3718
  • RaSzTaH
    #397
    nah vmi hír?:)
  • Torzonborz
    #396
    ok az igaz hogy WHOban nagy kocka dromedár állatok , igazi tank külsejük van. :D
  • Jockey
    #395
    okok mókásak szvsz, WHO-ba is az vagyok és sztem kifejezetten szépek who-ba. Itt inkább gagyinak tűnnek..:p
  • Torzonborz
    #394
    pff rusnya pofájú , nyáladzó/büdös szájú , ocsmány zöld bőrű ,tapló ork akarsz lenni ? ejj Jockey :D
  • RaSzTaH
    #393
    hát a karakterek alapból elég bután néznek ki, az orcok meg azok a lapátfülü űrlények ish...:S de ha a játékélmény?! kárpótol...
  • Jockey
    #392
    amúgy az a gáz, hogy nem tetszenek kinézetre itt az orkok, nemtom mi lesz..Zuzda után lehet fajt kell váltanom?:p
  • RaSzTaH
    #391
    ez már nem negatívság inkább csak realizmus...:) túl sok ígéret túl kevés info - nagyon kevés - oké, hogy nem reklámozzák a játékot, mint ez kiderült megcsinálják maguk a játékosok bőven, de tényleg semmit nem tudni róla és ez kicsit elszomorít...:)
  • Jockey
    #390
    lol
    márha marha nagy szerencséd van..
    asszem lehet éles fog itt csak segiteni, azt meg eu-ba valami febr közepére írták ha jól láttam.
  • BEAST #389
    ...mar ha tenyleg letezik a jatek :DD
  • Torzonborz
    #388
    ááá ne légy ennyire negatív. valakinek csak sikerül. már ha tényleg ma indul . :D
  • RaSzTaH
    #387
    korlátozott számú OB van, úgyhogy biztos nem jutunk be:S
  • 0Fritz0
    #386
    "I Am Legend" fíling :)
  • Chris
    #385
    :DDD
  • 0Fritz0
    #384
    Már megint feleslegesen remegnek az emberek. :)
  • BEAST #383
    Nekem az a topic volt a kedvencem ami igy kezdodott :D

    "My name is Macavity. I am a selected beta player, living in Agon.
    I am broadcasting in all channels, and on all forums.
    I will be at Flaming Skull everyday at mid-day, when the sun is highest in the sky.
    If you are out there... if anyone is out there... I can provide food, I can provide shelter, I can provide gear.
    If there's anybody out there... anybody... please. You are not alone."

  • vear
    #382
    Megy a birkózás a fórumon, van egy thread ami azt állítja, hogy bizonyos klán kapott meghívót még múlt héten. Aztán volt egy thread amibe irogatták, hogy bent vannak, mások meg hogy nem is. Aztán felébredtek a modok is és zároltak vagy törölték a threadeket.
  • Torzonborz
    #381


    nnah remélem ma tényleg indul ob.
  • RaSzTaH
    #380
    végülis ha 6 éve fejlesztik akkor valahol leragadtak, egy a lényeg nagyobb rvr-be ne akadjon...
  • RaSzTaH
    #379
    omg... mondtam én h PHOTOSHOP!!! :)
  • BEAST #378
    Egy biztos :D

    "How about system requirements? The alpha engine runs on a PIII 800mzh, with 256mb RAM and a Gforce 2 card. Obviously the retail version will be optimized alot, but this is a very demanding game. We are just not sure what system we should recommend just yet. Minimum internet connection? It should work with a 56k modem, but we obviously recommend DSL or Cable"

  • RaSzTaH
    #377
    melóban vagyok, de jó lenne ha valaki mondana majd valamit ha esetleg sikerülne bejutnia valami csoda folytán a bétába:o
  • warbar
    #376
    torzon ha tevagy a házigazda akko töltséé má valamit
  • AtomSplitter
    #375
    Grat! :)
  • stevyxix
    #374
    Ne menőzzé :)
  • Szaruman
    #373
    Kellene?
  • Torzonborz
    #372
    banner felett nem láttok valami érdekeset ?
  • stevyxix
    #371
    Nem még sem ez a hivatalos galéria, elnéztem, pedig láttam már az általad linkelt galériát, de ezeket a képeket még nem.
    Látom elég sokan elkezdték megtörni az NDA-t, bár szerintem már úgy is mindegy :)
  • stevyxix
    #370
    Jah pl én se :)
  • stevyxix
    #369
    Itt már egész jó pingeket látni, megnyugtató kicsit :)
  • WhiteRiC
    #368
    én nem tudom, a linkeket nem néztem a hivatalos oldalon; de biztos van olyan fórumozó, aki még nem látta ezeket a képeket :P
  • stevyxix
    #367
    Néhol olyan mintha Cel-shaded motorja lenne a játéknak ...
  • stevyxix
    #366
    Szépek, de nem ez a galéria van hivatalos oldalon linkbe? :)
  • WhiteRiC
    #365
    itt elég sok betás kép van
  • stevyxix
    #364
    Nem tudom honnan nyomja, de 180-200-as pingek nem a legjobbak szerintem, jó lenne ha legalább 100 alá esne, főleg ha ilyen kaszabolásos rendszer van, nem pedig szokványos rpg.
  • stevyxix
    #363
    Jaja, ezt mondom :)
    érdekes és gondolom izgalmas lesz levadászni, vélhetően majd le lehet szedni :D, legalább is remélem :)
  • AtomSplitter
    #362
    Elvileg normálisan fognak repülni, azaz elhúz a fejed felett és megszór tűzzel. Nem a megszokott "2m-el lebeg a föld felett egyhelyben." Látványnak biztos jó lesz.
  • stevyxix
    #361
    Sári az aranyos, nem ilyen paralízises sárkány, mint más játékokban ahol csücsül a barlangjában (ahol ügye nem tud repülni) és várja, hogy megadd neki a kegyelemdöfést :)
  • stevyxix
    #360
    Jah ezek új képek, legalább is én se láttam még őket.
    Ami érdekes néhol mintha bugos lenne a graf (nem azokra gondolok ahol a készítő kihúzta a neveket meg olyan adatokat amik lebuktathatják), ezen kívül néhol elég rondának hat, máshol meg már szebb.
    Skillekről meg nem volt eddig semmi sem, de mondjuk ez se sok :)
    Azért érdekes :)
  • Torzonborz
    #359
    kuksi ide és görgess lefelé...van pár kép amit eddig nem nagyon láttam. lehet tényleg bétás ...
  • stevyxix
    #358
    :D