3718
  • stevyxix
    #437
    Itt nem azzal van a gond, hogy elutasít, mert jó tegye, de legalább válaszolhat jah és akkor ne írjanak ilyesmiket a faq-ba.
    Meg miért írják FAQ-ba, hogy támogatják az ilyen kezdeményezéseket, ha még válaszolni se tud az ezért felelős ember.
    HG:L-ba nem élveztünk éppenséggel nagy támogatást, de mikor írtunk a kommunikációs menedzsernek az válaszolt is, sőt támogatást is igért (amiből aztán nem lett semmi), meg felvett a rajongói oldalakhoz (igaz akkor volt már oldal). Ez nem támogatás. Avval sincs baj, ha pusztán egy gyenge próbálkozásnak véli a dolgot, de nem hiszem, hogy millió pm-et kapna és ezért képtelen lenne válaszolni (most lehet, hogy így van, de pár napja írtam még neki). Ha egy szóban leírja, hogy nem az már legalább valami, de erre is képtelen az már no comment.
    Sok mindent írhattam volna.
  • Torzonborz
    #436
    így van. :/
  • vear
    #435
    Áh, kizárt dolog hogy ilyesmivel egy ilyen napon foglalkozzon. Habár, ha nincs fórum, nem is kell moderálnia se.

    Amúgy jobban jártál volna, ha web-kit iránt érdeklődöl, szerintem most a beta kulcsos kérelmeket kapásból parkolópályára teszik (ha nem a szemétbe).

  • s0n1c
    #434
    Hunnen is írt már mmogames.hu-ról, ha jól tudom pár hónapja, ő se kapott még egy replyt se.
  • Larvin
    #433
    Sztem ezután a levél után, már írhattál volna bármit:

    Ferenc vagyok Magyarországról!
    Kéréssel ill. kérdéssel fordulnék hozzád. Van néhány (egyenlőre csak néhány) magasrangú érdeklődő a Darkfall után, sokaknak nagyon tetszik amit eddig olvasott/hallott róla, de senkinek nem nyílt alkalma bekerülni a bétába, így nem rendelkezünk tapasztalatokkal a játékkal kapcsolatban. A rézangyalát nagyon ki szeretnénk próbálni a játékot! Ha sikerülne és elnyerné az én (esetleg más érdeklődők) tetszését a játék akkor nagyon megcsinálnánk a magyarországi rajongói oldalt is. Igen! Csináljuk meg!!! Ez a ti érdeketek is lehet, hisz elég sokat számítanak manapság a rajongói oldala és bevallásotok szerint támogatjátok is az ilyen jellegű kezdeményezést. Hogy lásd nem csak a levegőbe beszélek így próbálva a bétába bejutni, a http://www.meh.hu/kormany/kormtag oldalon legfelül vagyok jelen (ugyan evvel a Nickkel: Ferenc, az oldalt nem én csináltam (és nem is az enyém), de már jó ideje én szerveztem és más segítőkkel tartottuk napra készen az oldalt, programokkal, reformokkal (sajnos nem sok reform lett sikeres) és segítség nyújtással a játékosoknak, persze ennek szinte vége, mivel az SZDSZ tönkrement, és kisebbségi kormány alakult. Remélem elég meggyőző voltam a szándékomat illetően és lehetőséget kapunk, hogy kipróbáljuk ezt az ígéretes alkotást.
    Döntéstől függetlenül kívánom a legjobbakat és további sikeres munkát.
    üdvözlettel:
    Gyurcsány Ferenc
  • stevyxix
    #432
    Lehet besértődött, Brannoc a fórum neve és véletlen Brennoc-ot írtam :)
  • stevyxix
    #431
    Konkrétan ezt írtam egyébként (hogy mindenki képben legyen most már):
    Hello Brennoc!

    István vagyok Magyarországról!
    Kéréssel ill. kérdéssel fordulnák hozzád. Van néhány (egyenlőre csak néhány) érdeklődő a Darkfall után, sokaknak nagyon tetszik amit eddig olvasott/hallott róla, de senkinek nem nyílt alkalma bekerülni a bétába, így nem rendelkezünk tapasztalatokkal a játékkal kapcsolatban. Nagyon ki szeretnénk próbálni a játékot. Ha sikerülne és elnyerné az én (esetleg más érdeklődők) tetszését a játék akkor nagyon megcsinálnánk a magyarországi rajongói oldalt is, ami talán a játék készítőinek is érdeke lehet, hisz elég sokat számítanak manapság a rajongói oldala és bevallásotok szerint támogatjátok is az ilyen jellegű kezdeményezést. Hogy lásd nem csak a levegőbe beszélek így próbálva a bétába bejutni, a www.hellgatelondon.hu oldalon mint admin vagyok jelen (ugyan evvel a Nickkel: StevyXIX, az oldalt nem én csináltam (és nem is az enyém), de már jó ideje én szerveztem és más segítőkkel tartottuk napra készen az oldalt, leírásokkal (sajnos HG:L-ba nem sok hivatalos leírás volt) és segítség nyújtással a játékosoknak, persze ennek szinte vége, mivel a Flagship Studios tönkrement. Remélem elég meggyőző voltam a szándékomat illetően és lehetőséget kapunk, hogy kipróbáljuk ezt az ígéretes alkotást.
    Döntéstől függetlenül kívánom a legjobbakat és további sikeres munkát.
    üdvözlettel:
    Iván István

    Persze nem magyarul, hanem lefordították nekem (én ezt egyhamar nem fordítottam volna le angolra).
    Azért valamit írhatott volna rá, szerintem teljesen korrekt voltam.
    Ha elutasít akkor ez van, nincs evvel baj, de hogy vissza se ír ...
  • Szaruman
    #430
    Hát... pár óra, és ki lehet cserélni :)
  • warbar
    #429
    lol mekkora
  • stevyxix
    #428
    Jah írtam a Community managernek azt amiről már beszéltem veled, még válaszra se méltatott ...
  • Torzonborz
    #427
    ezt most találtam.
    kicseréljem a bannert ?
  • [HUN]Crassus
    #426
    komolytalan ez így.....
  • Torzonborz
    #425
    megy a fórum. 19:3kor 3,939en voltak fent .
    info persze nuku :D
  • Torzonborz
    #424
    mer' mi nagyon de nagyon akarjuk :D
  • Larvin
    #423
    ha el is indulna a beta akkor is 200 ezer közül, miért pont minket választanának ki?

    nekem is kezd az az érzésem lenni, hogy hiába várunk
  • Burca
    #422
    Legjobb lenne szepen elfelejtene mindenki ezt a jatekot :)
    Elore sajnalom azokat a rajongokat akik ezek utan is meg remenykednek.
  • Torzonborz
    #421
    na azt hiszem ebből ma már nem lesz semmi . :/
  • RaSzTaH
    #420
    baljós árnyak:S
  • s0n1c
    #419
    "Nem lehet minket szarral megetetni! Ránk kenni se lehet!" :F
  • Torzonborz
    #418
    szvsz az is biztos hogy ha ma nem lesz ob akkor a szavahihetőségük lemegy a béka segge alá. nem lehet az embereket hülyeségekkel megetetni.
  • BEAST #417
    Vicces hogy ugyan ezt a kifogast eljatszotta a Funcom is AoC elott, nem is sikerult idoben inditani a servereket meg a letoltest :D
  • Torzonborz
    #416
    és majd erre fogják hogy nem lesz ma béta.
    pénteken ugye már nem mert akkor itt a hétvége... jövő héten meg elfelejtik
  • BEAST #415
    "Site and Forums are down atm due to an experiencing a DDOS attack and their ISP is trying to deal with it. Aventurine are working on it. No ETA yet."

    ooo
  • AtomSplitter
    #414
    Nos a stress-test egyik része legalább stimmel...
  • Torzonborz
    #413
    #404ben liknelt topikban pont jobb kommunikációért indítottak peticiót . amikor utoljára néztem már 17 oldalnyi /signed volt benne :D
  • vear
    #412
    Szerintem:

    a. Annyian töltik a beta klienst hogy meghalt a netjük
    b. Kitették, hogy no beta, aztán valamelyik felháborodott fan DDOS-ozza őket
    c. Kitették, hogy megnyilt az open-beta, mindenki áradozik és sorban cancel-eznek más MMO-kból, ez miatt a konkurencia DDOS-ozza őket
    d. Valami azok közül, amit madwe mondott
  • Faki
    #411
    Az a vicc, ha ennyire semmibe veszik a játékosaikat, akkor mi lesz itt később, support néven ismert dologgal?
    Elég szánalmas, hogy annyit se tudnak leírni, hogy egyáltalán mi van a mai indulással, illetve mi a faxt szenvednek perpill.
    Lehet hogy ők a Darkfallt szépen csendben akarják eltemetni és nem akarnak akkora égést mint a DnL esetén?
  • Torzonborz
    #410
    vagy már össze is pakoltak és úton vannak karib szigetekre vagy vmi jóságos helyre :D
  • madwe
    #409
    na tessék már a föoldal se tölt be nekem Ennyiii
  • madwe
    #408
    No miután a honlapon is csak a kezdöoldal tölt be 3 lehetöség jutott eszembe:
    legjobb: most teszik fel az infót, h mi van az OB-vel, akiket meghivtak mit csináljanak, vagy az egész nyilt, vagy mit tudom én...
    rosszabb:felteszik h sajnálják de muszáj még 1-2 hónappal, rosszabb esetben többel is eltolni a megjelenést megint...
    legrosszabb: megunták a lassan 4-5 éve folyó kamuzást a játékról, rájöttek h a nép nem veszi be megint a D and L féle, nincs valódi info indulásig csak olyan amit mi ellenörzünk, beszedjük a preorderpénzt és lelépünk taktika, ezért idejekorán leléptek... hehh az a vicc h akár még ez is lehet, amilyen világban élünk...
  • Lyan Kyj
    #407
    Az "inkább kapcsoljuk ki egy ideig, mert idegesít a sok nyávogás" elv léphetett életbe.
  • Torzonborz
    #406
    hmm na mi van összefosta magát a fórumuk a sok spammtől ? :D
  • vear
    #405
    Meg különben sem targetelsz, hanem aimelsz.

    Az a mondás EVE-ben, hogy a PvP ismeret az, amikor megtanultál elmenekülni az ellenféltől. Az hogy a karaktered skilljeit milyen jól tudod kezelni csak másodlagos, ha magad tudod az ellenfeled megválasztani.

    Mindig lesz tőled erősebb is meg gyengébb is, tehát a PvP-zés a kezdők csépelésével kezdődik, nincs abban semmi lenéznivaló. A tőled erősebbet se tartja vissza semmilyen moralitás hogy téged megöljön, habár lehet hogy neki annyival több a skillje, mint neked az újonchoz képest.

    Ami történhet: összeáll több újonc, és téged gankelnek be, vagy hívja a az erősebb haverját és az. EVE-ben ismertem egy "fejvadászt" aki creditért gankelőket ölt. Annyira jól ment a biznisze, hogy egy hónap alatt ledolgozta a státuszát -10-be. Aztán rájött, hogy nem éri meg, mert túl sok időbe telik neki visszadolgoznia azt pozitívba.
  • Torzonborz
    #404
    hehe már ideges a nép
  • WhiteRiC
    #403
    Az csak akkor jó ha a bétában kiderül, hogy a játék még szar is :)
  • Torzonborz
    #402
    deeeee kedvenc elfoglaltságom már jó pár éve
  • 0Fritz0
    #401
    Sebaj, imádok pénzért bétázni. Ti nem?! :)
  • s0n1c
    #400
    "hogy az éppen targetelt ellenfeled mire képes? erre még kíváncsi leszek azért" - sehonnan, pont ez a jó benne
  • ANDAXINx
    #399
    nem ezt mondom, egyik játékban sem leltem örömöt abban, hogy az alacsony szintűeket csépeljem (kivéve Conanban persze ha klánháború volt, és az ellenséges klán 3-4 szinttel alacsonyabb tagjai arra partiztak, amerre nekem is questem volt. külön öröm volt tempesttel beszaladni közéjük és fejfát állítani nekik). AoCban sem zavart, ha egy magasabb szintű elkente a számat, itt sem fog

    egyébként meg mivel Darkfallban nem lesznek szintek, honnan tudod megállapítani, hogy az éppen targetelt ellenfeled mire képes? erre még kíváncsi leszek azért, persze ha a játék létezik egyáltalán sejtésem szerint amolyan fizetős béta teszt lesz a'la AoC '08 május
  • BEAST #398
    Soon™