78965
  • Lokker
    #70260
    Remélem Sun nem haragszik ha tőle idézek, mert láthatóan nem olvasod el miről van épp szó.

    "Szoval ez a jatek egy irgalmatlan farmold-a-matit okorsegbe ment at."

    Remélem érted mi a gond.
  • Frank99
    #70259
    azt azért rakjad már oda, hogy egy átlag játékos mire is vágyik, mennyit játszik, mennyit várna el a játéktól (élmény, újrajátszás, visszavárás)?

    és azzal ellentétben EZ mit is ad????

    aztán simítsad össze.

    igenis arra vártunk -én is- hogy ha már bezárt a pénzes és goldos AH, azért fogsz tudni haladni. Nekem goldos és pénzes AH-ból voltak dolgaim, a fele még mindig rajtam van, amit újonnan dobott, az jó esetben is közepes. Kínlódva master szint?

    persze lehet rossz játékot vettem. DE ha így marad, el fognak kopni a gamerek, és a diablo 4-et nem fogják megvenni annyian....

    persze ez csak 1 vélemény.
  • cateran
    #70258
    Lathatoan lila fingod sincs mirol beszelunk...
  • cleric
    #70257
    Holnap lesz két hete, hogy megjelent a kieg, tényleg totál gáz, hogy nincs még mindenkinek best-in-slot iteme... Meg farmolni kell a cuccokért? Azta! Hát milyen játék ez?
    Hihetetlen ez a sok rinya, komolyan. Ha meg esne a legó rogyásig, akkor meg az lenne a baj, hogy ki vannak maxolva a karik, nincs kihívás a játékban, mert t6-on 1 hit mindenki.
    De a level 100 rinya a hivatalos fórumból: Bejelenti a Blizz, hogy hétvégén +50% exp bónusz, jó szórakozást. Második komment: miért nem +100%, mint a múlt alkalommal?
  • cateran
    #70256
    Azt szoktam hogy lemegyek mondjuk hardba (ott az se baj ha afkzom a tomeg kozepen:D) es nekiallok farmolni..mindent skippelek ami feher...a vicc hogy esett mar igy upgrade...
  • who am I 7
    #70255
    elbasztam egy bulkatho ringet véletlen...késő volt, azóta sem tudtam vissza rollolni rá a cc-t...kb 10 flawless imperial lila meg sok millám bánta...el is fogyott a zsozsóm :/ :D óriási, kicsit kiborított.A gold farmint meg mint a reszelővel hokizás ugye, szórakoztató, de leginkább fájdalmas.
  • setuh
    #70254
    Ilyen kommentek olvasasakor orulok a legjobban,hogy lebeszeltem magam a kiegrol
  • Frank99
    #70253
    nyeheehee!!!!
  • Sunrider924
    #70252
    A dolog lenyege, hogy bar esik a legendas, nem esik eleg ahoz, hogy lehessen jokat craftolni/reforgeolni. A soul az keves, rift boss vagy dobja vagy nem, de pl en tegnap elbasztam vagy 8 soult Andarielre es nem adta be a crit chancet egyaltalan, szoval ha engem kerdezel ketszer ennyi leg is keves lenne. Nem beszelve a set receptekrol, ahol darabja ker 2 soult megint es siman beadja a cuccost olyan szar affixekkel hogy nem egy de 3 affix rerollbol se lehet helyrehozni. Szoval ez a jatek egy irgalmatlan farmold-a-matit okorsegbe ment at, mindegy meg van egy wd meg egy monk amit felhuzhatok, aztan majd csak jon az a 2.1 is valamikor.
  • Steppermotor
    #70251
  • cateran
    #70250
    Jo, eppen tudok ellenpeldat is :D Crusim lvl 35-os...adventure bossrun: Zoltun Kulle: 1 leg Magdha: 1 leg, Belial : 1 leg..na mondom wtf? Aztan gyorsba meg Asmodean, Butcher, Skeleton king...de ok mar nem dobtak :D
  • who am I 7
    #70249
    Nekem elitekből meg bossból is sok esik.White-okat nem ölök, végülis amennyit lehet köcsögtörök meg ládát nyitogatok (ezt mindig) és abból is van nyilván.Talán megint az lesz, hogy láda nyitás előtt mf szerkó fel, eliteknél meg az elit szerkó vissza..áh lol.Miért vették ki a paragon mf-t?nem értem...De ha így belegondolok, igazából leszarom, mert eladni nem tudom, a játékot kb 1 hét alat kimaxoltam, amit ki lehet az első körökben, ha jobban akarok fejlődni, ahhoz már több száz óra kell.Lehet kihagyom.
  • cateran
    #70248
    Biztosan tudom, hogy jobban megeri, hisz magam is tapasztalom :S Haverral szoktunk t2 koroket menni, 1 terulet (altalabn act 4-5) meg 1 rift...utolso runon (full clear riftben) 2 leg esett 1 reci (felfirditott hullabol) es 1 mempo (chestbol)
  • who am I 7
    #70247
    ja...gyanús volt, h nem jött kék válasz arra, h akkor miért nem veszik ki az MF_et...mindenesetre, nem tartom biztosnak, hogy megéri ládát nyitogatni meg köcsögöttörni, T1-2 rift helyett...a legek minősége ugyanis egyáltalán nem függ tőle viszont.Lehet 2-vel többet kap ő, egységnyi idő alatt, de legalább nem is fejlődik a karaktere... :D Szóval jó móka, de ez úgy lenne jó móka, ha lenne mf gear t2 riftre mondjuk, és potyognának a használható legek, de ilyen nincs (tudtommal).És azt sem tudom, hogy ha 200mf-ben még, mennyire van kihatással a rifetek +leg %-dropjára...(táblát alant vki beszúrta).
  • cateran
    #70246
    Azert csak sikerult a Blizznek belelepnie 2x ugyanabba a szarba...alapjatekban mi volt? Chest es breakable objects run tokig mfben...most detto...T2-3 hataran mozgok (bar ma osszecsuktak t2-ben, mintha jobban sebeznenek :S) Utolso 8 public runom alatt esett osszesen 5 leg es 1 set..mind kuka..az utolso 10 public rift runombol (t2-3) esett kb 5 legendary...mind kuka kiveve 1, ami annyira szar, hogy megtartottam mutogatas celjabol....a reforge 1 vicc, a blood shardos csaj meg 2 vicc....
  • Frank99
    #70245
    az előbb vágott ki Rift nyitás után, el is tűnt 5 kulcsom....
  • Jabar
    #70244
    nálatok is folyamatos dc van?
  • kigyi
    #70243
    Notin észrevettem ezt én is, de asztalin semmi különbség, lehet azért mert az amúgy is jóval izmosabb.
  • Lammer
    #70242
    en csomagbol kaptam, tenyleg :|
  • Dodo55
    #70241
    Létezik, hogy Win 8.1 alatt jobban fut a játék, mint Win 7 SP1 alatt?
  • mkfdd
    #70240
    Nem is igazán a fleeting shrine hanem az empowered shrine miatt op a kezes. Elég komoly cd reductiont és resource generation bonust ad. Ha csak 10 perces lenne az összes effekt akkor el lehetne mondani hogy jó átmeneti kezes amíg vki nem talál a buildjéhez megfelelő bis kezest, de így hogy az empowered shrine 1 órát van rajta, iszonyat durván megdobja mindenki hatékonyságát. Úgy spammelem vele a cluster arrowokat mintha rogyásig lennék pakolva reduced resource cost-tal. Teljesen jogos hogy javítják.

    Egyébként én úgy tudom hogy kadala nem ad bounty only (meg torment only) legeket így eddig se volt értelme ha csak emiatt ölted a kezesekbe a blood shardokat :)
  • Jabar
    #70239
    pl a gyűrűm , de ez is pl van lvl 70-esben.
  • kigyi
    #70238
    Nem találkoztam még velük a sapi gem-et használtam, de semmit sem hozott.
  • Jabar
    #70237
    van mf-es lvl70 gyűrű is, meg set bonus is ill ott a sapka gem.
  • Lammer
    #70236
    "Some shrine effects last longer than intended (1 hour instead of 10 minutes), this is a known issue and should be addressed with an upcoming patch."

    ez sem tartott sokaig, kovetkezo patch gondolom hamarosan jon... akkor en abba is hagyom Kadalanal a shardok elqrasat glovesokra... komolyan, miert faj az, hogy egy oraig gyorsabban futok, vagy gyereknap van? nem nagyon szoktam panaszkodni, de ez a folyamatos nerfparade mar kezd sok lenni nekem is... :|
  • Azur92
    #70235
    Sztem is erdekes. 0 MF-el kb 13/15 ora jatek alatt esett 22 legendary es 5 zold set item. es ezekbol majdhogynem teljesen at tudtam oltozni es most t4 ig elvagyok. Egyszer elmondhatna a Blizz h valojaban h is van ez :)
  • kigyi
    #70234
    Hmm ez érdekes, csak nincs mf-es cucc :( 60-on kihalt, bár nekem is van elrakva 150-200 MF-re cumó és még socket-el ezt tudom javítani.
  • arkantosz72
    #70233
    twitch-en van aki 300mf-be tolja és tele van leggel.de van imserősőm aki 200mf és az is csak ládákat nyitogat és különb dolgokat talál mint aki simán farmol.
  • kigyi
    #70232
    Miért is?
  • arkantosz72
    #70231
    még is mf-be fog rohangálni mindenki?nem arról volt szó hogy nem lesz benne?
  • Frank99
    #70230
    ok, thx
  • who am I 7
    #70229
    aha, hát a though nem rossz, 20m-el már el lehet lenni, nekem 14m-el V még so-so.Viszont, azért a rift boss szarrá szedte őket, T4-en nevezném ezt farmnak...így inkább.Persze jó poén... :D
  • WhiteStar
    #70228
    egy kis howto aki nem tud szabadulni a nőtől a hétvégére:

  • Strayhand
    #70227
    Az, hogy melyik a két bónusz bounty terület, az naponta változik? Mert hiába lépkedek ki, mindig ugyanazt a kettőt jelöli be.
  • jocika
    #70226
    Így már világos.
  • Strayhand
    #70225
    Set itemek is esnek Torment alatt (nekem pl. ma esett Masteren), csak gondolom azokra is vonatkozik ez a 60-as dolog.
  • kigyi
    #70224
    Set Item és Ros leg csak T1 vagy felette szerezhető az új rendszerven. Alap lvl 60-ról felgyúrt legek esnek T1 alatt.
  • jocika
    #70223
    Lényegre törő válasz. A zöldekre gondolsz?
  • kigyi
    #70222
    Igen
  • Sunrider924
    #70221
    Amelyiket en neztem abban 4/6os crusader setje van