78923
  • MaskimXul
    #782
    neked inkább egy földre dobott cucc kereső szimulátor kéne. Nem is volt baj a mass effectben, hogy nem kell minden szart megtalálni, hanem magától felvette. Nem ettől lesz jó vagy rossz egy játék
  • BEAST #781
    pedig de
  • Bhalage
    #780
    sc2 lofaszt nem erdekel, d3 legyen!+
  • Macccy
    #779
    OFF

    TÉNYLEG távol álljon tőlem, hogy bárkit is basztassak azért mert ő a konzolokat kedveli, esetleg nincs PC-je ... De sajnos mióta felfutottak a konzolok mint elsődleges platform, azóta kiválónál kiválóbb játékok kezelőfelületei olyan ostobán egyszerűek lettek mint a faék. Másfél hete vettem meg a Mass Effect -et és csak azért nem mondanék rá 90% -nál magasabb értékelést, mert az egész tárgy gyűjtögetés/felszedés/pakolászás hiányzik vagy EGY gombra, egy katalógusmenüre korlátozódik. Remélem a Diablo -ban megint lehet a földön keresgélni a halottak cuccait!! Akkor TUTI megveszem ezt is!
  • BEAST #778
    majd ... 2 ev mulva :D elobb sc2 legyen ;p
  • Tatyla
    #777
    omg ,megnéztem a gameplay movie-t,ez nagyon durva akarom most azonnal
  • Nagylaci
    #776
    Hát megnézve ezt a HD minőségű játékmenet bemutatót nem igazán értem hogyan lehet gondja valakinek a grafikával! Még kész sincs, de már gyönyörű, ráadásul a "fizika" is rettentő módon feldobja az egészet. Már bocsánat, de aki szerint ez ronda az nézesse meg a szemét sürgősen!
  • Rip
    #775
    "mert eddig se volt pécéje ergo nem is diáblózott soha"
    Mint mondtam, PS1-re volt dio, tehát azon is nyomhatta (feltéve, ha PS1-e volt)
  • Istencsászár
    #774
    Az a konzolos akinek van egy szál konzol a birtokában, semmi más... neki tényleg szarlehet, bár nemhiszem, mert eddig se volt pécéje ergo nem is diáblózott soha, azt se tudja miaz... nekem itt a pécém régóta, azt hogy vettem mellé mást is az egy dolog, ettől nemvagyok konzolos, meg mutáns, meg értelmi fogyatékos:) D3 pécére jön, akkor pécén lesz játszva, ha valami más konzolra jön akkor azon van játszva... ilyen a világ.
  • Aradebil2
    #773
    Dio amugy csak szerintem vette egy kicsit hydraliskesre a figurát?:)
  • Klemice
    #772
    augusztus 18-20
  • MaskimXul
    #771
  • Aradebil2
    #770
    az mikor is lesz?
  • Aradebil2
    #769
    gondolom ezt muszáj volt most benyomni...
  • Klemice
    #768
    na akkor a lipcsei játékcumón bemutatnak egy újabb kasztot és több részletet addig sztem nem valószínű
  • Rip
    #767
    Ez gáz?? Szerintem meg rohadt jó!
  • Énvagyokazapád
    #766
    "A konzolosoknak rossz hír, hogy a Diablo III csak PC-re érkezik"

  • BEAST #765
    szerintem is
  • TVelvet
    #764
    Életembe nem nyaltam a segged, sose kellet tölled semmi, asse tudom kivagy, csak a commentjeidet láttam általában, elvagy szállva magadtól.
    End.

    Szerintem qrvajo banner, csak majd lehetne bele rakni menüt, ofc később.
  • Sugam
    #763
    ahogy megirtad a hszt már kapásból magyarázkodsz :D, szerintem kafa a bannner
  • Ragnar360
    #762
    Okosabban...meg máskor ne nyald a seggem, ha kell valami -.-

    Egyébként normálisan elmondtam egy véleményt, ennyi...most mondom nem normálisan: ez igy kurvaszar egy D3-hoz

    Neked biztos nem fogok magyarázkodni.
  • miilann
    #761
    +fav
    banner meg bezt
  • Mr_no_NaMe
    #760
    sztem nem
  • TVelvet
    #759
    jolvan tudjuk neked semmi se tetszik, csinálj jobbat.
  • Ragnar360
    #758
    Nagy macher vagy te komám...
  • Ragnar360
    #757
    Hát szerintem ez a banner igy nagyon gáz!
  • Aradebil2
    #756
    pont hogy ez nem kéne bele,ahhoz kénének receptek,tanítók,amihez sokkal nagyobb városok kellenének,nem 5npc-s kisvárosok,amik a diablóban voltak eddig,és remélem lesznek is.Azért a profok már tényleg eléggé elwowosítanák
  • Kandurex
    #755
    Ne írjatok több házigazda kérést pls Diablo 3 ügyben! Köszi,
  • wedge31
    #754
    Az esetleg az SC2 lesz.
  • tigeroo
    #753
    kocka helyett inkább professionok kellenének, az stílusosabb szerintem
    (kovács > páncél, alkimista > potik stb.)
  • Kandurex
    #752
    nekem nem hiányzik...
  • Aradebil2
    #751
    ha valakinek van vmi rövid kis összefoglalója az eddig elhangzott kérdésekkel/válaszokkal kapcsolatban,az kérem ne tartsa magában.
    1 érdekeset láttam eddig:
    -Horadric Cube?
    -No decisions yet. :S
  • Shongi
    #750
    Erre várok már nagyon régóta... csak jelenne meg hamar, mondjuk Karácsonyra jó kis ajándék lenne...ah túl sokat álmodozom:D
  • Mr_no_NaMe
    #749
    Nem, nem az. Ez vmi intro/trailerzene lehetett. Naaaagyon ismerős és nem jövök rá :S
  • AntiHero
    #748
    Diablo 2, 1 pálya zenéje.
  • Rip
    #747
    Méghogy semmi ördögi?!
    Hisz ez a DIABLO! Muhahahaha!
  • Mr_no_NaMe
    #746
    A main streamen kb 10 perce volt valami kurva ismerős zene. Az után egy wowos undead kezdő zene volt. Akár mennyire gondolkodok nem jut eszembe honnan ismerem azt a zenét. Vki nemtudja?
  • Davidus
    #745
    szerintem amin az SC2 elmegy azon a D3 is el fog
  • Istencsászár
    #744
    Itt a swappolás mentesség lesz a lényeges, nem a grafkártya.
  • Istencsászár
    #743
    Fejezzétek már ezt be...