9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #1408
    tudta mindenki hogy nem lesz szebb az elsőtől, hisz az még egy bivaj pc-n is izzadtan futott, de ez más itt most nem egy techdemot akartak, hanem a játékélményre hajtottak, van akinek a régi snassz játékmenet és az über graf hiányzik, van akinek meg nem a graf a fontos.

    De már csak azért se vonj le következtetést, mert ez boxon van tudtommal minden gépre külön optimalizálják a játékot.
  • kifli
    #1407
    box graf = max 1280x720 + medium settings. Szertintem a te géped ezt simán tudja majd.
  • heady
    #1406
    Multiplayer béta néven lett beharangozva, de a játék menüjében pre-alpha-t lehet olvasni.
  • kill3r21
    #1405
    ebböl is látszik amit irtam, a játékélményt csiszolgatják ezért off a grafika.....jólesz ez :)
  • High end PC #1404
    " Hajlamosak lennének túl sok következtetést levonni a bétából. Ami még csak pre-alpha állaptbn leledzik. Sok a gyenge, csúnya textúra, néha még belassul, egyszóval még nincs a topon. "

    Könyörgöm...most akkor alpha, vagy beta? Döntsd már el. Nem mintha oly nehéz volna. Egy beta játék elég nehezen lehet még alpha állapotban. A görög ABC-ét sem ismered? Pedig kéne.
  • kill3r21
    #1403
    Amondó vagyok, hogy azt a grafikát amit boxon nyujtani fog, ahhoz a mai átlag PC (mint az én konfigom) nem lesz elég! Tehát megint választás előtt leszünk, akinek gyengébb a gépe vagy felujit vagy boxot vesz....lényegen nemfog változtatni :)
    Viszont a multiba a hőlátás komoly, meg volt olyan hogy ilyen szellemet lehet elküldeni magad helyett? :D nagyon feelinges :D
    meg a nagy ugrásnál, ha van valami amire fel lehet kapaszkodni akkor felhuzza magát, nagyon bika :D
  • kill3r21
    #1402
    hát jó kérdés, az effektek nagyon überek, minden a helyén van a viz, a fizika , tehát azt merem mondani hogy effektileg amit ki lehet hozni belöle az már a bétában is bennevan, ez az egy mindha 640X480 lenne! Crysis 1 full graf 640x480 x 2 = Crysis 2 beta :D
    én amondó vagyok hogyha kijön a full, 1080p texturákkal, akkor igazi beélvezés lessz :D komolyan, betáról csak ezt tudom leszürni, kicsi a felbontása de lehet hogy direkt :)
  • High end PC #1401
    Crysis + console = FAIL

    Ezt már akkor tudtam, mikor hajdanán bejelentették, hogy a második rész jön azokra is...
    A gáz csak az, hogy a PC-ések emiatt szarabb grafikájú játékot kapnak a Crysis Warhead-nél is? Az nem kérdéses, hogy felülmúlja majd a konzolos verziókat, de vajon az első rész kiegészítőjénél szebb lesz e majd?
  • DarkSector
    #1400
    csúnya mi? :)
  • kill3r21
    #1399
    kipróbáltam egy kicsit, kellemes, a multi nagyon pörgös, grafika boxon? hát én hdmin tolom fullhd lcd-n, grafika über lenne de a beta olyan mindha 640x480 lenne, szal nagyon gáz, de a játék kárpotol
  • heady
    #1398
    Az de jó, milyen kedvesek:)
  • heady
    #1397
    Menj a combattesting.com-ra, regelj, menj a fórumba, és kérj kulcsot a játék topikjában! pár órán belül küldik is.
    (már ha van goldod)
  • gduck
    #1396
    Odabasz! EA küldhetne kódot. Pc-re fél éve megvettem a játékot , ennyi igazán járna

    UI: igaz szülinapomra küldtek egy 10 eurós kupont
  • DarkSector
    #1395
    sajnos zárt béta énis most próbálok szerezni kodot.
  • heady
    #1394
    Mindkettő:)
  • gduck
    #1393
    Meghívásos a béta vagy Gold előfizu kell hozzá?
  • heady
    #1392
    Mondjuk ez azért elég ütős, konzol ide vagy oda.
    Xbox 360 gameplay
  • kill3r21
    #1391
    beta alapján kár itélni, mehát tudjuk hogy konzolon csunyább lessz, én most töltöm a bétát boxra kivi vagyok , meglátjuk :)
  • heady
    #1390
    "NP! Az 1. részhez is volt kézikönyv, tuti ehhez is lesz"
    A teljeshez biztos lesz, az tény, de nekem ehhez kellett volna az elején:)

    "Na ez így elég gyanús."
    Mint mondtam, ez még csak pre-alpha verzió, szóval ez az oka. Valószínűleg van frissebb build is, hiszen az ingame videókat máshogy nehéz lenne megoldani.
  • gduck
    #1389
    Köszi a beszámolót, várjuk a többit!

    "Tudom, hogy itt mindenki a pc-s bétának örülne,"
    Annak biza nagyon Én azért reménykedek, hogy lesz még PC-s béta is.

    "...hogy nem tudom megnézni a controls-t.... Szerencsére pár meccs alatt azért kitapasztaljuk, de az elején anyázni fogunk:)"
    NP! Az 1. részhez is volt kézikönyv, tuti ehhez is lesz

    " Sok a gyenge, csúnya textúra, néha még belassul, egyszóval még nincs a topon. De ezt a béta üdvözlőképernyője szerint most csak a netkódot és a a játékmenetet szeretnék csiszolni."
    Na ez így elég gyanús. Ezt a játékot őszre hirdették először... Remélem a konzol nem lesz negatív hatással a PC-s grafikára
  • heady
    #1388
    Tudom, hogy itt mindenki a pc-s bétának örülne, de mmivel nincs, és én játszok vele boxon, gondoltam azért megosztom veletek a véleményem:
    Előljáróban annyit, hogy nem nagyon vártam ezt a játékot, az E3-as prezentáció során is maximum a grafika nyűgözött le.
    De amikor lehetőségem nyílt, hogy letöltsem a bétát, azért egyből ugrottam. A laza másfél gigát gyorsan leszedtem, és irány a játék. Az első, ami feltűnt, és zavart is, hogy nem tudom megnézni a controls-t. Ez azért baj, mert néhány dolog nagyon nem egyértelmű elsőre, sőt. Szerencsére pár meccs alatt azért kitapasztaljuk, de az elején anyázni fogunk:)
    A játékmenet nagyon pörgős, nincsen üresjárat. A bétában sajnos csak egyetlen pálya áll rendelkezésünkre, melyen kétféle játékmódban játszhatunk. Az egyik egy ilyen Team King of the hill, természetesen más néven, a másik pedig sima Team deathmatch. Mindkettő kellően intenzív, néha már-már kaotikus is lehet, de nem vészesen. A maximum létszám 12 (6-6) fő.
    A játék előrehaladtával xp-t kapunk, ami a különböző "kasztokat" nyitja meg.
    Ezekből 5 van, illetve egy custom, ahol magunknak állíthatunk össze egy kasztot.
    Vannak itt is ún. armor abilty-k, nevezetesen maximum Health és Stealth mód. Mindkettővel rendelkezünk egyszerre. Használatukat az energiaszintünk korlátozza. Tudunk sprintelni is, szintén fogyasztja az energiát.
    van még egy érdekes újítás, ami nagyon tetszik. Ez pedig az "interaktív közlekedés" (nem tudtam más kitalálni rá) ami úgy működik, mint a BRINK-ben. Nagyon jó, remekül működik.
    A grafikát utoljára hagytam, több okból is. A Crysis 2 valószínűleg a legszebb játék lesz ebben a generációban. ezért sokan nagyon kíváncsiak, és kritikusak is. Hajlamosak lennének túl sok következtetést levonni a bétából. Ami még csak pre-alpa állaptbn leledzik. Sok a gyenge, csúnya textúra, néha még belassul, egyszóval még nincs a topon. De ezt a béta üdvözlőképernyője szerint most csak a netkódot és a a játékmenetet szeretnék csiszolni. Az előbbin sokat, az utóbbin kevesebbet kell dolgozni, szerintem.
    Összefoglalva, nekem nagyon tetszik, amit eddig láttam, és ameddig lehet, játszani fogok a bétával.
  • balint1111
    #1387
    A gépigénynek elég lesz egy I3 530 kb 3,6ghz-n? A vidikari majd valami 6xxx lesz. De jó lenne már ha megjelenne:D
  • gduck
    #1386
    Volt bizony
  • kifli
    #1385
    engem nem zavar
  • readswift
    #1384
    Engem csak az zavar hogy ilyen egyetemi akármikhez akarják kötni az ingyenes cryengine3 licenszet. Ez azt jelenti hogy ha nem vagy regisztrált akárki akkor rá sem teheted a kezed az editorra?
  • wednes
    #1383
    Anno az első részből 10 milliát akartak eladni PC-re. XDD
    Mert, ez "A" játék, amit mindenki meg fog venni, így álltak hozzá - ezt olvastam legalábbis.
    Egyébként 1 milliónál már biztos jóval többet eladtak, hiszen az egymilliós adat a játék megjelenésétől számítva 45. napon érte el: "This means Crysis (released in mid November) sold 1 million copies in 45 days, until December 31."
  • grebber
    #1382
    Bár most hogy konzolra is lesz pc-s eladás érdekes lesz nehezen lesz az az 1 milla!
  • Prince23
    #1381
    5 millát simán hozza
  • grebber
    #1380
    7 millió db-ot szeretnének eladni!

    Hm hm az elsőből fogyott pc-re több mint 1 milla így cross platform esetében elképzelhető lehet!
  • KILLER2
    #1379
    Crysis multiplayer beta volt PCn.
  • wednes
    #1378
    Az első résznek se volt (ha jól tudom) beta tesztje PC-n. Lehet úgy vannak vele, hogy nincs rá szükség.
    De még az is belejátszhat, hogy a boxos gold előfizetőknek valamit nyújtani kell, a pénzükért. Akik meg ingyen multiznak (PC, PS3) azok nem kapnak semmit, vagy később.
  • readswift
    #1377
    LCD-n nézte
  • arty
    #1376
    Az ingame videokbol neked az jött le, hogy szar a graf?
  • RYO21
    #1375
    Lehet hogy nem mernek PC-s betát kiadni, mert rájönnénk, hogy szar a grafika, és sokan visszamondanák a rendelést.
  • grebber
    #1374
    Jött mail:



    Ne ilyen szart küldözgessenek pc-re kell ilyen!
  • kifli
    #1373
    legtöbbet még mindig csinálják :D

    MWLL pl egész jó
  • arty
    #1372
    jah, mennyi jó kis mod jött a crysis1-hez is

    (amugy tényleg volt pár szép map)
  • readswift
    #1371
    Na mintha legutóbb azt olvastam volna h ilyenolyan licensz kell, de majd bizti megoldják a pécések azt is, boxmultival meg bizti nem érik be ;)
  • readswift
    #1370
    Gondolom nem láttad még a pécés editort (amit mellékelni fognak hozzá, a mod supportal egyetemben). Hát az elég "kemény" cucc, sokan rá fognak mozdulni , boríték : )))
  • arty
    #1369
    ezt csak én nem értem?