78965
  • TBTPumpa
    #70300
    Nekem csak 18 percet, úgyhogy én nyertem. Oh, wait
  • Prof William
    #70299
    Nekem 38 percet ír... Na akkor majd talán holnap...
  • Frank99
    #70298
    már tudom, mi történt!

    Tegnap volt a buziday!!!! a 2/3 a 45 százalékkal!!!!!!!!!!!!!!! még a blizzardig is eljutott!!!!!!!!
  • Frank99
    #70297
    jujj!!!
  • jazzy
    #70296
    lépjetek be minél hamarabb légyszi, 1 óra múlva indulok haza addigra legyen jó
  • Frank99
    #70295
    gondolom komoly frissítés megy a háttérben!
    REMÉLEM!!!!
  • pimpi001
    #70294
    nekem 43
    mi fa..
  • Frank99
    #70293
    25!!!!!!
  • CalebJoe
    #70292
    nálam 20 percet ír
  • Kraszi77
    #70291
    és az csak a bnet kliens. D3 még félóra :D
  • Frank99
    #70290
    még mindig buzi day! 7 perce várok
  • CalebJoe
    #70289
    és ezért kell szerverről működnie az egész szarnak
  • Frank99
    #70288
    welcome the buzi day
  • Laza
    #70287
    A játékmenet és annak élménye a lényeg, a többi csak körítés :)
    Aki ezt a részét már nem élvezi vagy unja, az jobb ha pihenteti.
  • Frank99
    #70286
    busy off BN..
    anyátok
  • Frank99
    #70285
    nemsoká megyek, ha fenn leszel. Láttalak a klánban, húzzál engem is!
    NA ne csak fel..

    :-)
  • jazzy
    #70284
    A most lvl60as wizardommal lépek 1 szintet berakok egy frozen orbot és black holet és tudnám farmolni soloban a lvl70 t1et.

    1 szint alatt esik annyi jó sárga lvl 61en amivel ez simán kivitelezhető. (Lenne persze, ha lehetne 61en 70es mobokat farmolni).

    Kb ilyen szinten op most a wizard.

    @Sunrider: NEM! Csak azért sem fogok felhúzni wizt. Demon Hunterezek, pont. :D

    Srácok nagy pénzkidobás volt ez a kieg azoknak akik azt hitték egy diabloban nem kell farmolni. :( Szomorú ez, én már kieg előtt megmondtam volna :(
  • Frank99
    #70283
    van helsing 2 várós.. OTT nem kellett hónapokig várni cuccra...


    ennyi.
  • McHaals
    #70282
    én már ott tartok, hogy a klánban random kiskarakterekhez lépek be és felhúzom őket 50+ra. Ennyire van kedvem farmolni.
    meg az összes karakterem felhúztam 70-re.
    meg ismét visszatérek a team fortresshez, ha eszembe jut, hogy játszani kellene kicsit.
  • McHaals
    #70281
    néhány hétig leköt, aztán vérmérséklettől függően unalmas/élvezetes farm következik
  • steweee
    #70280
    miben nyújt újat a reaper of souls az alaphoz képest ?

    bár én bírtam a sorozatot a 2. részig, grafikailag ez nagoyn jó volt, de vhogy nagoyn nem jött át, úgy a 10.szintig elmentem a karakterfejlesztésbe, ott a kirptáknál kellett akciózni, aztán töröltem

    nem igzán jött be a perk rendszer sem, barbárral voltam. mennyit javult , érdemes így már kipróbálni ?
  • McHaals
    #70279
    hát én wizarddal rohangálok, de örülök a t1-nek is, mert egy hete nem esett upgrade.
    kicsit kezd elmúlni a lelkesedésem.
  • faber
    #70278
    Azert mikor az itteni craftingot szidjuk, meg elment mati, ejnye bejnye rossz stat (en is volt hogz +2 m health globe pickuprol valtottam le és az opcio volt: +2 m pickup, +1 m pickup meg +50% gold (dejo). De meg mindig inkabb ez, mint a-la-Wow style, ahol 40 000 millio kisebb item castolás után, (ami rengeteg farm es/vagy penz volt)tudtal is valami ertelmeset csinalni, aminel rendsyerint az elso raidboss elotti random pack jobbat dobott :P
  • Sunrider924
    #70277
    Nincs ott semmi rendkivuli, a class marad ugyanaz mint eddig, csak mar lenerfelik azt a ket surun hasznalt skillt amitol mid range volt, halistennek eroltetik meleebe, de ugye nem jar neki a 30% dmg csokknetes, jo lesz az nagyon.
  • cleric
    #70276
    Akkor lépek fel t4-re, amikor a gear-em alkalmas lesz rá. Pont így nem akarok menni az autómmal 220-al (t4), amikor csak 180-ra (t2) képes. És szintén nem röhögtetem ki magam vele a Hungaroringen (t6), mert oda nem jó.
    1473 common debrisem van, és 1015 reusable parts. Ezek lesznek a fehérekből. És craftolok és rerollozok (ameddig a ritkább anyagok engedik). És ez hardcore. A forgotten soulból perpill csak egy van, mert elkraftoltam azokat is. És casual player vagyok, esténként játszom.
  • SLICK
    #70275
    a crusader most kap olyan buffot hogy namég....
  • faber
    #70274
    Ha fut. Nekem már másodszor volt, hogy Win 8.1 valami updateje elcseszte(eredeti, angol Win 8.1em van), es vissza kellett állítanom a rendszert + letiltani az adott KB-t, hogy tovább fusson a játék (különben rögtön kivágott Battle netben mikor a 'play're nyomtam. Windows 8.1 egy kalap kaki.
  • Sunrider924
    #70273
    A mai nap nagy tanulsaga, van ugye az Obsidian ring ofthe zodiac. Esett ma public T1 riftben egy 600str/600vit/150dex/150int/90allres verzio. Na gondoltam a dex vagy int az mehet is reforge->crit lessz itt ihajcsuhaj. Elso pofaraeses, hogy a mysticnel a listan meg se jelennek a dex es az int, 600 str-et bontja fel 450+150 str-re(pedig ugy tudtam hogy nincs tobbet split roll loo2.0ban)aztan mondom, egye fene igy se rosz akkor az extra 150 str-et reforge, es lassunk csodat eltunt a 150 str/ 150vit/150dex/150 int egyszerre/egyutt en meg neztem ki a fejembol....
  • Sunrider924
    #70272
    Nagy fenet, reroll wizard es 2napon belul T4+ rohangalhat, mert halistennek a Blizzard inkabb a Crusadert fixalja(nerfeli) a nagy sietsegbe mostan meg az elbaszott buffos kesztyut(talan)...
  • cateran
    #70271
    :D :P
  • jazzy
    #70270
    Én válaszolok az első soros kérdésedre: 2 hónap 11 nap 3 óra 2 perc és 34 másodperc múlva. Onnantól kezdve a T5 még 3 hónap 2 nap 23 óra 40 perc és 3 másodperc.

    T6-ra nem mehetsz, sgsek nem léphetnek be.

    Ekkor még mindig lesz jó pár hónapod a kiegig, ekkor húzhatsz új karaktert, de szerintem fog kijönni item upgrade valamikor.
  • cateran
    #70269
    Varom valaszod mikor lepsz fel t4-re...Mint irtam t1-2 altalaban sima liba (2-n elofordulhat olyan kombo es szitu, hogy cinkes, de altalaban nincs nagy gond) t3 is megyeget, de oda mar jo sok rohangalas es ido kell mire lemegy a group, t4 es afolott meg osszecsuknak konnyed kacajjal
    Mivel az utobbi heten marha sok idom volt, hat marha sokat is jatszottam (az idojaras 1 rakas szar volt/van per pill)
    A legendary targyak craftolasahoz vagy nincs white/legendary anyagom (amit ravaszul random lootolhatsz allvanyokrol/ladakbol/dropbol..-sok sikert a class-specific cuccokhoz-..vagy 1-2-3 rare mob dobhat..jaja, dobhat..mar azoknak a farmolasa megerne 1 miset, de koncentraljunk arra, ami van..)lecraftolom, de hopp..szar van a palacsintaban..oda se neki elblattyogok a mystichez, hogy reforge (mert ujra osszegyujteni a feher es legendary anyagokat..haha na neeem..) 1 azaz 1 dolgot kivalaszthatok, hogy aztat ottan ploxx..erre bead par random dolgot (stat valogatja milyen listarol, kism kerdojellel meg lehet nezni) amibol valaszthatok...matsok a reforgehoz persze repultek es mivel legedaryrol van szo, a legendary cuccos (forgotten soul) is kuka..amit RoS (tehat nem legacy) legendarykbol (nem RoS only!) lehet szerezni VAGY a riftboss dobhat nagy kegyesen 1-et!
    Ha nem tetszik amit a mystic adott...rinse and repeat...Innentol kezdve a crafting es reforge 1 kurva vicc...
    A riftekrol meg azt hittem, amikor beharangoztak, hogy Wavek lesznek es teszem azt minden 10. wave 1 miniboss, minden 20-30-50. 1 nagy boss, minden x-edik 1 megaubergigaboss...ehhez kepest ha szerencsem van es jo a monster density, akkor okes, de van amikor csaj bolyongok/unk a tokures labirintusban...maga a tomeny unalom...Van amikor faszqasan 3-4 unique/championt is sikerul behuzni a piercing lovedekekkel...van hogy percekig 1-et sem latunk...
    Ja, a goblinok 99,9%-ban szart sem ernek, a respledid chestek pedig 1 szinten vannak a goblinokkal...A cursed chestek pedig fej-fej mellett a resplendiddel (mondjuk a balance is 1 vicc a cursedekkel...az old le a mobokat/championokat a ido lejarta elott..meg nem volt olyan, hogy ne sikerult volna..no,de az olj meg 100-at vagy 5 hullamot..volt, hogy ugy elkolbaszolt az 5. hullam tagja, hogy nem is tudtuk hol van..vagy egyszeruen nincs 100 mob, mert nem spawnolnak eleg gyorsan...
  • cleric
    #70268
    Valami akkor rosszul csinálhatsz, mert t2-t még én is tudom farmolni sc-n, pedig annyit csináltam, hogy végigtoltam az act5-öt, meg csináltam 1-2 bountyt, azóta hardcore-ozok.
    De megint csak: 2 hete sincs, hogy lehetsz 70-es szintű, mégis milyen fejlődésre számítottál? 150k volt az unbuffed dps-em, most 350+, csak gear cserével. Amikor körülnéztem sc-n a cimbik között, 400k+ dps, 5m toughness azért nem számított ritkának, főleg crusadernél. Ezzel gondolom nem masteren farmolnak...
    Ez a játék a hentről és a farmról szól, ha ezt nem vágod, akkor tényleg rossz játékot vettél.
    Azt azért nehogy elképzeljétek már, hogy a top cuccokat majd azok lootolják (általában), akik napi 1 órára lépnek be. És azoknak mit ad majd a játék, akik napi 4-6-8 órában tolják? Friend listről néztem, több száz bountyt és riftel toltak le, pedig alig jelent meg a kieg.
    Nem reális az elvárásotok.
    És tegyétek már meg, hogy észérveket írtok, nem ilyen "tedd már hozzá" meg "remélem érted" szólamokat.
  • Rita79
    #70267
    Nekem volt már olyan, hogy tele nyomkodtam csizmákkal az inventory-t, mert nem tudtam mid kezdeni a blood shardsokkal, aztán akkor ott dobott 2 leget és 1 setet hirtelen.
  • Jabar
    #70266
    igen :)
  • WhiteStar
    #70265
    akkor csak azért van a bs, hogy belepusztítsam abba a rohadékba?
  • Jabar
    #70264
    Dobhat, de nagyon kicsi eséllyel.
  • WhiteStar
    #70263
    kadala dobhat legendary cuccokat is? 5 blood shardért
  • Strayhand
    #70262
    Most néztem, 83 óra van a kariban, ebben benne van egy full újrajátszás 60-on T1-en még RoS előtt, aztán RoS-ban Act5, majd bounty-k és riftek Experten-Masteren múlt héten (riftekbe szombaton mentem be először), tegnap du. óta meg T1-en tolom. Szerintem nem olyan szar a fejlődés.
  • Strayhand
    #70261
    Nem tudom, én WD-vel tolom, ami állítólag lassú pl. egy wizardhoz képest. HC-n T1-en szaladgálok kb. egy napja, azóta is nőtt már vagy 50K-val a dps-em, pedig nem túl sokat játszom, napi 1-2 órát (meg közben játszottam másik karival is, ami valahol 30 felett megpurcant:)). És nem ládákat farmolgatok, csak tolom a bounty-kat meg a rifteket. Nekem az a tapasztalatom, hogy szép lassan fejlődök folyamatosan. Mondjuk nem figyelem az órát, hogy mikor esett utoljára legendary.