9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • readswift
    #1368
    Hagyjuk má a konzolos multit. Arra jó hogy ki lehessen emelgetni belőle dolgokat a komoly dolgokhoz (négyzetkilóméterekhez, co-ophoz, stb-hez).
  • arty
    #1367
    xboxon fizetős a multiplayer. lehet, hogy a crytek kap kis lóvét érte, stb.
  • Prince23
    #1366
    Ez eléggé szégyen tőlük, egyből pc-re kéne ez a béta. Ha a múltját nézzük a játéknak, az lenne a tisztességes lépés tőlük. Yerliék nagyon "elkonzolosodtak", érthető. (pénz) Pár hónapja a full hd tv-ről beszélt, hogy konzolon fúú de fasza lesz a crysis 2 vele. 3D HDTV-vel.
  • grebber
    #1365
    Ez azt hiszem mindent elárul:

    Crysis 2 Multiplayer Beta Incoming, On Xbox 360 Only

    Crytek takarodj!!!!!
  • SZilaJMaGGoT
    #1364
    Ne nézz teljesen hülyének, mindent figyelembe véve sem vágom magam hanyatt tőle.
  • darkerlomy
    #1363
    jó már leesett
  • Muttley
    #1362
    Lassí[i][b]TS[/b][/i]a?
    #eplus2]
  • darkerlomy
    #1361
    ezek a fejlesztői naplók nekem nagyon bejönnek de remélem ez nem lassítsa le nagyon a játék készítését :)
  • grebber
    #1360
    Az állítják ,hogy2 új videó
  • darkerlomy
    #1359
    nem tudja valaki hol lehet előrendelni a nano edition-t? (lehetőleg magyar oldalon ...)
  • kifli
    #1358
    htc egész jó kezelőfelületet hegesztett 6-ra (6.5-ig bezárólag :D) és azzal már egész használható a dolog

    htc szerintem az egyetlen cég, aki sikeres tudott lenni winmo-val :)
  • MerlinW
    #1357
    7-es előtt nemigen lehetett OS-nek nevezni:)
  • kifli
    #1356
    na, azért még mindig van aki használja a symbiant :)

    de azért winmo-t kihagyni :/
  • MerlinW
    #1355
    Mobile OS Market Share - 2010 aug

    Európában 47%-al vezet az iPhone OS, világszinten 33%-al a Symbian.
  • arty
    #1354


    kéne..
  • Snexi
    #1353
    persze mert nincsenek azért kidolgozva annyira a részletek,mint egy rendes játékban
    ez amit ott látsz kb a pre-alpha verzió se lenne a gta5-nél
  • SZilaJMaGGoT
    #1352
    Hát én nem vágtam magam hanyatt tőle...
  • darkerlomy
    #1351
    hmm szóval így fog kinézni a GTA 5? És cryengine hajtja majd? Jó lenne! :)
  • grebber
    #1350
    Off:

    The Urban Life System: Neues CryEngine 3-Video lässt die Grafik-Muskeln spielen

  • darkerlomy
    #1349
    pontosan :D
  • Magiszter
    #1348
    Ha van TV-d.... Ha van játékod... Ha van nyarad
  • darkerlomy
    #1347
    hát ja mert sok mindenki lesz úgy vele hogy inkább konzolt vesz mint egy 3-4 Ghz procit mert kb. ilyesmi gépigénye lesz ... de azért konzolt venni megéri főleg hogy aztán a nyarat végigjátszhatod a tv előtt :D
  • kifli
    #1346
    ja igen, elírtam ^^

    #1344: Zsugorodik, mert a jelenlegi verzió nem bírja kiszolgálni a mai elvárásokat, az új verzió elvileg jobb lesz, ha megjelenik, de nokia ígyis linuxot pakol majd az összes csúcs készülékére, a symbian megmarad a középkategóriának.
  • Shep
    #1345
    Valami azért csak van benne, mert te se nagyon tudtad ezek szerint értelmezni amit írtam :)
  • arty
    #1344
    én idei elemzéseket olvastam, ahol azt írták, hogy iszonyatosan zsugorodik a symbian piac... de ezekszerint van honnan "esni" :)
  • arty
    #1343
    igen, a konzolok kicsit elavultak, de akinek évek óta megvan és még a crysis2 miatt se kell rá költenie az most örülhet :)
  • darkerlomy
    #1342
    mármint 2012-re :) egyébként ja már kezdenek elavulni a konzolok ezt be kell látni de hát fejlődni kell a technikával :D
  • kifli
    #1341
    azt a sz*rt nem fogják olyan sokan megvenni, hogy megéljenek belőle, amivel meg nem tud mindenki játszani, nem lesz sikercím, én 1012-re jósolom az új boxot :)
  • lolSL
    #1340
    natal most jó kifogás hogy 2 évig ilyen bohóc wiigrafikás játékok jöjjenek
    aztán eladják a mostani szintet még 3 évig, aztán megint kitalálnak vmit amiért nem kell fejleszteni :)
  • kifli
    #1339
    360 már elég gyengécske, elég sok kompromisszumot kell már kötni, a normál futáshoz
  • lolSL
    #1338
    miért hiszi mindenki azt hogy lesz (belátható időn belül) új konzol generáció? annyira jól megvannak ezzel, van még vagy 5-10 év benne
  • kifli
    #1337
    igen tudok róla, azért is mondtam hogy ez esett visza, de 1 év alatt nem tud annyit visszaesni, hogy elhanyagolható tényező legyen.

    A grafikon azt mutatja, hogy egyéve, majdhogynem a piac fele az övéké volt
  • Prince23
    #1336
    Amíg konzolokra is megjelenik, nem kell félni...

    Persze a Crysis 4-5 az meg már a köv generáció lesz, X720, PS4
  • darkerlomy
    #1335
    elég elkanyarodtunk a témától :) lehetne egy kérdesem? Most komolyan öt crysis lesz? Mert ha igen akkor annak milyen grafja lesz? És milyen gép kell hozzá " a gyengébb szélerőműveken meg se próbáljuk de 80Ghz-es atomerőműben lazán fut mediumon" :D
  • Magiszter
    #1334
    Itt SG-n volt hogy az Android már 25%-nál jár szóval ez kicsit régi (jah látom már 200ö Q3) :)
  • kifli
    #1333

    gondolod te!

    Valószínűleg ehez képest esett vissza valamennyit, de még mindg sokan használják a symbiant
  • arty
    #1332
    jahh, csak az okostelefonok piacán mamár elhanyagolható tényezők :)
  • kifli
    #1331
    sok-sok nokijás :)
  • DarkSector
    #1330
    jah de nem tehetnek róla ha nem élő műsor lett volna, szerintem kicsérlték volna őket 2 kakasra. abból utána még ehettek volna.
  • darkerlomy
    #1329
    nem kell leszólni a 15 éveseket sem meg amúgy ezek idősebbek is meg én 15 vagyok és nem tartom magam beszédhibás értelmi fogyatékosnak ... :)