78965
  • Lammer
    #70340
    OMG!!!4

    szokasos HC... de ladabol ketto!!!

  • Rita79
    #70339
    Na egen, plusz izgalmat ad a net, a laggolási problémák, és egyéb dolgok miatti érdekességek.
    Én elindítottam kb. 1 éve egy HC barbit, elég jól haladtam is vele, szép óvatosan mentem, el is értem a 60-at, aztán egy banális baromság miatt halt meg.
    Vezeték nélküli egérben épp akkor merültek le az elemek, amikor egy elit forgatag közepén próbáltam helyt állni. Hát azt hittem, hogy ott rögtön megőrülök. És az a szitu annyira elvette a kedvem a HC-tól, hogy azóta se próbálkoztam vele.
  • who am I 7
    #70338
    Nem is azzal van baj, hanem azzal, h a fő bossok hc-n a blizz szerverek és a net...nem a skill.Persze, aki mazó és időmilliomos, annak jó szórakozás :)
  • kigyi
    #70337
    SC-n nekem sincsenek problémáim, néha ugyan kifekszek, de ott nem izgat azért megyek oda, hogy próbálgassam a skilleket nagyobb fokozaton :) Látom javítottad :) Nem stresszes az, ha nem veszik véresen komolyan az ember és nem ugrik fejest a legnehezebb fokozatokba, majd lesz olyan cuccom akkor megyek feljebb. Szépen lassan lépegetve el lehet érni mindenhova csak HC-n türelem kell és nem kamikaze akció. Ma kb 100k dmg és 150k hp ugrott rá a karakterre és úgy érzem jó irányba halad csak skillekkel kell még variálnom aztán nemsokára léphetek egy szinttel feljebb.
  • sata75
    #70336
    "There are no Monk changes at this time. Monks are currently in a fairly comfortable place, but as with all aspects of the game, we will continue to monitor them and make changes as needed."

    LOL? én nem így érzem...:(
  • faber
    #70335
    Ignore me :) Én nem HCzok (stressz adag megvan melóban...)
  • faber
    #70334
    Uhm...what? Vasárnap reggel 48as voltam, este már t2-t próbálgattam :D (és nem is vagyok hard core játékos....semmilyen értelemben...)
  • Rita79
    #70333
  • Jabar
    #70332
    meg 3 sec helyett 0.5 sec-ig lassít, engem ez zavar jobban, a többi jogos fix.
  • Carlos
    #70331
    Csak kisebb areaban durran. Nem akkora dolog szerintem!
  • TBTPumpa
    #70330
    Jaja. De a DH kapott egy kis buffot! Torment 1, im coming.
  • Tatyla
    #70329
  • McHaals
    #70328
    na, viszlát frozen orb... legalábbis gyengébb lett
  • WhiteStar
    #70327
    kezdésnek jó lesz.

    justice buffolva, heavens fury - fires of heaven nerfelve :( ehh kereshetek uj secondaryt
  • McHaals
    #70326
    crusader 15%-kal kevesebbet sebződik...
  • McHaals
    #70325
    hopp jön az új peccs, 2.0.4, amcsiban már él
  • who am I 7
    #70324
    mekkora crusader fix lista :pocs 2.0.4 Rep chestek buffolva lesznek, gondolom kevesebb is lesz :D matik rateje szintén.
  • ktm99
    #70323
    Mas terulet specifikus leg nincs is, csak a cache, nem?
  • RatBaG #70322
    ezek csak a cache legendaryk...
    http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/21gorc/d3_ros_adventure_mode_bounty_reward_legendary/
  • natalyel
    #70321
    Van valéahol egy táblázat, ahol össze vannak gyűjtve a terület/boss-specifikus legendary-k (nem materiálok) és megtalálási helyeik?
  • Sunrider924
    #70320
    Pedig nem olyan nehez, normalon split bounty farm, amig ki nem esnek a legendasok, minden actbol ami kell, nem nagy dolog es tuti esnek kozben receptek vagy mas hasznos dolgok. Az gondolom vilagos 4/2 ota hogy minden cuccot ugy nezel, hogy 3 kivanatos stat legyen meg mert a 4iket reroll-al megoldod.
  • cateran
    #70319
    Neeem..200k-t irt a wizardra amivel megy...mondjuk elismeresem..a barbimnak van kb 230k, de meg experten is kinovom a nadragom mire lemegy 1 group...
  • HunnernesKonge
    #70318
    250k dpssel t1-en? te vagy imádsz kiteolni, vagy birkatürelmed van
  • kigyi
    #70317
    Jó én HC karit húzok nekem az instant halál nem alternatíva :D
  • TBTPumpa
    #70316
    Hát a T1 nem jelent komolyabb gondot. A mobokkal elvagyok, a kék és sárga boss-ok kicsit izzasztóbbak. Ha a kettő együtt jön, akkor instant halál, szóval még nincs meg a kellő DMG. Bár most 200k-s Wizard-al tudok Torment 1-en lenni, DH-val még 250k-val is esélytelen az a szint. Pedig a DH számomra szimpatikusabb. Jó lenne, ha esne valami upgrade, ami növelné a DMG-t, mert eddig csak olyan esett már 3-4 napja, ami 3-5%-kkal rosszabb volt, mint a mostani felszerelésem. Tudom, fölösleges rinyálni, de akkor is. De jó érzés panaszkodni, annak függvényében, hogy kaptunk egy "világmegváltó" Loot 2.0 rendszert.
  • kigyi
    #70315
    Valahogy el kell jutnom a a T1 farmig nekem is, de egyenlőre még nem tart ott egyik karakterem sem :(
  • Hosszas
    #70314
    Dupla lego Rift boss-bol [img=http://www.kephost.com/thumb/2014/4/8/a1_2014_4_8_hiyyv2bjg5_tn.jpg]
  • Tatyla
    #70313
    Random
  • Maak
    #70312
    Lehet lama kerdes de nezzetek el, planek hol es(het)nek? Esett par alapanyag de a plan meg hianyzik ill forditva is igaz.
  • LocalPatriot
    #70311
    Alkaizert mindig nézem. Hihetetlen a manusz. Annó ő volt az első p100-as kari. T6-ot famolja már, elég szépen. Tud azért. Ezzel szemben a kicsi kongot meg normalozik... igaz hc, de akkor is...
  • who am I 7
    #70310
    nekem jött egy puzzle ring végre :D str,vit,as,cc-vel ahogy kell.lol :D
  • Zenszkij
    #70309
    ízletes! nehéz lesz jobbat találni legendásban
  • faber
    #70308
    És most szerintem mindenki legyen szíves linkelje be a ma esett legendarykat, és sárgákat :)
  • zsotesz
    #70307
    Kadala-tól:

    Liferegen-t rerolloltam, először adott rá vitality-t aztán meg a cold damage bonust, frozen orbhoz jó lesz
  • Sunrider924
    #70306
    Kicsit korbeneztem streameket, szoval van az a szint amit az atlagjatekos(mint en) tol es van amit ezek az allatok, nincs ra jobb szo. Megneztem milyen esztelen szaguldast muvel Alkaizer a barbarjan, mondom ezt nezni is rosz, valtok Nugiyen ugyanazt muveli t3 riftekben dh-val, mondom jo, lapozzunk, nezem Modz monkal teleportalgatva rohan, mi a fasz ezek azt se latjak meg ha kiesik egy legendas mert mar reg a kovetkezo terkepen rohannak...
  • Strayhand
    #70305
    Mert hónapokig játszottál a Van Helsinggel...? Körte meg alma...
  • kigyi
    #70304
    Normal fokozaton ma kb 6-8 leg esett. 1 reci is volt közötte. Master semmit sem ér csak xp plusz. T1-től felfelé, ha gyorsan tudsz haladni akkor megéri menni, de a Master nekem valahogy nem szimpatikus.
  • kigyi
    #70303
    Egész nap játszottam, szabadságot vettem ki mára, reggel lelottyantottam a kocsit majd gyorsan vissza a garázsba vele és kockulás. Sem lag sem belépési probléma nem ütötte fel fejét nálam pedig pár órát beleraktam :D
  • TBTPumpa
    #70302
    Én is futottam pár kört (Paragon 40-ről 42-re), de aztán kiléptem. Kiégtem a játéktól, nemhogy Legendary nem esett 3 óra alatt, de még Rare item sem nagyon. Oké, csak Master fokozat és nem Torment, de akkor is. Szenvedek és ez a hála?
  • Carlos
    #70301
    Én meg játszottam 5től egészen idáig. :D