78965
  • Sunrider924
    #70380
    Elso 70es karim a DH volt, de mivel elotte is DHval toltam mar 1.08 ota kicsit rauntam, felhuztam egy crusadert, majd egy wizardot, most nehany napja whirlwind barbarral bohockodok, de kicsit meguntam az egeszet, vagy jon a monk es a wd vagy jon a szunet...
  • anadrex
    #70379
    Inferno már azóta nincs amióta nem onehitel minden egyes mob :) Imádtam a softcore játék is egészen hardcore volt amikor megjelent :D
  • kigyi
    #70378
    Nincs is már Inferno, majd meglátod, ha megjön a kieg :D
  • Vorrhess
    #70377
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vorrhess-2838/hero/3959628
    Ezzel a monk altommal laza farm T2 egyedül.
  • AniP
    #70376
    Fú én ma rendeltem meg a Media Markt webshopjából a Reaper of Souls-t :) Alig várom hogy megjöjjön. Már unom az alapjátékot! :D Pár karakterrel és szinten már végig vittem, bár Infernon még nem sikerült egyszer sem végig vinni :D Na de majd most :D
  • sata75
    #70375
    nos, gondoltam, hogy én vagyok a láma:)
    de azt kikérem magamnak, hogy a world top10 monkhoz hasonlítsatok egy átlag felhasználót:)
    Modz meg beteg, ha megnézitek milyen cuccai vannk... álom kategória.
    Tudom játszak és majd esik, na ebben soha nem voltam jó:(
    De abból indulok ki hogy van a wizem ami 70 lett dobtam rá pár talált foscsi itemet és T3-at simán viszi egyedül, meg van a monk amivel napi 3 órát bohóckodok és T1-et tud max egyedül. Ez elkeserít. És ne kényszerítsen már a blizz arra, hogy mindenáron pajtikákkal keljen mennem a kedvenc karakteremmel. Na értitek miért hisztizek?:)
    Mellesleg fogadjunk, hogy egyikőtök sem monkal tolja:)
  • jocika
    #70374
    A crusader-nek nincs legendary set-es cucca? Feltúrtam a fél diablo guide-ot, de nem látok sehol.
  • antiqueA
    #70373
    Én a livekodok.com-ot ajánlom, én is onnan vettem. 9000.-
  • oneal1
    #70372
    sziasztok!

    Melyik helyet ajánljátok a kiegészítő beszerzéséhez?

    esetleg van megbízható oldal ahonnan csak kulcsot lehet venni?

    köszi!
  • BDragon22
    #70371
    Nem gyenge kaszt a M. max a júzer nem tudja kezelni és/vagy, szarul öltözteti.
  • kigyi
    #70370
    Nekem most a crusaderen van 51% chc :D Elég gyakori a crit így már :)
  • ktm99
    #70369
    Szerintem ilyen chance mellett zold a legjobb. Imperial piros adna +190-et a mix/max base dmg-hez. Jelenleg a kardod atlag base dmg-e 1515.5((1293+1738)/2). Pirossal ez 1705.5 . Szazalekosan ez alig tobb mint 12.5%-os novekedes.
  • jocika
    #70368
    Köszi, akkor marad a zöld. Esetleg rubint még érdemes lenne belerakni?
  • Sunrider924
    #70367
    Kozben eszembe jutott, hogy Modz T3on szaguldozik monk-al, nem tunt gyengenek amikor utoljara neztem.
  • ktm99
    #70366
    Durvan 25% chc-d van, vagyis kb. minden negyedikre +115% dmg-et kapsz barki ellen. Szerintem ez sokkal jobb(meg elitek ellen is), mint minden utesre 1x% plusz dmg .
  • Sunrider924
    #70365
    Meg nem 70es a monkom, de az lesz, addig is ahogy en latom. A monk partyba must have, mantrabuff, explo palm 20% dmg taken buff, inner sanctuary mob debuff+party dps buff. T6os bossfarmokon Mannercookie csapataba fixen van egy monk pont az emlitett buffokert. Gyenge? nem tudom, de suportnak isteni.
  • sata75
    #70364
    Nos, nagy gond nincs vele, csak én úgy érzem, hogy az összes kaszt közül konkrétan a leggyengébb. Igazából csak partiban jön ki az előnye azzal, hogy összerángatja a mobokat a hiróknak.
    T2-4 főben megyünk pajtikákkal és bizony ha egyedül maradok akkor csak karcolgatom a mobot (addig is csak akkor nem tűnik fel:)), meghalni nem tud az tény de ölni sem:)
    Meg azért az is feltünő, hogy ha mondjuk szétnézel a twitch tv-n, nem sok monkot látsz és ez nem véletlen.
    Szóval nem szar az csak szvsz gyenge. De meggyőzhettek:))
  • LocalPatriot
    #70363
    Tudna valaki adni linket az új szettekről, és azok tulajdonságaikról?
    Nagyon megköszönném!
  • jocika
    #70362
    Eddig még sajnos soha nem találtam SoJ-t. Azért gondoltam az elit dmg-re, mert adventure-nél inkább a rengeteg elittel és társaival gyűlik meg a bajom, nem a fehérekkel, még ha nagyon sokan is vannak.
  • Sunrider924
    #70361
    A dmg against elites az csak eliteknel fog mukodni feher mobknal nem, a crit dmg meg nem tesz kulonbseget. Ha mar elitek elleni sebzesnovelest akarsz, akkor Stone of jordant hasznalj, abbol is lehetoleg a 30%ost.
  • Jabar
    #70360
    pár órát játszottam most, úgy érzem Blizz-nél a replenishement chest loot buff az annyit takar hogy szarrá nerfelték a többit :DDD
    Jó pár ládát kinyitottam játék közben és mindből 2-600 gold és 1-2 kék cucc esett (T2), 0 rare... :p
  • jocika
    #70359
    Az lenne a kérdésem, hogy hosszas küzdelem után sikerült lukat rakatnom a keresztes kardjába. Beletettem egy zöldet, hogy növelje a chd-t. De van egy amulettem, ami 11%-ot ad elitek ellen. Kérdés, nem lenne-e jobb fehéret tenni bele, ami az elitek ellen ad pluszt? Vagy mindegy, csak haladjon?
    Kari:Andromeda
  • eloim
    #70358
    nem, nem az én karim, csak megnéztem a videóban, kiről is van szó :)
  • jocika
    #70357
    Ezek a tieid? Ha igen, le se tagadhatnád, hogy kit favorizálsz :-)
  • jocika
    #70356
    Ez új, vagy régi legendary? A wd-mnek volt egy hasonló öve, vagy karvédője, az zombikutyákat teremtett, csak kár, hogy a beállított darabszámot nem léphette túl.
  • eloim
    #70355
    DieoxidE
  • eloim
    #70354
    The Cloak of the Garwulf
    http://us.battle.net/d3/en/profile/dieoxide-1987/hero/11368208
  • Aspyrin
    #70353
    Így látom én is a DH kasztot. Ha nem hasznélnék JIS-t, esélytelen lenne a regen, azonban a sebzése lófaszt sem ér.. Egy rakás cuccom van, ami csökkenti a szükségleteket, így a cluster arrow is kibír 5-6 lövést egymást követően, más alternatíva sajnos nincs.
    Ettől függetlenül szeretem. :)
  • jocika
    #70352
    Mitől van három farkasa? Lemaradtam valamiről?
  • Carlos
    #70351
    Oh fakkk!!!
    Ezt nem vettem eszre!!! Jogos!
  • Mephike
    #70350
    Sziasztok Barbárok, Monkok, Csiribák és Csirinék! (Bocsánat a kimaradott kasztok képviselőitől.)
    A helyzet az, hogy kipróbáltam a D3 mellett a Heartstone-t is. Megtetszett, mivel mindig is szerettem a kártyajátékokat. A kérésem az, hogy ha van még olyan halandó, aki még nem próbálta ki, az próbálja ki. Az igazi kérésem viszont az, hogy ha nem tetszik neki a játék, akkor a Dio kiegben található Heartstone kódot küldje el nekem privátban (ez egy számsor), hogy én tovább tudjak függeni ettől a játéktól (is).
    Aki küld nekem ilyen kódot, annak nevét az esti imáimba foglalom, megkérem Allahot, hogy növessze hosszúra a szakállát, és elsőszülött fiamat róla fogom elnevezni.
    Köszönöm előre is ;)
  • mkfdd
    #70349
    Ha ez így marad akkor a 9 pet/5+ sentrys build amit megálmodtam magamnak nevetségesen OP lesz:

  • mkfdd
    #70348
    2.0.4 Undocumented Changes
  • mkfdd
    #70347
    Most olvasom nincs chd cap a peteken omg!!! Patchben nincs benne remélem nem csak bug. Ez hatalmas buff lenne wd-knek és dh-knak
  • LocalPatriot
    #70346
    Level 70 crafted sets no longer require Flawless Royal gems and instead now require Marquise gems
    The drop rate of unique Legendary crafting materials has been significantly increased
    This matches the drop rate of Death's Breaths
    Death's Breaths are no longer required for level 61-70 Rare crafting recipes

    I'm happy!!!:D
  • mkfdd
    #70345
    Mi a baj a monkkal? Őszintén kérdezem. Igaz főleg még 60on toltam vele új patch óta, de ott úgy tűnt nincs olyan skillje amit ne lehetne használni ilyen-olyan buildben.

    A dh változtatások viszont szarnak a pofon. Nem véletlen hogy minden dh vagy entangling shot-ot használ justice is served rúnával, vagy kridershotról álmodozik. Igaz hogy minden class primaryje keveset sebez (kivéve wizard electrocute orbbal) de a dh primaryk sokkal kevesebbet generálnak mint a többi class. Ezzel a skillel legalább generálnak annyit mint a többi class, és még lassítanak is ami kulcsfontosságú dh-knál.

    Annyira hitványak a dh primaryk hogy elkezdtek felűnni olyan dh-k akik már nem is használnak egyáltalán... Megpróbálnak annyi regent összerakni hogy chakram spammelhető legyen, és a töltést meg preparation-punishmenttel ill. blood vengeance passzívval megoldani a többi skillhez.

    Látszik hogy fogalmuk sincs mit csináljanak a dh-kkal. 90%uk entangling shotot használ cluster arrowal, pet mindenkinél kötelező, és a maradék 3 sloton 1-2 vaultra, smoke screenre, shadow powerre megy el, és a maradékon rain of vengeance, vengeance vagy chakram. Más skilleket szinte nem is használ senki csak max nagyon elvont buildekben.
  • who am I 7
    #70344
    Áh :D gyilkos az ilyen, megértem azokat is, akik tolják.De én más szempontokat is figyelembe veszek.Nekem megfelel sc...hc-ra meg max olyat kellene kitalálni, ilyen fél-offline mode-ot.Persze az egér még mindig lemerülhet, a monitor tönkremehet kikapcsolhat a gép lefagyhat :D:D Utálom, ha nem rajtam múlik a dolog...
  • faber
    #70343
    Hát, szép dolog a HC, respect érte...én inkább kihagyom, valószínűleg az első kósza laggspiknál szívinfartust kapnék én is, és a karakterrel együtt halnék :DDD Nem, nem, elég HC nekem a munka, és ott még rerollolni sem tudok, ha a boss wipe-ol :(
  • faber
    #70342
    Hmmm.
  • natalyel
    #70341
    Köszönöm. :)