78965
  • anadrex
    #70620
    Hehe, vicces. Nagyon unszimpatikus nekem ez a csóka. Megérdemelte.
  • RatBaG #70619
    lol, karma.

  • Carmang
    #70618
    Köszi.
  • Lammer
    #70617
    Iceakos
  • Carmang
    #70616
    Helló, adnátok egy megbízható linket, ahonnan úgy lehet játékot venni, hogy ők csak a termékkulcsot adják meg? Láttam már többször, többfélét itt linkeltetek azért kérem.
  • Laza
    #70615
    Gondolom az 1-2 órás játékidőt nyújtó DLC-kre gondol ... wait, eddig csak egyetlen játék volt, ahol értékelhető, már-már kiegészítő szintű DLC-ket adtak, az a Borderlands 2 volt ... mondjuk az fosta magából őket ... na oda kéne egy ilyen adventure mód, omg :)
  • jazzy
    #70614
    Nekem kiegészítőket írjál, azzal talán alátámasztod.

    Most pedig uccu neki keresd meg a legolcsóbb kiegészítőket, hogy igazad legyen. De mit érsz el vele ha igazad lett? Kifizetted a pénzt, megvetted a játékot, meg fogsz venni minden Blizzard játékot, ha 20 kieget adnak még ki azt is meg fogod venni, mit számít?
  • Zenszkij
    #70613
    játékról beszéljünk, buildekről droppokról, elég az offból
  • cateran
    #70612
    Csakhogy en ala is tudom tamasztani :D
    Vegyuk a game.co.uk-t, mint az egyik legnagyobb szamitogepes.konzol jatekforgalmazot U.K.-ban. RoS:£29.99, Wildstar preorder:£29.86, Titanfall:£34.99 Diablo 3: £22.99....de nezz korul nyugodtan es itt teljes jatekokat irtam 1 kiegeszitohoz kepes es nem kickstartereket...

    LAza:
    "A TQ-t a D3-hoz hasonlítani nem túl értelmes ... bár hasonlónak tűnnek, mégsem azok"
    Wait, what? Ugye tudod mi az hogy mufaj? Action rpg vagy kedveltebb neven hack and slash..a D1-2-3, TQ:IT (szigoruan a kieggel, mert az alap valoban nem volt tul elvezetes)Sacred 1-2, Fate meg 1000 masik...pl Divinity..az hogy nem tokegyformak, meg nem jelenti, hogy nem egy tipusba tartoznak..az fps-ek es autos jatekok sem tokegyformak, de azert csak 1-1 kategoria, nem?

  • RatBaG #70611
    shennél betojtam :DDD

  • morvaigaben
    #70610
    Ezt én is várom már.
  • Laza
    #70609
    Amikor valaki megfeledkezik arról hogy folyamatosan veszik :) bár a félrepillantásából mintha úgy akarná csinálni, hogy ne lássák, hátha nem veszik észre :)
    Vagy csak egyszerűen annyit van a gép előtt h nincs ideje kimenni kajálni ... bár amit összeszedett a G2A-n is, 10+ ezer dollárt, rendelhetne is valamit :)
    A 4 éves kislányom is szokta néha, elég nehéz leszoktatni, hiába szólok rá mindig ... ezek után félek nem is növi ki :D
  • Laza
    #70608
    Mint nagy Divine Divinity rajongó én azt várom nagyon, hogy a Divinity: Original Sin kilépjen végre az EA állapotból :)

    Divinity: Original Sin

    Nálam a Divine Divinity a stílus királya, mert megvan benne a Diablohoz hasonló nézet, harc, minden, miközben egy közel TES részletességű nyitott világban játszódik, 1001 küldetéssel, titkokkal, lehet mozgatni a földön lévő tárgyakat (pl szénabála alatt rejtőző titkos csapóajtó), stb-stb. És még ma is jól néz ki, hála a rajzolt mivoltának, ráadásul van hozzá full magyarítás :)

    Ehhez képest a TQ csak egy buta akciójáték ... mondjuk a D3 is :D
  • Lammer
    #70607
    tudom, azert is irtam, hogy "majd egyszer valamikor" :)
  • RatBaG #70606
    ez ám a hc
  • Laza
    #70605
    A TQ-t a D3-hoz hasonlítani nem túl értelmes ... bár hasonlónak tűnnek, mégsem azok, kezdve a harcrendszertől, ami ott annyira-de annyira unalmas egy idő után, kb 1/10-ét tudtam azzal játszani, mint ezzel, pedig már ezt is kezdem unni ... mégis itt eleve maga a harc/skill rendszer viszi el a hátán, ez adja a dinamikáját, minden más csak körítés.
    Az alápakolt egyéb rendszerek meg összehasonlíthatatlanok, kezdve a machmakingel és egyebekkel.
  • morvaigaben
    #70604
    Steamen már Early Access.
  • Lammer
    #70603
    Ha mar TQ, ugye vagjatok, hogy jonni fog (majd egyszer valamikor) a Grim dawn? :)

    Grim dawn
  • Carlos
    #70602
    Szinten!
    Aztan ugye jott a torchlight mint diablo 3 alternativa! Egyszer vegigjatszottam de nem vitt ra a lelek, hogy uj karival megint nekiessek!
    Szoval van itt valami a diabloban ami miatt jo jatszani vele...
    Bar neha ra kell pihenni!!!
  • morvaigaben
    #70601
    Nekem a TQ-ban az a "kedvencem" mikor a jó kis loot beleesik a szakadékba...
  • BlazeH
    #70600
    Én próbáltam megszeretni a Titan Questet annak idején, de tényleg. Akartam szeretni, több esélyt is adtam neki, több karaktert indítottam. De annyira monoton, dinamikátlan, és ismétlődő volt az egész, hogy sose bírtam 10-20 óránál tovább. Kár érte.
    Ehhez képest a d3-ban sok száz órám van és ugyanúgy élvezem a fénytenger közepén darabokra szakadó ellenfelek látványát mint az első pillanatban. Szar loot rendszer ide, userekre nem hallgató Blizz oda.
  • morvaigaben
    #70599
    A D2 is a kiegészítővel lett jobb. Az + az idő ami megszépítette az emlékeket és túl nagyra tettük a mércét a következő részre.

    Nekem élvezetes a játék főleg így az új rendszerrel. (csak eshetne már valami jó kis set darabka is wizzymnek :) )
  • dantor7
    #70598
    Nagyon-nagyon sokat köpködték a W3-at is mert unbalanced starcrafthoz képest, köpködték diablo2-t mert diablo1 "élvezetesebb" volt, stb-stb.
    Most ugyanez D3-al, hogy a D2 milyen jó volt, blabla.
    Van, akiknek soha semmi sem jó, deal with it.
  • jazzy
    #70597
    Várj, én is érvelek!

    A kiegészítők között nincs horror ára (ez akkor is így van, ha másoknak nem tetszik:D).

    Na, most melyikünknek van igaza?

    Ez a duma meg, hogy a közepestől is messze van... nagy idióták vagyunk mind, hogy egy ekkora szar játékba ölünk hosszú hosszú órákat, napokat, heteket, hónapokat.. hirtelen nem tudnék felsorolni 10 játékot amivel többet játszottam, mint ezzel. Pedig játszottam már pár közepes játékkal, amik szerinted jobbak, mert ez ugye közepestől is messze van.
  • Dani271
    #70596
    A 15 évvel ezelőtti blizz réges-régen nyugdíjba ment már. Ezt a játékot nem ugyanaz a gárda készíti már, ne így kezeld.
  • cateran
    #70595
    Megismetlem: Titan Quest: Immortal Throne....nalam az az etalon, ugyanilyen hack and slash, ugyanilyen henteles es farm es 1 millioszor jobban megcsinalva...Mert azert az erdekelne, hogy megis milyen listabol dob a gep, meg hany legendary es set van, ha ugyanaz mar kiesett vagy 6x...(blackthorne set..remlik valami? a full set megvan 2x...)
    Felesleges azzal jonni, hogy menjek azzal jatszani, ha nem tetszik a D3:RoS..tetszik, csak eppen szokas szerint s Blizz baszott korulnezni a teruleten, mert "ok mindent jobban tudnak", aztan -ismetelten szokas szerint- jott a pofara eses..a fanok aradoztak, hogy minden jo es tokeletes es amikor a Blizz orrba-szajba valtoztatott, akkor minden valtoztatass utan tovabb aradoztak:D (szvsz a jatekok minsoegen tobbet ront az agyatlan aradozas, meg a "blizz jobban tudja" mentalitas, mint az elbaszott koncepciok maguk...
    Masreszt az agyatlan Blizz haterkedes is netto baromsag (engem annak szoktak hivni, pedig nem..a Blizz tortenelmet irt majd minden jatekaval, bar miota egybesult az Activisionnal a minoseg -a szememben- es a mentalitas elindult a minusz vegtelen fele...jo iparosmunkak, de nem kitunoek es egyaltalan nem maradandoak...Az pedig, hogy a Blizz profitorientalt ceg...meh nyilvanvalo, hogy nem az udvhaddsereg, de 15 evvel ezelott nem voltak talan profitorientaltak? Akkor fenybol es szeretetbol eltek? Vagy inkabb csak annyi a kulonbseg, hogy akkor nem rendeltek ala MINDENT a profitnak? Akkor meg valoban igaz volt a "done when it`s done"?
  • Laza
    #70594
    Nem tudom egyesek mit vártak egy végtelen farmolásról szóló játéktól ....... már a D2 is erről szólt, erről szól ez az egész játék. Az alapjáték is simán nyújtott pár száz óra játékidőt, a kieg is simán nyújt sokkal élvezetesebb körülmények között ... de alapvetően aki magát a játékmenetet unja az tegye le, mert tök mindegy hol tart, minden T szint ugyanarról fog szólni ... mész és gyilkolsz ... semmi sem fog változni.
  • cateran
    #70593
    Nos...felesleges osszehasonlitani 1 kiegeszitot barmi massal, mert ilyen alapon a haverom madareledele, sokkal olcsobb, de 1 Lamborghini disztarcsa meg sokkal dragabb es mind2 hobbi..a kiegeszitok kozott igenis horror ara van (ez akkor is igy van, ha masoknak nem tetszik:D) valamint a Blizznek meg mindig nem sikerult rajonnie mit is akar es nyilvanvalo, hogy a fejlesztok kozul 1 sem latta vagy jatszott a kesz jatekkal :D
    Masreszt...a kieg jol sikerult. Igen-igen, nekem is tetszik (bar nemhogy a tokeletestool, de meg a kozepestol is messze van, de az alapjatekohoz kepest oriasit fejlodott, igaz, reszben visszafele:D)
    A Titan Quest:Immortal Throne szintjetol meg igencsak messze van, de nem rossz. (sot, mar a droprate, etc miatt sem nyavajgok, mert egyszeruen 1 hihetetlen hullamvolgy..van, hogy 5-6 dolog esik 1 run alatt, van hogy 1 5 alatt...hat...evvan, a veletlenszeruseggel annyira nincs baj)
    Baj ott van, amikor a waller ramrakja a falat (ami mar az alapjatekban is bug volt) meg amikor a rubberband belerant a 4 db 1 helyen ferobbano molten kollegaba...meg ilyesmi:D
  • mikromanus
    #70592
    Maradjunk annyiban, hogy minden aktívabb ismerősöm összeszedett már normálisabb göncöt magának a fő karakterére amivel T1-4 közt simán elvan csapatban (+T1-3 solo). A durvábbak már T6-on tesztelgetik a lehetőséget. Ha neked nagyon nem
    megy, akkor hagyd a fenébe. Ugyan lehetséges, hogy végletekig peches vagy, de nagyobb a valószínüsége, hogy szimplán béna. Set és legendary planek azért potyognak szépen. A gyártáshoz valót simán ki lehet farmolni most már hogy a death's Breath szintjén van a droprate-jük a megfelelő eliteken. Innen kezdve ha tényleg nagyon nem esne semmi (a garantált 1,5-2 óra/darab a nagyon peches időszakodban meg kevés), akkor is ki tudsz valami normális cuccot farmolni magadnak. Ingyen meg már ne adják! Az ára most a jó itemeknek beleölt idő kb és semmi más. A kieg árán lehet zokogni, de ki is lehet hagyni. Semmi se kötelez vásárlásra.
  • Sunrider924
    #70591
    A 70es Unity-rol mar koztudott hogy bugos, Mannercookie azzal henceg, hogy lofasz gearbe(nagyjabol tenyleg az) farmolja T6ot es mindez csakis a gyurunek koszonheto.
  • böröczk
    #70590
    +1

    nekem is pont a kocsmás téma jutott eszembe jó példaként, nem tudom, miért :-D

    amúgy nem tudom, koincidens vagy sem, de én monkkal jobb cuccokat találtam, mint bármivel, és rövidebb idő alatt.
    persze, tudom, hogy tök véletlen, de valaki írta itt vagy diablofans-on, hogy monkkal "érdemes" Kadelazni.
  • morvaigaben
    #70589
    Sorry, az írásodból én úgy értelmeztem hogy mind3-at egyszerre használhatod. :)
    Deha tényleg működik, akkor az durva.
  • sata75
    #70588
    *sunrider (bocs:))
  • sata75
    #70587
    Nekem megéri ez a szórakozás ennyi pénzért. Ha kocsmába járnék ott sokkal többet költöttem volna el ennyi idő alatt és olyan "idiótákkal" sem találkoznék mint mondjuk mikro vagy sunstrider vagy éppen jazzy és még sorolhatnám...

    (az idiótákkal, nem véletlen van idézőjelben...)
  • Unknow
    #70586
    Nekem kb 4 napig tartott. Bár én nem 24/7 toltam... Vegyél egy játékot 10-12ezer Ft-ért és majd láthatod meddig tart. Nem igazán jött ki mostanság olyan játék amit 24 óra leforgása alatt nem lehetne végigjátszani.

    Arról nem is beszélve, ez azoknak készült akik ezt a stílust szeretik, és így az adventure mód leköti őket. A Skyrimet is kipörgetheted pár óra alatt, és pampoghatsz,hogy milyen kicsi a szavatossága, csak akkor éppen pont a játék részével nem játszottál.

    Az meg, hogy milyen cuccok esnek. Barátosnémnak még ÉN SEGÍTETTEM felhúzni a DH-t, és most jobb cuccokban van mint az enyém Kb 3-4 nap leforgása alatt történt ez. Azért ilyen rövid idő alatt az előző rendszerben ezt nem lehetett megcsinálni. Tény,hogy kell hozzá szerencse is. Ettől függetlenül nem panaszkodom, mert mostmár legalább nekem is van egy használható karakterem, hála ennek a rendszernek.
    ---
    Plusz ebbe legalább fektettek időt a fejlesztők és figyeltek a részletekre is. Szóval, szerintem megérte a pénzét, mert jó szórakozás, és a játéknak ez lenne a lényege.
  • jazzy
    #70585
    Üdv!

    Köszi az építő jellegű kritikát, én megveszem a következő kieget is, mert ha 16.000 Ft is lesz akkor is tízszeres összeget kerestem amíg volt AH, így ingyen volt, sajnálom aki csak károgni tud :)
  • HunnernesKonge
    #70584
    Szia!

    Arra felé találod az ajtót. Kívülről csukd be. Köszi
  • Strayhand
    #70583
    Ha annyira esne a táp, akkor meg az lenne a problémád, hogy rövid a játék... Én pl. D2-vel se értettem, mit lehetett évekig játszani, 1-2 hónap laza játékkal több karakterrel lenyomtam hellt szólóban, filléres karaterekkel, pgemekből öltöztem fel unique-okba trade-del. Össze kellett rakni a karit tradelve, aztán leölted a bosst, nagy játék. Mit értesz átverés alatt? Azt vártad, hogy 1 hónap alatt hat karakterrel farmolod T6-ot?
  • HunnernesKonge
    #70582
    Igen erre a set-re gondoltam, bár az istennek se találtam volna meg most hirtelen, viszont a 30-sec valós az alábbi reddit thread alapján: KATT

    Viszont azt is írja, hogy elég jól proccol
  • Lancus
    #70581
    Üdv. ! Maradjunk annyiban, hogy kb. a Loot 64.5-nél tartunk és a játék továbbra sem dob normálisan, csakis kizárólag kukába való tárgyakat. A különbség mostanra annyi hogy most már AH-ban sincs lehetőség megvenni azt amire szükségünk van. Sok millió embert átvertek, most másodszor is egy 1 nap alatt végigvihető kieggel + 10-12.000Ft-ért. De sebaj, tartsatok ki, a második kiegben jön majd a Loot 82.000 16.000Ft-ért egy új karakterrel, és majd abban, ott aztán ömlik majd a nagy táp ! :D:D:D Vegyétek csak meg azt is, hátha abban nem verik át az embereket...