X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Érzésem szerint könnyebb kezelni a mostanit, de én speciel nagyon megszoktam a régit. Már vakon vásároltam meg szinte minden ment fejbõl. Néha már reflexbõl nyúlok a nyilak felé. 😄
Nem értem amúgy mért olyan ember teszteli a játékot, aki utálja az ûrszimulátorokat.
Legalábbis ezt ígérték.
Bár azért az sokat segít, hogy nem kell majd végigjárni az állomásokat xenon vagy fejvadász küldikért.
Mostmár néha hajók is adnak küldiket. Meg láttam, hogy egy borron egy Dolph. Sup. Freit.-et akart eladni ócsón. <#wow1>#wow1>
A tunnelrõl meg annyit hogy ugyanaz mint az X2-ben... >.<
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Picit szokatlan volt az elején, de sztem jobb így. 😊
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Az irányítást egyébként nagyon meg kell szokni.<#felkialtas>#felkialtas>
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
A link majdnem elmaradt.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Remélem, hamar lesz hozzá TC applet.
Joystick: Logitech Extreme 3D Pro. Annyira bevált, hogy nem ájulok el más botkormányoktól.
Egér: Logitech MX Revolution - ez egy kalap szar az árához képest. Fele annyiért király darab lenne, de nem éri meg az árát.
Egéralátét: Razer eXactMat - szuper. (kár, hogy zöld rajta az irkafirka, és nem jön le).
Kids, don\'t try this at home!
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
1. Roccat Valo
2. Razer Lycosa Mirror
3. Saitek Eclipse III
4. Saitek Cyborg Keyboard
Szerintetek?
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Nagyobbra számítottam 😄
Igaz, nekem csak egy
Logitech Cordless Freedom Optical van, de at egér már egy Razer Copperhead Blue
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Nyárra tervezem a megvételét. Hacsak nem találok jobbat 😄
天使たちは私を見守る
Én Saitekre esküszöm ha játékvezérlõ. Ha billentyûzet vagy egér akkor pedig only Logitech G series! 😊
Magyar link.
Gyártó honlapja.
elötte ilyennel toltam, csak az javíthatatlanul tönkrement 😞
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Kids, don\'t try this at home!
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Én már letöltötte, holnap hazaviszem a pendriveon
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Enyém. Csak már nem teljesen húz jobbra <#pardon1>#pardon1>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Drágaságom az X3 Reunion óta a polcon pihen és várja, hogy újra kézbe vegyem és leporoljam.
Remélem már nem sokáig kell várnia. <#beka2>#beka2>
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
New Features and Improvements:
- Enabled mouse control in external view mode
- A whole new mission to scan for valuable asteroids
- When a target is lost, the nearest enemy is targeted automatically
- Added SETA button in the HUD
- Improved mouse support in menus, particularly in the sector menu
- Animated sector map rotation when changing axes, smoother zooming animation
- In Comms menu player choices are available immediately
- Updated graphics in universe map and messages
- New sound effect for Trans-Orbital Accelerators
- New sounds played when missions end
- Added notification when trying to collect something with full cargobay
- Improved boarding crew functionality
- Several new ingame tips
- Added various script commands to the script editor
Fixes:
- Argon Weapon Component Factory had redundant secondary resources
- Boron Recon Drone Construction Facility had redundant secondary resources
- Split Ore mine L and Teladi Teladianium Foundry L prices corrected
- Autopilot buttons in context menus now always refer to the player ship
- Autopilot commands did not work when docked in classic steering mode
- Jumpdrive commands to other ships could affect the player ship
- Comms options for manual docking was not available for player stations
- Wrong resource station jump range in player station menu
- Marines could be transferred to a ship which cannot carry them
- Terran sectors were shown as being within jump range
- Lensflares could shine through monitors and cutscenes
- Leader ships in Kha'ak clusters were decoupled incorrectly
- Fixed Argon mission actors with gender mismatched names
- Fixed several issues with invincible astronauts
- Made key name mapping more consistent
- Missions updated to handle boarding on mission ships
- Fixed several tutorial issues
- Fixed several corporation mission text messages
- Return ship mission now aborts correctly
- Minor improvements and bugfixes
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.