X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A linked meg pls javítsd ki <#email>#email><#gonosz1>#gonosz1>
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
- Let there be Oort Cloud.
And there was Oort Cloud. And Vitez saw oort Cloud, and that it was good."
Igen! Vitez most örül!!!! <#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota> (Csak nem mûxik a linked, Tomonor)
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Azért protonkapitány tehet egy szivességet (azonkívûl hogy feltesz még pár képet és videót), már 12 órát lehúzott egyhuzamban a játékkal, nekem meg még több mint 12 napot kell rá várnom!!!
A terranok kicsit megalomániásak az állomásukba simán dokkolhatna egy Argon Treading Station.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Öröm az ürömben, hogy kierõszakoltam a PGO-tól egy headert a TC-nek (addig nem hagytam õket békén, amíg nem csináltak 1et XD)
天使たちは私を見守る
Hogy egy kicsit jobb gép szükséges a TC-hez az érthetõ több mindent zsúfoltak a játékba (több szektor, több hajó, stb.) ez a gépnek több számolnivaló és terhelés. Némelyik nagy Terrán állomás több poligonból, pixelbõl áll, mint a reunionban egy teljes szektor!
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Vitéz: a nemrég látott kisfilmben a live gigatv-n Lehan határozottan 2 GB-t javasol (szóban,az más, hogy mit mernek leírni...)
Kids, don\'t try this at home!
A 32 bites oprendszerek is látják mind a 4 gigát, csak a videokártya memóriájának megfelelõ mennyiséget kizárják, mert az a vifeoé. Nálam 3.25GB-t "lát" az XP. Amire figyelni kell, hogy a kernelnek sem árt 1 gigát meghagyni, így a /userva:2304 nem árthat a /PAE /3GB mellé (ezek a boot.ini-be irandó kapcsolók. A modern, dualcore procik mellé elég a /userva, a másik kettõt automatice tudja a herdver miatt az XP).
De mindig kevesebbet mondanak, mint ami kell. Memóriából tényleg jól jönne 4 gb, de inkább majd késõbb.
Rég(ebb)i konfigom a Crysist elvitte low/mediumon speciel, az újabb medium/high-on, és csak 1 pályán akadt speciel be. Halottam viszont olyan, új, roh@dt drága vasról, ami nem vitte ily jól. Szal ja, a minõség nem egyenesen arányos az árral (lásd: X3:R 2k Ft, és jobb, mint a 11k-s gamek némelyike).
Mondjuk Legend: azt is vedd figyelembe, hogy én nem úgy játszom, hogy bespawnolok 30X2 M1et teli M3-akkal, és nézem a grafika miatt a csatát <#email>#email> Én magányos harcos vagyok <#violent>#violent><#alien2>#alien2>
Szal így újra feltéve a kérdést: hogy fogja vinni (bár 13 days múlva már tudni fogom, de hogy mire számítsak).
天使たちは私を見守る
Nem is beszélve arról, hogy a videókari csak a harmadik szempont, ez a játék fõleg processzor és memóriazabáló, csak utána jön a videókártya.
3GHzes procival nyugodtabb lehetsz, memóriából a TC-hez minimum 2 GB-t ajánlanak, és mivel a memóriamodulok duálban hozzák ki a legtöbbet magukból, 2 vagy 4gb közül választhatsz - a 3mat nem javasolnám, mert 2 duálban menne, a harmadik magában engem ez zavarna. (ezért van nekem 4, függetlenül attól, hogy 32bites oprendszerek csak max 3mat látnak - biztos ami fix.)
Még valami, ami miatt nem érdemes elszállni: a gép teljesítménye nem növekszik arányosan az árával<#fejvakaras>#fejvakaras>.
Kids, don\'t try this at home!
Amúgy az, hogy letérdel elõtte a géped, az nvidia miatt van: a régi atim simán vitte az X3-at maxon, az új meg az XTM-et is viszi(harcban!). Nvidiát egyszer próbáltam, s xarabbul ment minden, mint az akkor már 3 éves atival. Bármennyire is nem akarják beismerni az emberek, az nvidia tömeggyártó, az ati meg minõséggyártó. De ez egy másik téma, nem fogok ezen veszekedni senkivel (igaz, most én kezdtem el osztani az észt).<#banplz>#banplz>
Lényeg: TC elmegy rajta szépen, akkor jóóó <#idiota>#idiota>
天使たちは私を見守る
A reunion laptopon is elmegy, csak fájtolni ne kelljen.
3,5-re felpörgetett procim van egy striker 2 alaplapon 4(!) Gb memóriával, 640mb-os nvidia videókarival. Szerinted nem térdelt le az XTM elõtt? Dehogynem.
Kids, don\'t try this at home!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Szóval, kinéztem egy C2D 2.5 Ghz-t meg 2 vagy 3 GB ramot. Vidkártya marad Ati X1950Pro 512 MB-a.
Szerintetek mennyire fogja vinni a TC-t?
天使たちは私を見守る
Sõt, az árnyék se vet gyûrût a Szaturnuszra! (én sem értem, de jól hangzik <#idiota>#idiota> )
天使たちは私を見守る
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
A Szaturnusz nem vet árnyékot a gyûrûjére? <#wilting>#wilting>
Meg se veszem a játékot! <#ijedt>#ijedt>
Most rögtön visszamondom az elõrendelést! <#phone>#phone>
<#hehe>#hehe>
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
De ezen kívül minden kiráááály (eddig).
天使たちは私を見守る
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Pedig tisztára úgy emlékeztem hogy van neki...
Szeresd ezt a gamet úgy, ahogy van <#puszi>#puszi>
天使たちは私を見守る
Egy jólképzett Paranid biztosan kielégítõ magyarázattal szolgálna a holdakat illetõen.
Egy Newtoni fizikával megáldott játék egyszerûen élvezhetetlen lenne, néhány ádáz fanatikust leszámítva.
Az X-világba belapátoltak egy jókora adag fantáziát is, csak hogy jól nézzen ki. Harcolni, intrikázni, kereskedni, építeni más játékokban is lehet, de ilyen látvánnyal sehol másutt nem találkozol (mostmég). A hangsúly tehát a látványon van, és a stupid user ezt meg is eszi, sõt alíg várja a folytatást (mikorjönmár!!!!!)
Kids, don\'t try this at home!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
X universe Home, sweet home
X universe Home, sweet home
Kids, don\'t try this at home!
Én is Vitéz nyertem, ez ugyanis a Föld gyûrû. >😛
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
"I've not always sticked to all the scientific facts, but (like in the case of Venus) let my imagination play in, too. some of the solar systems planets are a bit boring in reality - so I decided to interpret them more freely to get atmospheric sectors."
-Vagyis cseppet elrugaszkodtak a valóságtól. A másik meg hogy a hold szektorba van egy kapu ami a föld fele mutat- ez már több mint valószínûvé teszi hogy nem egy szektorba legyenek. Ugyanis a bolgyók mérete egy, vagyis ha a messzihez közel mennél a játékba, akkor is ugyanolyan kicsi maradna.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
<#miaz>#miaz><#nevetes1>#nevetes1>
天使たちは私を見守る
Amúgy,had hozzak már föl egy régi kérdést: a Föld-gyûrû. Ezek szerint benne lesz "and the famous ringstation around earth" (helyesírását most nem részletezem). Bár ez felõlem nem volt kérdés <#alien>#alien>
Legyen már okt. 10...
天使たちは私を見守る
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
天使たちは私を見守る
Ma jelent meg a PCguru kíváncsi vagyok abban említik-e a játékot.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.