78965
  • who am I 7
    #70220
    ezzel farmolja t6 rifteket nagyban?
  • jocika
    #70219
    Alap legendary? Van nem alap is?
  • Aradebil2
    #70218
    de azok az alap legendaryk. ha 70es vagy,akkor minden legendary 70es lesz ami esik
  • jocika
    #70217
    Jó ez a táblázat? Mert most is 70-es legendary cuccok vannak a karakteren, de ezeket masteren szereztem.
  • Sunrider924
    #70216
    Kismillioszor jelzem, diablofans.com, classbuild gyujtemeny, ha megnezed a buildhez tartozo topicot ott van a gear ott van a magyarazat, minden. Nem kell vakon kovetni de sok otletet adhat.
  • Frank99
    #70215
    a barbáromat erősítgetem, neki is annyira fontos a thoug?

    mert elég sok cuccot dobál, ami str-ben gyengébb, de nem nagyon akarózik feltennem...
    ?
  • VanDaal
    #70214
    Én a saját karaktereimmel annak is örülök, ha healinggel sikerül valahogy életben maradnom, nem még nélküle :)
  • Sunrider924
    #70213
    Meglehet hogy tevedek, de epp most nezem Mannercookie crusaderjet amelyikkel t6on riftet farmol es neki is nulla healingje van. Most az a meno, hogy izombol lenyomsz mindent mielott healelni kellene. Persze nem art a magas tou sem, hogy kibird azert par masodpercig, ha forro a helyzet.
  • VanDaal
    #70212
    Valószínűleg nagyon hülye kérdés, de mégis hogy lehet ilyen alacsony healinggel életben maradni?
    Előbb megölsz mindenkit, mint egyáltalán meg tudnának sebezni, vagy mi a titka? :)
  • Sunrider924
    #70211
    Egyszeru, megszoktam a wow-ban, hogy amit spammelek azt gombrol teszem. Hydraval csak okorkodok, nem igazan illik a buildbe.
  • Aradebil2
    #70210
    milyen fura,hogy nem arcane orb van klikken, és hidra gombon :)
  • Frank99
    #70209
    igaz, rosszra nyomtam...
    :-)
  • Sunrider924
    #70208
    Ne nekem, en azt mondtam guglizd ki, mas mutatta meg a listat.
  • Frank99
    #70207
    thx!
  • Sunrider924
    #70206
    Muhaha
  • Tatyla
    #70205
  • pimpi001
    #70204
    alapanyagok hogy hol is eshetnek
  • Rita79
    #70203
    Itt tudsz böngészni és olvasgatni róla bővebben is
    Valamint pár gyors saját vélemény:
    - Nagyon sok újdonság került a játékba, nehezebb is lett az újítások bevezetésével, ettől viszont érdekfeszítőbb is.
    - Az új rész grafikája nagyon szép, a zene is nagyon ott van, az actV maga pedig elég hosszú. Kb. 50%-a az alap játék teljes bejárható területének.
    - Legendary itemeket sokkal gyakrabban dob (kb. 2óra játék/1 db leg)
    - Lehet variálni a statokat az itemeken.
    - A Bounty és riftelés, melyeket csapatokban nyomatva érdemes vinni (több XP-t ad és pörgősebb a játék), folyamatos kihíívás elé állítja a játékost (nem lehet megunni, illetve nehezen).
  • Stief
    #70202
    Sziasztok!
    Nekem az alap Diabló 3 van meg, tudtok Reaperről mesélni egy kicsit, jobb lett rosszabb lett? Mik változtak főleg, mik az újdonságok? Köszönöm előre is annak aki veszi fáradtságot hogy írjon! :)

    Üdv Stief!!
  • Sunrider924
    #70201
    Dehat hullik csak nem akarhol/akarmibol
  • Frank99
    #70200
    thx.

    én egy öreg vén fax vagyok a 45 évemmel, nekem úgy lenne természetes hogy hullik az alapanyag is, néha, HA MÁR dobott plant...
  • Lokker
    #70199
    Amúgy most aki nem vett kieget az le van szarva? Csak kicsit fos ami 60-on van. :D
  • pimpi001
    #70198
    ha valaki nem tudna rolla
  • mkfdd
    #70197
    Az alapjáték sikere nyilvánvalóan a címből és a hypeból jött, és a sokatok szerint "csalódást keltő" kieg eladási számai meg inkább az alapjátékban való csalódást mutatja, és nem pedig a kieg minőségét. Ha úgy nézzük alapjátékhoz képest tényleg sokan léptek le, de ez a 2,7 milla (ami szerintem simán fog még feljebb kúszni 4ig is idővel de a 3 szinte biztos) viszont önmagában elég durva, és ez a réteg nyilvánvalóan ott lesz a további kiegeknél is, így a diablo 3 kinőtte magát ezzel a kieggel megbízható bevételi forrásnak, és bizonyítja, hogy megéri beleölni az energiát a játékba blizz részéről.

    Én nem akartam Jay Wilsont sem máglyán égetni, mert az ő ideje alatt is simán beletoltam a játékba jó 6-700 órát ami abszurd ha azt nézem más (nem mmo) címekkel mennyi időt töltöttem el. Egyszerűen szépen csendben lekoptam mikor úgy éreztem hogy ah nélkül gyakorlatilag megállt a progress. A mostani irány ezzel szemben nagyon tetszik.
  • jazzy
    #70196
    Nem, viszont d2 és d3 óta felnőtt egy cyber generázió :)

    Meg ekkor fejlődött nagyot az internet is.
  • Strayhand
    #70195
    Szóval törvényszerű, hogy egy játék újabb részét többen (ezesetben 3x annyian) veszik meg?:)
  • faber
    #70194
    Nem mindegy hanyan vettek meg, amig mi jatszunk vele? Atmentunk marketing elemzesbe?
    Fokuszaljunk inkabb a jatekra szerintem, van Blizzardnak meg a jatekvilagnak eleg marketing ill. sales analystje.
    Igazat megvallva a magam reszerol nem is banom hogy sok kis verpsitike nem vette meg, mas kategoria, de LoL-t is az nyirta ki nekem, hogy boldog/boldogtalan, gep elott nyalcsorgato feldebil 12eves is ott eli ki magat...az is jobb lenne, ha 30 fontba kerulne es fele ennyi lenne a retard benne. Remelem, es tamogatom, hogy itt legyen mindig igy, adjak a kieget teljes aron (jo, igen, fert volna ebbe most tobb tartalom, de majd bepatchelik), de ha fele ennyibe kerul, ketszer ennyi hulyenek lesz ra penze.
  • Lokker
    #70193
    Azért az erős túlzás, hogy mindenki lévén a tartalom és az ár köszönőviszonyban sincsenek. Én úgy vagyok vele hogy max a felét fizetném érte. Ugyan ez a helyzet sc2-vel is nálam 10e helyett max 7e-t adnék érte.
  • Azur92
    #70192
    2,7 milla eladott peldany 1 het alatt teljes siker. Es eddig only PC. Siman elfogja erni ez is a 10 millot hamar mert mindenki visszafog terni aki otthagyta az alapot. Konkretan most jelent meg sz igazi D3. Es ez a blizzard minoseg nem az a szanalom amit kiadtak 2 eve.
  • jazzy
    #70191
    Tudod amikor a méhecske beporozza a virágokat.. aztán új emberi lények születnek akik nem léteztek diablo 2 idejében, esetleg nagyon fiatalok voltak..

    Meg persze kevesebb volt akkoriban a jó internet, számítógép, tört szerverek, etc.
  • Strayhand
    #70190
    Én eleve azt nem értem, hogy hogyan vették meg 12 millióan, ha ennek csak harmada vette meg a Diablo 2-t...? Amit talán a mostani kieg eladása is el fog érni.
  • jazzy
    #70189
    Én arról érdeklődnék, hogy mi ez az új "teljes árú kiegészítő" szlogen? Lehet én vagyok kurvára lemaradva, de akármelyik játékkal játszottam eddig a kiegészítő ára minden esetben az alapjáték ára körül ment. Nem ilyen 15-20 euro dlc áron.

    Nyilvánvalóan Sunridernek van igaza, a vanilla D3 egy kalap szart sem nagyon ért, a kiegészítővel odatették magukat a srácok rendesen, élvezhető lett a játék, de nagyon sokan nem tértek vissza, egy része vissza fog, a többi soha.
  • Lokker
    #70188
    Én Sunnak adok igazat. Megnézzük tulajdonképpen 9 millióan hagyták ott a játékot a háromnegyede. Nyilván fognak változni a számok de ez sose volt jó előjel.
  • Sunrider924
    #70187
    Igazad is lenne ha ez egy offline modba futtathato jatek lenne. A link meg nem mondott ellent semmiben, en is 12 milliorol beszeltem a vanila D3 eseteben.
    Ha mindent elhagyunk ami miatt a szamoknak jelentosege van, akkor nem tudom mirol is beszelunk. Kisgarazs jozsikaek DLC-jebol ugyanennyi eladas az valoban vilagsiker lenne.
    Ez csak egy kieg? Mivel az elod(D2) eseteben A kieg jelentette a minoseget, ezert most is mindenki ezt varja. A szamok azt mutatjak, hogy sok lett az ovatos duhaj.
    Mindegy, tokjol elbeszelgettunk egymas mellett. Egeszsegedre.
  • BlazeH
    #70186
    Nem vagyok fan boy és pont nem érdekel, hogy hányan veszik meg, ha csak én meg a haverjaim vesszük meg akkor is ellenék vele egy ideig. De pont hogy a mai AAA PC játékpiacon ennyit eladni egy ilyen drága DLC-ből nem bukás. Figyelmen kívül hagyva hogy Blizzard, hogy Diablo és csak azt nézve hogy AAA játék. De ha tudsz más számadatokat mutatni amik ennek ellentmondanak hát hajrá.
    Addig is beszéljenek a számok:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PC_games
    Ha már egy darabot nem adnak el belőle akkor is top 40-ben van all-time és ez csak egy kieg.
    Szájkaratézni semmi kedvem, úgyhogy ki is szállok. Szép napot.
  • Sunrider924
    #70185
    Ne hari, de egy AAA kategorias jatekfejlesztotol ez verszegeny,eppen az hogy teljes aron adott el egy (gyakorlatilag) DLC-t, es ennyire nem erdekli azt a 12 millio jatekost, aki korabban meg hitt bennuk. Ha gondolod mehet meg a szajkarate tovabb is, de a szamok beszelnek.
    Amirol en beszelek az az, hogy a Blizzard milyen iranyba fejleszt es ez mennyire nem tetszik a regebbi jatekosoknak(annyira hogy inkabb nem veszik meg), amirol meg te beszelsz, nem is tudom, blizzard fanboi much?
  • BlazeH
    #70184
    Nem érdekel a többi Blizzard franchise. De kijelenteni 2014-ben hogy 2.7 millió fogyott egy 40 dolláros DLC-ből és hogy ez bukás, az egyszerűen értelmetlen. Nézz körül egy kicsit a mai játékpiacon.
  • Sunrider924
    #70183
    Az a szomoru(csak hogy ne legyen vicces) hogy te az osszes baratoddal a listarol meg en meg mindenki aki aktiv az mind benne van a 2,7millaba. Ha akarod meg magyarazhatod tovabb is, hogy mekkora siker ez a jatek.
    Nem tudom mennyire van ralaltasod a D3-on kivul is a tobbi blizzard franchise-ra, de pl a wow uj kieg is kurva jol sult el, a jatekosallomany visszazuhant a 2 kieggel ezelotti szintre. Mindez azert mert a Blizzard leszarta mit mondanak a jatekosok, mert o jobban tudja...
  • zsotesz
    #70182
    Hétvégén +50% bonus xp jár a gyilokért
  • BlazeH
    #70181
    Te vagy vicces az alapjátékból 6 milla ment el 1 hét alatt ebből majdnem a fele. Egy kiegből sosem fogy annyi főleg ha teljes áron adják. A friend listemen egy ember kivételével mindenki újra aktív mióta kijött a ROS. Nem olyan rossz a helyzet mint ahogy beállítod.