78965
  • anadrex
    #70460
    Nekem kiesett az archon formos setből a chest 2szer is de használhatatlan. Se socket nem volt egyiken sem meg mindegyik blizzardra adta a + dmg-et :D.
  • Tatyla
    #70459
    nekem RoS megjelenés óta 1 azaz egy darab set fejes esett a DH-nek és ennyivel ennyi,és minden nap játszok minimum 3 órát...
  • anadrex
    #70458
    Nekem is 3 sett item esett tegnap. 3 Compass Rose. Kicsit sem voltam ideges. 3. után toltam egy ragequite-et.
  • Különc
    #70457
    Nekem kiesett 5 fogam vele együtt a Barcelona is a BLbol
  • sata75
    #70456
    ne nekem! neki!
  • who am I 7
    #70455
    amilyet akar, tonna számra vannak.
  • Sunrider924
    #70454
    Diablofans.com classbuild gyujtemeny, allandoan frissitik.
  • sata75
    #70453
    plz srácok, nemár...
    inkább linkeljetek valami imba buildet #70450-nek had használhassa azt a TF-et:)
  • Sunrider924
    #70452
    Ha te azt hiszed hogy engem izgat a te oltogatasod akkor rosszul gondolod, nem izgatsz, de olyasmihez szolsz hozza, amit fel se fogsz. Jatszal meg elvezzed satobbi es a theorycraftingot meg hagyd masokra. Beke.
  • Strayhand
    #70451
    Hú, most aztán nagyon le lettem oltva... Játssz úgy a játékkal, ahogy akarsz, én is ezt fogom tenni. Ha akarom, egyfajta bounty-ként kezelem a riftbossokat... és...? Te meg szenvedj tovább azon, hogy a szint vége előtt jön a boss. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az életben.
  • Zenszkij
    #70450
    Kiesett a Thunderfury a WD-mnek. Mit javasoltok, milyen buildet nyomjak vele?
  • Aspyrin
    #70449
    Jah, tegnap nálam két set és egy leg recept hullott két órán belül, illetve két leg cucc.
  • Carlos
    #70448
    Rohej, de ezen mi is gondolkodtunk!
    Volt hogy negyen mentunk egyvalaki kapott egyet a masik harmat a tobbiek semmit...
    Tehat kiment negy a negy emberre csak ebbol harmat egy ember kapott!
  • HunnernesKonge
    #70447
    Detto. 5 rift, 1 legendary, kadalába beletoltam az összes shardot, csak sárga és kék szarok.

    Lehet hogy a legendary-k száma állandó, és ha valaki duplát kap, akkor a többiek nem kapnak semmit
  • kigyi
    #70446
    Én meg beléptem esett 2-3 használhatatlan legendary léptem 4 paragon szintet kiléptem és kikapcsoltam a gépet is :)
  • Sunrider924
    #70445
    Nem tudom mi volt tegnap de 7 rift alatt esett egy elbaszott Wizardspike, hagytam is az egeszet a francba...
  • jazzy
    #70444
    Nem tudom mi volt tegnap, kb 6 legendary, 1 legendary recept, 3 set item :D Eddig összesen release óta találtam 3 set itemet és tegnap 1 óra alatt 3at.... mindezt 2 óra alatt.. az egészet.
  • Dani271
    #70443
    Nekem megy a t2 igen stabilan.
    Ha véletlen esik legendary az egykezes fegyverek tömege: utolsó 10 az volt... már írom :D
    Amivel szintén sokra megyek crusaderként -.- De legalább van 50+ soul essencem :D
  • kigyi
    #70442
    Nekem a legtöbb eddig maximum 2 gob volt amivel találkoztam egymáshoz közel. Még ilyen pack-al nem futottam össze egyszer sem.
  • Sunrider924
    #70441
    Mivel ilyen mertekig terjed a megertesed valamirol, mi lenne ha inkabb nem sozlnal hozza?
  • Jabar
    #70440
    Kéne egy kis infó :)

    Vannak ugye a régi legek 70-re buffolt változatai amik 70-esen minden nehézségi fokozatban eshetnek, vannak a bounty legek amik a reward dobozból eshetnek és vannak új ros legek amik csak 70-es tormentben eshetnek.
    Van olyan leg ami csak T1-nél nagyobb fokozaton eshet?

    Ill ennek az értelmezésében kellene segítség:

    "To clarify: Horadric Caches can drop any type of Legendary (regular or Bounty-exclusive) EXCEPT those that require Torment difficulty on higher. As difficulty has no impact on Horadric Caches, this also includes the ability to drop Torment-only Legendaries. Kadala is similar, as she also cannot generate Torment-only Legendaries."

    Előre is köszönöm :)
  • sata75
    #70439
    ehe
  • Vincentcloud
    #70438
    Látod-látod ezért kell hogy mindenből legyen 70-es kari
  • VanDaal
    #70437
    Én tegnap eldöntöttem, hogy ezt a set craftolást egyelőre hagyom is a francba...
    Ha van 1-2 órám játszani, azt inkább nem azzal töltöm, hogy ugyanazt az egy bosst farmoljam, hogy kb 10-ből 1-szer dobjon materialt. Utána meg keressek valami bezúzni való leget, aztán meg nagy nehezen találjak egy adott típusú fehér fegyvert/páncélt, hogy a végén legyártsak valami olyan cuccot, amitől sírhatnékom támad :D

    Inkább maradok a véletlenszerű öldöklésnél, az sokkal szórakoztatóbb, és eddig nálam jövedelmezőbbnek is bizonyult :)
  • sata75
    #70436
    Ja és a maradék 2 leg dex-es volt de oylan, hogy hagyjuk inkább...
  • sata75
    #70435
    Smart loot!!
    Elég jó volt tegnap a drop, 3 óra alatt esett 7 leg, ami nálam kirívóan magas szám:) Volt közte egy dupla is egy rift guardian álltal +soul, na az tetszett nagyon.
    De! A 7 lootból 5-öt nem tudok használni:) egy crusa pajzs, egy wiz off hand, 2 str-es nagelring!! 1 str-es kétkezes és egy intes egykezes ami csak azért lehetne jó mert van rajta lyuk és így a main statot tudom rollolni.
    GZ.
  • Axan
    #70434
    Nálam is hasonló a helyzet. 1 hete kb nem találtam upgrade cuccot. T1-en szaladgáltam barbárral, néhány napja gondoltam, hogy válltok T2-re, 640k dps, és 1k all ressel, a jobb legek reményében, de az első ami esett 1 set gyűrű volt, és dexes statottak, örültem is nagyon, kell az a barbárnak :)
  • Axan
    #70433
    Jó lenne, há én is tédig járnák a legókba :D
    Tegnap 4 óra játék után 1 leg összesen riften. Tegnapelőtt óránkénr fixen volt egy legóm. Volt rá példa, hogy 5 percen belül 2 leg, és 1 set reci. Mindig írják, hogy növelik a leg droppokat, de igazából nem nagyon veszem észre.
  • Strayhand
    #70432
    Értem, szóval van egy szabály, hogy hogy kell játszani a riftet? Hogy ki kell takarítani a boss után? Most megyek, és átgondolom az életem, mert ma nem fejeztem be két riftet sem, de jól szórakoztam, szóval valamit biztos rosszul csináltam.
  • Sunrider924
    #70431
    Majdnem jo, csakhat a rift az rohadtul nem egy masik bounty fajta, mindossze itt hibazik a jatekmenet...
    Szerintem ne eroltesd amig te a riftet a bountyval veszed egy kalap ala.
  • Strayhand
    #70430
    Ok, rendben, de a plusz szintekkel most már a randomgenerátor dolgozik, nem akkor kezdenek el gépelni a készítők, amikor te az obeliszkre kattintasz...:) Lehet, hogy semmi értelme, de engem speciel nem zavar, hogy ott vannak. Bounty-nál sem takarítod ki az egész térképet, hanem mész a következőre.
  • Dani271
    #70429
    Továbbra is földöntúli örömmel tölt el, hogy tíz lootolt tárgyból hetet az egészet lefedő piros 'x' díszít.
    Mert crusadernek ugye kell a mighty belt, meg az íj-íjpuska dögivel.

    Szóval tőlem csavargathatják az esélyeket, de elég illúzióromboló amikor gondolkodás nélkül kidobhatom az egészet.
  • foldi6
    #70428
    sziasztok, masnal is oriási a ping szám? mert este óta nem tudok játszani, mert 1300-as a pingem. Semmi nem változott, nem töltök semmit a netről, t-mobile a szolgáltato, eddig semmi ilyemi panasz nem volt...igy élvezhetetlen...vagy a szerverek szarakodnak vagy az uj patch??
  • Carlos
    #70427
    Kabe 7 riftbol 7 legendary.
    Kadalatol 2 legendary az egyiket hasznalom.
    Szoval jo lesz ez...

    Viszont furi, hogy az egyik riftben semmi leg a masikban hirtelen ketto, harom.

    Mati egy sem esett!
  • Lammer
    #70426
    lol
  • Tatyla
    #70425
    hc-n más a drop...
  • Lammer
    #70424
    en most az utobbi 4 teliinventorys probalkozasbol:
    1-2-1-1 legek Hc-n :)

    viszont ami a material farmot illeti az krimi:
    T1: 13 probalkozas: 2 mati :S
  • cleric
    #70423
    Bocs, én ezeket még upcoming hotfix-ben láttam, nem vettem észre, hogy azóta aktiválták.
    Akkor azóta már mindenki térdig jár a legókban :P
  • Tatyla
    #70422
    Kadala azóta se ad lófaszt se...
  • cateran
    #70421
    Ez 1000% hogy nincs igy, de publicban eselytelen tovabb menni a boss utan, sot ahelyett hogy vegigjarnank 1 szintet, mindenki keresi a lejaratot a lejjebbi szintekre...
    A leghosszabb amiben voltam 6 szintes volt, a legrovidebb meg 2.