5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Rage47
    #542
  • Prince23
    #541
    Na ezt is megéltük, hivatalosan tölthető a PC-s Borderlands a direct2driveon!
  • böröczk
    #540
    franciska tréler
  • DarkSector
    #539
    jah beszélsz most az x360 verzióról, azt azé tedd hozzá
    :D
  • krotosz
    #538
    szuper a graf, a szín és az árnyék, játékmenet, ellenség és az ai. - kicsit mint egy fps - ezek szerint ez az rpg (lit up), valamint fegyverkezelés és az eszközöknél még kihívásokkal küszködök, de vélhetően az én cső-fps látásom vektora :£)
  • Jobboka
    #537
    Jobboka knows everything my brotha! :D
  • obe
    #536
    ha visszaolvastál volna, láttad volna, hogy senkinek nincs meg a játék, mind azt várjuk, csupán szerencséd volt hogy jobboka egy video alapján tudta
  • The Protector
    #535
    4db fegyvert tudsz beletenni a slotodba.A többi az inventorydban van és onnan kell vmelyikre kicserélni.
  • Jobboka
    #534
    huhh nemtom asszem ugy van mint fallout ba, egy megadott súlyig talán, v táska kapacitásig
  • grebber
    #533
    Az csak olyan sötét van itt a szobában nem látom a billt meg nem is nagyon nézek le!
  • bertino
    #532
    feltehetően.
  • Jobboka
    #531
    ez most kérdés?
  • grebber
    #530
    Hány fegyver lehet nálunk egyszerre!
  • krotosz
    #529
    Kösz Jobboka, sajnos nem sikerül, bár én boxon játszom vele. Nyomom és nem csinál semmit bosszantó...
    obe: Nem azt kérdeztem, hogy meg van-e valakinek a játék.
  • Jobboka
    #528
    nem dobja el a fegyót, inventory ba rakja.... ha fémdobozba van a fegyó akkor is be lehet röktön rakni a kézbe
    am x ha felveszed hosszan x ha röktön kézbe..... (vidiből tudom)
  • obe
    #527
    nem tűnt fel a hozzászólásokból hogy még senkinek nincs meg a játék?
  • krotosz
    #526
    Sziasztok,
    Szimpatikus a játék... olyan Rage-es. Bár azt még ugye nem láttuk :)
    Kérdésem lenne. Ha tálálok a földön egy fegyvert akkor a kezemben lévőt eldobhatom és kicserélem a talált puskával. (Azt hiszem az X gombal). Na most ha az egyik nagy fém dobozban találok fegyvert akkor miért nem lehet kicserélni vele. A fémkonténerekben vannak a jó stukkerek.
    Nem nagyon értem ezt az rpg stílust, de most van egy nagy monszta a föld alatti bázison, és bajban vagyok. Kevés oda az smg, és a sörétes...
    Köszönöm,
    Krotosz
  • bertino
    #525
    ja.
  • Rage47
    #524
    3 font a szállitás

    de igy is jó ár sztem. én is innen szoktam amúgy vásárolni dobozos cuccokat.
  • grebber
    #523
    MNB.hu-n a font :

    GBP angol font 1 293,99 FT (294-re kerekítettem)
    24,99 meg 25-re és így 25*294= 7350
  • The Protector
    #522
    Mikorra várható a "virágbolti" verzió?
    Mellesleg jól értem hogy a játék már kijött,sokan meg is vették,csak neten kell aktiválni és akkor lesz játszható(és még nem lehet aktiválni)?
  • Renátó1985
    #521
    jól számolt illetve nem mert 7250 :)
    290 most a font
  • obe
    #520
    az a baj ezekkel a szoftverrendelesekkel angolhonbol, hogy akärmi problema eseten küldheted vissza, legaläbb 3-4 het mire visszakapod, postät te fizeted kifele is...tuti hogy itthon max 9000 lesz a cd galaxisnäl
  • Rage47
    #519
    ezt hogy számoltad ki?
  • grebber
    #518
    Innen rendelve nem is olyan drága

    7350FT
  • Rage47
    #517
    Maguk alatt vágják a fát. Adták volna ki inkább együtt a konzollal.
  • balee4
    #516
    Mekkora baromság..., ez megint csak a wareznak kedvez.
  • Rage47
    #515
    trükkös :D
  • Jobboka
    #514
    mi, he most ezt nöm értem xD :D
  • Solid Snake
    #513
    Forradalmi ötletem van sztem. legyen ez a totyik a "vargánya" totyik és külön linkelve a "normál" totyik. Így mivel a közvélemény szerint a warezosok lowok, így ők oda ugyse fognak benézni soha. Itt meg mehet ami a csövön kifér
  • MrAndree
    #512
    Na igen. Volt már topic ahonnan azért jöttem el mert a fele a warez dumát nyomatta a másik fele meg szétspoilerezte az egész játékot. :)
  • Rage47
    #511
    sajna igaz, minden topik esetében így volt eddig, hacsak egy aktiv házigazda vagy moderátor nem törli az üziket
  • böröczk
    #510
    de azok a warez topicra is tojni fognak, és úgyis kapásból ide írják..
  • Jobboka
    #509
    ja, ez így "gyakorlatilag" oké... csak vannak lowak akik v. elfelejtik v. szimplán tojnak rá
  • Rage47
    #508
    akkor írjon spoilerben az, aki már annyira előrehaladt
  • Jobboka
    #507
    pont ezt mondom, hogy a warezosok oda írjanak mert nem akarok spoilerezést.....amúgy kurv*ra nem nehéz game... futsz lősz futsz lősz töltesz level up lősz
  • Solid Snake
    #506
    Pazzeg gyorsan elfutottál volna a zsákmánnyal a kezedben
  • zooleeh
    #505
  • Solid Snake
    #504
    "hogy jussak át ezen a részen vagy azon?" Pont hogy ezért van a fórum nem, ha valaki elakad vagy csak szimplán töketlen az megkérdezi. Hol itt a probléma?
  • Jobboka
    #503
    kéne ide is egy warez fórum,.... naon nem vagyok kiváncsi majd a kérdésekre, "hogy jussak át ezen a részen vagy azon?"