78965
  • Sunrider924
    #70420
    Semmi koze hozza, rosszul figyelted meg.
  • Axan
    #70419
    Kicsit Nézz utána, mielőtt válaszolsz :)

    Az éjjel újabb hotfixet kaptunk, ami még több legendary-t ígér.
    A Unique szörnyek kevesebb cuccot dobnak
    A chesteket elhelyezésén módosítottak, hogy ne lehessen azt farmolni és örüljön az ember, ha talál egy-egy ládát.
    A Riftekben a mostani +25% helyett immár +100% esélyt kapnak a Legendary-k. (gyk: ez nem azt jelenti, hogy tutira esik legendary minden egyes riftben, hanem azt jelenti, hogy a nagyviládban x% eséllyel eső legendary drop rate-hez képest az ugyanazon nehézségi szinten nyitott Riften belül dupla akkora az esély arra, hogy essen legendary)
    Kadala is gyakrabban ad legendary-t mint eddig
  • Strayhand
    #70418
    Én úgy vettem észre, hogy csak akkor generál további szinteket, ha még nem jött a boss. Nekem még soha nem volt további szint, ha megöltem a bosst.
  • Armite
    #70417
    "Nem honorálja a rendszer a nehezebb szintet."

    Ladderben a több XP érdekes lesz vagy a riftrekord item-ért.
  • Sunrider924
    #70416
    Pedig rohadt egyszeru, a csuszka hamarabb felmegy 100%ra minthogy te kitakaritsal 10 szintet a riftben a szuperbossert. Nem ertem mit nem ertesz ezen. A blizzard egy masik franchiseba szova tette hogy tok feleslegesen dolgoznak az encounter mernokok meg az artworkosok mert a kozonseg 80%a(akkoriban) el se jutott azokra a helyekre. Mond meg nekem szerinted mi ertelme a 10 szintes riftnek amikor az elso vagy masodik szinten megvan a 100% es a riftboss es mindenki lep is tovabb a kovetekezore?
  • Strayhand
    #70415
    És...? Továbbra sem látom, mi a különbség hogy kitakarítod-e a riftet vagy sem. Nem csak a bossól eshet legendary. Felőlem lehetne úgyis, ahogy te mondod, szerintem olyan mindegy, nem látom a problémát.
  • cleric
    #70414
    Nem.
    T1-en és afelett esnek az új 70-es legók, ezért sc-n érdemes ott farmolni.

    Ezt amúgy nem értem miért jó, hogy item stat szempontjából mindegy, hogy hol farmolod... Nem honorálja a rendszer a nehezebb szintet. Arányában amúgy szerintem ugyanannyi legó esik normálon, mint masteren, csak arányában sokkal több a kill normálon, ezért gyakrabban jön a legó és többnek érzed. Tehát mondjuk egy full bounty körben esik 5 legó, de normálon ez 10 perc alatt megvan, masteren meg elszuttyogsz vele fél óráig.
  • TBTPumpa
    #70413
    Az új patch hozott módosítást a Legendary drop-okban?
    Mert visszatettem normál fokozatra a játékot és 1 óra leforgása alatt 5 legendary cuccot dobott (ebből az egyik egy Legendary armorhoz szükséges összetevő volt). Ebből 2 cucc volt nagyon szuper Upgrade, a másik kettő kevésbé volt az. Dara lett belőlük. Namost a 200k-ból azonnal 310k DMG lett. Tetszik a dolog, csak jelenleg semmi kihívás nincs. Akármerre megyek, akármi támad rá a karakteremre, 1-2 kattintás és máris rekord lett döntve. WTF
    Lehet feljebb kéne venni a nehézséget, de akkor meg megint nem esne semmi értelmes valószínűleg (pedig már megszoktam, hogy kergetőzöm az Elite mobokkal Torment 1-en).
  • T800
    #70412
    A Nephalem Trialsrol tud valaki valamit? Az is ugy volt hogy belekerul a kiegeszitobe de aztan megiscsak kivettek..
  • attiGT
    #70411
    ZUNI CIPŐŐŐŐŐ!
  • Frank99
    #70410
    megvolt az első élményem crusival

    23-as crusim talált egy set item plant, csináltam magamnak kardot, vértet, shouldert!

    azt vettem észre, hogy kevesebb a gold. Jól látom?
  • Sunrider924
    #70409
    Az a kulonbseg, hogy amint megvan a boss mindenki fut maris a kovetkezo rift utan....
  • Strayhand
    #70408
    Nem értem, mi a különbség, hogy egy szintet vagy egy csíkot "töltesz"/írtasz végig. Így, hogy csík van, még változatosabb is, ha több szintre le kell menni. Mitől lenne kevésbé rohanás, ha a szintet végig kellene írtani?

    Amúgy nekem is volt olyan, hogy egy termet és az abból kiinduló folyosót végigírtottam, és az első kereszteződésnél jött is a boss, mert addig annyian voltak.:)
  • Sunrider924
    #70407
    Az a baj, hogy a jelenlegi iteraciojaban a rift otlete is el van baszva. Nem kellene legyen semmilyen % mero, pucold ki a teljes szintet, hogy megidezd a szinthez tartozo minibosst es aztan mehetsz a kovetkezo szintre. Meg lenne szabva, hogy az adott riftnek hany szintje van, aminek a vegen aztan elojon a szuperboss. Ezzel a %os megoldassal pont azt ertek el, hogy agyatlan grind rohanas az egesz, nincs sehol a beigert random spawn rift vendor a legendas recikkel, stb, felkesz otlet mint minden ebben a kiegben/franchiseban...
  • RatBaG #70406
    randomnak tűnik.
    volt, hogy rögtön az első szinten meglett a 100%, de olyanra is berakott már, ahol a map 80% üres volt, alig találtam mobot, 5 szintet kellett lemennem...
  • eloim
    #70405
    3-4 szint egy rift? nálam fixen 2 szint, egyszer nem voltam még annal nagyobban... van, ami ezt befolyásolja?
  • Laza
    #70404
    Háát, én pl jobb szeretem ha van valami cél, kis küldi, a céltalan ölést/farmolást utálom :)
    A bounty-k tök jók, nekem néha már a Rift is csak unalmas farmolásnak hat ha le kell menni 3-4 szintig mire megvan a 100% .......

    Ma 1.5 óra T2 riftezés alatt 2 leg és egy szet itemet dobott ... egy leget és a szet itemet ugyanaz a group, kb 3mp-es eltéréssel.
  • Sunrider924
    #70403
    Nem veletlenul dobtak be a vegtelen dungeon otletet a jatekosok, jo kerdes, hogy a greater tiered rift az mennyit fog ebbol megvalositani
  • sata75
    #70402
    szűken leírnád(-tok) miről van szó? itt nem tudom megnézni a b-net oldalait.
  • kigyi
    #70401
    Hogy ne legyen unalmas azért került bele, mert így külön feladatokat oldasz meg és nem csak a story módot farmolod. Aztán van Rift is már és az is jó móka az elején :)
  • Aradebil2
    #70400
    mindig lesz most efficient farm, nem tudom miért nem képes ezt blizz felfogni. Most majd az lesz,hogy normalon mindenki szétfarmolja magát riftsharddal, aztán torment1 rift orrvérzésig -.- Mondjuk még mindig jobb mint a lilamob/chest farm. Aki tényleges játék helyet agyatlan farmot akar úgy is megfogja kapni
  • zozo6726
    #70399
    Köszi az okosítást!!!
    Ezek szerint kiegészítő nélkül sokkal "szegényebb" tárgyak hullhatnak és a fejlődés is más. Magyarul igazából a kiegészítővel érdemes tolni tovább a játékot, akkor van igazi "fejlődés". Igazából nem akartam megvenni, de ez erősen elgondolkoztatott. Az adventure mód mire jó? miért kelrült bele pluszban a játékba? További segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!
  • kigyi
    #70398
    Szia!

    Először is vedd meg a RoS-t akkor tudsz csak fejlődni 60 fölé. Ha megvetted akkor minden játékmóddal fejlődsz amíg el nem éred a 70-et és ott a szokásos paragon húzás vár rád és gearelődés. 61-től esnek "jobb" itemek, de utána csak 66-tól lesz váltás bár igazán sokat nem találsz majd mert eléred a 70-et gyorsan :D Aztán 70-en 70-es esik főleg.

    Játsz HC-t és nem lesz unalmas, néha a Blizzard jóvoltából lehet újra gearelődni ott :D
  • zozo6726
    #70397
    Sziasztok!
    Szeretnék kérni Tőletek egy "kis segítséget". Arról van szó, hogy több mint 1 évig nem játszottam a Diabloval. A régi rendszer szerint a barbárommal a paragon 96-os szintig jutottam. Viszont most már annyi minden megváltozott a játékban, hogy egyszerűen nem tudok kiigazodni benne. Pl. hogy lehet 70-es szintig fejlődni 60-ról? Mikor esnek 60-as szintnél nagyobb tárgyak? Már az is segítség lenne, ha valaki tudna olyan linket ide írni a fórumba ami az új változtatásokat tartalmazza Sajnos nagyon sok kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban, ezért lenne jó egy összegzés a változásokról. Tudom nem kellett volna kihagynom egy napot sem, de elment a kedvem a játéktól, mert unalmassá vált nekem még mp9 is.
    A régi dolgaim amit használok és rajtam vannak, mennyire jó az új rendszerben? Válaszokat és a segítségeteket előre is köszönöm!
  • Sunrider924
    #70396
    Kutyabol szalonna?
  • BDragon22
    #70395
    Amennyiben megkukkantod a profilom, látod, hogy van pár ezer munkaórám a monkban, azért is mertem nyilatkozni a témában. Sc re lényegesen haladósabban össze lehet skill+gíírezni, de hc ban sem utolsó. tény hogy sup. class, de nemfeltétlen top cuccliban is szépen eldarálgat soloban is.
    ami lényeg hogy a meglévő cuccaidhoz skillezd.
  • attiGT
    #70394
    Ez elég jól hangzik
  • jazzy
    #70393
    Én a helyedben arra hagyatkoznék, hogy milyen attack speedet ír ki a játék, valószínűleg pontosabb, mint a szemed. Statok között keresd.
  • anadrex
    #70392
    Lehet, hogy találtam egy bugot. Egy fegyveremen lecseréltem a + attackspeedet shocketre. Így 1,6-ról 1,5-re csökkent a sebessége viszont én még így is gyorsabbnak vélem látni, mint a másik fegyveremet aminek alapba is 1.5 az attackspeedje. Valaki kipróbálhatná, hogy csak bemesélem magamnak vagy tényleg gyorsabb. ( wizzard vagyok szóval nem szó szerinti ütés sebességről beszélek, hanem mintha rövidebb időközönként tolná a spelleket.)
  • tugyiti
    #70391
    Van, az armor of akkhan set.
  • Rita79
    #70390
    És akkor melyik tekinthető az ún. unbuffed-nek?
  • Daell Drow
    #70389
    Azert mutat kevesebbet kint a menuben, mert ott nem szamolja bele a passziv bonusokat. A jatekban mar hozza adja, pl nalam a dokinal a passziv Pierce The Veil skill miatt 20% kulonbseget mutat a damage ertekek kozt.
  • Braikingboss
    #70388
    Üdv

    attack speed cap at 100% from items
    critical hit change cap at 75% from items
    critical hit damage cap at 400% from items.

    ebből mennyi igaz? Ténylegesen van cap?
  • Rita79
    #70387
    Egyébként az unbuffed alatt mit értetek? Azt, ahogy játékon belül nyugalmi állapotban (tehát pl. bent a városban), minden egyéb aktív módosító nélkül rákattintok a karakteremre és az ott megjelenő értékek azok, vagy ha rámegyek a profilra és az ott megjelenőek?
    Csak mert a profilon kevesebb értékek vannak mindenből.
  • cateran
    #70386
    Most ugye elsosorban solo reszrol beszeltem, de t2-ig groupban sincs gubi, ha eppen beszoritanak valahova.:) Amugy WD haverral szoktam tolni, meg neha az egyik barbis ismerosommel, de o meg novesben van, neki meg a t1 is felsotagozat:D
  • Sunrider924
    #70385
    Szerezz egy cyclone strike monk havert vagy egy Provoke Crusadert es akkor nem teged utnek :P
  • Rita79
    #70384
    Igen, azt tapasztaltam én is, hogy ww-vel beronygolok a sűrűbe, az ütéseim miatt jön fury is meg élet is úgy ahogy, tehát életbe lehet maradni csisszesen. Addig gyakorlatilag a ranged karik meg szépen nyeshetik messziről a társaságot, akik java részt velem vannak elfoglalva.
  • cateran
    #70383
    Azert ez nem teljesen igaz:) A wizardommal szeretek biztonsagosan menni (csak semmi izgalom, az art a szepsegemnek:D)
    Szoval csorikam kenytelen benyelni neha, hogy tankolni kell (persze nem lehet minden fajtaju elitet, mert pl arcanenal (foleg ha a minionok is toljak)mozogni kell t-3-4-en meg plane (itt tartok per pill)
    Mondjuk ha van 1 vortex/teleport phasebeast group act 3-ban, azok jo esellyel megszorongatjak a mogyoroim t2-3-ban, 4-ben meg megesznek reggelire...
  • Sunrider924
    #70382
    Most buffoltak nehany classt, amugy meg a ranged csak akkor kemeny ha nem ot utik a mobok, nekik mindig kell valaki aki tankolja a mobokat, hogy ok "zuzhassanak".
  • Rita79
    #70381
    Mik a tapasztalataid a kasztok teljesítménye között kb. azonos DPS-ek mellett?
    Nekem csak barbim van egyelőre, de a közös farmolásokkor azt tapasztalom, hogy nálam gyengébb wizardok és dh-k is jobban zúzzák az ellenséget. De lehet, ezt csak én látom így.