78923
  • TBTPumpa
    #78059
    Diablo Immortal | Season 5 Battle Pass:
  • TBTPumpa
    #78058
    Egy kis Diablo Immortal előzetes a Forgotten Nightmares javítócsomag újdonságairól:
  • SLICK
    #78057
    Köszi!

    De sajnos még nem elérhető. Tegnap este kaptam az e-mailt, amit vissza kellett igazolni, hogy min fogom játszani, volt ott vagy 6 lehetőség felsorolva, értelemszerűen PC-t választottam. Aki valamelyik konzolon játszaná, azoknak hozzá kell még csatolni az azokhoz tartozó accountját is.
    Október 11 volt megadva, de megmondom őszintén, nem értettem teljesen, hogy akkor indul vagy addig kell visszaigazolni a béta jelenetkezést.
    Amikor ez megvolt, akkor írták, hogy várjak, és hamarosan küldik az elérhetőséget a játékhoz. Gondolom ez néhány nap lesz.

    Az e-mailben külön felhívták a figyelmet, hogy tilos bármiféle képet, felvételt, videót készíteni, közzétenni, streamelni. Elvileg monitorozzák a tevékenységet, aztán ha bármi gyanúsat észlelnek, instant kapom a bant.
  • TBTPumpa
    #78056
    Jó játékot!
  • SLICK
    #78055
    Az a helyzet, hogy bekerültem a Closed Beta-ba ^^
  • TBTPumpa
    #78054
    A Szukits könyvkiadó jóvoltából érkezhetnek a Diablo univerzumban játszódó könyvek magyarul!
  • PiszkosFred
    #78053
    Ok, akkor csak a patch notes nagy, nem a meret, koszonom.
  • TBTPumpa
    #78052
    Nálam is 1.4.71336 a verziószám.
  • PiszkosFred
    #78051
    Mennyi most a D2R live verzioja? Mert nem tudom, hogy a launcher lefrissitette e vagy meg ezutan fogja. Bnet beenged, ladderre is, simaba is, vagyis feltetelezem, hogy "naprakesz" a dolog, de inkabb erositsen meg valaki :) 1.4.71336 nalam.
  • TBTPumpa
    #78050
    Befutott a 2.5-ös (combos méretű) javítócsomag a Diablo II: Resurrected-hez!
  • TBTPumpa
    #78049
    Hamarosan indul a Diablo IV zártkörű bétatesztje!

    És érkezik a Diablo Immortal első komolyabb tartalmi frissítése!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.21. 20:52:42
  • hawkie22
    #78048
    Ha valaki esetleg még nem látta volna: Diablo IV leak
  • mucsácsó
    #78047
    eddig így volt az elmúlt pár évben, de MW2 már jön Steamre is idén
  • repvez
    #78046
    bocs a hulye kérdésért, de nem igen követtem mostanába az eseményeket, de most ez azt jelenti, hogy a COD-t is csak Battleneten keresztül lehet ezentul játszani vagy megvenni ?
  • TBTPumpa
    #78045
    A Blizzardnál nyári akció indult. A Diablo II: Resurrected is féláron van!

    Diablo Immortal-ban pedig indul a 4. szezon!
  • hawkie22
    #78044
    Kb. ez van nálam is. :) Bár a mostani szezonban már 70-ig se húztam fel a karit.
  • undY1ng #78043
    Az a megszokás "átka" ami nálam is van Dió 3-nál, mindig megvan a hype a szezon startnál de aztán 1-2 héttel későb már offolódik. :(
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.08.20. 10:22:08
  • hawkie22
    #78042
    Lehet, de abban is biztos vagyok, hogy a vaskalapos Diablo-rajongók (mint én is) az elsö naap venni fogják. Mi már lebeszéltük haverokkal, hogy ha megjelenik, akkor minimum 1 hét szabi és nyomjuk ezerrel, akármilyen rossz is legyen. Mikrotranzakciót leszarom, mivel egyelöre úgy néz ki, hogy csak cosmetic cuccok lesznek benne, így nem érint a dolog, Season Pass meg olyan dolog, hogy ha viszonylag olcsó lesz, akkor lehet, befizetek rá. Eddig minden eddigi játékomnál, aminél volt Season Pass, megtörtént a megvétele, így ez se lesz kivétel. Még ha csak 1 karaktert is húzok fel maxra, már akkor megérte nekem a lóvé a játékért, de valszeg ezt is nyüstölni fogom évekig, mint a D2-t, D2R-t vagy Dio3-at, pedig a Dio3 nagyon unalmas már így a sokadik szezon végére, de még néha elö-elöveszem. :) Ezzel se lesz másként.
  • PunkZoli
    #78041
    szerintem az sehol nem ingyenes, max ingyen kapsz béta kulcsot, nekem úgy rémlik
  • savior666
    #78040
    Magyarorszagon nem lehet ingyenes Diablo tetkot csinaltatni, amiert beta kulcs is jar?
  • Kancsalborz
    #78039
    Rendben is lenne amit írtál, főleg az a kulcsmondatod hogy : "ne legyen 1st day purchase", de mibe fogadjunk, -és most nem akarok senkit megbántani de- az ide kommentelők tekintélyes része is húzza a kosárba az első pillanatban amikor lehet, meg az egekig tolt hype( marketing oszály lvl100-ra tekerve dobja ki majd a videókat, artokat, jönnek a "független" zárt alfa/béta teszterek ömlengesei, stb,stb...) miatt jönnek ide is a "mikorjönmá", "biztosjólesz","nagyonvárós" kommentek már megjelenés előtt három-négy hónappal...

    Egyetértek abban hogy várjuk meg milyen lesz, de én az utóbbi években azt látom, hogy a játékcégeknél az is elég ha csak a marketing osztályon dolgozik pár kreatív figura...XD

    Természetesen ha az előrendelhetőségétől számított egy-két hónapon belül nem arról szólnak a cikkek, hogy rekordokat döntöget a vásárlók száma, majd visszaszívom ezt, de most arra mernék fogadni akár nagyobb összegben is...XD

    Meglepődnék ha a játékosközösség pont a D4-hype előtt kezdene el felelősen gondolkodni.
  • MerlinW
    #78038
    Blizzard-hoz nem kéne már bármi reményt fűzni:) Legalábbis addig amíg teljesen át nem veszi a Microsoft (2-3 év). Utána meg meglátjuk.
  • TBTPumpa
    #78037
    Diablo IV Quarterly Update


    Sok minden van benne, és megjelenik az is, amitől féltünk - monetizáció, live service modell, season pass.


    "The Season Pass awards cosmetics. Like the Shop, these don’t affect gameplay. Additionally, certain cosmetic types are exclusive to the Season Pass."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.08.18. 19:26:26
  • Nomad90Hun
    #78036
    Ilyen pre-purchase páncél / fegyver, meg mount skin csomagok évek óta vannak n+1 játékban. Ha CSAK ennyi lesz, akkor részemről semmi gond, azzal sincs gondom ha jön reaper of souls szerű kiegészítő ami hoz rendes tartalmat, plusz storyt. Nem kell még elsietni a felugrást a hate trainre emberek.
    Nyilván én is kivárok nem lesz 1st day purchase, de hátha ismétlem hátha sikerült az MS alá bekerüléssel kicsit életképesébbe tenni a mikrotranzakciós rendszert mert ami az Immortalban van az nekem hányadék..
  • IMYke2.0.0.0
    #78035
    De hát erről tudtunk - egyelőre (!) csak kozmetikai cuccok lesznek.
    A lehetőségtől, hogy $$$ is megvadítja az MS fejeseket, és P2W cuccokat is árulni kezdenek, joggal tarthatunk... de várjuk ki a végét!

    Én biztosan nem fogok rohanni a Diablo 4 polcokhoz. Kivárok vele, míg mindent kiadtak hozzá, amit csak akartak, és helyre hoztak mindent, amit a fejlesztés alatt elqtak...
  • TBTPumpa
    #78034
    Diablo IV előrendelés decemberben?
  • TBTPumpa
    #78033
    Kezd elhagyni mindennemű remény a játékkal kapcsolatban...
  • Mutans Zombi
    #78032
    Ez van.
    Diablo győzött!
  • Carmang
    #78031
    D4 ingame shop pletyka:
  • MerlinW
    #78030
    Cseppet későn reagálok a hsz-edre, de a PoE-val kapcsolatban teljesen téves képet alkottál. Az egy gombos rohanós, képernyőnyi mob-os téma létező dolog, de ahhoz hogy úgy játszhass, kell pár ezer óra tapasztalat és az adott ligában (~3-4 hónap) is majdnem ezer. Maga a játék abszolút nem olyan, mint amit a "vagizós" videókban látsz. A játék F2P, próbáld ki, ne videókat nézz.
  • PiszkosFred
    #78029
    Jajj, ne is emlitsd ot, a GK-rol nagyjabol mar kikopott a draga (bar meg nem teljesen), most tobbek kozott a PC Guru FB csoportban osztja az eszt es csinal magabol hulyet folyamatosan, mert ott sem veszi eszre magat, hiaba tiltja es torli mindenki ot es a posztjait. :)

    Nincs ezzel gond, bohocokra az elet minden teruleten szukseg van, mindaddig nem okoznak gondot, amig nem veszed/veszi valaki oket komolyan. Es hat ki tudja, Crasher mondandojaban azert szokott lenni nemi igazsag, egyedul "a mindenki hulye csak en vagyok helikopter" stilus az, ami miatt ertelmetlen az egesz kommunikacio.
  • MarkBlade
    #78028
    Nem tom miért de valahogy Grebber jut eszembe róla..
  • Crasher99
    #78027
    Kedves PiszkodFred!

    Okádnom kell a gaming iparágtól és amivé elkurvult, fene se akarna ott karriert csinálni. Ha az észrevételeim és személyes véleményemet hisztinek vagy cirkuszolásnak értékelik az emberek, és még trollnak is hívnak az pedig hidegen hagy. Nem azért vagyok itt, hogy barátokat szerezzek.
  • lwb
    #78026
    Csak egy troll. Ignore him
  • PiszkosFred
    #78025
    Az a legnagyobb vicc az egeszben, hogy a csudajo meglatasaiddal meg mindig a sghu-n hisztizel es cirkuszolsz az osszes topikban, ahelyett, hogy fenyes karriert futnal be iparagi mindentudokent. Kihagyott ziccer.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.08.09. 09:09:46
  • Crasher99
    #78024
    Sejtettem, hogy a "gémerek"-től nem lehet érdemi válaszra számítani amint valaki rámutat, hogy mekkora képmutatók is ők valójában. :)
  • Plata
    #78023
    Valszeg csak egy eltévedt klón.
  • Carmang
    #78022
    Itt először is tisztázzuk az "alacsonyabb minőségű cucc" fogalmát. Nekem ez szürke tárgyat jelent, ami alapból npc-nek megy.
  • undY1ng #78021
    Kiezabáttya
  • Crasher99
    #78020
    Már mindent értek. A "Pay 2 Win" rinyálás csak addig tart amíg nem nektek dől a lé. Mindig is tudtam, hogy a magukat "gamer"-nek tituláló emberek valójában csak kétszínű pojácák.