy pár nappal a megjelenés előtt is még ilyen minőségű videókon kell check-olni a játékot!
  • lac coo
    #16622
  • lac coo
    #16621
    A menu inkabb erdekelt mint az animacio, de arrol nem tudom eldonteni, hogy otletes megoldas vagy hulyeseg ! :))
    Nesze itt egy tabla azt csinalj amit akarsz :)))
  • davids014
    #16620
    nagyot fog ütni remélem
  • balunso
    #16619
    Alakul!
  • lac coo
    #16618
  • lac coo
    #16617
    Kormanyzas sokat javult, ahogy a reakciobol latom jobb ffb is van, pc s verziobol kiszedtek az idetlen kormany remegeseket, pc nel tobb minden van a tukorben stb...
    Aki nez az lat egyebb dolgokat is :))
  • Totti5
    #16616
    Oké, nekem sok minden más is lejött. Ez van.

    Nem szégyenlem hogy várom, és ez a játék topikja, ahol lehet várni. Az kül. nem érdekel akit nem izgat. Keressen más játékot.
  • adam46
    #16615
    Milyen minden téren? Egyedül a grafikából szűrhető le az előrelépés. Ezekből a komolytalan videókból szűröd le a fejlődést, ahol a manus még a pályán se tud maradni?
  • Totti5
    #16614
    Milyen infó kell? látom hogy szép, igényes, jó, F1. Látványra jobb a fizika, minden téren komoly előrelépés. Neked mi hiányzik? lövésem sincs. Itt van alant egy gameplay, élvezet nézni. Hogy játszani milyen az megjelenéskor kiderül.
  • Totti5
    #16613
    Nem igen érzem át ahogy te vélekedsz. Mi a baj a padlólemezzel? fontos ez? ha te nem várod ne tedd, az engem nem érint.
  • lac coo
    #16612
    Persze de akkor a többség megint rossz lesz az egész úgy ahogy van ! :))

    nem elég szép, nem tud úgy menni banánnal mint real mennek a tv ben, stb ...azoknak így se úgy se jó soha :)

  • Alexease
    #16611
    A nagyatlagnak masodlagos az iranyitas, a fizika, a kormanyzas, az FFB vagy a gumi. A "kormanyzas" is max csak annyira, hogy billel es banannal eredmenyes lehessen. Hasonlo "megitelessel" kuzd a versenylebonyolitas es az AI is: ha az elso kanyarban nem tud 10-et kifekezni es vagy barhol bebujik 100 meter hatranybol, es ot forgatjak ki, akkor egyertelmuen jatekosellenes szar az egesz;D

    Teljesen felesleges belemenni eziranyu beszelgetesekbe, foleg nem vitakban, mert ugy sem lesz egyetertes, kinek mi a fontos, ki mit szeretne es mit tart jo iranynak a jatekfejlesztesnel.

    Es hasonlo szempontbol, el lehet kepzelni a Codies (vagy barmelyik fejleszto helyzetet), amikor talan jot szeretnenek csinalni, de durvan szeles kornek kell megfelelniuk, akiknek a nagyresze messze van a valodi versenyzes es autokezeles igenytol...

    Csak remenykedhetunk, hogy az "eladasra" szant jatekok, evrol evre komolyodhatnak a lehetosegek (engine es gepek fejlodese) miatt.
    A konzolos cuccok is sokat fejlodtek az evek alatt, az elsosorban csicsa latvanytol, fokozatosan ok is elertek a komolyabb szintet, amire ott is iegeny volt (cockpit, dinamika, idojaras, rendes kormany-pedal-valto hasznalat, tores stb).
  • lac coo
    #16610
    Nekem az a legnagyobb bajom, hogy pont mindenki a grafikát fikázza, pedig idén pont nem is az a lényeg ( a magamfajtának legalább is ...9 és ráadásul simán qrva jól néz ki :)))

    Azért lehet jönni qa PC vel, az is megvan, láttam vagy 100 órát belőle, ott az eső szép de semmi köze egy esőhöz ....

    Dirt Rally alapján én most nagyon várom ezt is ! :)
  • Master91
    #16609
    Terep 2 :DDD


  • Alexease
    #16608
    Mar tobbszor irtam, hogy a valodi hivatalos promo, a megjelenes elott 2-3 kezd beindulni. Korabban nincs ertelme. Az, hogy a kiallitason kint volt, es tonna szam jottek a telefonos arkad videok, csak jo/rossz egybeeses, az nem valodi promo. Mostanaban kezd maj dbeindulni.
    De hiavatalosan, rendes jatekmenet videot ne varj, nem fognak teljes versenyhetvege videot gyartani;) Max a szokasos gyors kor itt-ott, uj funkciok es latvanyok, esetleg nehany perces dev-riport, osszevagott fenyezessel es bevagott videoreszletekkel.

    Ami esetleg meg varhato, a megjelenes heteben, a szimes/jatekos portaloknak kiadott elozetes (vegleges:P) verzio, amivel csinalnak majd (szokas szerint) "jatekmenet" bemutato videokat (talan ISR is). Vagyis 8-10 nap mulva kezdhetsz izgulni:)
  • lac coo
    #16607
    Mi az ami most jelenleg tetszik neked, amire azt mondod higy erdemes volt megvenni?
  • adam46
    #16606
    Nem azt mondom, hogy rossz, csak utálom ezt az elvakult nyáladzást, alig tudunk valamit a játékról.
  • lac coo
    #16605
    Vedi a halal, de ha nulla info van akkor meg mitol olyan rossz ?
    :)) Amit lattam az eddig inkabb tetszik mint nem ....
  • adam46
    #16604
    Jó, hagyjuk már ezeket a hülyeségeket, egy darab normális minőségű gameplay nincs még kint a játékból, mégis úgy véded, mintha már mindent megmutattot volna a codemasters. Neked tényleg fizethetnek, ha nem, akkor meg örüljenek, hogy vannak ilyen elvakult rajongóik, akik semmi infó alapján veszik meg.
  • lac coo
    #16603
  • lac coo
    #16602
    Amúgy csak kíváncsiságból, ti milyen autósjátékkal játszotok, ha játszotok ? :)
  • Master91
    #16601
    Kurva hivatalos hogy kb. 1-2 ezer ember tolthatta.

    nyomjuk a #-eket hogy akkor #buynow #suchf1 meg ilyesmi?

    Ennyire ne legyél te se elvakult, ez eddig szar. Láttunk pár videót ocsmány minőségbe, ocsmány pilótával és irányítással, hát segget lehet vele törölni, de még közben is húzza az ember a száját.


    #16589 hsz -ben is van 2-3 jelent amire azt mondom vaó, tényleg szép, aztán jön olyan amire azt mondom jesszus ez egy ótvar (kevés az ótvar hozzá teszem). 0:10 nél mi az a padló lemez ??


    Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Master91, 2015.06.26. 23:30:33
  • Danecay
    #16600
    "Az a helyzet, szerintem, hogy a CM beleunt már az "árkádosok" kiszolgálásába ..."

    Pedig pont most csinálta meg nekik a pódiumot és a pezsgőzést amit elsősorban ezek a játékosok eddig annyira hiányoltak
  • lac coo
    #16599
    Az a helyzet, szerintem, hogy a CM beleunt már az "árkádosok" kiszolgálásába ...
    Tekintve, hogy nekik soha semmi sehogy nem jó, valami mindig hiányzik, valami mindig nem kellene bele, valami után mindig sírás van, vagy ha éppen teljesült akkor miért olyan, nem jó ......

    2011 óta követem ezt a játékot és komolyan mondom agyrém amit az átlag userek csinálnak !

    A Dirt Rally jó irány, sikeres mint az állat !

    Teljesen jól tenni a CM ha hagyná a fenébe a 3 körös vasárnapi, pezsgőzés után síró embereket, mert se így se úgy nem jó nekik ami van .....
    jól néz ki ,a sok vasárnapi gémer amiatt megveszi, aztán továbbáll, ennyi .....talál szebbet .

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.06.26. 21:36:52