3567
digi
  • bertino
    #360
    lehetetlen fixen megmondani.
  • berczely
    #359
    Hali!

    Mi most köttetnénk be a 15Mbit/s-es netet és azt szeretném megkérdezni hogy akkor ezzel hány kb/s-el tok majd majd letölteni?
    A mostani net az átlagban 128kb/s-el szedi a cuccokat szal ez a max letöltési sebessége.(a kb/s-et lehet nemjól írtam Kb/s vagy nemtom hogy kell kis-nagy betű...)
  • zaki
    #358
    Én is újpalotai vagyok :D
    Nekem sem volt gondom vele, kb 3X szakadt meg a kapcsolat, de csak 1 órára max...
  • junior1972
    #357
    Én három hónapja használom itt Újpalotán,eddig semmi proplémám nem volt vele.Csak ajánlani tudom
  • Dj Xyberpunk
    #356
    "Az egész Digi az kalap szar..."

    azért ennyire nem általánosítanék, mert sehol sincs Magyarországon ennyire gyors, és olcsó, és hűségnyilatkozat nélküli net... (3500ft 30/20 mbit..)

    Én pl UPC goldért 9500 at fizetek 20/3mbit, és kb 2 hete akkora fos, trágya, megszakadós okádék, hogy amint lehet térek át DIGI.net LAN-internetre..
  • Grifidos
    #355
    IJB+
  • BaliBoy
    #354
    Akkor könnyen lehet, hogy a modemmel van a gond. LAN-os területen nagyon ritkán van kimaradás. Ahol nincs LAN, ott meg azért mert biztos most építik ki. ;)
  • JAG1
    #353
    Az egész Digi az kalap szar...
    Modemes netük van csak itt, de az egy hulladék...
    Köbö 2 hete van meg, de már vagy 10x volt kimaradás és nem 5 percekre ám...Szombaton pölö este 6-tól olyan 9-ig nem volt net.
    Jahh és sokszor csak úgy áll vissza, ha resetelem a modemet...
  • poppe
    #352
    szóljál nekik h félreszámláztak!!!


    nekem nem számláztak félre...

    a tévé adás nektek is sokat csíkozódik? elég tré...
  • zaki
    #351
    xd
    olcsóbb lett egy rugóval, most jött ki a számla, és már csak 3500-at kell fizetni
  • bertino
    #350
    ügyfélszolgálat.
  • vass17
    #349
    Sziasztok! Nem tudjátok megmondani, hol kell érdeklődjek arról, hogy be lehet-e kötni a Diginet-et?? A Digi honlapján láttam, hogy a IX. kerületben elméletileg csak két utcában van kiépítve, de már elég régóta nézem, és nem hiszem el, hogy azóta semmi sem változott. Engem elsősorban a Lónyai\Ráday utca térsége érdekel, mondjuk nem fűzök hozzá túl sok reményt:S
    Ha van bármi ötletetek, hogy hol lehet utánanézni, sokat segítene:)
    előre is köszi
  • poppe
    #348
    szerinted ezt felháborodva kérdezte? :D
    zsír, én is csak lestem a sebességem...
  • bertino
    #347
    hova akarsz optikai netért ennél is olcsóbbat ?!
  • zaki
    #346
    Akkor azért gyorsabb a netünk... nekem is 3.5Mbit a letöltési sebességem pár napja...

    És akkor 1000ft-al kevesebbet kell majd a netért fizetni, akinek topnete van?
  • Apocalipto
    #345
    Magyarul azért nagyobb a neted sebessége
  • Apocalipto
    #344
    A tesztüzem megkezdődött, Hivatalosan Szeptember 6.-ától csak két internet csomag lesz elérhető. Egy Startnet 20/10 Mbit 2500 Ftért, és egy BaseNet 30/20 Mbit 3500 Ftért, a Topnet csomag 4500 ftért megszűnik.
  • BaliBoy
    #343
    [URL=http://digizrt.hu/mini/index.html]A DIGI "saját" sebesség mérője.[/URL]
  • BaliBoy
    #342
    Igen, a webtárhely meg a postafiók mérete 30 MB. :D
  • Neoncsoves
    #341
    haveroméknak msot fognak DigiNETet bekötni. ő olyat látott a papiron h 30le, 20 fel :O
  • zaki
    #340
    Nekem ugyaez... Tegnap 3 mb/s-el töltöttem le vmit.... De sz@r nekünk :P
  • StephenKing
    #339
    Ez legyen a legnagyobb gondunk a digivel. Egyébként teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatással eddig minden rendben van. A torrentezésnek ilyen nettel van értelme az adsl meg a chello csak kinlódás ilyen szempontból.
  • zzeN
    #338
    most 3,5 mb/s-el töltök és csak 20 mb-ás a netem...mi a rák?:D
    érdekes...
  • BaliBoy
    #337
    Gondolom ennek köszönhető:

    Information:
    Node: ISZT BIX Node
    Switch: C6509-2
    Switch-port: Port-channel5
    Bandwidth: 20Gbit/sec

    bix.hu
  • StephenKing
    #336
    Az én 10megás netemmel is ilyen letöltési sebesség volt tegnap egész este.
  • Neoncsoves
    #335
    15 megás net, most éjjel:
  • precision
    #334
    azta... nem keveset kellett rá várni :|
  • StephenKing
    #333
    Végre bekötötték a diginetet, áprilisban igényeltem már-már lemondtam róla de végre itt van.Eddig penge minden!
  • Scrym
    #332
    Szerintem ebben az esetben, ha tényleg azóta gáz mióta a szomszédban voltak, biztos náluk van a bibi! Én azt mondom hívd ki őket, mert ezt a problémát szerintem csak ők tudják megoldani!
  • bR3Zo
    #331
    Hy all. Lenne 1 nagy próblémám. nekem is Digi-s netem van (10 mbit) mióta Fehérváron lakom ( 1 hónapja) azóta eddig nem volt vele gond. míg 2 héttel ezelött voltak a szomszédnak is kötni és azóta szarakodik...időközönként szétkapcsol:S. Próbáltam windows re install de az sem segített. Gondoltam a hálókártyára, de az sem. én arra tippelek h a szomszédban vagy ahol késöbb kötötték mint itt ott rosszul köthették be, és mikor a tag felcsatlakozik akkor mehet el nállam. Mert ismerösömnél Inviteles van és külön helyen van a telefon meg a net. és a telót kötötték utoljára és ha megcsörrent a teló, elment a net. mert fordítva volt bekötve. Nem lehet az is itt? Mert kihivni nem akarom a digiseket mert az 5000 forint ha nállam van a baj:S. elöre is kösz.
  • poppe
    #330
    hozzám holnap jönnek bekötni, hnapután járna le a 30 munkanapos bekötési idő... (9.ker) utóbbi időben 2 naponta hívogattam őket, de semmi...
  • Apocalipto
    #329
    Valakik valamit kábeleznek már a szembe lévő társasház tetején..
  • precision
    #328
    8. kerületbe is jöhetnének már
  • BaliBoy
    #327
    Arra még jó sokat kell várni! Jó pár évig nem lesz még FTTH.
  • Blekk Síp
    #326
    Aham, csak már reménykedtem, hogy talán el kezdenek terjeszkedni kertes házaknál is.
  • Apocalipto
    #325
    Nógrád megye > Bátonyterenye
  • Apocalipto
    #324
    Társasházban
  • Blekk Síp
    #323
    Bérház, társasház vagy miben/hol laksz?
  • Apocalipto
    #322
    Ma dobták be a szórólapot, hamarosan ide is jön a digis internet. Türelmetlenül várom. Aki használja, mesélhet róla pár dolgot ha akar
  • avcom
    #321
    Én kb. 2 hónapja használom, alapvetően meg vagyok vele elégedve, bár három alkalommal előfordult már, hogy nem tudtam csatlakozni, ezek viszont szerencsére nem tartottak tovább kb. 40 percnél (egyszer éjjel történt, akkor inkább elmentem aludni). A csomagban ígért maximális sebességet hozza egyelőre. A support viszont elég gáz. Az utcák kapcsán nem tudom, mi a helyzet, de az biztos, hogy senki nem tud semmit mondani, csak a helyi főmérnök, őt néha el lehet kapni az ügyfélszolgálaton.