78965
  • mkfdd
    #70580
    Bár ebben nem vagyok biztos nem tudom hol hallottam
  • mkfdd
    #70579
    http://us.battle.net/d3/en/artisan/blacksmith/recipe/ashearas-custodian

    De azt hiszem ezen van 1 perc cd és csak 20 sec-ig jönnek a followerek
  • kigyi
    #70578
    Régi karikra nekem nem adott leg-et csak arra amelyikkel elsőre lenyomtam.
  • Aradebil2
    #70577
    elég act5t lenyomnod régi karikkal
  • Strayhand
    #70576
    Szombaton toltam egy quest resetet. Az egyik érdekes dolog, hogy elvileg mehettem volna Act5-ben, annak az elejére rakott vissza, nyitva volt a quest. Ez azt jelentené, hogy a garantált legendary-hez elég Act5-öt végigtolni? Végül nem próbáltam ki, előlről futottam végig a sztorin. Nem annyira a legendaryért, csak kíváncsiságból, hogy mennyire jól megy T2. Végül annyira jól ment, hogy Act1 felétől már futottam, amikor beszorultam valami zsákutcába, akkor álltam meg lehentelni az összerántott mobtömeget. Mondjuk volt pár halál közeli pillanat, mert ilyenkor ott volt vagy 2 elit pakk, rendszerint természetesen wallerekkel.:) A másik érdekes dolog az volt, hogy noha csak akkor öltem amikor muszáj volt, ugyanúgy esett a legendary, mintha rifteztem volna. A templar néha leütött egy-egy mobot mögöttem, vagy egy kósza ládából esett ki (és nem mindet nyitottam ki), meg ilyenek. Tegnap meg riftezgettem, de egyáltalán nem érződött jobbnak a droprate. Kadala továbbra sem dobott még leget nekem, pedig egy ideje már csak 5 shardos cuccokat veszek.
  • morvaigaben
    #70575
    "(4) Set:
    Companion calls all companion types to your side."


    Ha erre gondoltál, akkor a companion itt a DH-k állatkái.
  • HunnernesKonge
    #70574
    Van ennél durvább kombó is. Van egy set, amivel minden followeredet be tudod húzni a csatába, minden followerre unity meg rád is, és gyakorlatilag annyira bugos, hogy nem negyedakkora a sebzés, hanem tulajdonképpen semekkora. (minimális sebzés van 200-300dmg tickek)
  • mkfdd
    #70573
    Találtam egy beteg leg kombót:
    Follower item kombinálva unity-vel a karakteren és a followeren gyakorlatilag ad fixen 50%dmg reduction-t szólóban :)

    Biztos hogy nerfelni fogja blizz idővel mert ez így elég OP, de nem volt hülye aki kitalálta :)
  • sata75
    #70572
    Tudtommal a felét vagy a negyedét kapot meg a segítőn lévő bónuszoknak.
    De ne kövezzetek meg ha nem így van:)
  • zozo6726
    #70571
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogyha az aukciós házban bennmaradt némi eurom és nincs megadva banki számlaszám akkor az odaveszett? Nem tudom átváltani aranyra? A másik kérdésem, hogy egy fegyvert hogy lehet upgradelni, milyen felvételeknek kell teljesülni. Már van 70-es szintű karakterem, gondolom ez az alap, csak a folytatást nem tudom. Az is segítség, ha van valahol erről leírás, vagy információ. Köszi előre is az építő jellegű hozzászólásokat!
  • kigyi
    #70570
    Na viszont egy gyors kérdés:

    Ha a segítőmre aggatok mf-es amu-t meg XP-s valamit akkor azt én kapom meg bónuszban?
  • kigyi
    #70569
    tess
  • Frank99
    #70568
    ok
  • Lammer
    #70567
    nem tudom, mert scn is van 161, bar mondjuk az mar nem erdekel :)
    meg van jo par hero ami nem fert bele a fallen csarnokba, szoval sok :D
  • jocika
    #70566
    Meg lehetne nézni a karaktert?
  • kigyi
    #70565
    Jah mondjuk most már nem tudunk csalni nincs AH vásárlás, ha valaki akarja akkor se :)
  • jocika
    #70564
    Nem kéne frissíteni a Lammer féle HC szabályzatot? Csak a rend kedvéért.
  • kigyi
    #70563
    Tegnap karaktert húztam lvl44-ig jutottam HC-n és először normal-ban majd Hard-on mentem egy sráccal. Neki semmi sem esett nekem leg fegyó és 2 zöld plan is esett. A plan-ból fel is öltöztem egész jól 4-es set. A karakter kapott 2 egykezest és mindkettő lukas volt amibe kavics került 3100-as sebzés mindenre ami hozzámér valamilyen módon :) Na tömegpusztító lett a kicsike. 1 hit még a keywardenre is :)

    Aztán most T1-en toltam a végén már, mert van egy fegyverem ami lvl37-től 1600+ sebzést ad 1 kezesbe. Sajnos nem likas és nem tudok másik kezébe hasonlót adni, de így is elég imba a karakter. Majd, ha lesz időm húzom tovább.
  • jocika
    #70562
    Köszönöm mindenkinek.
  • jazzy
    #70561
    Azért adok 1 tippet, fogd meg az inventoryban a "legendás löttyöt" bal gombbal és húzd ki a poti helyére.
  • LocalPatriot
    #70560
    Akárhányszor lehet használni. Örökké megmarad.
  • jocika
    #70559
    Találtam egy legendás löttyöt, a gyémántosat. Megnéztem a leírását, de abból nem derül ki, hogy egyszer, vagy többször használható, elcseszni meg nem akarom valami hülyeségre. Megnyugtatna valaki, hogy nem egyszer használható eszközről van szó?
  • kigyi
    #70558
    És nem jár érte acsi? :( Hát akkor nem húzom ki :D
  • Frank99
    #70557
    eddig mennyi időd van benne, írd már meg légyszi!

  • Lammer
    #70556
    DIIIING, HARDOCORE 300 ^^

  • böröczk
    #70555
    Igen, annak is büszke viselője a karakterem :D
    És baromi sokat számít..
  • Tatyla
    #70554


    5cache egyszerre persze a gyűrű se használható...
  • Lammer
    #70553
    ami tenyleg krimi az az uj mempo, mivel fix a lik ugye, ezert marad 3 primary affix... igy sosem lesz gyarilag chc, szepen fel lehet aldozni az allrest, ha dps fejest akarsz belole... nem is beszelve, hogy hianycikk rola a %life... ez megagaz :(
  • jazzy
    #70552
    GG, nekem még 11 szint :)
  • Tatyla
    #70551
  • WhiteStar
    #70550
    lehet! XD
  • mikromanus
    #70549
    Az a vállas egy kesztyű. Gladiator Gauntlet.
  • WhiteStar
    #70548
    nekem olyan vállas van amivel massacre után pénzeső hullik XD
  • Laza
    #70547
    Hasonlóan jóféle, mint az a vállas, amivel a cuccaim sérthetetlenek lesznek ... bb 50-100k-s javítási költségek :)
  • Frank99
    #70546
    és akkor nem tudsz feljebblépni, mint én barbárral????

  • cateran
    #70545
    En is felhuztam 1 crusit 70-re es valoban, szintezes kozben terdig jartam a legendarykben (hardon es experten..52 folott neha masteren, bar ott azert volt, hogy kacagva a foldbe dongoltek:D)
  • böröczk
    #70544
    Kiegészítő előtt arcane volt a legnagyobb ellenségem, most meg még kedvez is, hihetetlen
  • Jabar
    #70543
    viszont marha jól gyógyít, mindig próbálok ráállni a közepére ha nagy harc van :D
  • böröczk
    #70542
    Abszolút semmit nem sebez az arcane, rohantam kipróbálni :D
  • Frank99
    #70541
    hát igen, a set plane-ből készített cuccból már lecseréltem 2-őt.

    egyet legre, egyet mag rare-ra

    :-)