78965
  • undY1ng #78021
    Kiezabáttya
  • Crasher99
    #78020
    Már mindent értek. A "Pay 2 Win" rinyálás csak addig tart amíg nem nektek dől a lé. Mindig is tudtam, hogy a magukat "gamer"-nek tituláló emberek valójában csak kétszínű pojácák.
  • savior666
    #78019
    Én is kikerestem vele a Ros árát, meg vettem belőle Starcraft 2-t + a kiegészítőit, és még maradt is. 15ezer körül vettem a játékot és nem is tudom, talán 30-40k volt amit megkerestem aukciózással.
    Most a WoW-ban van olyan aukcióház, amivel lehet battlenet balancet tölteni, de azt abbahagytam, mert nekem marha unalmas ott gatheringezni.
  • hawkie22
    #78018
    Miért is nem volt jó? Aki akart és szerencséje volt, az kereshetett pénzt vele. Nyilván a farmerek itt is elönnyel indultak, mint mindenhol, de ilyen a világ. Én abból a pénzböl, amit ott "kerestem", finanszíroztam a játékaim PC-re, amíg volt AH, pl. a Reaper of Souls-t is úgy vettem meg, hogy elötte el tudtam adni egy nagyon baba kis legendary-t. :)
  • coolpet
    #78017
    Így van, a D3-ban a party drop-ot fél órán belül partitársnak át lehetett adni, ami neked esett. Azután már nem volt rá lehetőség és csak partitársnak lehetett, friendnek vagy másnak nem.

    Én nekem nem volt bajom az Aukciós házzal, csak amikor real-money lett/volt.
    Tudtam venni normálisnak mondható gear-t anélkül, hogy bele kellett volna ölnöm a gaméban 1000+ órát.
  • Mutans Zombi
    #78016
    A D3-ban némi időlimittel át lehetett adni annak, akivel együtt játszottam.
    De ha itt ez sem lesz, az érdekes lesz.
    Ugyanakkor kicsit félek a túl személyre szabott drop-tól is, mint ami a d3-ban is tapasztalható volt.
  • undY1ng #78015
    Anno kerestem vele pészt, nem volt az olyan rossz. :P
  • Crasher99
    #78014
    Sose használd a "Diablo 3" és a "jó aukciós ház" kifejezéseket együtt
  • savior666
    #78013
    A trade jó dolog, de csak ha normálisan meg van oldva.
    Amikor indult a D3 akkor ott nagyon jó volt az aukciós ház.
    A D2R-es trade nekem nem jön be. Screenshotolni meg külsős oldalakon vacakolni a csereberével ahelyett hogy játszanék... A játékidő felét képes elvenni az ilyen jellegű trade meg az ezzel járó procedúrák.
    Az Immortalban is van egy jó kis aukciós ház, csak marha ritka amit lehet árulni.
    Jó lenne, ha a D4-be is lenne valami amivel lehet kereskedni és egy ahhoz illő marketplace.
  • PiszkosFred
    #78012
    Ugy latszik a "trading" vagy "smart loot" megoldasok kozul az utobbit preferaljak a D4-ben is. Ha a gold farmer botokat nezzuk, akkor talan nem rossz valasztas maradni a D3-as megoldasnal, viszont a D3-bol a D2R-be, majd onnan a D4-be beesoknek vissza kell razodniuk...

    Viszont egyelore ez a vilagban kiesett cuccokra vonatkozik, nem a partyban nyomott tartalmakra, ott szerintem X idon belul lehet csereberelni. Bar a personal smart loot miatt velhetoen keves olyan lego vagy szett fog esni, ami masnak lenne jo, nem az aktualis karakterednek.
  • savior666
    #78011
    Nem játszottal a D3-al vagy az Immortallal?
  • Mutans Zombi
    #78010
    "alacsonyabb minőségű cuccokkal nem lehet sokat csereberélni, legendás, egyedi vagy szetthez tartozó tárgyakat pedig egyáltalán nem adhatunk át másoknak"

    Mi az, hogy nem lehet sokat csereberélni? Havonta csak egyet? Vagy Account-onként csak egyszer?
    Ha együtt játszom valakivel, aki barbár én meg rogue vagyok, és nekem esik egy kétkezes legendary fejsze, akkor nem adhatom át?
    Remek, ez eddig nem túl biztató.
    Eddig bizakodó voltam, de kezdek aggódni. Csak nehogy majd mikrotranzakcióval lehessen átadni, ha ő is fizet, meg én is, akkor átadhatom neki...
    Remélem csak félrefordítás vagy alfa hiba.
  • BladeW
    #78009
    https://hu.ign.com/diablo-iv/79053/news/diablo-iv-ahogy-elkezdodott-az-alfateszt-maris-tele-van-az-internet-spoilerekkel-es-kiszivargott-fel
  • Cassell
    #78008
    Engem mintha többet dobálna ki mint a season 2-ben, plusz a deadra blessing is hiába aktív nem adja meg a rift végén a bonus ládát/kulcsocskát...
  • IMYke2.0.0.0
    #78007
    Túl sok pénzt költött a Diablo játékos, így most nincs kivel játszania

    "A Diablo Immortal sokak szerint nem egy rossz cím, de aligha találni olyan játékost, aki szerint ne lenne Pay to Win, vagyis pénzzel megnyerhető minden meccs. A közösség korábban különböző elemzéseket végzett el, és arra jutott, hogy a fizetős játékosok behozhatatlan előnyre tudnak szert tenni, valaki ruhájára nézve azonnal látni lehet, ha a bankkártyájával veszi meg a győzelmeket.

    Van viszont már az a szint, amikor valaki túl sok pénzt költ, emiatt már lényegében kitiltja a játék őket a meccskeresőből.

    Így jártak a játékba 100 000 dollárt beleinvesztáló játékosok is, akik közül volt, aki 72 órát várt arra, hogy egy meccsbe dobja a Diablo, de hiába. A rendszer lényegében nem engedi se a Battlegrounds, se a Rite of Exile PVP módot játszani, mert annyira magas lett a szintjük, hogy 100 meccset vereség nélkül le tudtak játszani. "

    "A problémáról beszámoló youtuber, jtisallbusiness ráadásul több olyan gonddal szembesült, ami miatt teljesen játszhatatlanná vált a játék. Próbálta átadni a klánja vezetését másnak, hátha így megoldódik a probléma, de egyszerűen a rendszer nem enged neki semmit se csinálni.

    Mivel túl sok problémát okoz neki az erős karakter, ezért úgy döntött, hogy megpróbálja visszaszerezni a pénzét. „Ha ezzel a karakterrel nem fogok tudni többé BG-t játszani, akkor nem kell nekem ez a karakter”. Több fórumon is felkereste a Blizzardot, és az ügyfélszolgálat válaszolt is neki. Úgy tűnik, hogy a hiba MMR alapú, vagyis mivel túl sok játékot nyert egyhuzamban, ezért valami bugot okozott a rendszerben, ami miatt már nem tud meccset találni neki a játék.

    A Blizzard felfigyelt a problémára, tudnak róla, hogy többen kiestek a meccskeresési rendszerből. Ígéretük szerint még a héten érkezni fog egy javítás, ami orvosolni fogja ezt a problémát. A videó nézői mindenesetre nem sajnálják túlzottan a játékost, kommentekben őt, és a többi túlköltekezőt hibáztatják, hogy ilyen pay to win lett a játék."

  • TBTPumpa
    #78006
    Diablo Immortalban elindult a 3. szezon!
  • TBTPumpa
    #78005
    A Book of Cain, Book of Tyrael és Book of Adria után ismét érkezik egy Diablo univerzumot feldolgozó könyv, Book of Lorath címmel.
    Érdekessége, hogy az előző 3 könyv a Diablo I-III korszakot ölelte fel, a mostani új könyv pedig már csak a Diablo IV-re koncentrál.
    Megjelenése: 2023. április 18.

    Esélyes, hogy a Diablo IV megjelenése 2023. április/május környékén várható.
    (További erősítés, hogy a júniusi Microsoft/XBox nyári konferencián bejelentették, hogy a Diablo IV - sok más játékkal együtt - 1 éven belül meg fog jelenni.)
  • undY1ng #78004
    D2 óta semmilyen ARPG-ben nem tudom "megszokni" ezt a sebzéses dolgot, persze itt nem lehet állítani....
  • Cassell
    #78003
    Lövésem sincs, sose próbáltam...
  • undY1ng #78002
    Azóta se lehet kikapcsolni a sebzésmutatót?
  • Cassell
    #78001
    Én meg még mindig egész jól elvagyok vele, az első seasonban is free ként kb. 46-os battle pass levelig eljutottam szóval simán kiszedtem a legendary gemet, ebben is már valami 9es szinten zötyögök, megörültem, hogy heti egyszer ingyen teljesen újra lehet osztani a paragon pontokat, hell 2-re nem olyan könnyű az átmenet mint normálról hell 1-re volt, de pont jó, hogy van benne némi kihívás... a pvp az full random azt adom, de az sem olyan elbaszott mint a lol, hogy ha vesztesz akkor lófütty jutalom sőőt buksz itt meg ha jó a meccsvégi statod de defeat volt akkor is kapsz ranked pontot.

  • IMYke2.0.0.0
    #78000
    Diablo Immortal | Season 2 Battle Pass
    2022.07.09 - Likes: 235 -- Dislikes: 581
  • TBTPumpa
    #77999
    Diablo Immortal | Season 2 Battle Pass bejelentő előzetes:
  • Sunrider924
    #77998
    Ugyanmar mintha ez semmise tenne azt a kurva egyszeru tenyt hogy a Blizzard az elmult par het alatt bezsebelt 24 millio dodot az idiota amcsi jatekosoktol, jo persze ez enyhe sarkitas, de a kimutatas szerint 43%ban ok toltak bele a zsetont. Konkretan lattam egy marhat aki stremelte hogy beletolt 56 ezer!! dollart hogy kiirhassa a streamjen hogy rank 1 barb 7000+ resonance, edes istenem...
    Volt errol egy videoja Raxx-nak akinek nagyon szivugye volt ez a jatek, mert o es a Maxrollos haverjai vegigteszteltek alfatol kezdve megjelenesig az osszes buildet, nos ez a csoka "megvilagosodott" amikor asmongold videojat nezte a Lost Arkrol ahol a kedves fejlesztok/publisher Amazon Games kb ugyanezt jatszotta el, kihuztak a penzt a jatekosokbol utana szanjuk-banjuk nem igy akartuk, aztan felforgattak a jatekot hogy mostmar akkor jo legyen, buffolt eventek rogyasig csak addigra mar akinek a f@sza tele lett az egesszel az mar reg uninstallalta, lenyeg hogy ugyanezt csinalja a Blizzard, erosebbtol "lopni" akarom mondani "tanulni" nem szegyen, mar elkezdtek varialni az ingame dolgokon, csak ahogy masok is irtak a free plebek kozul a legtobbet mar kurvara nem izgatja. Blizzard par heten belul life suportra fogja rakni a cuccost, akar el is tunhet a sulyesztoben egyszer es mindenkorra mert igy is majd 5x annyit tejelt ez a fosrakas "jatek" mint a Heartstone legujjab kiegje az 5 millio koruli beveteleivel. Tehat kit izgat hogy hulye streamerek aki szinten megszedtek magukat ezen a retek jatekon most mar nem latnak benne tobb lehuzni valo rokabort? Oszinten?
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.07.01. 15:33:46
  • Plata
    #77997
    Streamerek is elhagyják a játékot.
    Link.
  • hawkie22
    #77996
    Igen, lesznek itt még gondok. Én a barbárt para 16 körül abbahagytam, már a napi bundle-ért se logolok be, indítottam egy necrot, sokkal nagyobb fun, mint a barbár, viszont vele se játszom már napi szinten. Korábban azt hittem, jó lesz ez Dio4-ig, de sajnos nagyon nem... A Battle Pass-t megvettem, de az is megállt lvl 29-30 körül, még a cosmetic-ot se szereztem meg. :(
  • dante3
    #77995
    Nagy-nagy gondok lesznek itt kérem szépen!
    Utoljára szerkesztette: dante3, 2022.06.30. 10:01:50
  • TBTPumpa
    #77994
    "In Diablo Immortal, YOU are the treasure goblin and Blizzard try to hit you as much they can before you leave."


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.27. 18:43:28
  • TBTPumpa
    #77993
    Hivatalos megerősítés nincs, de erős pletykák szerint Kínában tiltólistára került a Diablo Immortal, illetve a Blizzard új megjelenései a következő 3 évben.

    Eléggé jelentős játékosbázistól estek így el, bár a netes statisztika szerint Amerika mellett, Japán és Dél-Korea is szépen hozza a pénzt nekik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.26. 22:31:12
  • Carmang
    #77992


  • TBTPumpa
    #77991
    PC fronton szerintem már nem lesz. Már az utóbbi WoW kiegészítők (2018 óta) sem jelentek meg lemezes formában és a gyűjtői változatokban is csak egy színes csilli-villi papír szerepelt egy letöltő kóddal.
    Konzolokra szerintem lesz majd lemezes változat, csak azzal meg nem sokra mész PC-n.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.19. 17:04:27
  • TBTPumpa
    #77990
    Ez nagyon tetszett - Crowbcat stílusú videó:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.19. 16:27:51
  • Carmang
    #77989
    DI Rift szimulátor 15:16-tól :D
  • mikromanus
    #77988
    A dislike leginkábba a "nem bízok bennetek. A szemetek se áll jól" hatás. A DI után gyanakodnak, hogy egy p2w foshalmaz lesz az üzleti modell, az meg akkor is skip sokaknak ha amúgy jó a játék. Meg azt se hinnék el hogy nem lesz p2w, mert egyrészt "ezek" úgyis hazudnak, másrészt ha eleinte nem is lesz, akkor majd váltanak menet közben amikor vége a "tesztelésnek". (mint a BDO)

    Ez a hatása ha szar p2w mobil gameket nyomat egy kiadó/fejlesztő. Oda a bizalom.
  • Carmang
    #77987
    Feltételezem lesz collector's edition, de hogy sima dobozos (dísztokos dvd?), jó kérdés.
  • Plata
    #77986
    Vajon dobozosan ki fog jönni?
    Én dobozosan szeretem a Diablo-kat,még akkor is ha nincs is dvd olvasóm már.
    Ha kelleni fog akkor csak is dobozos változat.
  • Sunrider924
    #77985
    Why you should be concerned about Diablo4?

    20 perc, de megeri vegighallgatni a csavot.Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.17. 17:15:10
  • PiszkosFred
    #77984
    Szinte boritekolhato a millios eladas pre- es launch napon.
    A korábbi Diablo 3-as "33" error helyett jon majd a "44" - ha van tokuk, akkor megcsinaljak :D
  • coolpet
    #77983
    Sebaj, kiadás napján úgyis annyian fogják venni, hogy lehalnak a bankok :)
    A szerverek meg 1 hónapig szenvednek.
  • mucsácsó
    #77982
    Furcsállom a sok dislike-ot... gyanítom ez még mindig az Immortalos sírás következménye..

    szerintem kurvajó - az az egy bajom van, hogy nem játszhatok vele :D