X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vitez77
#812
Falra festetted az ördögöt:
"X3: Teran Conflict delayed (3)

Unfortunately we have to report that the release of X3: Terran Conflict will be delayed by another week. A broken machine for the production of the disc boxes forced our publisher to move the release date to October 24th, 2008...."
<#falbav>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#811
Arra vagyok kíváncsi, ha a játék pénteken jelenik meg, mikor kezdik kipóstázni? Talán egy hét múlva meg is jön <#duma>

Kids, don\'t try this at home!

#810
Modderek help!
Van egy Intel Core 2 Duo procim, 3000 az alapjárata, de felpörgettem biztonságosan 3500-ra. A memóriamodulok nem túl profi darabok, 800Mhz-es Kingmaxok, összesen 4 GB. Nagy hangsújt fektetnek a TChez a Procira és a memóriára, a videókártyával szinte nem is foglalkoznak.
A kérdésem az, hogy nem tudom a memória-értékeknél mit jelentenek a CL-RCD-RP-RAS értékek.
alapjáraton zt mutatják:
Core 2 Duo E6850 3000 MHz Asus Striker II Formula nForce780i-SLI Dual DDR2-800 5-5-5-18 CR2

felpörgetve meg:
Core 2 Duo E6850 3500 MHz Asus Striker II Formula nForce780i-SLI Dual DDR2-934 5-6-6-22 CR2

Szóval mit kell látni a CL-RCD-RP-RAS értékekben?

Bocs az offolásért, de valamivel el kell ütni az idõt a Megjelenésig...

Kids, don\'t try this at home!

#809
Én úgy gondolom, hogy ha az X3:R grafikájával futtatom majd a TC-t, akkor kb annyira kell számítanom majd teljesítményben. Vagy esetleg kéne nyerni a lottón és venni egy uj gépet >.<? Hmmm, azt a 6-os lottót érdekesen nyerték meg amugy, nem gondoljátok, mer pár hónapig senki nem nyerte meg, aztán megnyerték ,aztán rá egy héttel már 3-an nyerték meg. (bocs az offért)

Továbbá a baszna még be ha most tolják el a megjelenést >😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#808
Isten hozott, Valen!
Az ajánlott már 6 hónapja nyilvános <#idiota>
És a tapasztalatokból ítélve helyes is a hivatalos.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#807
sztem ajánlott config lesz:

2 GB RAM (4 GB jobb) (mostanában elég olcsók)
DualCore 2,8 GHz vagy nagyobb
GeForce 8800 de inkább 9800, vagy
Radeon 2900, 3800 de inkább 4800
SATA winchester (mostanában elég olcsók)

Nálam egy Intel DC 6550 (2x2,8Ghz) + Ati X1950 XT + 2GB ram-mal elég jó megy még az XTM is.

Mivel a TC több poligont tartalmazó modellekkel, részletesebb-több NPC-vel jön ki ezért a több RAM és gyorsabb videókártya indokolt lesz (csak még nem tudom milyen videó kártyát vegyek 😄 )

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#806
2 magos bõven elég még. Amivel drágább a 4 magos azt inkább vgara lehet dobni.

#805
Már csak 1 nap ááááááááááá

Sajnos még jó ideig én se fogok játszani, kellene egy új gép + egyenlõre sehol nem láttam hogy meg lehetne venni boltban.

Legalább egy hónap késésbe leszek hozzátok képest.

Szerintetek milyen gépet lenne érdemes venni: 2 vagy 4 magosat?
Eredetileg volt szó róla h 4 magot is fog használni, aztán most olvastam ebbe a FAQ-ba hogy a 2. magot is csak alig.

Vitez77
#804
Peeeeeerszeeeeee <#awink>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#803
ezt már láttam egyszer o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#802
Bázzé, megvan az új hajóm

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#801
Ne kötözködj.........

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#800
fail.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#799
az új terran conflict fórumok (spoilers, technical support 😛 )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#798
nem nézni hanem hallgatni

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Vitez77
#797
Mit kell nézni? Mit? MIT?????

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#796
OMG!!! Ez kell!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#795
Szerintem ezt a videót látva váltak a Kha'akok vérengzõ vadállattá, azelõtt békés kis rovarok voltak, mint a méhek szorgalmasan szálldogáltak virágról-virágra mígnem egy szép napon...

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#794
Hoppá. Nézzétek meg az egosoft fórumait, ha részt akartok venni egy kellemes meglepetésben 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#793
ámbár a rolling kb 3 fps-el fog futni ha lesz benne olyan fight rész is mint az X3:r-ben... xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#792
montam én...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#791
És igen! Lesz demo!!!! (Rolling és playable is!)

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#790
Ooooh Yeah: X-Universe news 30.
És van ott egy banner, ami illene ide 😊

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#789
Te aberrált beteg vagy, ha ilyeneket nézel, illeteve nézetsz másokkal <#circling>

Kids, don\'t try this at home!

#788
ez a paranidok agyára fog menni 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#787
Na ezt nevezem újításnak a harcrendszerben <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#786
Ez egy rossz vicc volt. :S

#785
Itt a fight video! 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#784
Valahogy éreztem...

Kids, don\'t try this at home!

#783
jah... nem birnak megülni a seggükön mégsem 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#782
Még ki sem jött a TC, már módokon agyalnak?<#confused>
A jóból sosem elég!<#papakacsint>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#781
Aragon Speed a TXU-ról:

I have put this up here to gather some intelligence from the community. We will be starting some serious planning for X-Tended Terran Conflict (XTC) soon, and I wanted to get some input from the community on what they hate and like in XTM.

We enjoy making the mod, and we will still do stuff that we think is cool, but at the end of the day we make the mod not just for ourselves, but also for you our fans.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#780
A TM.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#779
Trade Fight Steal Think

...a pirate's life 😉 ...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#778
Pár kép a TC-rõl

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#777
o.o'

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#776
Hát tényleg siethetnének már azzal a videóval, lassan itt a játék.
Egyébként ezzel szivesen gyûrném a TC-t!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#775
Nagyon pipa leszek az egora ha az után adja ki a Fight videót miután nyomom a játékot. 😛

#774
Khmm...

Ennél azért kicsit többrõl van szó.
Csak az szavazhat, aki leszolgálta az idejét. a többieknek kuss. Erre épül az egész társadalom...

Vitez77
#773
Micsoda véletlen: pont azokat terveztem megvenni :^)

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#772
A Medal of Honour Airborne-t meg a C&C TB-t kérem 😊))

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#771
Gondoltam megosztom veletek ezt a kis infót:
Aki akar 2 ea gamet 1 áráért, az erre jöjjön. <#nezze>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#770
az idegen köztünk vannak, és köztünk is voltak 😄DD (ban danna pedig legyõzi Picardot 😄 RING RING RING BANDANNA PHONE <#idiota> )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#769
Tudtam hogy Jean-Luc több mint egy átlagos ember....NO DE HOGY Õ LEGYEN AZ EVOLÚCIÓ CSÚCSA????????? Most már végképp õ a példaképem (Ban Danna mellett <#idiota> )

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Prince of Máté
#768
lolbazdmeg<#idiota>

#767
Ez nem az eredeti a képek az eredeti grafikákat kitakarják, de ez is jó.

Kids, don\'t try this at home!

#766
Ez nagyon nagy, fõleg japán a kis gundamal. 😄

#765
találó kép erre

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#764
szintén zenész? :o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#763
Csak ha messze vagyok tõle <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;