X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BuriP
#762
Hidd el ez neked is üzlet<#nezze>!




Metal-t birod?<#ticking>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#761
Köszönjük, Emese....<#vigyor2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#760
Jól tippeltem a "gömb" a sok kapuvel mégis xenon/terraformáló építmény!

Az elején 4 startlehetõség közül választhatunk, késõbb még elérhetõvé válik 10!!!

Vannak kampányok 5db, küldetéssorozatok amiket ha végigviszünk jutalmat kapunk, gondolom nagy hajókat,m ezek a missziók nem csak szövegesek hanem "rendesen" megcsinálták a komunikációtkat, a beszédet, a történetet, az XTM-mel ellentétben nem írott szövegeket olvasgatsz. Gondolom ilyen kampány lehet a "nopileos"-regényben szereplõ split álltal szervezett "final fury" a Kha'ak-ok ellen, amit a multkori blogbejegyzésben említettek,

Plusz lesznek áthidaló missziók a különbözõ startlehetõségek miatt, speciális misssziók hogy végigvihesd a splotot minden szereplõvel.
Valamint véletlen generált küldetések a játék élettartamának hosszabítására.(mondjuk nálam ez lesz úgyis pár év alapba)

Ezt a blobejegyzést azért írták mert túl sok spekuláció és tévhit kezdett keringeni a splotról a netes fórumokon.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#759
ZOMG: Egyre gyakrabban jönnek információk 😄
Lehet, hogy csak azért csúsztatták a megjelenést, hogy mindezt elmondhassák nekünk? <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#758
Üdv!
Tegnap megvettem a játékot steamen keresztül.
Már nagyon várom 17.-ét! =)
Valen
#757
Az emberek zömét ha megkérded milyen lenne egy sci-fi -ben az idegen, biztos hogy
1. kicsi zöld emberke
2. nagy szürke emberke
3. vmilyen rovar származék
4. vmilyen csápos izé-nek
képzelik el.

A jó scifi ismérve szerintem 2 alap perspektiva szerint jöhet létre.

1. olyan "realisztikus", a jövõben megvalósítható világra épít, melyet az emberek el tudnak fogadni és hinni.
2. teljesen elrugaszkodik a valóságtól és egy modern környezetbe ágyazott ókori/középkori szerû fanstasy világot jelenít meg.

És részben pont ezekért jók a felsorolt Scifik (Stargate, Star Trek, Babylon5, BSG).

Csillagközi Invázió: hogy nem militarista??? ha csak akkor lehetsz polgár, ha kötelezõen mész harcolni bogarak ellen és x bogár megölése után szerelhetsz le és lehetsz teljes jogú emberi lény, akkor nem tudom neked mi a militarista 😊

MMO: WoW és EVE teljesen más okból sikeres.

WoW: azért mert Casual és HC módon is lehet játszani, elfogadható és aranyos rajzfilmszerû grafika, jó történetek (Lore(mégha hiányos is)), könnyed és egyszerû átláthatóság, fantasy és lovag kor keverék. van hangulata (ez a legfontosabb).

EVE: azért mert szintén lehet Casual és HC módon játszani, viszonylag jó grafika, egy szerver -> ezért találkozol is másik játékossal, hatalmas világ, sok lehetõség, komplex gazdasági rendszer, komolyabb játék, scifi világ (de emberi). Van hangulata (ez a legfontosabb)

Ha az X-t akarnák MMO-nak, akkor nagyon jó program és hálózati kód kéne, mert hatalmas mennyiségû adatot kéne a játékosok között gyorsan cserélni (állomások változói (adatai), flották adatai, piaci események, stb.).
Az EVE pont itt vérzik el, hogy a hálózati kódja már nem bírja a sok játékost és lagos, de nem kicsit, ha 100 fölött vannak egy rendszerben.

Szal szép és jó dolog az MMO meg a scifi környezet, de ha egy X szerû környezetet kell kialakítani elõjönnek bizonyos adatkezelési problémák.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#756
Pedig magyarul is megjelent, és csak annyira militarista, hogy a bevetésrõl tilos muníciót visszavinni <#violent>

Kids, don\'t try this at home!

BuriP
#755
A csillagközi inváziót könyvben nem olvastam, de igazából a filmben sem a látvány fogott meg, hanem az a militarista állam gondolata amit ábrázolnak benne, az jobban megmozgatta a fantáziámat mint a nagyszámú számítógépes trükkök. Ha jól emlékszem ennél a filmnél volt, hogy alig ismert fiatal szinészeket alkalmaztak, és nagyszámú statisztát, akiknek a legtöbbjét nem is pénzben fizették ki, hanem hazavihették a jelmezeket, kellékeket fizetség gyanánt. A költségvetés legnagyobb része a trükkökre, a látványra ment el!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#754
Pl bsgben nem is a látvány miatt nézi az ember, bár az is jó mert azért a realizmus határait nem annyira lépi át, hanem ott az a történet fog meg nagyon.

#753
A Firefly ha 10 évvel ezelõtt jön ki, mára Kult-film lenne. De most csinálták 10 éves technikával, ezért "csupán" jó.

Kids, don\'t try this at home!

#752
Nem is nézek sci-fi sorozatokat. Star Trek, Babylon 5, Szargate, Battlestar Galactica régi&új pont a csóró megoldások miatt nézhetetlenek számomra. Lehet túlságosan elfogult vagyok a téma iránt, mert van egy kisebb Sci-fi könyvtáram ezért állítom egy könyvnek csak a képzelet szab határt, egy sorozatnak a költségvetés ezért ezek rendszeresen pár helyszínen vagy természetben vagy bontásra ítélt gyártelepeken játszódnak gyanúsan humanoid idegenekkel tarkítva. Nem is értem, miért nem fekszenek rá jobban az animációs filmekre ott bármit meg lehetne oldani. Példa erre a Csillagközi Invázió. A mozifilm egy okádék, az eredeti könyv megcsúfolása, viszont csináltak egy animációs sorozatot, amit a szombati matinéban néztem minden héten, annyira jó lett mert rendesen összefûzték a filmmel a könyvet egy egészséges tálalásban.
Dícsérném az új Szar Warsz filmet is, ha nem kifejezetten a Cartoon Networknek készült volna egy 100 részes sorozat pilótafilmjének.

Kids, don\'t try this at home!

BuriP
#751
Az igaz, a pénz körül forog a világ. És hogy pénzt keress ahhoz legtöbbször pénzt kell kiadni, ez pedig a játékoknál reklámra megy. Ott a Spore, az utóbbi idõben még a csapból is az folyt. De mikor kipróbáltam (ismét egy személyes vélemény) csalódtam benne, és ezt sokaktól hallom még. Túl rövid és monotonná válik hamar. Mégis viszik mint a cukrot, millió fogyott belõle világszerte, pedig kétlem hogy ilyen sokan szeretnek furcsa, gyerkes kinézetû lényekkel táncolni, fütyörészni pár órán át hogy aztán ugyanazt újra végigcsinálják, más kinézetû lényekkel. És addig ütik a vasat amíg meleg, már hallani kiegészítõkrõl. Valamiért engem a the sims-re emlékeztet, itt is százezrek fognak kiadni pénzt pár új testrész lehetõségéért, de nem azért mert az a pár százezer alapjátékkal is létrehozható lény már unalmas, és mert már mindent láttak, hanem mert az a menõ, és mindenki más is megveszi a reklámok szerint.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#750
Azért a Firefly eléggé megmozgatott sok embert, s volt akkora hatása, mint egy Lost-nak 😄
Buri: nem is vettem kioktatásnak 😉
Csak szerintem egy MMO-hoz azért egyfajta...nem is tudom..élettér (nagyon rossz szó rá). Vagyis, szerintem egy MMO az egy kicsit olyan, mint egy 2. élet. 300 ember meg nekem nem élet 😄

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#749
De azért nincs marketing mert rétegjáték, nézd meg az összes scifi sorozat kisebb költséggel megy mint pl egy lost. Nem véletlen, hiába a marketing valamit az emberbe nem tudnak belenyomni.

#748
Rosszul álltok hozzá, azt nézitek, hogy ti mit szeretnétek. A kulcsszó a marketing. Azok a cégek futnak jól, akik bele tudnak invesztálni olyan reklámokba, amitõl lefosod a bokád és rengeteg helyen nyomják az arcodba a reklámjaikat. Ilyen az EVE és a WOW is ,és azért nem jut hirtelen eszembe több, mert ezek folynak a csapból (najó, van még a Warhammaer Online). Nem arról szólnak ezek, hogy jó a játék vagy nem, itt a reklám jó. Szerencsétlen módon pont a nekünk tetszõ gamenek nincs tõkéje ilyesmihez, pedig megfelelõ háttérrel az X-bõl is lehetne "kötelezõ" játékot csinálni. Az, hogy egy játék mennyire marad rétegjáték azon múlik, a fejlesztõk mennyit invesztál(hat)nak bele.
Pl. rengetegen WOWoznak olyanok is, akiknek egyébként fingjuk nincs a Fantasy mûfajhoz, csak mert "menõ" - mitõl is?
Hogy ûrben könnyebb vagy vérmezõn gyepálni egymást azt a reklámból tudod meg.
Én valamiért immúnis vagyok ezekre a játékokra, lehet azért mert a minõségi sci-fit és fantasyt részesítem elõnyben vagy csak a kivétel vagyok aki erõsíti a szabályt.

Kids, don\'t try this at home!

BuriP
#747
Nem kioktatásnak szántam (ha annak tûnt bocsánat<#worship>), csak a véleményem mondtam el, szerintem az MMO-ban a lényeg hogy a világ különbözõ pontjairól azonos érdeklõdésû emberkék, egy általuk kedvelt mûfajban, világban összejöhetnek, kalandozhatnak, kiélhetik a vágyaikat, álmaikat, alakíthatják azt az adott környezetet (bizonyos határokon belül). Ehez pedig nincs szükség mindig tömegekre. Sõt sajnos a nagy számok törvénye alapján minnél többen vannak annál nagyobb az esélye hogy megjelenik egy-egy hülye aki tönkreteszi a játékélményt, a hangulatot, csalással, vagy sértõ viselkedéssel, önzéssel. Ezt sajnos tapasztaltam már nemegyszer. Pedig a jó hangulat és egy jó kis közösség többet nyomhat egy játéknál mint a legrealisztikusabb grafika. Erre itt a példa is, az sg.hu vagy az X-szériás fórumok. Ha ellátogatsz más fórumokra figyeld meg, sokszor többet szólnak egymás alázásáról, szidásáról mint az adott témáról, a banner-ekre kitetetthetné az ORTT a piros 18-as karikát. Itt egy jó kis közösség jött össze.
Hogy más a véleményünk bizonyos dolgokban az törvényszerû, ettõl szines a világ hogy nem vagyunk egyformák.
Hogy az ûrbe könyebb tömeget tenni mert nincs semmi az igaz, de pont ez a probléma is, ÉN nem biztos hogy a semmi közepén egy csillagos háttér elõtt szeretnék kergetõzni egy(pár) másik hajóval, inkább egy kisebb zsúfolt szektorban állomások, nagyobb hajók között cikázni egy kis vadásszal. De ez az ÉN vágyam, elképzelésem egy jó ûrjátékról, és nem várom, nem várhatom el hogy mindenki egyetértsen velem, hogy mindenki ilyen harcorientáltságú legyen. Van aki egy nagy romboló hídjáról írányítana szivesebben, van aki inkább kereskedne, és állomásokat birtokolna. Az ûr nagy, azt is mondják végtelen<#hehe>, de ez a hibája is. Engem untatna nagy üres tereken át minden akció nélkül utazgatni.
Igazad van a Scifi-ben az ember fantáziája végtelen számú dolgot megálmodhat!!! De r4pt0r-nak is igaza van, csak bizonyos rétegeket érdekel, (nagyon)sokakat nem. Engem sem tudnának leültetni hogy egy szappanoperát, vagy egy talk-showt végignézzek, brrrrr<#szomoru1>.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#746
Tévedés azért van kevés játékos mert a scifi rétegmûfaj.

Vitez77
#745
Nem kell kioktatni, hogy õk hírdetik magukat MMO-ként: anno kisezer cikket írtam róla a lapomon <#idiota>
De én tartom magam ahhoz, hogy pl. az EVE az MMO, de a Battlefield már nem. Márpedig a BP inkább BF-es, mint EVE-szerû.
"egy ûrben játszódó környezetbe nehéz is lenne elhelyezni mondjuk egy WOW számú spielert"
ROFL. Már bocs, de ez tényleg baromság (nem basztatásul mondom): ûrben a legkönnyebb elhelyezni sok embert: sok tér, kevés tárgy (nincsenek fák meg sziklák meg stb csak bolygók). EVE több mint 500k gamert foglalkoztat 1 szerveren.
Sajna igaz, hogy a legtöbb emberke már csak divatból is WoW-szerû gammákkal nyomja. Pedig egy sci-fiben az ember sokkalta jobban szabadjára engedheti a fantáziáját.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#744
Egy MMO-t nem a játékosok több(tíz-,száz-)ezres száma tesz MMO-vá, de mondjuk egy ûrben játszódó környezetbe nehéz is lenne elhelyezni mondjuk egy WOW számú spielert. És egy ûrmmo-ra nem is lenne annyi jelentkezõ mint egy fantáziavilágban játszódó "üsd-vágd-gyüjtsjobbpáncéltfegyvert-lépjszinteket-tanuljvarázslatokatskilleket" game-re. Valljuk be az ilyen tipusú játékok mint az X-széria, vagy a BP, csak rétegjátéknak számítanak. 😞
Egyébként õk hírdetik a játékukat MMO-ként.
MMO = Massively Multiplayer Online. 300 emberke azért már massziv tömegnek számít szeritem. képzeld el 299 társaddal együtt szennyezitek be az ûrt(egymás szétlõtt darabjaival), vagy csak egy tucat társaddal nekirontottok az ellennek, együtt! Az embernek már a gondolatra is összefut a nyál a szájában!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#743
Valóban ellentmondásosak az infók, de ha az Ego nem akar MMO-t, megnézzük, milyen a szamár...

Kids, don\'t try this at home!

Vitez77
#742
Hát, én egy 300fõ/szerver gamet nem neveznék MMO-nak.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#741
Igen a Black Prophecy képei és videója tényleg impozánsak, de nem egy offline játék multiplayer-résszel benne, hanem eleve MMO-nak készül, és gondolom sajnos havidíjas lesz. Valamint egy ilyen grafikájú MMO-hoz valószinüleg igen erõs vas kell majd.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Valen
#740
kiegészítés: remélem teljesen más lesz, mint a EVE, és akkor sikeres lesz, de ha azt próbálják koppintani, akkor irgum-burgum a részemrõl 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Valen
#739
a képek alapján szép lesz, regeltem is 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#738
Ja nem, kevertem a Black Prophecy-vel - mindkettõ sötét - na Azt várom, mondjuk semmi másért, csak a multiplayerség miatt...

Kids, don\'t try this at home!

Valen
#737
majd Tomonor csinál egyet, úgyis vágyik rá minden percben <#miaz><#awink>

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

BuriP
#736
Amúgy csak a közelgõ megjelenés alkalmából, nem kellene már egy banner? Csúfoskodik itt az az egy kis sor a fórum tetején.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#735
Az elõbb olvastam Protonkapitány egy hozzászólását (õ ugye már hetek óta játszik a TC-vel). Említett pár érdekes részletet, pl az M/AM (anyag/anntianyag) fegyverekrõl, egy ilyen rakéta iszonyú pusztítást tud végezni, csak akkor nézd a robbanást, ha távolról tudod nézni<#alien>. Valamelyik képen láttam egy -talán Terrán- gyárat ami ilyen rakétafejeket gyártott.
Ezzel kapcsolatban került megemlítésre, hogy hely lesz távolról nézni, mert talált már 950Km nagyságú szektort is! sok sikert is kívánt a kapuk kereséséhez (mikor 10-15Km a duplex-,triplexszkennerek hatótávja), fõleg a "ködös" szektorokban.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#734
Micsoda, már megjelent a DH? Minek iratkoztam fel hozzájuk még annakidején? Rájuk sem bagóztam azóta, a commenteket látva ezután sem fogok...

Megrendeltem a TC-t hétfõn, az EGO nem jelzett vissza csak a PayPal. Remélem azért megjön...

Kids, don\'t try this at home!

Vitez77
#733
X3-hoz képest minden ûrszim csak "jó lehetett volna" <#idiota>
De amúgy tényleg nem egy nagy durranás <#szomoru1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#732
Dark Horizon az a tipikus jó lehetett volna ha játék 😄

Énis a teszt pályáig jutottam 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

BuriP
#731
Ez a Xenon csendélet sem rossz.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#730
Lehúztam (Fúj!) torrentrõl, de a tesztpályán felhúzott és abbahagytam. Hülye módokkal akarták szinesebbé tenni a játékot, Shadow-mod cowert-mod(ha jól írom, már nem emlékszem) amiket a hajó hõmérsékletével (felhevítés hûtés) lehet szabályozni. Az elsõvel nem látnak jól de kicsi a tûzerõd. A másiknál többet sebzel de te is sérülékenyebb vagy, mert eszi a pajzsod, ha jól értelmeztem, de mint mondtam feidegesített, és ment az uninstall. Inkább a Titán Quest-tel ütöm el ezt az egy hetet.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#729
Bernd az Ego forumán az elõbb írta, hogy lassan kezdhetik letölteni azok akik a steam-en rendelték, (aztán nézegethetik a fájlokat csütörtökig, vagy péntekig amíg megkapják a kódot hozzá<#eplus2>). Ez nekünk is jó hír, mert ha a steam-en elindítják már kevés az esély rá, hogy újból eltolják a megjelenést.

7-8,5 GB helyet foglal majd a játék a merevlemezen.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#728
off:
van akkor valakinek tapasztalata ezzel a dark horizon játékkal? mer nézegettem a képeket, és (bár nem X3 reallity engine) egész szép...
on airzor

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#727
...legalább is a háttérinfókat. Ám technikai adatot soha az életbe nem fog mondani, ugyanis azt az egósoknak X3 unitból át kell számítani mm/m egységgé, ami így is elég furcsán lett megoldva, és hát... Ki a rákot érdekel amugy is? aza lényeg hogy a HEPT messzebre lõ mint a PAC, a PAC meg a IRE-nél lõ messzebre.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Hmuda
#726
Ha jól emlékszem akkor vásárlásnál ha 'U'-t nyomtál akkor kiírta ezeket az adatokat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Valen
#725
Sztem meg jó hogy nincs Alfa, Beta, Gamma. És remélem hogy az új nevek mellé valami adatot is közölnek róla vásárláskor 😊

Nekem pl. semmi különbséget nem jelent hogy:
- Alpha Impulse Ray Emitter (1 S) vagy
- Alpha Particle Accelerator Cannon (1 S) vagy
- Alpha Pulsed Beam Emitter (1 S)

De ha odairja a következõk szerint, hogy:
- 10mm 200 Jule/s Alpha Impulse Ray Emitter (1 S) vagy
- 20mm 250 Jule/s Alpha Particle Accelerator Cannon (1 S) vagy
- 15mm 500 Jule/s Alpha Pulsed Beam Emitter (1 S)

az szerintem sokat segít.

Az X3-ban nem tudtad elsõre, csak sok tapasztalat után, hogy melyik a jobb és mennyivel, és miért. Se a lõtávot nem irta ki, se a ROT-t, se az energia felhasználást, semmit, csak azt hogy mekkora a mérete 1,5,10,25 (S,M,L,XL), de ez meg nem jelentett semmit, csak hogy M1, M2, M3, M4, M5, M6-ra felfér-e.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#724
Jaja 😉
Ha az X2-ben is lenne egy kis fizika (mint X3-ban), akkor az lenne a sorozat legjobbja.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#723
X2-be votl a jó. Mindig meg kellett dolgozni a jobb változatért 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#722
Hja, nem nagyon értettem az elsõ verziódat <#idiota>
Sztem azért vették le, hogy a low-endesek Terránokkal mennek majd, a high-endesek, akiknek bírja a gépe, azok meg majd a tükörsima Argonokkal <#idiota>
Nekem sem tetszik, hogy nem lesz apha meg béta meg stb <#gonosz3> De majd kiderül.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#721
*hogy NE tükrözõdjenek

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#720
olyan, mintha a terran hajókról elvettek volna két réteg shader-t, hogy tükrözõdjön. >.< Az új fegyverkiosztás nekem nem fog tetszeni, hogy nincs alpha meg beta meg gamma pulse ray emitter, stb (X3:R-be se tetszett, hogy elhagyták a gamma HEPT, IRE, PAC-ket. :/

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#719
Ezzel simán átmegyek a ZH-n <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#718
.. ne filozofálj, hidd el aza fõ, hogy sok pénz legyen és elég nõ ...

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#717
Jesszusom. Most olvastam vissza a hsz-emet. Levonom a következtetést: 8 órányi filozófia után nem tudok írni XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#716
hát bele-bele került 1-2 másik játék képe is 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#715
Na hogy ez most dierk vót vagy nem, azt nemtom, de Csirkecsont képe nem nagyon TC-sek.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#714
Nocsak, nocsak... Hackelés is lesz? Az jó buli, a New Horizons-ban van ilyen. Lehet pénzt csórni az állomásokról, belehallgatni a rendfenntartók rádió forgalmazásába, ilyesmik. Persze ha megcsípnek, mész a levesbe, vagy elõre adományozol a rendõrárvák javára. Tényleg... Ha van ilyen befizetésed, a büntetést abból levonják...

#713
Ahogy nézegetem a képeket, egy nagyon hasznos újítást fedeztem fel. Ahol a hajó menüje van. a Freight pontnál látszik, hogy mennyire van feltöltve a raktér (18/50). Ezzel az X3:Reunionban mindig problémám volt, mert ki kellett számolni, mit vehetek fel a szektorokban elhullajtott cuccokból..