78924
  • Caliph
    #78100
    egy kényelmes fotel,nekem ez jött be. és lehet pchez csatlakoztatható kontrollert is kapni :)
  • PiszkosFred
    #78099
    Nalam PC mindenkeppen, mert az irodaban az asztalra kirakott konzol elinditana egy olyan lavinat a kollegak kozott, amit nem szeretnek, megiscsak munkahelyrol van szo. :)
  • lwb
    #78098
    Én is megveszem, de azt még nem tudom, melyik platformra. A pc adná magát, de mostanában egyre kevesebb kedvem van az íróasztal mellett görnyedni, meg egész nap úgyis számítógép előtt ül az ember munka közben, otthon annyira nem hiányzik.
  • PiszkosFred
    #78097
    En max. egy het turelmi idot adok neki, addigra remelem talpraallnak majd a premierkor osszeomlo szerverek es mehet a moka.

    25 eve jatszok az eppen aktualis resszel (iden mar parhuzamosan kettovel is, lasd D2R/D3), valoszinuleg ez sem keruli el a "sorsat". A kozmetikai meg egyeb baromsagokert nem fogok fizetni felarat, igy az alapkiadast en siman behuztam elore, no meg ki tudja mit hoz a kovetkezo fel ev, latva 2020-2022 idoszakot, hat... :) (bar adja Isten, hogy tevedjek)
  • Caliph
    #78096
    hihetetlen hogy van ilyen mi? én a diablo hármat is a nekrós kiegnél vettem meg. a türelem erény :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 09:41:51
  • hawkie22
    #78095
    Erre a játékre tényleg fél évet akarsz a megjelenés után várni? :)
  • piros mogyi
    #78094
    Nagyon szép videó, de az én pénzemet legkorábban 2023 decemberben kapják meg.

    Lassan megtanultam, hogy érdemes megvárni, amíg kijavítják az első hibákat.
  • TBTPumpa
    #78093
    Kaptunk egy látványos, új trailert! A megjelenés jelen állapot szerint valóban 2023. június 5.



    A játék is előrendelhetővé vált 3 féle kiadásban!



    Érkezik egy Gyűjtői változat is. 100 euró, Blizzard Gear Store exkluzív, de magát a játékot semmilyen formában sem tartalmazza. :DDD

    Előrendelhető december 15-től!


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.12.09. 06:27:00
  • Alien1024
    #78092
    Ez most volt 18:00 de mi is? :D
  • TBTPumpa
    #78091
    #LilithIsComing
  • TBTPumpa
    #78090
    Temérdek információ/beszámoló és gameplay videó érkezett!
  • TBTPumpa
    #78089
    Nah, akkor a legújabb infók az XBox dél-amerikai webshopból:
    Diablo IV
    Release Date: June 5, 2023 23:00:00 (Size: 80GB) | XBOX


    Verziók:
    1) Standard Edition
    2) Digital Deluxe Edition
    3) Ultimate Edition

    Webshopból azonnal levették, de az internet nem felejt (pont úgy, mint 2 napja Steam-en a Jedi Survivor a Jedi: Fallen Order folytatása).
    Gondolom a hivatalos bejelentés péntek hajnalban a The Game Awards-on lesz majd.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.12.07. 09:51:51
  • Mutans Zombi
    #78088
    Wow-ban nem vagyok jártas.
    Csak Diablo alapú játékoknál tapasztaltam ezt, de ott mindnél, így itt is elvárom :-)
  • PiszkosFred
    #78087
    > A múlt héten indult a Dragonflight is ott sem volt probléma.

    Hja, csak éppen a hajók nem indultak el DI-re, belépni meg reggelig nem nagyon tudtál ha SW/Ogriban volt épp a karaktered, mert a zóna szerver döglött volt és lassan azokat is kidobta, akik korábban léptek be és ott várták az indulást. :D De hja, a szokásos káoszhoz képest ez most csak fél napig tartott, utána nem volt gond.
  • TBTPumpa
    #78086
    Hát nem tudom, de az utóbbi 10 évben mindegyik WoW kiegészítő indulásánál ott voltam és a 2014-es Warlords-ot leszámítva egyikkel sem volt probléma a megjelenéskor (a 2012-es Diablo III-at leszámítva). A múlt héten indult a Dragonflight is ott sem volt probléma. Csak az Overwatch 2 vérzett el, de az egy ingyenes moneygrab "játék" és alul is méretezték a kezdeti szerver szükségleteket a Blizzardnál. Boldog-boldogtalan rászabadult az első pár napban. Diablo 4-nél annyi az "előny", hogy az teljes árú cím lesz és nem F2P cumó. Persze "kötelező" BattlePass lesz majd itt is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.12.06. 09:48:02
  • SLICK
    #78085
    a hiba nálad van, nekem egyáltalán nem laggol, pedig folyamatosan azzal játszok.
  • TomStorm
    #78084
    D2R még mindig lag feszt online karakterrel??
    Nálam csak vagy másnak is van ilyen gondja?
    Vártam 1 évet,azóta 10x nagyobb lett a netem,kapott update-et,új szezont és még mindig lagol!!
  • coolpet
    #78083
    Érdemes előrendelni, mert ki tudja 6 hónap múlva hol lesz a forint :D
  • Mutans Zombi
    #78082
    "ki tudja milyen állapotban + lesznek-e szerverek a megjelenés napján"

    Tudhatnád már, hogy a túlterhelt szerverek miatt játszhatatlan játék, az már évek óta a Blizzard védjegye.
    Ha a mostaninál nem így lesz, akkor elhiszem, hogy már tényleg vége a cégnek.
  • TBTPumpa
    #78081
    Fontos hét a mostani! A pletykák szerint péntek hajnalban (a The Game Awards-on) kapunk bejelentést + előrendelést egy új CGI animációval megspékelve. Blizzard már el is kezdte teaselni Lilith érkezését a közösségi oldalain.

    Az már más kérdés, hogy mi értelme van most azonnal előrendelni olyasvalamit, ami majd csak ~6 hónap múlva fog megjelenni (ki tudja milyen állapotban + lesznek-e szerverek a megjelenés napján).
    A legutóbbi pletykák szerint május-június tájékán érkezhet a játék és nem áprilisban.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.12.05. 09:07:13
  • PiszkosFred
    #78080
    Tutira nincs, legalabbis a nyaron nem nagyon jatszottam vele, majd az uj szezonra visszaterve ott es ugy volt minden karakterem, ahol es ahogy hagytam. Azt passzolom, ha esetleg idokozben beiktattak ilyet - aranylag naprakeszen kovetem a fejlemenyeket a diabloval kapcsolatban, de ilyenrol vagy nem olvastam (vagy elkerulte a figyelmem).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.11.28. 09:16:11
  • Sippie
    #78079
    A diablo2 remasterednel is van online limit hogy törlik a karaktered ha nem lépsz be 30 vagy valahány napig, mint az eredeti diablo2be volt?
  • undY1ng #78078
  • TBTPumpa
    #78077
    Indul a Diablo Immortal 7. szezonja:
  • hawkie22
    #78076
    Kíváncsian várom a beszámolódat az embargó letelte után.
  • SLICK
    #78075
    ne aggódj, nem olyan drasztikus a helyzet. Amúgy isten őrizz, hogy bárkinek is elvegyem a kedvét tőle. Nem rossz játék, de mindenképp kellenek változtatások, igaz olykor csak apróságok(!!!), amik jelentősen dobnának az élményen.Van még néhány dolog viszont, amiket még nem próbáltam ki.
  • hawkie22
    #78074
    Ne keseríts el, kérlek!
  • undY1ng #78073
    Kíváncsian várom a saját tapasztalatokat!
  • SLICK
    #78072
    Nem azzal van a baj, hogy "ugyan azt" kell csinálni benne, mint bármelyik másik ARPG játékban. A körítés nem jó. Nyilván nem fogják már feltalálni a spanyol viaszt, nem is ezt várom személy szerint. Az a legnagyobb baj, hogy a Diablo 3-ból emeltek át sok dolgot (sajnos sok esetben a legrosszabbakat). Eleve az egyik leggyengébb Diablo az Immortal után. Ha vége lesz 18-án a bétának és feloldájk az embargót, utána leírom pontosan, hogy mikre is gondolok.

    Félreértés ne essék, nem lenne ez rossz játék, főleg akkor, ha a Diablo 3-ból átvett rossz elemeket azonnal kikukázzák a játékból. De mondom ettől még több kell, hogy élvezhető legyen hosszú távon és végre ne csak a casualoknak készítsenek játékot.
  • undY1ng #78071
    De ilyen ARPG hack'n'slash játékokból mi újat lehetne mutatni/kihozni? Ugyanaz lesz a lényege mint eddig is, csak kicsit szebb köntösben. Biztos lesznek benne új és jó funkciók de már annyira megváltozott ez az egész játékvilág is. Némelyik indie fejlesztésbe sokkal többet beletolok mint ilyen AAA címbe.
  • SLICK
    #78070
    nem akarlak elkeseríteni, de jelen állás szerint eddig nem hozza azt, amit elvárna az ember. Mondom ezt úgy, hogy én is nagy reményeket fűztem hozzá, hogy igen, most megmutatják, hogy igen is tudnak még jó játékot csinálni.
  • PetruZ
    #78069
    A D4-et én valószínűleg kompletten kihagyom már. Eleve átálltam linuxra, simán meglehet, hogy valami új hülye védelem miatt nem is fog működni (bár a D1-D3 megy). De ez igazából a legkisebb dolog, már a játék sem nagyon érdekel. A D3-ból hülye módon első napos sorbanállás volt a CE miatt, amit aztán később is fillérekért megvehettem volna. (Soha többé preorder...) A D4 meg az eddig látottak alapján nem igazán tetszik. Ez van, nem a D1-D2 "darkulásra" vágyom (pedig rengeteget játszottam velük anno), és az új játékmódok (field boss, random dungeon, half-MMO jegyek, stb.) sem fognak meg valamiért. A filmes átvezetőket majd megnézem a YT-on a sztori miatt, de inkább megvárom, mi lesz a Grim Dawn MMO-val, ha lesz egyáltalán belőle valami...
  • ToCsEk
    #78068
  • TBTPumpa
    #78067
    Lottóznom kéne.
  • hawkie22
    #78066
    Nem hagyhatják veszni, illetve esélyt se adhatnak arra, hogy botrány legyen belöle. A Diablo 4 az a játék, amire nagyon sok rajongó (köztük én is) epekedve vár, ha ez besül, akkor akármit csinál is a Blizz, rengeteg embert fog elveszíteni. Nálam pl. az a helyzet, hogy HS-t már nagyon rég abbahagytam, most elgondolkodtam azon, hogy a Death Knight miatt visszatérek, de annyira nem fogott meg mégse, Dio3 rég nem játszik, Immortal szintúgy, D2R a sokadik karakter után parkolópályára került, semmi változatosság nincs benne, csak a nosztalgia miatt nem éri meg nekem, Heart of the Storm még nagyon az elején ment, se már az se köt le, Overwatch szintúgy nem, arra ott a CoD MW2.
    Jelenleg a Blizzard játékai közül a WoW Dragonflight az egyetlen, amit esetleg játszanék, de megvárom egyelöre az elsö kritikákat és játékosbeszámolókat. A D4-el nagyon kell löniük, különben ennyi volt, csak a WoW-ból nem fognak tudni megélni (... ja de), az egyedül nem lesz elég. Mondjuk a többi játékuk mikrotranzakcióiból elég sok lóvé jöhet be.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.11.06. 17:07:42
  • SLICK
    #78065
    Őszinte leszek, valahogy sejtettem egy áprilisi-májusi megjelenést, de mivel bekerültem a closed-bétába, folyamatosan játszok és azt kell mondjam, hogy rengeteg munka lesz még a játékkal. Nem csak technikailag, hanem tartalmilag is. Nem bántam volna, ha később adják ki, de ha meg tudják oldani ezeket a problémákat áprilisig, legyen úgy.

    U.i.: Azt még elfelejtettem, hogy oké, hogy ez még csak Béta, de ami eddig benne van, az mai szemmel nagyon kevés. Csak bízom benne, hogy sok minden van még a tarsolyukban, plusz valóban figyelni fognak a visszajelzésekre. Ellenkező esetben egy újabb botrány fog kitörni Blizzardéknál.
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2022.11.06. 14:49:53
  • PetruZ
    #78064
    Jövő áprilisban jöhet a D4, februárban kezdődhet a preorder, december elején a TGA-n lehet a bejelentés.
  • TBTPumpa
    #78063
    Elindult a Diablo Immortal 6. szezonja:
  • 0Fritz
    #78062
    https://diablo2.blizzard.com/en-us/#features

    2021 szeptember 22: https://www.gamestar.hu/hir/ideje-tisztazni-a-diablo-ii-resurrected-cross-platform-funkcioit-299792.html
  • Mutans Zombi
    #78061
    Lehet rosszul dereng, de nem úgy volt, hogy csak cross-progress és nem cross-play a D2R?