X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#612
annyi az egész, hogy a process filter ki van kapcsolva, max 4 fps-t javít, az a különbség.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Valen
#611
Na igen a szárny és a vezérsík kérdése mindig is meglepett, hogy minek egy ûrhajóra <#wow1>

Vitez: hát, nálam marad a low detail valszeg, mivel pixel shader 2.0-t tud a kártyám (ATI x1950), meg csak 2Gb van, de ahogy nézem, sokat nem vesztek vele 😄DD

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#610
Apropó: láttátok a magas-alacsony képek közötti különbséget?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#609
Biztos hogy azok a szinek a beállított fegyverek-kombinációkat jelölik? Hiszen azokra éppúgy ott vannak a számok alatta mint a reunionban. Nem inkább a Wing-ek menüjét lehet azokkal elõhívni? (elvégre azokat jelölik szinekkel.: Blue wing, stb.)

Szerintem az Elite az az átalakított Nova lesz amit a elsõ videóban is lehet látni, van a vízszintes vezérsíkon, középen két tartályszerû valami rajt. Vagy ez.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#608
Az csak dísznek lesz. Én mindig is M3-as (néha M6-os...inkább M3-as) figura voltam.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#607
ám arra majd gondolom várhacc majd hogy egy thor-t vezethess...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#606
Hmmm..talán megnézem, hátha megéri majd leváltani a Novámat <#idiota>
De én asszem Terrán hajókra fogok utazni <#vigyor1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#605
Speciel én ki sem veszem. Az egyik DVD-lejátszómban mindig ott volt az X3 lemeze (addig, amíg nem jött a no-dvd patch).

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#604
Na jó, elárulom. Nézzétek a hajó nevét... ELITE! Alapba benne lesz eme öreg M3-as csodajószág 😄 (jó tudom XTMbe is volt meg minden, de nem ez a lényeg) Szal csak az orrát látod ám az X3-as Novara fog emlékeztetni, az a gyanúm...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#603
Nem tudom, de a securomot lehet törni. Én minden játékhoz használok cracket, eredetihez is nehogy már mindig be kelljen tolni a lemezt.

Vitez77
#602
Nem gáz? Potenciális bûnözõként kezel. És ha teszemazt 10 naponként nem játszom a TC-vel (ami mostanság gyakori lesz), akkor lõttek a gamenak? Köszönöm, és ebbõl nem kérek.
Tegyenek rá másolást akadályozó (nagy különbség!) védelmet, de ne potenciális bûnözõ-figyelõt.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#601
Securom nem gáz, starforcet meg mostanság nem láttam, túl sok gondot okoz még annak is aki eredetiben vette meg.

Vitez77
#600
Apropó, 2 dolog:
1. Milyen másolásvédelem lesz a TC-n? (Remélem nem Starforce vagy SecuRom )
2. Mostanában kevés idõm van, szal megkérdem: van vhol vmi preview a TC-rõl?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#599
DHmeglestem kb 2 percig bírtam, borzalmas. Nem reméltem hogy x3 szinten lesz, de azért mégis.

BuriP
#598
Tegnap megjelent a Dark Horizont, egy másik ûrhajós játék. Nyomába sem ér ugyan a TC-nek, de két hétig csak elleszek vele. A reunionnal valahogy már nincs kedvem játszani, emlékeztet arra hogy már rég a TC-vel kellene nyomulnom.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#597
Új "irányjelzõ nyilak" színek vagy mi...

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#596
Most kaptam tõlük katalógust, és abban volt.
Bakker!!! Hazajövök a világ legszarabb órájáról (ami alapból jó lett volna, ha nem egy jogász csaj tartja, mert tökre nem azt mondta. amit kellene), szal, hazajövök, rá az X3TC honlapjára, és egy kisebb világ omlott össze bennem. Már megint késik???? És pont nem leszek otthon azon a héten, hogy átvegyem!!!! <#rinya>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

dimre
#595
A fegyverslotok színnel vannak jelölve.

X universe Home, sweet home

#594
Hát most már elmondhatod. 😛

#593
igen, az M7-é más, de még mindig nem erre gondoltam :>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#592
Az M7-es és az M6-os hajók különbözõ jelölést kaptak (a képtetején középen látni egyet)!

Ugye?

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#591
nem talált, ám az egyikbe közel jártál hozzá 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Valen
#590
1. Új oldal sáv menü
2. Új alsó státusz bár
3. Új fegyver töltöttség mérõ
4. Új shader effect a hajó orrán
5. Új Jupiter a háttérben
6. Új Station a képen, az ablak féltakarásában
7. Új minimap/radar
8. Új kinézetû gombok

egyenlõre ennyi <#idiota>

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#589
B@sszki!!!!! Aki észreveszi ezen a képen az újdonságot (a misszió eligazításon kívül) azt megdícsérem! 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

dimre
#588
A felesége a titkárnõje (gondolom). <#vigyor4>
Persze ha van neki, lehet csak álnév.

X universe Home, sweet home

#587
Meglátjuk...

Juteszembe a mail feladója Cia-Chen Lehahn, az aláírója meg Bernd Lehahn. Házaspár?

#586
Hát mindegy addig marad majd a nem "hivatalos" game, aztán ha megjön eredeti akkor lehet folytatni. 😄

dimre
#585
Kiváncsi leszek, tényleg a közvetlenül az egotol rendelök kapják meg legelöször.

X universe Home, sweet home

#584
Igen, ez a dolog jó oldala...

BuriP
#583
Lemondok én a nyomtatott kézikönyvrõl ha emiatt még egy hetet késik!!!
<#falbav>

Saga: Ha most te is kapsz egy ilyen E-mailt legalább tudni fogod hogy sikerült a megrendelés.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#582
A fenébe. Én is most kaptam meg az értesítést...

dimre
#581
Újabb szomorú hír:

Dear Customer,

Thank you for your order. Unfortunately we have to inform you that the delivery of X3:Terran Conflict has been delayed by another week and will now be released Oct. 17th! There has been a problem with printing the manual that made it impossible to manufacture the game in time for the 10th of October. We will make sure that customers of our webshop will be getting their copies with the very first delivery of the game.

We apologize for the delay.

Best regards,

-Bernd Lehahn, EGOSOFT

X universe Home, sweet home

Amaro
#580
Ezt én se leltem meg <#nemtudom> Valami belsõ forrással rendelkezel náluk? Remélem, a TC-t nem akció kategóriába sorolják, mint anno az X3:Reunion-t.

#579
Hol láttál ilyet?

Vitez77
#578
Most néztem a CDGalaxis kínálatát: lesz X3:TC árulva kicsiny hazánkban!!!!
(Mondjuk ez sztem minket már nem érint , de 1-2 emberkével így bõvülhet a tábor).

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#577
mintha azt olvastam volna arról hogy fajoknak a szektoraiba lesz egy-egy ilyen HQ elhárítás céljából.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

dimre
#576
Jó lenne kiadnának valami infot az összes hajóról és stationról.
Kiváncsi vagyok arra a nagy armadára. A gigatv-s videon látható egy kellemes kis csónak (Bernd még le is koccolta)a Tiger.

X universe Home, sweet home

BuriP
#575
Ugyanennél a blogbejegyzésnél van egy kép egy állomásról mintha dokkolna rajta az a Boron hadihajó, (vagy mögötte van?) az állomás felépítése emlékeztet a HQ-ra, és én a reunionban a sajátjaimon kívûl nem láttam hogy egy M2 vagy M1 dokkolt volna valaha is egy állomáson! Max TL-ek illetve a Teladi Arena(de az is egy TL).

A kép

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#574
Vmi olyasmivel kezdõdött, hogy "X3: Reunion introduced a powerfué player HQ......."
Pénteken elõhalászom <#awink>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#573
Remélem lesz. Végülis sokkal több hajó szerepel benne mint reunionban nagyobb flottákat wingeket irányíthatsz benne, felszerelni õket elég sziszifuszi munka lenne még freight transport-tal is. A blogban ír valamit,(augsztus 30.-ai bejegyzésben) hogy a rakétagyáraidból a saját EQ dokkodba vitetheted a termékeiket, és hogy parancsot adhatsz a hajóknak hogy töltsék fel onnan a készleteiket. így könnyítve meg a flottád mûködését.
Az angolom gyenge de azt hiszem itt írja.:
"You can now have every single one of your missile forges deliver their products to your personal equipment dock automatically, and use that dock to supply your whole fleet with cheap missiles."
Ha nem, akkor tévedtem bocs<#nemtudom>
Hogy ezzel a "your personal equipment dock"-kal playerHQ-ra gondolt-e?<#confused>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#572
Tudtommal lesz, vmelyik vidben asszem mondták. S asszem újratervezik a külsejét.
Most nem keresem meg, mivel ha elkezdem nézni a videt, csak arra tok gondolni, és az most nem jó nekem <#rinya>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Amaro
#571
Arra lennék kíváncsi, vajon a Terran Conflict-ban van-é HQ? Remélhetõleg igen, s ha így van, hogy néz ki, milyen nagy, mit fogad, mekkora a raktere? Ezeket a hatalmas terran állomásokat elnézve nagyon elkezdtem a reménykedést, hogy végre valami impozáns saját bázisom lehet 😄

Vitez77
#570
Hmmm...talán.....<#email>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#569
hmmm. mozilla download helper?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#568
Ezek kellenek! Hogyan tom õket leszedni?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#567
Ó, én meg azt hittem h más szemszögbõl leszünk részesei a történetnek.

BuriP
#566
Azt mondták a GC-n hogy minden választható karakterrel végig lehet vinni a storyline-t, legfeljebb ha nem Argon vagy Terran nemzetiségûvel kezdesz akkor tovább tart, mert az elején nem bíznak még majd benned!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

dimre
#565
Ez sem rossz.

X universe Home, sweet home

#564
És többnél is lesz storyline <#eplus2>

BuriP
#563
Több startlehetõség lesz a játékban mint amennyit Lipcsében mutattak, de ezek közül sok csak késõbb lesz elérhetõ, az elején még nem. Valamivel (gondolom néhány küldetéssel, vagy repu elérésével) lehet majd õket feloldani. Párat látni itt.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.