21741
  • Rdinho10
    #16718
    Hozzateszem nem vok egy simulator b.zi de nekem bejovos a cucc.
  • Rdinho10
    #16717
    http://kepkezelo.com/images/8poxa8u3tzsewxla04st.jpg
  • zzeN
    #16716
    Csak PC-n kell várni a Steam-es megjelenésre, konzolokon nyugodtan lehet hamarabb tolni.
  • Rdinho10
    #16715
    Egyebkent tudhatnad h nemelyik uzletnel hamarabb is beerkezik az aru.igy voltam a fifa15 el is anno.
  • Rdinho10
    #16714
    Kar h mar jatszok vele es monhatom kva jo lett!legalabbis ps4re.egybol egy updattel inditott a jatek.
  • Danecay
    #16713
    Játszani úgysem fogsz tudni vele amíg nem aktiválják STEAM-en. Kb. azzal egyenértékű mintha letöltenéd a preload-ot, igaz a lemezes változat 2000 Ft-al olcsóbb minta STEAM-es :)
  • Rdinho10
    #16712
    Mar kaphato az egyik Pesti uzletben.holnap mek erte!
  • lac coo
    #16711
    Nem tudom, olyan nagyon furcsat nem lattam, igaz csak beleneztem.
    Majd holnaputan kiderul :)
  • Firerock
    #16710
    De megcsúszás után miért áll meg ilyen hamar az autó?
  • Danecay
    #16709
    Akkor ott az összes többi felsorolt játék :) Persze tudom, hogy nem azért írtad :)
  • lac coo
    #16708
    Hat legalabb sinauto nem lesz, az mar biztos :)))

  • lac coo
    #16707
    Mondjuk igazsagtalanok ne legyunk , amit eddig is osszerakott CM szabalyrendszer teren, az igy is kiemelkedo !
    En csak azon izgulok , higy ne legyen vegtelenul suta megint a handling, a tobbi nekem boven jo, higy letoljak neha egy egy hosszu versenyt .
  • Timbu
    #16706
    Mondjuk számítana, ha nem PEGI 3, hanem PEGI 12 lenne?
  • davids014
    #16705
    Egyetértek
    Utoljára szerkesztette: davids014, 2015.07.08. 18:00:29
  • GPx8
    #16704
    Szerintem az egy elég jó kompromisszumos megoldás lenne, ha legalább a box utca sebességtúllépésre kellene figyelni.
  • lac coo
    #16703
    Akkor nekem manualis kiallas kell kikapcsolt szemelyzettel ! :)
  • Danecay
    #16702
    Ez is alátámasztja azt, hogy itt sem jókedvükből, lustaságukból, szakértelem híján nem csinálják meg, hanem mert nagyon is jó okuk van rá.
  • SityiSXT
    #16701
    A manuális boxutcához annyit hadd fűzzek hozzá, hogy Ian Bell írta azt a Project Cars fórumán, hogy simán megcsinálhatnák (sőt, eleinte ilyen volt), de ha már emberek is vannak ott, az nem kevés jogi- és korhatár-besorolási problémát is felvet - a játékdesign-problémákon felül. És ennek oka pont a személyzet. Ha szellemként át lehet haladni rajtuk, akkor az illúzióromboló. Ha elüthetőek, akkor nem sérülhetnek, különben bye-bye PEGI3 besorolás. Az egyedüli félmegoldás a Szergej Bubkát megszégyenítő ugróképességgel és emberfeletti reflexekkel megáldott szerelők jelenthetnék, de persze ez sem az igazi (a Project Cars kapcsán ezt elvetették, mert nagyon hülyén nézett volna ki szerintük).
  • Danecay
    #16700
    Nem hiszem, hogy az általad felsorolt dolgok kivitelezésének technikai akadályai lennének, vagy lettek volna akár a 2010-es kiadásnál is. Inkább az igények és a számtalan felhasználási módokból adódó anomáliák miatt kell kompromisszumokat kötni. Ha manuális lenne pl. a bokszkiállás, amit terméseztessen én is szeretnék, egy a kelleténél kevesebb komolysággal játszó játékos elég nagy káoszt tudna okozni. A szellemként áthatolható bokszszemélyzet elég gagyin nézne ki, csak úgy mint a betontuskóként viselkedő, hitbox-al felvértezett személyzetet meg csak ne kelljen már csinálni egy ilyen tematikájú játékban. Mivel viszont elvileg valamiféle 2010-es reboot-nak szánják a játékot, egy amolyan az ideális bokszkiállás érdekében, időben fékre taposós szerű dolgot beletehetnének.
    Valamilyen felvezető körről amit lac coo is írt én is olvastam.
    A dobogó animációt már most unom, hogy még csak videókon láttam. Szerencsére elég rövidre csinálták és gondolom elléptethető.
    Azt sem igazán értem, hogy minek külön a tablet amikor a pilóta előtt ott egy böhöm nagy monitor, amin mindent meg lehetett nézni és be lehetett állítani eddig is. Én még sohasem láttam egyik közvetítés során sem pilóta kezében tabletet a versenyautóban ülve :)
    Az egér nélküli menüben való közlekedéssel nekem nincs gondom, persze ez csak annak köszönhető, hogy egy Logitech Driving Force-om van amivel a legnagyobb kényelemmel tudok mozogni a menüben, kényelmesebben mint egérrel. Nyilván ez nem így lenne egy G25-27 vagy sok más, drágább (kivéve G29) körmány használata mellett :)
    Azt hagyján, hogy a minimum gépigényt elég jól meghúzták, de még az ajánlottat is :) Ezzel mondjuk szerintem nincs nagy baj! Az azért belátható, hogy az ember egy tizen X éves géppel ne akarjon egy 2015-ös grafikai igényekhez igazított játékkal játszani. No meg aztán tudom, hogy ebben nem feltétlenül értünk egyet, de sok esetben az ördög a részletekben rejlik. Saját tapasztalatból kiindulva egy példa: Bár kinőttem már az efféle játékokból, de kíváncsiságom nagyobb volt annál, hogy nem nézzem meg a GTA 5 játékot. Az előző VGA-mmal kezdtem hozzá a játéknak, de az első mentési pontnál meg is álltam vele mert nem igazán fogott meg, és azon morfondíroztam, hogy törlöm is lefelé mert ne foglaljon ott nekem 60GB-t feleslegesen. Közben vettem egy 4GB-os GTX 960 VGA-t és úgy gondoltam, hogy na adok még egy esélyt a játéknak, mert emlékeztem arra, hogy az előző kártyám 1GB-os VRAM-ja mellett eléggé korlátozottak voltak a grafikai lehetőségek. Az új VGA-val elindítva a játékot, minden manuálisan elkövetett beállítás nélkül teljesen más látvány fogadott, bekapcsolódtak addig tiltott vagy alacsony fokozatra állított funkciók, és így teljesen más játék és ezzel játékélmény fogadott. Az óta is sokszor csak mosolygok azokon a részleteken amiket a készítők beletettek a játékba, amit az előző GTX 560-al nem tapasztaltam volna meg, mert nem is volt szép a játék, annyira nem is futott jól és valószínűleg törlés lett volna a vége.
    Írták itt még a bokszutca animációt. Nem értem az efféle elvárásokat, komolyan. Miért kell még ebbe is belekötni amikor bármelyik piacon lévő, kategóriába besorolható játékban látottaknál jobb. Melyik játékban van még csak fele ennyire kivitelezett megoldás? Assetto Corsa az egy szem nyalókás emberével, Peoject Cars egyelőre dettó , ahol a kiállás is ugyan olyan automatikus, gondolom nem véletlenül mint az F1 -ben, esetleg az rF2-ben ahol egyáltalán nincs, ill. egy nyalókás emberrel egyenértékű bokszból kiengedő ember van?

    UI. A válasz csak azért van neked címezve mert a hozzászólásod olvasása után jutottak eszembe ezek a gondolatok. Tudom, hogy neked ezeket a dolgokat nem kell megmagyarázni, max a grafikára vonatkozó szól direktben neked :)
  • Alexease
    #16699
    Ezert mukodik igy, ahogy;) Es ezert vannak bizonyos tartalmak, szolgaltatasok es hangulatelemek eloterben.

    A nagytobbseg igenye szerint. Es mivel a nagytobbseg kivulrol tologatja, esetleg TV-kamerabol, bill. vagy gamepad, igy az auto vezetese, a valodi verseny es az ezekhez kapcsolodo dolgok masodlagosak. Fontosabb (lenne) a latvanyos grafika (meg ha mar a futurisztikussag hatarat surolna, akkor is:P), a sok-sok animacio es korirtes, a podium, a pezsgozes, a gridgirl-ok, esetleg interjuk es egyebek.
    Lenyegeben vegig tolnanak egy 3 koros "versenyt", droton huzva, hatuklrol elore, zuzasokkal es akciokkal, aztan tuc-tuc zenere nezne a "vetitest":)

    Nincs ezzel baj, nagy reszt erre van igeny;) Csak nem art, ha evrol evre kicsit fejlodik a komolyabb irany fele is, es persze kikapcsolhatoan. A nagyatlag ugy sem csinalna meg normalisan a felvezetot, a bzitonsagi autot, a pit-et es hasonlokat.
  • alma2
    #16698
    Nekem pl a felvezeto is a kb a minek kategoria. Egyszer talan en is vegigmennek a felvezeto koron szep lassan. Aztan ugyanugy idohuzas felesleges csicsa, masodszorra mar kikapcsolnam, ha tehetnem.
    Szoval nincs ket egyforma igenyu embert. Persze ha minden benne van es kikapcsolhatom, atugorhatom a szamomra nem fontos dolgokat az lenne a legjobb.
  • Alexease
    #16697
    Eleg jol meghuztak a minimumot (bar nem emlekszem a korabbiakra), de a 3GHz es a 4Gb RAM mar "izmosabb" cucc. Pontosabban a gepem mar keves hozza:D Foleg a DDR2 266MHz RAM-ok miatt:D
    Remelhetoleg a sok animacio zabalja es atukrozodes, az meg kikapcsolhato.
  • zzeN
    #16696
    Itt a gépigény.
  • lac coo
    #16695
    Valami felimeddig felvezeto kor fele lesz, nem ?
  • Alexease
    #16694
    Tudom, de ez igy, "szimes" szempontbol, te is tudod hogy gagyi;) Nem hinnem, hogy ha lenne rendes felvezo kor, gumimelegitessel es egyebekkel, "helyfoglalas", aztan rendes start, ellenkeznel, hogy felesleges:)
  • Totti5
    #16693
    Vagy kirakod magad a pályára vagy a pit vonal után tiéd az irányítás. Ez eddig is így volt.
  • Alexease
    #16692
    Sajnos ez meg nagyon messze van a "tokeletestol", legalabbis attol, hogy mindenkinek megfeleljenek a mukodesek es szolgaltatasok;)
    Nagyon hangulatos es poenos lesz a sok "szkennelt" 3D pilota, az animaciok a garazsban vagy a podium es pezsgozes, de ez pl. nekem annyi lesz, hogy egyszer megnezem, mert valoban hangulatos, de masodszor, de foleg sokadszor mar inkabb idegesito idohuzas, amit gyors kattintgatasokkal tovabbleptetek:D Mert persze, gyors, egyszeru menuhasznalat (egerrel) nem lesz, marad a gombnyomogatos rendszer;)

    Szamomra az lenne a komolyabb es ertelmesebb fejlodes, ami ugyanugy "csak" hangulat elem (a podium, rajtracs es egyeb fix animaciok helyett), ha en hajthatnek ki a boxbol, evgig a piten, nekem kellene gumit melegitenem, aztan johet a qual, lenne kivezeto a rajtracsra, aztan felvezeto es rendes start a versenyre, rendes manual pitbeallas es hasonlok...
    De ez meg 10 ev...
  • adam46
    #16691
    Az a box utca animáció... Még mindig nem sikerült normálisan megcsinálni.
  • Totti5
    #16690
  • davids014
    #16689
  • lac coo
    #16688
  • davids014
    #16687
    A Facebbok oldalukon azt írják, hogy nincs karrier mód. pro season van helyette....
  • lac coo
    #16686
    Gondolom ilyent nem hagy ki a CM, eddig is volt valami lathato kopas, koszolodas.
  • Danecay
    #16685
    Nem, ha jól értem akkor csak valami olyasmiről van szó, hogy nem saját néven lehet versenyezni, hanem egy létező pilótaként.

    "A revamped Carer Mode will also be coming to the game. Now, players will have to choose among the roster of professional Formula One drivers and embark on their career as a racer. The experience is expected to be more immersive, and to take the simulation to a whole new level"

    "Combined with the above, gamers can now pick any driver from the current field (Marussia pair Will Stevens and Roberto Merhi will be available after the first live patch) and compete with them over a full world championship campaign. For the most devout fans, there's also the Pro Season mode. Locked in to a full season, using the cockpit view only and with no assists or options to restart a session, it’s the ultimate test of skill and concentration - and the closest thing to a true Grand Prix weekend."
  • davids014
    #16684
    Karrier mód az idén tényleg kimarad a játékból?
  • GPx8
    #16683
    Azért szurok-fekete végig a gumi?
  • lac coo
    #16682
    Azokat az istentelen hosszú guminyomokat, vagy miket, miért húzzák néha az autók ? :)
  • davids014
    #16681
  • davids014
    #16680
    Ezt nem tudtam.
  • lac coo
    #16679