3567
digi
  • nameless1229
    #440
    Hali!
    Engem az érdekelne, h van-e a digisnetnek egy olyan oldala ahol meg tudom nézni az adatforgalmamat??? :)
  • Stefling
    #439
    Köszike szépen! :) egész jó, még több is a feltöltés mint 10mb :O :D csütin első dolgom lesz speedtestet csinálni : )
  • poppe
    #438


    nemtom fog-e látszódni, ha nem: 20215 le, 14932 fel
    stabilan 20/10 mindig megvan
  • Stefling
    #437
    Valaki, akinek pl basenete van, csináljon már nekem pls egy speedtestet, mert kivi volnék, nekem msot jönnek csütin bekötni.
  • Stefling
    #436
    Jó bocsi! :D
  • Aramir
    #435
    Nehogy visszaolvass négy hozzászólást :D
  • Stefling
    #434
    Mennyi most a bekötési díj, a diginél? (BaseNet) Vagy ilyen nincs is?
  • gz8
    #433
    Egyszerűbb lenne, ha felhívnád a Digi ügyfélszolgálatát, ti. ők tudják neked megmondani, hátha a telepített routerrel van-e gond stb.
  • somalaszlo
    #432
    Kösz a segitséget, sokat segitettél!!!!!!!!!!!!!!!
  • Aramir
    #431
    nincs
  • Bugz
    #430
    Hali!
    Azt szeretném kérdezni hogy van-e vmi bekötési díj vagy egyéb díj a havonta fizetendő mellett? Hamarosan itt is lesz LAN, már fektetek a kábeleket:D Aztán bye bye T-genyó
  • bertino
    #429
    ez felháborító.
  • somalaszlo
    #428
    Help!!!!!!!!!!!!!!
    Másnál is lecsökkent a feltöltési sebesség a Digis netezöknél vagy csak nálam.Eddig volt 20/10 Mb/s. Most pedig 20/5 Mb/s.Tudja valaki hogy miért van ez?
  • poppe
    #427
    nálink szar a digis tv, néha abszolút nézhetetlen, az összes csatorna becsíkozódik kb 5-10 percre, és ez minden nap van
  • Spaw
    #426
    én nem látok változást
  • StephenKing
    #425
    Eleinte sokkal rosszabb volt de mostmár közel ugyanolyan mint az upc volt.
  • Mighty
    #424
    Érdeklődnék azon emberektől, akiknek digi internet és kábel TV előtt UPC-s net ill. TV volt.
    A TV adás milyen minőségű a UPC-hez képest?
  • Apocalipto
    #423
    Nálunk Digi-s autók hada a jellemző
  • Blekk Síp
    #422
    Na itt is megkérdezem... :D
    A digisek kivel szoktak kábeleztetni? Vmi külsős céggel, vagy ahol kábeleznek ott digi-s autók hada jelenik meg?

    Mert nálunk SAG-os kocsik állnak és kábeleznek vmit mint állat.
  • Aramir
    #421
    D-Link DI-604 probléma nélkül megy.
  • StephenKing
    #420
    Ti milyen routert használtok digivel? Ma vettem egy linksys wrt54g de eddig még nem nagyon sikerült összehozni hogy a routeren keresztül legyen net.
  • Aramir
    #419
    Dehogy, utp kábel jön a lakásba, olyan hosszúra csinálják, ahogy kéred.
  • junior1972
    #418
    Nálunk a Digi UTP kábelt húzott be a lakásba.
  • Tikal #417
    nálunk a chellonak egy méter kábele nincs a lakásban, ők a kinti eloszto szekrénybe települtek... :)
  • Tikal #416
    pedig a kábel ugyanaz nem? koax... persze az előszobáig nyilván be fog valamit huzni, de onnan gondolom már jo neki ami be van épitve....
  • Aramir
    #415
    Nálunk próbálták bedugni a UPC-s kábel mellett az ővéket, de mivel nem fért be (pont méretre fúrták ugyanis), némi UPC anyázás mellett fúrtak egy másik lukat mellé :D Ja, és nem a Chelloét használják nyilván.
  • bertino
    #414
    be, jofajta 2 megás kapcsolatot.
  • Soldiers
    #413
    kertesházakba belehet köttetni??
  • StephenKing
    #412
    Nálam kérdezés nélkül úgy szétvágta a szerelő a upc-s kábelt mint az állat. Kihúzta az összes upc-s kábelt és teljesen újat húzott be a gépig. De a szerelővel szerintem meg lehet beszélni mindent.
  • Tikal #411
    hogy érted hogy mást nem, és miért nem? :) gmail szerverét sem használhatom, semmit? :)
  • Tikal #410
    Azt szeretném tudni hogyha jönnek bekötni, fognak e uj kábeleket behuzni vagy ha már van kiépitett chello-s kábel a lakásban azt fogjak használni? Nem szeretném ha furnának faragnának mert most minden a falban van, és a lakás több pontján is van net, tv... szoval ha csak az elosztoig jönnének az lenne a legjobb, igy fognak tenni? :D
  • BaliBoy
    #409
    Vírus, trójai, háttérben futó program ami a nethez csatlakozik... stb.
  • heyho21
    #408
    üdv!
    Ma kötötték be a netet(20/10).
    Amikor csatlakozok egyből elkezd szinte folyamatosan tölteni a vinyó és iszonyat belassul a gép.Ha lecsatlakozom akkor problémamentes.
    Szoval valamiért nagyon elkezd tölteni de miért?Valakinek ötlete?
    köszi
  • BaliBoy
    #407
    Egy néhány évig még nem valószínű, hogy elvinnék családi házakig.
  • Blekk Síp
    #406
    És sztetek várható, hogy a közeljövőben kertes házakba is eljut?
    Nincs itt vmi bennfentes? :D
  • StephenKing
    #405
    Én úgy tudom hogy egyenlőre csak bérházakba viszik be ott több az előfizető egy helyen.
  • holecsko10
    #404
    Sziasztok!

    Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy a Digi Net csak bérházakba kötik be vagy bekötik kertes házba.

  • Aramir
    #403
    http://www.digikabel.hu/Internet.html
    Csak az említett városokban, és ott is csak a felsorolt utcákban, bár ez utóbbit folyamatossan bővítik.
  • zltn2
    #402
    A LAN Internet-szolgáltatási csomag (20/10 Mbit 30/20 Mbit) csak Budapesten elérhetö vagy vidéken is?
  • Aramir
    #401
    Az nem lesz jó, igényelj emailcímeket. Telefonba bekell diktálnod a kivánt felhasználónevet, a jelszó 12345 lesz, ezt a jelszót meg bármikor átírhatod a digi honlapján.