78965
  • Frank99
    #70540
    ez igaz.
    de barbárral anno alig találtam cuccot, ha nincs az AH, nagyon nehéz lett volna (persze csak 300 órám van benne, nem ezer órák, mint másoknak) Ettől még a crusi jobban fejlődik és erősebb lesz.(talán....)

    persze lehet ez volt a cél, ha már kieg. adtak hozzá csalogatót

    :-)
  • Aradebil2
    #70539
    talán mert lvl1-től lépsz folyamatosan felfelé, míg lvl70-nél nincs feljebb :D
  • skinnyman
    #70538
    Egy ilyennel amugy raallsz egy arcane-ra, es gyakorlatilag halhatatlan vagy nem? :)
  • Lokker
    #70537
    volt nála*
  • Lokker
    #70536
    Én azon nevettem jót, hogy esett egy crusader set cipő és a crusaderen lévő rare cipő jobb volnála. Mondom rare > set. Még az enchant se segített rajta.
  • Frank99
    #70535
    abban igaza van Sunridernek, hogy arról volt szó, hogy a kari szintjének megfelelő, illetve buffolódó cuccokat fog dobni. Nemigazán jön jobb cucc, elcsesztem egy csomó goldot a komolyabb gyémántokra, hogy növeljem a damaget a barbáromnak.
    Viszont a crusimmal norálon kezdtem, emeltem közben hardra, mostmár viszem az expertet, most vagyok Zoltan Kulle-nél. Eddig még nem haltam meg, ami nagy szó nálam. És ITT dobja a jobb cuccokat, folyamatosan cserélgetem felfelé, ezért nem értem hogy a régi kariknál miért nem tud jobbat dobni?

    Vagy az új kari hypolva, buffolva van, aztán jön majd a feketeleves?
  • mikromanus
    #70534
    Sárgán nem lehet movement speed, tehát a sárgák "nem ütik meg a szintjét". Kész, téma lezárva.
  • böröczk
    #70533
    Az a secondary:



    DHval ugrálni az arcaneben...
    Próbálom a vitalityt crit chance-re pörgetni, de már egy vagyon elment rá, és nem sikerült eddig.
  • cateran
    #70532
    "Ne haragudj, de a legend és set itemek a játékban szándékosan "nagyon ritkák" . Mitől lenne a legendary legendary ha minden sarkon esne?"

    Ez nem a WoW..(baaar...:D) Eskuszom az angol oldalakon kommentelok, illetve az itteniek tobbsege meg az eletben nem jatszott H&S jatekkal a D3 elott :D
    Amig a legendaryk szintjet megutheti 1 sarga, addig azok nem legendaryk (a wizardom off handje pont ilyen..esett mar leg, de olyan szinten szar volt a sargahoz kepest, hogy azt szavakkal leirni nem lehet, de mutatok elo peldat a "legendaryra"
    [IMG][/IMG]

    Persze tudom..van rajta a socket...:D
  • mikromanus
    #70531
    Bolond szerencse.. Minde a cinder, a Reaper braci és az ice climbersz csuka is (mondjuk utóbbi 60-as). :)
    Mondjuk nekem csak egy karakterem van valamennyire feltápolva, a többi épp csak belépett a 70-es klubba rongyokban, 60-as itemekkel vagy épp rare felöltőben...
  • Sunrider924
    #70530
    Ertem, en ne akarjam, de te meg menozhetsz a tieddel.
  • mikromanus
    #70529
    Minek? A magefistem elég jó ahhoz, hogy nehezen lehessen überelni még ha eltekintünk a fire dam bónusztól akkor is. 5 primary DPS affix-szel nehéz versenyezni. A legOP-abb itemeket ne craftból és izibe akarjad azért!
  • Sunrider924
    #70528
    Azert a te craftod kicsit jobban sikerult mint az enyem, ha egy rerollbol lenne trifecta nekem is akkor egye fene, elmegy szodaval.
  • who am I 7
    #70527
    sage craftom...2-2 próbálkozásból, szal 4-ből 3 használható lett egy kis mystic rásegítéssel, a másik kezes str-vit-cd-chc10-es tankoláshoz jó, magasabb tormenten.
    A rendszer kellőképpen randomra megírt, persze, nem mondom, h minden 2. craft használható, de mondjuk tényleg ez a jó benne, hogy nem 1 hétre köt le.
  • mikromanus
    #70526
    Zsír. Vagy egyet rerollolsz és közepesen szar lesz, vagy újra játszhatsz. Ez ilyen. Mi a gond? Rare és legend kesztyűben tucatszám esik hasonló. Engem a mikiegeres amu idegesít. Esett vagy 5 és garantáltan szar lehet csak. Mondjuk viccesnek vicces, de ennyiben ki is merül a haszna.
  • mikromanus
    #70525
    A droprateje a legendary craft anyagoknak meg lett emelve a death's breath szintjére. Nehézségi szint függően dropolhatnak. Torment 1-en azt hiszem 31% az esély, torment 6-on 77%. Így már barátibb azért. Mondjuk némelyik rare monsterét iszonyat nehéz elkapni. Az elit pónik a Sage sethez nagyon idegesítően elbújtak például.
    Mások könnyebben farmolhatóak (fix hely, közeli elérhetőség, stb).
    megyek is keresek koponyát a 70-es verziós Helm of Commandhoz. Crusanak jó lesz... a blokk legalábbis.
  • Sunrider924
    #70524
    Latom nem megy mutatom
    Ennek tapsolsz te nagy lelkesen, a nyersanyagigenyt nem is mondom, az eredmeny az odabasz...
  • mikromanus
    #70523
    A legendary és set itemek magasabb affix értékekkel rollolnak. A setek emellett többletértéket adnak a 6 affixen felül, ami mással nem érhető el (többek között mondjuk azzal sem, mert nem fér bele a 6 affixba). Az extra itemek extra ráfordítást igényelnek. A legendary craft elsődlegesen a "garantált item" igényt elégítik ki. Azaz ha megvan x darab az egyik anyagból, y darab a másodikból és z darab a harmadikból akkor garantáltan legend/setet kapsz. A jó roll az más kérdés. Azt senki se garantálja és addig jó míg nem garantálja. A sok pepecsnek lesz végül eredménye, aki meg nem elég kocka, vagy mázlis az kihullik. Ez van. Ojróé' ez nem megy. Ifjabb Vér Istvánok mehetnek máshova a pénzükkel ePenist növelni.
  • Tatyla
    #70522
    3 farkasos chest-et vajh hol farmoljam?
  • Sunrider924
    #70521
    A stilusod nem izgat amig van ertelme annak amit irsz, de aruld el 4/2nek mi koze a maxos rollokhoz? Az hogy irto durva nyersanyag igenye van egy Asheara shouldernek ahol a 4 main affixbol nincs 1(!) darab se hasznos, meg mainstat se, kar hogy betortem mert erdemes lett volna megnezni mekkora szar, neked ez akkor mit jelent? Ket napig farmolsz egy mobot mert 30 nekifutasnol se dobja a craft matit, de kell melle meg veiledbol is tonnaszam aztan kapsz egy nagy szart amin ha 3 affixet rerollolhatsz akkor is hulladek de neked ugye csak egyet lehet. Es akkor ez a jo. Neked.
  • clio1616v
    #70520
  • mikromanus
    #70519
    Ne haragudj, de a legend és set itemek a játékban szándékosan "nagyon ritkák" . Mitől lenne a legendary legendary ha minden sarkon esne? A túl sok anyag szerintem épp hogy szétcseszné a játékot. Kell valami ami megfogja az agynélküli szerteszéjjel craftolást. Ha tizesével esne minden anyag, akkor ugyanott lennénk mint régebben. A gold lenne a szűk erőforrás. A goldot meg milliárdszámra adták-vették 1.0.8-ban és előtte. Így aki játszik az ismét hátrányba ekrülne. Meg ha mindenből minimális ráfordítással korlátlanul hozzáférhető lenne, akkor kb 0 ösztönzés lenne a játékra. Akkor épp arra panaszkodnál, hogy a játék lapos, nincs hova fejlődni, nincs nehézség, vagy épp hogy minden karakter ugyanolyan. Max rollok, csak pöpec rollos legendary és setek minden karakteren és miért ilyeeen?
    Kösz, de nem. Ha neked ez blizz propaganda, meg "fizetett hirdetés", akkor az a te bajod. Másként látjuk a játékot. Ez van. Szerinted szar a játék mer'nem minden max rollos és olyan elsőre amit akarsz, szerintem meg a problémád komolytalan. Megjegyzem én sose voltam kedves ember, így ezt lehet tahóságnak veszed.
  • Azur92
    #70518
    Amugy sztem is meg javitani kellene a drop rendszeren. A leg jol esik sztem is. A hasznalhato dolgok ebbol mar kevesbe...
  • Azur92
    #70517
    Sztem a soulokat 100%ban kellene dobnia a rift bossoknak. Ugy ertem ,hogy minden egyes rift vegen ott lenne es ennyi. Sajna eloszor azt hittem jol jonnek a soulok aztan mikor egy reforge miatt pillanatok alatt elvertem 10/20 darabot mar nem igy lattam...

  • Sunrider924
    #70516
    Ki irta hogy mind legyen upgrade? mintha arrol pofaztam volna hogy nem tudsz normalisan reforgeolni mert soha nincs eleg soul. A rift boss meg vagy dobja vagy nem, magasrol le van tojva milyen tormenten olod.
  • BlazeH
    #70515
    Te most komolyan azt szeretnéd ha runonként 6 legendary esne és mindegyik upgrade lenne?
  • Sunrider924
    #70514
    A loot lag hogy tetszik?
  • Lokker
    #70513
    Az lenne a csoda ha egyszer végre jók lennének a szerverek és nem lagolna, nem lennének lagspike-ok és fura DC-k.
  • Sunrider924
    #70512
    Azt mar megszoktam hogy mindig kiforgatod a dolgokat mintha a Blizzard fizetne neked hogy vedjed az erdekeit. Neked ennyire szinvaksagod van, mindegy csak narancs legyen, az hogy mekkora fos az mindegy?
    Igy van ahogy mondod, a blackthorne meg a hasonlo ertektelen szarok hullanak dogivel, bar azok sem olyan utemben, hogy egy Andarielt normalisan reforgeolni lehessen, az hogy 10 nekifutasbol se adta be ami kelett az mar nagyon low, de halistennek neked ez is tokeletesen megfelel.
    Az is hasonloan csodalatos, hogy a karidnak amivel tolod nem esik, helyette esik az osszes tobbinek valo cucc, ez is fantasztikusan smart.
    Szerintem le kellene jegyezzem az ilyen hozzaszolasaidat, hogy amikor valtozik a szelirany es te is vele fordulsz akkor eszedbe jutassam majd hogy elotte a vacakabbik felallas is nagyon jo volt neked...
  • mikromanus
    #70511
    Hát... már komolyan majdnem sajnállak. Felhúztál és felcuccoltál minden kasztból egyet-egyet 70-re és tele vannak aggatva legend itemekkel és nem esik a legend. Ez tényleg de szar lehet. Most komolyan. Hagyd inkább a fenébe! Szar játék ez. :)
    Nem hiányzik az actonként 6-6 legend és nem is tudom hogy volt-e így számszerüsítve bármikor is. Bőven a "garantált" 1,5-2 óra/legend felett esik most is. Annyira nem érdekel hogy utánanézzek. Így is rengeteg item esik és folyamatosan lehet fejleszgetni. Cefetül szétcseszné a játékot ha még ennél is gyakrabban hullana. A 70-es setek elég gyéren esnek. Blackthornból bezzeg szerintem már minden második embernek meglenne a full setbónusz. Az esik. Ha akarod, ha nem.
    Legendás flail nem esett, de használható legend egy és kétkezes fegyver ami jó a crusadernek is dögivel. Pajzsból meg tán csak egy nem esett még ki. Első 1-2 tucat Kadala gambleból kapásból lett kettő. Mondjuk utána más itemen már nem volt meg a tendencia. Esett ládából, fehér ellenből, elitből és horadric cacheból is (4-5 azonos bounty reward cacheból). A 4-2 primary-secondary "generator" se hibás. Simán jó. Mi lenne benne "elbaszott"? Legendaryn egyébként is néha megszalad 1-2 primary affix és több is lehet a secondary rovására. A "hagyományos" itemek (magic és rare) meg ne lógjanak ki a sorból!
    Itt fikázod a játékot miközben megjelenés óta beleöltél vagy 100-150 órát (vagy iszonyat mázlis voltál)? Hát... csak gratulálni tudok. Mi lenne ha jó lenne a játék?
  • TurboX
    #70510
    :DD
  • Sunrider924
    #70509
    O igen a pet reflect megint jo lett...
  • Sunrider924
    #70508
    Melyik karimat nezted?
    Amit hianyolok? ha szepen visszaporgetjuk, akkor kb nem igazan tudom mi is maradt meg abbol a jatekbol, amit Moqueira bemutatott a 6 legendas/1 drb act 3 runbol, vagy a F&F verziobol. Amit kaptunk a 4/2 es egy elbaszott drop generator, amit azota mar 2 vagy 3 izben is hotfixeltek. Ennek ellenere a crusaderemnek nincs egy legendas flail se crusader shield, a wizardomnak tobb mint 3k shard utan Kadalatol lett 2 felszar orb(ugye a source avg dmg is el van kefelve ugyanugy mint a wd mojo), aminel jobat csinaltam egy sarga itembol, a 60as felujitott class set itemek barhol esnek barmilyen nehezsegen, csak az uj 70es setcuccok amik torment only.
    Megmondtam a megjelenes heten hogy sok patch kell ide amig ebbol jatszhato valami lesz, mert ez meg mindig szar, es pont azok a jatekosok fogjak otthagyni(ezt is mint az alapjatekot) akiknek alacsonyabb az ingerkuszobe es nem hajlandok mindennap orakig grindelni.
    Akkor miert eroltetik a jatekot egy masik platformon feltuningolva minthogy elobb megcsinalnak a pc-s verziot?
  • clio1616v
    #70507
    egy szót elcsíptem a videóból Kula zoltán :D

    az nem kulabá innen a chatről?
  • clio1616v
    #70506
    inkább vágja ki ollóval a betűket az újságból egyesével és küldje el levélben :D
  • böröczk
    #70505
    42-es nézettség!
    (A 42 válasz az életre)



    Kadalától nem pottyanhat set item, igaz?
  • who am I 7
    #70504
    hát ez tényleg kemény, mennyivel egyszerűbb lett volna, pár kattintás egy fotóapparáttal :D
  • mikromanus
    #70503
    Én is késztetést éreztem, aztán megsasoltalak. Egész szép a karaktered. Mondjuk egyszerű mint a faék (CDR, RCR, skill dam, elemi skill dam bónusz affixek kb nem léteznek számodra), de azért szép. Picit mintha erősebebn kötődnél a DT buildhez mint ami indokolt, de ez egyéni ízlés dolga. :)

    Mi a gond? Ugye nem konzol szintű elaljasítását szeretnéd a játéknak PC-n? Az biztos jó pár nap játékra, de hosszú távon "megy a polcra és uninstall" kategória. Ha nehéz, akkor vedd vissza a nehézséget! A drop se szar annyira azért. Majd minden ismerősömnek összejött valami életképesebb karakter pár nap alatt. A set itemeken azért nincs garantált, mert egyrészt ott a setbónusz az ami többletet ad, másrészt a dropolt legendary és set értékét azért valahogy meg kell tartani. Így se lehetetlen jó darabokat összerakni. Egy szar jellemzőt újrahúzhatsz ahányszor akarod (vagy amennyi forgotten soulod van). Nem igazán értem mit hiányolsz. Mondjuk én a crushing blow affixet hiányolom. Az is eltűnt és nem is hiszem, hogy visszajön. Azért mondjuk kár...
  • sata75
    #70502
    Sok faszságot beszéltek, felét értem, felét nem, felét meg leszarom, de ezzel:
    "Nem az van, hogy megszerzed a verfarkas geart es nyomod a druidaval a verfarkast. Itt az van, hogy majd 2-3 ev alatt napi 8 ora jatekkal megszerzed a 70es class set geart kozepes rollokkal es akkor a Blizzard szerint te hihetetlenul boldog es elegedett ugyfel leszel."
    teljesen egyetértek! Blizz bekaphatja. Csak azt nem értem, hogy miért nyújtja a játékidőt ha neki nincs belőle pénz?
  • setuh
    #70501
    Ok majsztro.