78965
  • Carmang
    #77941
    Tehát akkor bebizonyosodott, hogy nem is p2w
  • Plata
    #77940
    Gémsztáron van egy cikk arról hogy valaki kb két és fél millát vert el rá és nem kapott nagyjából semmit.
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.06.10. 12:48:57
  • Sunrider924
    #77939
    p2w legendary gems explained Nincs semmi baj azzal hogy neked tetszik a jatek foleg hogy nem endgame szinten tolod tehat nem vagy kompetitiv de nem kellene homokba dugni a fejed. 6 perc a video, tomor, kapcsold be a feliratot hozza mert akkor tuti nem maradsz le a lenyegrol.
  • lwb
    #77938
    Mármint DI-t? Nem játszok, uninstall lett. D2R-hez viszont visszahozta a kedvem, ennyi előnye volt.
  • savior666
    #77937
    Minek is játszotok, ha nem tetszik?
  • lwb
    #77936
    Kösz :D Jót nevettem a hozzászólásaidon.
  • mikromanus
    #77935
    Jaja. Semmi. csak olyan "cheat death" effect, meg mondjuk killre 50% AoE damage. slotonként persze. A csórók meg érjék be a 1,5-5% buffokkal :)
  • savior666
    #77934
    Az összes Diablo megvan eddig, sőt majdnem az összes Blizz játék. Ezt sem akartam kihagyni.
    Semmi előnye nincs annak aki költ rá. Pár százalékos bónuszokról beszélünk.
  • mikromanus
    #77933
    Attól hogy te szeretsz csicska lenni egy olyan játékba ami esetleg versengő és egy rakat időt beleölsz az a te dolgod. Az önbecsülés hiánya nem semmisíti meg a kb "korlátlan pénzért vehető erő" meglétét a játékban. Az meg p2w.
    Ha nem vet fel a pénz miért akarnál hagyományosan "pénzes" játékot játszani? Ott van egy rakat ingyen cucc. Jelentős részük nem p2w, vagy nem ennyire. Régebbiek, kiforrottak és még szebbek is. (mondjuk a D2-t haverok vették nekem mert már ők szégyellték hogy valami gagyi privát szerveren szerencsétlenkedek és nem a közösben nyomulok velük. Kiszól a lyuk a gödörből személyemben. :) )
  • SLICK
    #77932
    van 2-3 mobilos játék, amiket időközönként játszok, valamint volt még ezeken kívül jó pár, amiket szintén kipróbáltam. Szóval úgy gondolom van egy kis fogalmam, hogy mi megy mobil fronton.

    A másik dolog: szerinted nem voltam tisztában azzal, hogy ez egy mobil játék lesz? Főleg azok után, ahogy bejelentették? :DD
  • savior666
    #77931
    Ha szembe jön velem pvpben akkor valószínűleg jól elver. És? Nem ő az egyetlen. A játékosok mondjuk fel ígyis-úgyis elver pvpben, mert nem vagyok egy Atomanti. Nem sajnálom tőlük, ugyanakkor fel sem tűnik. Más részről meg kifejezetten jó, hogy valakik pénzt fektetnek bele, mert így a fejlesztőknek van miért foglalkozniuk a játékkal, és a csapatos pve content könnyebben lemegy.
    Én a Void szerveren vagyok, és ott mindenhez is van játékos/csapat.
    A gem, item upgradek meg semmit nem érnek, hiába tolják bele a százezreket.
    Többje van mondjuk 100 vitalityvel, ami 300 hp a necro esetén pl, na bumm. (gyakolatilag 1% hp-val. sebzéssel lenne több, ha maxra lennének húzva)
    A gemek is csak pár százalékot számítanak.
    Nem ezek miatt fognak elverni, hanem azért mert ügyesebbek nálam.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2022.06.09. 11:43:48
  • Sunrider924
    #77930
    Baromsag. Alkalmi jatekoskent termeszetesen nem latod a fatol az erdot. A legendary crest akkora elony hogy gamechanger, nekem p24en ajanlott buildenkent megvan a 6bol 2-3 gem, aki fizet, mint az a marha, aki meg streameli is hogy 11k uj zelandi penzt vert mar bele a jatekba, annak minden gemje megvan akarmelyik buildjehez es mindegyiket felhuzta mar amennyire csak akarta. rank10es gem kell az awakening legendaryhoz es mar van olyan aki olyan fegyoval tolja. Hol vagy te ettol free jatekoskent? Mit gondolsz mi lesz amikor pvpben szembejon veled az illeto? marpedig a jatek gerince a frakciok kozotti pvp, ez az endgame, minden mas ezt szolgalja ki.
    Meghogy szerinted nem cross server, bakker probalj mar inspectelni jatekosokat amikor party finderbol "seperc alatt" megvagytok mert nekem joparszor nem engedte, mondvan hogy az illeto nem az en serveremrol van igy nem engedte hogy megnezzem a felszereleset...
    Nekem nincs olyan szerencsem, en a p30as grind fele egyre tobbszor nem talalok csapatot akarmit probalok, az kurva nagy okorseg volt hogy Hell1-en akarmilyen dungihoz, a hidden lair-ekhez is kell a minimum ket ember maskepp nem enged be, na ez a ket embert is nehez nekem osszehozni Crystal arch serveren pedig ugye a fele megvan szemelyemben, majd fasza lesz hell2-on p30tol hogy 4 ember kell a dungizashoz...
    Az en tippem az hogy 1 heten belul jonnek nagy valtoztatasok vagy server osszevonasok es utana valtoztatasok, amikor beut a menyko az elso shadow war utan szombaton....
  • savior666
    #77929
    Talán még annyit, hogy sokan azért viszolyogtak az Immortaltól, mert mobil onlynak lett bejelentve. Így hogy pc-n is játszható(emulátor nélkül is) már más a felállás.
    Meg ne felejtsük el, hogy ez az első ingyenes Diablo. Végre ezt is megéltük. Talán ez egy új irányvonal kezdete lehet.
    A mobilos játékok nagy része meg rosszabb üzletpolitikájú, mert agyonvannak nyomva reklámokkal, amiket mondjuk minden pálya után megkell nézni. Itt ahoz képest semmi ilyesmi nincs.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2022.06.09. 10:18:23
  • savior666
    #77928
    Szerintem jó, hogy mobilra is kijött a Diablo. Habár nekem nincs telefonom, de sokaknak van(lehet több mint ahány embernek pc). Most csomó új játékost bevonzanak ezzel. A f2p modellnek is örülök, mert nem vet fel a pénz. Jó lenne, ha a D4 is f2p lenne ilyen mikrotranzakciós elemekkel.
    Akik játszanak azok között nagy az elégedettség. Játékon belül ezt tapasztalom. Mindeni ezerrel nyomja a contenteket. Ma este pl klánháború lesz nálunk, és már megy a szerveződés. Kb akármit csinálok a játékon belül másodpercek alatt megvan hozzá a csapat, pedig nem is crossserveres a dolog.
    Leginkább olyanoktól látok panaszkodást, akik nem is játszanak vele, vagy csak épphogy kipróbálták és nincs rálátásuk a játékra.
    A metacritikes lehúzás meg biztos onnan fakad, hogy a streamerek alázzák a játékot, hogy nagy legyen a nézettségük.
    Pay to winnek se mondanám a DI-t, mert én egy vasat nem költöttem rá, de semmivel se vagyok lemaradva a többiekhez képest, pedig még csak nem is tudok annyit játszani mint szeretnék, mert mindíg közbejön valami + nem is a paragont hajkurászom, hanem csak funból játszok, így mindíg azt csinálom, amihez épp kedvem van.

    A játéknak vannak hibái: az irányítás bugosan működik alkalmanként pc-n, meg néha kidob a játékból connection lost-al(ugyanakkor egy kattintásos visszacsatlakozás után ugyanott folytathatom, mert nem dob ki a pvp-ből, dungeonból stb). Ezek azonban betudhatók az open beta státusznak. Remélem hamarosan javítják őket.

    Én mint a játékkal aktívan játszó bízom benne, hogy a népszerűsége töretlen lesz.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2022.06.09. 10:12:04
  • Sunrider924
    #77927
    Ha engem kerdezne valaki azt mondanam(szigoruan csak halkan) hogy a PC-s port azert kelett mert proba/teszt, az mmo-sitott Diablo4be majd kerulnek olyan funkciok amik itt bevalnak es modositjak azokat amikre itt most megy nagyon a fujjolas. Sajat elgondolas, ezt muveli a Blizzard a PTR-en is a D3 szezonokkal elsore tulbuffolja utana porra nerfeli aztan kiadja a vegen azt ami valahol feluton van a ketto kozott. DI-nel most varom hogy korrigaljanak mivel elsore kegyetlenul tultoltak a legendary gem kore epulo endgamet. Szerintem nem csak a durva PR bukta miatt fognak korrigalni hanem mert valahol ez resze a strategiajuknak, keresik hogy meddig feszithetik a hurt mielott seggberugnak oket erte. Igazabol nagyon konnyu kijavitani a dolgokat, annyi kell csak hogy a f2p jatekosok szamara is hozzaferheto legyen a legendary crest valamilyen melosabb grind vegen es akkor maris p2w helyett pay to convenience van.
  • lwb
    #77926
    Én szerintem a Shelter miatt nem bántották a Bethesdát. Jó, volt a bejelentéskor egy kicsi hiszti, de mivel ha jól emlékszem azonnal tölthető is volt, aki kipróbálta, az látta, hogy 0 vagy minimális pénzbedobással is jól lehetett vele szórakozni. Kiegészítette, nem lecserélte a Fallout univerzumot és még mindig rekord pénzt csinált a kiadónak - ilyen a jó mobiljáték szerintem.

    "Az a szomorú valóság, hogy ha kivennék a DI-ból a MTX-et, akkor egy egész korrekt és fun kis játékot kapnánk, mert maga a játékot és a világot aránylag jól összerakták - mégegyszer, egy mobil játékhoz képest."
    És ez a legszomorúbb az egészben. Hogy maga a játék OK lenne. És ami még ennél is rosszabb: ez egy valódi diablo-játék. Nem egy Fallout Shelter szerű spin-off, amire lehet azt mondani, hogy oké, de az rpg-knek ott marad a mainstream konzol és pc-piac továbbra is. Sokan itt - sajnos okkal - tartanak attól, hogy a Blizz rákap a kínai/koreai pénz ízére és innentől már nem is jön más Diablo, csak mobilos.

    A D4 jön, de jött már más is, amit aztán később lelőttek. Semmi nem biztos, amíg nincs az ember kezében.
  • PiszkosFred
    #77925
    Mondjuk a Shelterben is igaz volt, hogy ha gyorsan akartál messzire jutni, fizetned kellett a lunch pakkokért, meg a időgyorsításért. De napi 10-20 perceket játszva a metrón, buszon, wc-n, stb. tökéletesen el lehettél vele 0 ráfordítással. Két teljes sheltert építettem, teljesen maxolt karakterekkel, de tényleg csak a holtidőben játszva.

    Az meg külön érdekes, hogy a Fallout Shelter a Bethesda az egyik legtöbb profitot termelt játéka a maga 120+ millió dolláros összbevételével (abból az első 4 évben hozott 100+ csak és kizárólag mtx bevétel) úgy, hogy a mai napig költenek rá a játékosok :)

    Viszont a Diablo Immor(t)al egy kompetitív játék (is lehet, ha úgy játszol), emiatt az ember nagyobb szükségét érzi annak, hogy inkább vegye meg a haladást 5 euróért a boltból, mint sem várjon rá 3-4 napot, mire kifarmolja, eléri, megszerezheti, kilootolja, stb. (hasra ütöttem mind a két számnál, fogalmam sincs mi mennyi, boltot csak a napi ingyen cucc idejére nyitom meg)

    A két játék karrierje egyébként megdöbbentően azonos. Egyik sem folytatás, mind a kettő spin off és mind a kettőt elátkozta a nép. Oké, a DI után jön a D4, a Shelter után meg jött a FO76 nevű szörny, így valahol a Fallout rajongók még nem lettek/és lesznek egy ideig kárpótolva, de egyik esetben sem ez a franchise jövője. Bethesda közben a Legends-t is benyomta, de az sem a TES sorozat vége, csak egy hobbiprojekt, ami zöld utat kapott (és azóta el is kaszálták, mert Pete Hineson kívül más nem játszott vele).

    Az a szomorú valóság, hogy ha kivennék a DI-ból a MTX-et, akkor egy egész korrekt és fun kis játékot kapnánk, mert maga a játékot és a világot aránylag jól összerakták - mégegyszer, egy mobil játékhoz képest.

    Néha tudni kell(ene) nemet mondani, a Blizznek is, például ha csak keleten jelent volna meg a DI, akkor a nyugati hisztéria kb 1-2 hét alatt lecsengett volna, addigra túltette volna magát mindenki a "nálunk ez nem lesz" tényen. Sérült volna a renomé, persze, de nem kritikusan. De így, hogy még PC-re is berakták a könyörgés miatt, így nem hogy tompították, hanem fokozták a szarcunamit, és még sok-sok ideig lesz téma és köpködés tárgya a játék. De, van az a pénz, amiért felköp az ember a levegőbe és mosolyogva alááll :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.09. 09:21:21
  • lwb
    #77924
    Nem vagyok profi, sose voltam profi, nem is tartom magam profinak. A hsz-ok alapján ítélek meg véleményeket, nekem úgy tűnt, véded ezt a gyakorlatot. Ha nem ez a helyzet, akkor elnézésed kérem.

    Igen, tudom, hogy a keleti mobilpiac a förmedvény. De a Blizz egy patinás kiadó volt valamikor. Tudom, már nincs ott kb senki se, de a név, a brand azért még mindig ott van. Lehet naiv vagyok (biztos), de én az utolsó utáni pillanatig reménykedtem abban, hogy más lesz itt a mérce. Van jó mobiljáték is, pl a fallout shelter jut most eszembe, szintén nagy nyugati brandtől, mégse online kaszinó lett a vége.

    Persze, jön a Dio4. Majd. Valamikor.
  • Sunrider924
    #77923
    Eddig egy jozanul gondolkodonak ismertelek a hozzaszolasaidbol, szoval most megprobalok ugy tenni, hogy ezt a habzoszaju felszolalast nem is lattam. Hol a picsaba irtam en hogy orulok ennek a mobilos iranyvonalnak? Azt probaltam jelezni hogy van tapasztalatom(sajat, nem a szomszedbol Jozsi sugta) ennel sokkal cifrabb/lehuzosabb jatekokrol es mit ad isten a facebookon is fent vannak es hirdetik magukat, ahoz kepest a Blizzard meg szerenyen nyulkal a zsebed melyere vagy csak ehez is balfaszok mar, nem tudom, mindegy.
    Ahogy Fred is irta ne altalanosits a tobbi jatekosok neveben, siman vallald fel hogy NEKED ez a formedveny jatek faj es TE csalodtal nagyot a Blizzardban, ez rendben van. Masreszt nem igazan ertem a csalodottsagodat abbol a szempontbol hogy a mai Blizzard meg a regi diablos Blizzard kozott mar kb semmi kapcsolat sincs, alkalmazottak, kreativok, ugyvezetok mind elmentek mi oregek a regi Blizzardra emlekszunk, arra hogy mi volt a mottojuk es mit is jelentett igazabol, de azota eltelt siman 20+ ev es ok is megvaltoztak nem az elonyukre. Megszagoltak a nagy penzt ami a mobil piacrol "mikrotranzakciokbol" jon, ha erdekel nezz utana szamoknak es lehet hogy meglepodsz, mennyire aranytalanul tobb profitot hoz mint tripl A jatekokat gyartani egyszeri eladassal. Ugyanakkor ott van nekunk PC tulajoknak a Diablo4 abban meg remenykedhetunk ha meg az is pofara eses lesz akkor ez van mindennek eljon egyszer a vege is.
    A newsflash-ed meg nem erdekes, amit te itt nyugaton( EU-NA) normalisnak tartasz azon a (tavol)keleti fogyaszto jot rohog, neki az a valami hogy havonta mennyit kolt a meno mobilos jatekra es telibe szarja ha neked ez nem normalis, a Blizzard is foleg a keleti piacrol remeli a penzt mas kerdes hogy szerintem el van baszva a koncepcio, annyira sekelyes a jatek, nincsennek benne xp boosterek, se xp penalty removal, se csili vili kismillio skin semmi amivel a meno mobilos jatekok tobbszaz de akar ezer eurot is kihuznak egy egy "event" alkalmabol a jatekosokbol. Szerintem az Immortal pofara eses lesz, hacsak nincs meg ketszer haromszor ennyi kontent uton, de akkor meg minek hallgatnak rola...

    UI- Nem lehetne hogy ugyanaz a profi maradjal akinek megismertelek es ezt a termeket mint egy termeket ertekeld? Siman megkopkodheted hogy lattal mar tartalmasabb, szebb, erdekesebb tetrist is mint ez vagy mittudomen.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.09. 08:18:03
  • lwb
    #77922
    LOL. És ennek te örülsz? Mármint, hogy volt egy IP, ami jó volt, erre csináltak belőle egyet a 128 szemétből, amivel tele az appstore? Hát, egészségedre! Kívánom, hogy költs el sok-sok pénzt a DI-ra.

    A játékosok többsége - eddig - másként tekintett a Blizzardra, mint a netease-re vagy más kínai szirszar kiadóra, akik ugye online kaszinót működtetnek mindenféle "játéknak" álcázva, de most hogy beáraztuk a céget, meg hogy valójában kik vagy mik is ők, többet ilyen hibát senki se fog elkövetni.

    Egyébként newsflash, vannak normálisan monetizált mobil játékok is. Tudod, amihez nem kell 40 millió forintot beletenni, hogy kimaxold a karaktered.
  • Sunrider924
    #77921
    Dupla
  • PiszkosFred
    #77920
    Igen, nagyon regen nem jott mar uj Diablo, de most mar uj gazda van, Phil meg nem poenbol koltott el milliardokat. A D4 itt van hamarosan, biztos, hogy hamarosan koveti a kovetkezo warcraft es starcraft is, de nem lennek meglepve egy uj Lost Vikingsen sem. Kellenek a megjelenesek a MS-nek, nagyon jo IP-ket (es studiokat) vasaroltak, de ehhez kell egy mogottes tartalom is.

    Nem hiaba tolta el a Bethesda sem a Starfieldet, elozo nap volt egy kozos meeting a Beth es a MS vezetoivel (Howard, Pagliarulo, Hines, Spencer, stb), majd masnap eltoltak fel evvel az egeszet, mert annyira bugos es eselytelen a jo megjelenes, hogy inkabb kukaztak a 11.11-es datumot, mint sem belemenjenek egy ujabb bugos megjelenesbe.

    Biztos, hogy a Diablo es a Blizzard is megerzi majd a valtast, csak elobb menjen vegbe a folyamat - nem tudom hol tart most, legutobb ugy olvastam, votl valami szovetsegi vizsgalat, vagy ilyesmi, de semmi komoly.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.08. 22:12:37
  • Sunrider924
    #77919
    Nos nem tudom, Blizzard ugye sok IP-t birtokol es lehet hogy egy Starcraft, egy Overwatch vagy akar a World of Warcraft jovoje biztositva van/lesz, de a Diablo3 10ev alatt 2x jott fizetos tartalommal az ugy nem tul fenyes...
  • PiszkosFred
    #77918
    "A kemenyvonalas Diablo rajongokat az bantja igazabol, hogy latszolag a Blizzard dobta a PC platformot"

    Most vette meg oket a Microsoft (vagy nagyon kozel van hozza), akinek pici esze van, akkor nem aggodik emiatt. De, mint tudjuk, gondolkodni luxus :)
  • Sunrider924
    #77917
    Zavar tamadt a fejekben, ez a jatek a MOBIL piacra keszult, ha nem habzoszajuskodnak a rajongok akkor nem lett volna PC port egyaltalan, mennyire vagy te kepben a mobil jatekok piacaval, hogy mi megy ott free to play cimszo alatt? Ha kicsit is ismerned akkor rajonnel hogy az Immortal meg nem is igazan durva, megtehettek volna hogy minden fejezetert kulon fizess ha akarod jatszani es a MOBIL jatekok piacan ez egyaltalan nem szamitana rendkivulinek. A kemenyvonalas Diablo rajongokat az bantja igazabol, hogy latszolag a Blizzard dobta a PC platformot, mert nem tud annyi penzt behuzni mint ezzel a felszar mobilos jatekkal.
    A te kritikadnak akkor lesz ertelme ha majd a PC-s Diablo4et nezzuk, remelhetoleg akkor se lesz igazad mert egy ertekelheto cuccot tesznek majd az asztalra. A remeny hal meg utoljara.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.06.08. 21:26:52
  • SLICK
    #77916
    itt az a probléma, hogy fizetnek érte, mármint, hogy ebben az üzleti formában. Ha nem fizetne senki, akkor hamar kereshetnének más üzleti modelt a cégek, mert abszolút veszteséges lenne nekik egy játékot megírni.
    Továbbra is régi motoros vagyok, tartom azt, hogy kiadnak egy játékot teljes áron, ha érdekel, megveszem, Ne legyen benne plusz egyéb lehúzás, kivéve dlc-k vagy kiegészítők, azok még azt mondom "benyelhető" kiadások egy játékhoz. (bár a dlc-k között is akad jó pár köcsög húzás)
  • PiszkosFred
    #77915
    Az is o volt, de en nem arra az orok klasszikusra, hanem a felbomlas utan (pontosabban, amikor Kalapacs helyett Rudan Joeval turneztak mar a gepek) a sajat szamara, erre gondoltam. Bar valaki meselte, hogy ujabban megint egyutt turnezik a banda klasszikus retro metal bulikban.

    De siman lehet, hogy a csapdanak is van hasonlo szofordulata, elegge kritikusak ok is - legalabbis anno azok voltak, kezdetektol fogva minden evben elmentunk a zarobuliba, aztan elmultak azok az evek nalunk is, naluk is :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.08. 19:42:14
  • IMYke2.0.0.0
    #77914
    Amikor leult az ordog az orgonahoz...

    Hirtelen ez ugrott be. Jol remlik?

    //szerk.: csekkoltam ;-)
    Bizony, meg jo az a szurke a fejemben :)
    Pokolgep...Ejfeli harang.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.06.08. 19:04:11
  • PiszkosFred
    #77913
    Kalapacs Jozsi lesz az :)
  • TBTPumpa
    #77912
    OFF:
    PewDiePie-nak annyira bejött ez a "hogyan csináljak 5 forintért komplett hülyét magamból az interneten az egész világ szeme láttára", hogy 1 hónapja kiköltözött Japánba úgy, hogy akkor még nem is volt nyitva a Japán határ az "idegenek előtt". Úgy tudom, most június közepétől fog ez megtörténni, de persze kell hozzá minimum 2 oltás (nem mindegy, hogy milyen!), egy rakat engedély és lovetta, mert 2019-hez képest jelentősen nőttek a légitársaságok díjai.
    Persze létezik az a pénz, meg az a gép, amivel utazott villámgyorsan és exkluzív formában (nyilván amúgysem közösködne senkivel sem egy ekkora sztár holmi fapados gépen). Esetleges videókat nem láttam (nem követem aktívan az illetőt), csak egy összefoglaló cikket olvastam róla és meglepett, hogy ha murva sok pénzed van, még maguk a Japán hatóságok is telibeszarják a Covid-ot és saját maguk által létrehozott és kőkeményen betartatott határzárat.
    Mert ugye kizárólag üzleti ügy miatti tartózkodás / tanulmányi vizsgák miatt engedtek oda be embereket korlátozva, de ez egyik kategóriába sem tartozott.

    Volt is régen (vagy jó 20 éve) egy magyar rock sláger (talán Tankcsapda), valami ilyesmi szöveggel:
    "Itt mindenki megkapható"
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.08. 17:00:50
  • TBTPumpa
    #77911
    Inkább a játékosok rohantak be a faszerdőbe és csodálkoznak, ha a Blizzard/NetEase be akarja rakni nekik. Történelmi mélypont a Blizzard részéről:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.06.08. 16:47:03
  • PiszkosFred
    #77910
    OFF: Sok evvel ezelott (a mainstream FB elott, de mar az iwiw korszakban) egy helyi radioban dolgoztam (KFR), ami valahol ugyanolyan egyiranyu kommunikacio volt a hallgatosaggal, mint msot a twitch, bar utobbinal nyilvan gyorsabb a reakcio a cseten, mint nalunk volt az smsekkel.

    Na de az tenyleg meglepo tudott lenni, amikor vadidegenek ugy koszontek rad a utcan/kocsmaban/boltban, mintha orszagos cimborak lennetek, DE csak azert, mert azzal, hogy O napi X oraban hallgatta a musort es/vagy egyszer esetleg be is olvastuk az uzenetet/kivansagat, azzal mi kvazi allando jelleggel jelen voltunk/leteztunk az O vilagaban (mint "ismerose"), csak arra nem gondolt, hogy ez visszafele nem volt igaz. Volt, aki konkretan zokon vette, hogy nem ismerjuk fel, sot, meg a ket hettel ezelott kuldott vicces kivansagara sem emlekeztunk, pedig "bezzeg" o minden nap hallgatott minket :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.08. 13:27:07
  • MarkBlade
    #77909
    Valaki azt nézi hogy alszol.. valaki azt élvezi hogy mikrofont nyalogat ami fül formájú.. akarsz róla beszélni :D és a pénz döl.. tini gyerekek elhiszik hogy a kiscsaj azzal hogy felirja a nevét a csöcsére szertni fogja.. mert a suliban mindig elverik és a csajok rás sem néznek.. itt meg.. hát király vagyok nem?? :D ez a pszcihologiája a világnak.. minnél könnyebben legyél minnél nagyobb.. ne küzdj érte..
  • Plata
    #77908
    Én eddig ki sem próbáltam.
  • PiszkosFred
    #77907
    En mindig jokat rohogok amikor "szent meggyozodesbol" az anyjuk eletere eskudoznek, hogy ok soha tobbet attol a studiotol, ok soha tobbet azt a franchiset, ok soha tobbet <insert random hiszti here>, majd 2-3 ev mulva az elso kozott szolnak hozza, hogy milyen lett az uj projekt. FB, redditen, sg.hu-n, barhol megtalalhatoak ezek a mokusok. Sosem a kritikaval van a baj, se a hirtelen felindulasbol megfogalmazott erosebb velemenyekkel, hanem amikor ezt tultoljak, raporognek es vegul elkezdenek fenyegetozni, fogadkozni, eskudozni - na az mar egyszerre nevetseges es szanalmas :)
  • IMYke2.0.0.0
    #77906
  • lwb
    #77905
    Ez egy f2p játék, a blizzard semmit nem profitál abból, hogy letöltöd és kipróbálod. Még abból se sokat, ha megveszed a 5 dolláros battle pass-t. Nyilván sokan megnézték, mert ingyen volt, de pénzt már nem tettek bele. Ezzel nincs semmi baj.

    Nálam is 3-4 órát volt kb a gépen, utána uninstall. Visszatettem viszont a D2R-t legalább, most a 21 éves mentéseimet nézegettem ... Hát ... :)
  • SLICK
    #77904
    Gusztustalan ez a játékos társadalom (tisztelet a kivételnek).
    Amikor bejelentették ezt a mobilos okádékot, mindenki fikázta, meg mondták, hogy soha nem is fognak játszani vele. Ehhez képest rengetegen voltak ezek közül, akik habzó szájjal estek neki az első nap. Szégyen....
    Pedig megérdemelte volna a Blizzard, hogy egy jó nagy f*aszerdőbe rohanjanak az immortallal.
  • lwb
    #77903
    " Es mint latod a nezettsege folyamat 10k folott van es dol a zseton, tehat a hulyenek is megeri akkor?"
    Meg. PewDiePie megvan?

    Én ilyen streamereket nem nézek. Speedrunnereket nézek egyedül a skill miatt és ennyi.
  • hawkie22
    #77902
    Ez is igaz.