X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BuriP
#662
hoppá a linket kicsit elqrtam. Itt van jól

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#661
A Gamestar mintha kicsit el lenne maradva a világhoz képest! Most közölték a URL=http://www.gamestar.hu/kesik-az-x3terran-conflict.html]Gs-onlie-on[/url], hogy a TC megjelenését eltolták Okt 10-re!!![

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Amaro
#660
ASUS 3 napon belüli reklamáció esetén 1 pixelnél is cseréli a monitort, vita nélkül. Az oda-vissza szállítás költségét viszont a kisker nyeli le, tehát nem szokták ezt nagyon reklámozni, plusz ha nem hivatalos forrásból vették (szürke import, akkor rajtuk ragad - ne hagyd magad, ha azt állítják, nincs garancia.

Valen
#659
nekem ilyen van

szerencsére ennek nem volt pixel hibája, lassan 1 éve megvan és nagyon szépen muzsikál.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#658
Ráment a gatyám is. (majdnem)
Átlagemberek nem játszanak X3-mal.

Kids, don\'t try this at home!

#657
O_O

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#656
Egy teljes kiégett vagy színhibás pixel 2000000-ból? Agyon kellene õket lõni nem? <#nyes>Mondjuk jó, ennyi pénzért idegesítõ, és elvárja a hibátlant az ember.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#655
Egy átlagembernek az egész gépe kerül ennyibe -_-

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#654
KB. ennyibe.. Amaro volt oly kedves, és ajánlott egy jobbat, ezen a listán az elsõ helyezettet. Az Asus mellett döntöttem, mert ez a modell régebb óta van a piaon, tehát olcsóbb (és ami lehet Asusból van a gépemben).
Viszont van benne kereken 1 darab halott pixel, izgulhatok, hogy kicserélik-e, mert a garanciális esetek 3 halott pixel fölött (!!!) kezdõdnek. Holnap telcsi a boltnak. Azért rohadjon meg minden, ennyiért nem ezt várnám úgy, hogy elsõ bekapcsolásnál ott virít (alíg észrevehetõen) egyik sarokban. Nem igaz, hogy a minõségellenõr nem látta (vagy gondolta ez majd mehet a Balkánra).

Jelenleg folyik az oprendszer újrarakása alíg várom, hogy X3maazzak <#gun>. 1-2 hónapja hanyagolom ugyanis, a TC-t várom, de egy új monitor remek apropó...

Kids, don\'t try this at home!

Valen
#653
mibe fájt, ha nem titok?

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#652
Na végre megjött a 24"-os monitorom, egy Asus. Tegnap kalózokat kergettem, és Xenonok elõl menekültem új kedvenc hajómmal, az Otas Reaper 12 Mass Driverrel <#violent>. Egészen jól bírta a strapát, némi csíkosodást tapasztaltam gyors mozgásnál, de olyan türelmetlen voltam, még a drivereket sem raktam fel. Már csak aTC kell hozzá.
(Kösz Amaro a Vásárlási tanácsot, amit ajánlottál jobb de ez olcsóbb volt, több szolgáltatással)

Most már csak valami rendes ruhát kell vennem <#idiota>....

Kids, don\'t try this at home!

#651
banner-gyártó cégeknek? <#confused> (pont most volt a discovery-n, szal mûvelõdök xD )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#650
Amúgy kinek van akkora nyomtatója, hogy ezt megcsinálja? <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#649
Hátul: Boron Fregatt
Elõlrébb: valszeg az egy Teladi Bat

Alulközépsõ kép: Nova Extended
Jobb-alsó kép: Terran Solar Power plant és egy Terran Defense station hátrébb
Bal alsó kép: PTNI HQ station
Bal felsõ kép: Terran station az X univerzumban

Nos ezeket természetesen csak tippeltem

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#648
Jah, bocs, félreolvastam XD
Ja, az inkább egy Teladira hasonlít.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#647
Nem azt kétlem hogy boron lenne, inkább egy falconra, illetve talán egy buzzardra hasonlít. Az eleje, és még a hajtómû fúvókája is olyan, de mintha nagyobb lenne egy vadásznál. Az a baj hogy nincs mihez viszonyítani a méretét, mert a Boron jóval távolabb van hátul.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#646
Sztem az a Boron rakétahajó vagy mi.
Engem inkább az a Nova-szerû, ám vékonyabb kialakítású hajó izgat alul középen <#eljen><#vigyor1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#645
Szeretne valaki egy posztert a Tc-rõl?
Tessék.

valakinek, valami elképzelése milyen hajó lehet a boron mellett a jobb felsõ kis képen? Még valami logó is van a szárnyvégein.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#644
Afrikában éheznek a gyerekek, te meg gyakorlatilag HDTV-n játszol egy rakásnyi adathalmazzal......
Én is ezt tenném :^D
Haverom faterja dolgozott anno egyik autógyárnál (asszem Suzuki), s minden évben kapott annyi prémiumot vagy mit, hogy két új, high-end gépet vettek (meg volt kötve, hogy a kapott zsét csak számitástechnikai dolgokra költhetik).
Ez van.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#643
na igen, nekem a muterom hozta a munkahelyérõl, szal gondolhatod mily megviselt lehet xD (leárazás)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#642
Hát nem a nyuszi hozta nekem sem, hanem az Apeh (adóvisszatérítés), és a munkahelyem (prémium), meg egy kis spórólt mellé.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#641
Nekem 4 éves a monitorom, és (lekopogom) bírja (de remélem nyáron lesz idõm melózni, és akkor veszek egy 20-ast <#vigyor1> ).
Amúgy: most lesz (25) a Budapest Gameshow 08, és nem lesz ott az Egosoft <#rinya>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#640
és klafa, nem csak 5 évig bírja mint a mai LCD-sek

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#639
ráadásul 10 éves monitor <#nyes>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#638
Jesszusom, az még bírja azt a felbontást? Én 1024*768-nál magasabbra nem vittem, pedig ugyanakkora (csak én 70hz-t preferálom).

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#637

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#636
ha mindenkinek annyi pénze lenne...

Én egy 60Hz-es képcsöves monitoron nyomom (17") 1280X1024-ben xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Valen
#635
FF-s joystic is sokat dob a hangulaton 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Bucser
#634
de ez nem mozog....

akkor már ez

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

BuriP
#633
Bár az biztos hogy már pár apróság is komolyan adhat a játékélményhez!
Mikor múlt évben fejlesztettem a gépen, kapott új hangfalakat mélynyomóval, mikor meghallottam a mellettem felrobbanó kalózhajó hangját...hát, amíg nem remeg bele az asztal nem is tudtam hogy mi hiányzik!
aztán vettem egy új "szélesvásznú" monitort és ha nem is panorámaablak de azért az 1680x1050-es felbontás már inkább hasonlít egy szimulátorra! Múltkor láttam amint valaki 1024x786-os felbontásban játszott vele, olyan volt mintha egy csövön át néztem volna a játékot, komolyan mondom zavarta a szemem!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#632
Hogy szeretnék én ennyire ráérni, és unatkozni<#crazya>!!!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Valen
#631
Az alap, amire mindenki vágyik

De ha magad akarsz építeni, akkor ime 2 db segítõ oldal:

Az egyik

és a másik

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#630
hmmm. Érdekes lenne egy interaktív cockpitos X játék...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#629
Hát ha valami gyors és fordulékony hajóval mész, kell egy zacskó az biztos!<#vomit>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#628
El sem merem képzelni, mit csinálnának azok az izék egy Xenon küldi során 😄 <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#627

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#626
Az ideális "gépújítás" a TC-hez: cockpit .

Kids, don\'t try this at home!

Vitez77
#625
Mindenkivel megesik 😄

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#624
Ilyen az amikor az ember gyorsan olvas el valamit. 😄

Vitez77
#623
-_- Nem SM3-as gameket kérdeztem (azokat tudok én is <#finom> ), hanem hogy speciel NEKI melyik nem indult <#zavart2><#taps>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#622
Valamelyik Splinter cell pl, meg még volt pár ilyen játék.

Valen
#621
volt, hogy melyik arra már nem emlékszem, de volt 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#620
Egyes programok???? Mint pl? Mert nálam az össze SM3-as game ment (olyan is, ahol az sm2 nem lehetõség).

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#619
Még midig az a kérdés hol a fight videjó. 😄

Valen
#618
és valóban 3.0-t is tud, de akkor vajon egyes programok miért nem engedik <#szomoru1>

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#617
jaja, ugyanis én NVIDIA 7600 GS boldogtalan tulajdonosa vagyok -.-''' (8800GTX jobb lenne) (-egyértelmûen, ez önmagát adja)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#616
Az ATI X1950 már Valennek ment -_-

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#615
Milyen jól elbeszélgettél magaddal XD Ati X1950?
Valen: Hmm...nekem ugyanaz, de pixel shader 3.0....Lehet, hogy másik altípus? (Pro vagy XT)
2GB-vel (nekem is annyi van) én csakazértis megnézem, eléri-e a maxot. Nyárig úgyse fogok vele annyit gamelni, hogy az összes szektort megnézzem + adjak idõt magamnak/ellenfeleknek nagy gyárbirodalmak vagy flották létesítésére. Nyáron meg bõvítek 4-re (igaz, az XP egy kis módosítással is csak 3GB és vmennyi MB-t fog felismerni, de az is több, mint a 3GB <#vigyor1> )

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#614
ami nekem nem éri el a szintet se...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#613
a grafikát meg ha leveszed, ugyanugy mint a reunionban, nem fog rajta segíteni, csak elcsúfítja. a proci a lényeg.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.